Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
4. čer 2009

Leni, jj, přesně na náš půlrok se Adélka se Zuzankou narodily 😵 jedna má něco málo pře 1,2kg a druhá necelých 1,5 🙂

peda
4. čer 2009

Jéé,Leni,dcéro moje 😵 😵

peda
4. čer 2009

Korupinka je maminka 😵 😵
Míšo,a jsou v pořádku?jsou tak maličkatý 😔 vůbec si to nedovedu představit.Já si myslela,že to mamina vydrží dýl,ale příroda se nenechá ukecat,no.A jak rodila?císařem???

peda
4. čer 2009

Leni,ty se přestěhovala,nebo nakukuješ? 😀 😀 😨

cipisek007
4. čer 2009

Pedí, já nevím, ona mi v úterý už neodepsala, ale mám v plánu jí dneska napsat, předat všešcky gratulky, taky že jsi stále v celku 😀 a poptat se jak to nakonec bylo.

cipisek007
4. čer 2009

Barča se vzbudila a pláče, jdu jí chovat.

lenkacar
4. čer 2009

chichi pedí..já to asi nebudu komentovat ,já si myslím svoje .... 😀

lenkacar
4. čer 2009

koukám tady se bude už hromadně rodit tak kdo koho předběhne?innka to má taky za pár a i ostatní holky ...jé vy se máte ...hlavně at to jde rychle a bez problémů

peda
4. čer 2009

Leni,já nechtěla komentář 😀 jen jestli ti už stačí,nebo jsi vytrvalec 😅

peda
4. čer 2009

Leni,jen já nemám nikoho do party 😅 já tam budu funět sólo 😠

inna12
4. čer 2009

jé Pedík a Leni tu a já musím pryč 😠 mám být za pět minut dole, jedu s kámoškou do toho tesca pro ty mejouni tak papa a mějte se!

peda
4. čer 2009

Inníku,papa,taky jsem byla ve špáru a meloun už se mi chladí,dneska teda potřebuju ochladit,abych určitý věci vydejchala 😠 😠

lenkacar
4. čer 2009

innko abyses cestou nerozsypala .. 😀 😀 😀 pedí a jak dopadla úprava vlasů? se chceš líbit do porodky co?

lenkacar
4. čer 2009

já sem moc nechodim páč to je na nějaké jiné diskuzi nebo co musim to vyhledávat přes seznam

kacena00
4. čer 2009

ups... sem se po dlouhé době podivala.. hm, jo svět je pestrej, plnej různejch lidí..

jinak přeju dobrý den

lenkacar
4. čer 2009

já jsem prostě hňup a neumim to najít jinak .kdo mi poradí? nějakej lehkej postup?

kacena00
4. čer 2009

evi ještě jak ses ptala na to mý kojení, no tak už dobu kojim prvně z toho se zatvrdlenkou- u toho se malej kroutí a je z toho napruzlej, ale dávám mu taky, páčto odmítám mít jedno o menim. dvě velik. větší, navíc mi včera PA řikala, že jestli přestnau kojit najednou , tak se to velikostně těžko vrátí zpátky, no já si stejnak myslím, že jedno budu do podprdy rolovat 🙂

ale to je buřt, zatim s kojením nesekám, ale jednou s nim budu muset seknout a myslím, že tak půlrok to jistí, a pak si vyndáš z mrazáku flanděry a já za tebotü slavnostně do hradce dorazim 😎 😀

jájo, pošli mi please taky nějaký fotky, aprotpo ještě pro tebe mám nějaký připravený, ale nějak nestihám 😀

holky vám se blíží kvapem porod, já závidím - tu euforku, to bylo super 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
4. čer 2009

jo a ještě ad homeo...no pan doktor je sveráz..mě tedas včer aPA poradila nějaký jiný, nevim, jestli sem ten papír nevytrousila, já k těm homeo nějak nemám vztah 😅

ale řikala něco o chamomilce či co, jestli chceš najdu to, no mě se do nich zatial nechce..já si stejnak myslím, že spíš musim zabojovat já a najít způsob jak ho uklidnit, ovšem už se nedá opít rohlikem , smrádek, už zjistil, že vychcanost se do určité míry vyplácí, chjo...a do toho ho totál přestala bavit hrazdička a na dece mít hračky ho taky neba, páčto ještě neumí dělat kululu na boky, hm, tak myslím, že mě čeká pár hustejch dnů 😀 naštestí v tomhle mokrym studeným počasí aspoň líp chrápe

tož jdu obědvat protože za chvíli bude jančit, kdybych nebyla blbá, nezdržela bych se ..ale zvědavost holt zvítězila 😀

tož pus a pa známým i neznámym

mon73
4. čer 2009

Cipísek- Barborka 1630g, Terezka 1650g, DP 2.12.08 KO 4.6.09
Peda- Mareček g? a cm? DP? a v bříšku holčička ? TP 7.6.09 KO?
Achalteke- v bříšku chlapeček Šimonek 850g a 33cm (26tt)TP 3.9.09, KO 11.6.
Indigo- Tadeášek - 12.7.06, 2890/49, v bříšku holčička Hildegarda - Mečislava, TP 11.8.09, KO 17.6.
Inna- v bříšku chlapeček TP 24.7.09, 1950g (32+6tt), KO 16.6.09
Kačena- Cyrilek 2550g a 49cm TP 5.3.-DP- 23.2 KO 23.6.09 myslím
Kroupina- dvojčátka Adélka 1470g a Zuzanka 1250g, DP 2.6.09
Petreva- Elenka 3460g a 51cm DP 21.3.09 KO 24.7.09
Dadunka- v bříšku chlapeček Tadeášek, 1506g (31+0tt),TP 28.7.09, KO čípku 8.6.
Mon73- Lukášek 3350g a 50cm DP 23.7.1997 a Tobík 4050g a 52cm DP 20.12.2008 KO 24.6.
Straspytelka- Simonka 3550g a 52cm DP 27.2.09 KO 15.6.09

peda
4. čer 2009

Holky,co Meník???víte o nich něco?? 😕

indigo
4. čer 2009

Se tu chlámu, prej ve strouhance řízek... 😀

Pedí malej už je úplně ok, už si na nějaký "rovnání pinďi", jak tomu říkal, ani nevzpomene. 😉

indigo
4. čer 2009

Leni hoď si diskuzi do oblíbených. Nebo - co máš za prohlížeč? Já používám operu a otevře se mi vždycky tam kde naposled skončim, mám permanentně otevříno několik oken, kde se nacházím nejčastějc, a když pak zavírám net, celý se mi to uloží a při dalším spuštění se to rovnou otevře. 😎

indigo
4. čer 2009

A umí tohle určitě i jiný prohlížeče, nejen opera... 😉

kacena00
4. čer 2009

jo o menny vim já, byla sem s ní a helou na kafču, má se dobře, matoušek se má taky dobře, dáda se těší do nový školy, bude tam mít děti ze školky v jedný třídě, jen teď pomáhá sestřence se svatbou kt. se koná 6.června a má toho docela dost na starost, tak nemá čas

mon73
4. čer 2009

Kači, moc Peťu i Helču pozdravuj. 😉

Jo, tak řízku sem se tu taky nahlas zasmála 😀 😀 😀

A Kroupi přeju všeho moc a moc nejlepšího, ať to holčičky brzo všechno doženou. 🙂

kacena00
4. čer 2009

Míšo, to je dobře že se to Barunce upravuje!! ty vodo strouhanka s náplní 😀

kacena00
4. čer 2009

já sem celá nesvá, dítě už spí tři hodiny 😕 😕 😕 to je prostě milášek 😵
já už musim přesta žvanit a taky něco udělat, mám tu v pc tolik práce a místo toho brebentim

mončo jasně že budu 😉

peda
4. čer 2009

Kačenko,díky,já zapoměla,že to vlastě Peťa psala,že pomáhá se svatbou,byla u i pro nějaký kostýmek s rodinkou,už vím.Tak jí moc pozdravuj a Helču taky.

achalteke
4. čer 2009

Kačí máš tam fotky, a zase nějak nestíhám, takže budu později, matky... 🙂

cipisek007
4. čer 2009

Tak holky, Barča chrní po obědě, nacpala si břicho k prasknutí, jen nemohla zabrat, tak usnula na ruce. Teplotu neměla, tak to snad už bude dobrý.

Psala Kroupinda, jste zvědavý co? 😀