Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
25. čer 2009

😠 se mi ten poslední přízpěvek vůbec nechtěl odeslat

malej byl totál zdělanej a já od hovňousů též. Helča chtěla abych to vyfotila,
až se po...fekálista 😀 ale mě by se to nevešlo do záběru,
no mazec.
Jsme oba vysprchovaný a moje oblečení v pračce

cipisek007
25. čer 2009

Peťo, prej Zuzan ho má a já jsem jí ho písla do IP 😉

cipisek007
25. čer 2009

Peťo 😀 😀
Víš jak mu je teď dobře? 😀

cipisek007
25. čer 2009

Se mi nějak motá hlava a pobolívá mě, jdu si radši hnedka vzít prášek, aby se to nerozjelo, ještě, když má dorazit ta tchýně... 😀

menny
25. čer 2009

Já to teď dočetla Míšo
asi kuli bouřce blbnul net, tak se mi to nešlo odeslat

cipisek007
25. čer 2009

Peťo, máte bouřku? V ČB je téměř azůro... 😅

menny
25. čer 2009

Budeš jí tam mít každou chvíli viď ☹
ti nezávidim

cipisek007
25. čer 2009

Jj, zachvíli to tu balím a jdu "žehlit" prej končí po třetí, říkala jsem davidovi, že nejpozději do 15:45 musí přijít na holčičí sváču, tak ať mám něco nažehleno 😀
Nechci jí tu kozu, zase bude čučet jak kráva, blbě se smát a ten její parfém. Nejde vyvětrat. Fuj, takhle se vonět k miminům... 😠

menny
25. čer 2009

Tady se taky vyjasňuje konečně. Buřina ale byla pořádná
jsem ráda, že se vykadil, bála jsem se co by kdyby se nepo
jdu se oblíct a razim pro Davídka do školky.
Zatim papa

menny
25. čer 2009

Tak hezky "žehli"
a pevný nervy
papa

cipisek007
25. čer 2009

Měj se a myslete na mě, večer písnu.

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

achalteke
25. čer 2009

Jééé čauves Kristo, děkujeme, ale naším rozvláčným kecacím tempíčkem by to stejně ještě trvalo 😀 😀 😀

Bouřka jo? Tak to jí máme za chvíli i u nás 😠 a zrovna vykoukl mozol...

Míšo schody namydleny, hlava neumyta a bezdomík na nádru obrán? 😀 😀 😀 tak držim palce ať tu babuchen zvládneš 😉

Dadu bezva že ses ozvala, už jsme měly fakt starost, hezky odpočívej 😉 ....

inna12
25. čer 2009

děkuju za info o dudlících 😀 jsme byli ted v bejbycentru, tak jsem tam koupila takovou pěknou krabičku na ně 🙂

Straspy, fotečky krásný 😉 malá je kočička...hele ten šampon head...je pěknej srá...už jsem to kdysi psala, je to vyžírač barvy a vlákna, tim bych si nemyla 😖 před nim varujou kadeřnici..ale co je jinak dobrý na lupy nevím 😝 všeobecně ty šampony se zinkem..ale jsou to dryjáky, jenže když je lup, tak co s tím vid..já měla hrozný lupy po Fructisu a chlap taky..bych zkusila něco z lékarny asi 😖 tak snad na něco učinnýho přijdeš 🙂

Dadu, teda, tak ještě že jste v celku! 🙂 malej už má krásnou váhu, tak i kdyby něco, už bude uplně v pořádku určitě! MOc se opatrujte! 🙂

Míša už chystá hromádky prádla haha 😀 tak pevné nervy! ber jí s rezervou 😉

lasagne miluju!!! je to asi jídlo, který umim nejlíp, jináč nic moc, jen jednoduchý žrance dělám...je s nima sice trochu práce, ale stojí za to, mnam...si mě Jájo navnadila, že je snad na víkend udělám..já nedělám s mletým masem, ale s hooodně nadrobno kuřecím a je to moc dobrý, ale asi až na potřetí jsem udělala dobrý. Poprvý jsem měla tvrdý ty těstoviny, ted už jakýkoliv namáčim před kladením do vařící vody..mám na ně fakt chuť 😅
minule jsem si přivezla asi patery krabičky už hotových z Ikey, stojí tam jen 39 kč!! a je to pěkná porce, jen se dají do trouby už hotové a ty jsou taky skvělý ...ale už požraný...jsou z losího masa

já se jdu učit 😢 😝 papa

achalteke
25. čer 2009

Strašpy já mám pocit, že na lupy pomáhá odvar z ořešákového listí, ale nejsem si jistá...zkus vygůglit 😉

Inuš dobrej nápad lasagne s kuřecím masem, zkusím. Taky je máme rádi, já je dělám klasicky asi: mletý jako na špagety a bešamel a pěkně na střídačku do pekáčku a hodně sýru. Plátky dávám za syrova a mám-li míň omáčky, naředím ještě protlakem, nebo kečupem s vodou a ono se to odpaří a je to mńamec...

Jo a nevíte někdo (když jsme u toho vaření) co s arašidovým máslem? Dostali jsme pikslu a já myslela že je to sladký a že to sním jen tak, ale ono je to blééééééé, tak co s tim..... ☹

achalteke
25. čer 2009

ach jo dneska jsou ty Depešáci, zrovna jsem to obrečela 😔, tolik jsem se těšila...

inna12
25. čer 2009

jo Jíčo, je to moc dobrý s kuřecím...ale fakt nadroubounko nakrájet, já ho dělám zvlášt na cibulce a až pak ho tam prokládam.. mletý nemusim...jinak dávám pláty těsta, na to tomatovej sos, valfrutu nebo panzani omáčku, na to to masíko, bešamelík, sýr,někdy i nivu, prostě jak je zrovna chuť, je to spíš imitace na pravý lasagne, ale mě chutnaj daleko víc než z restaurace! A je pravda, chce to dělat vodnatý, aby se ty pláty jakoby uvařily...já je pro jistotu máčím v tý vařící vodě, už jsem tak zvyklá, asi záleží na druhu..musim někdy zkusit udělat to těsto domácí , jen se dokopati... 😝

s arašídovým vubec netuším 😒 ani jsem ho nikdy neměla, ale věřim, že to bude divný 😀

a nebeč, čeká tě něco mnohééééééém lepšího 😵

cipisek007
25. čer 2009

Zdrhla jsem 😀
Jsou totiž v ložnici a holky mají na posteli a mojí část postele okupuje tchýnina pr.el. Takže se tam už nevejdu. Mám vygruntovanej celej byt (aspoň k něčemu ta její návštěva je 😀). Žehlila jsem, nádobí myla, holky přebalovala, prádlo průběžně sbírám, lítala jak hadr na holi, sotva mě bylo vidět, v jakým jsem kalupu 😀
Donesla mi malou kyti karafiátů (tak to je jediná květena co nemusím), stála vedle žehlícího prkna a že mi přinesla kytičku, já na ní: děkuju, polož to na stůl, já to pak dám do vázy. Stála tam dobrý dvě minuty jak trubka, divže jí brada na zem nespadla 😀 Bože já jsem drzá 😀
Teď tam s dětma vede smysluplnou konverzaci a holky se vztekaj. Jdu zase něco "dělat" 😀

cipisek007
25. čer 2009

Jájo, já arašídový máslo mazala na rohlík, mě to celkem chutnalo, ale je to už asi 3 roky co jsem ho jedla poprvý a naposledy. Jinak nevím.

Já dělala dneska VÝBORNEJ oběd: Kuřecí prsa na plátky okořenit grilovacím kořením a osolit, udělat směs ze syrových žampíků (na kostičky), nastrouhaného sýra a cibulky. Na dno vymazané zapékací misky dát plátky, pak vrstvu směsi a na to zase maso, pak posypat ještě strouhaným sýrem, zalít smetanou a dát odležet do druhýho dne do lednice. Bála jsem se toho, zvlášť, když tam byla tak dlouho ta smetana, ale bylo to překvapivě výtečný!
Bylo to rychlý a fakt mňamkozní, doporučuju 🙂

Už jdu papa 🙂

straspytelka
25. čer 2009

Jo jo psí po kojení mezi 18-19 hodinou do cca 5-6 ráno 😉 ale občas se stane, že se probudí ve 2 nebo ve 3 ráno a chce pít, no myslím, že to bylo právě po tom očkování, tak dneska uvidím, za chvilku jdz chystat vanu 🙂
Dádulko, v nemocnici je to na prdlajs co, ale pro mimíška všechno na světě 😉 tak ať jste brzo doma.
Holky díky za rady, šampon optám v lékárně.
Teda pod náma hulí mlaďoši trávu a jde mi to do pokojíčka k malí 😠 😠 😠 fuj, musím jít zavřít okno 😉 Aby nebyla malá veselá až moc 😀 žene se pěkná buřina, no je to jako na houpačce, to se zase narodí dětí 😀

straspytelka
25. čer 2009

Zrovna jsem se chtěla zeptat jak Míša válčí 😀 no jde to celkem ne ? 😅 Holky nedělejte chutě jo 🙄 když tu doma skoro nic nemám 😅

straspytelka
25. čer 2009

to mělo být že spí po kojení mezi 18-19 hodinoui do 5-6 ráno...no už blbnu 😀

cipisek007
25. čer 2009

Tak jsem nešla, potřebovala jsem něco zabalit a velmi důležitě si prohlídnout reklamní letáky 😀

Na tohle jsem narazila, je to milý 😵 😵
http://www.novinky.cz/domaci/172174-tehotna-zen...

Strašpy, tak to máš zlatý dítě.
Hihi, aby ti pak nezačala tancovat v postýlce po tý trávě 😀 😀

kroupinda
25. čer 2009

Ahoj holky,tak jsem vás dočetla vy jste náký ukecaný 🙂 ...my byli v úterý v německu,pak jsem večer byla u mamky s účtem a včera účtovala skoro celý den až do půlnoci 🙂 ...včera jsme byli za holčičkama tak Adélka měla 1820 g a Zuzka 1470 g...Adélka už jedla včera z flašky a já jí kojila včera tak už něco vytáhla 🙂 ...jsou to zlatíčka jak rostou Adélka přibírá za 4 dny zhruba 150 g a Zuzka 100 g...tak počítám že tam půjdu za nima tak za 14-21 dní no jestli tam bude místo uvidíme,ted je tam narváno...No Dadu já ležela v Prachaticích 3 týdny a pak 3 týdny v Písku,ale v těch Prachaticích mi to stačilo ☹ ....No m9šo tchýni ti nezávidím ale tak aspon že si uklidíš 😀 ...

dadunka
25. čer 2009

Hoj, hoj, jsem tu zas. 🙂
Míšo, díky za shrnutí, jsou někde fotkx z toho srazu v Táboře??? Jinak Zuzka mi psala až po něm, tak jí nekamenujte 😉
Jájo, taky nejsem na Depešácích, dali jsme můj lístek mámě k narozkám, taky mě to mrzí, proč jsi nejela ty?
Propustka byla taková rychlá, tak jste měly koukat jak se mužík začal doma točit, ale zvládá to tu výborně, už je téměř vše připraveno.

achalteke
25. čer 2009

Kroupi zdravím a je moc fajn, že hočičkám se tak daří - rostou jako z vody 😉

Á Míša už se naučila jak s tchýní, no vidíš, nakonec se to obejde bez drasťáků 😀

Strašpy nám taky občas pod okny mlaďoši hulej trávu, což mě je to celkem fuk, ale zas bych jako nerada měla nějak rozjařený dítko 😅

Dadu nejela jsem ze dvou důvodů: jednak 4 hodiny v autě fakt nedám, pak ještě motanice po Praze a domů, bohužel Honza neřídí (ještě) a já se na to necítím....původně nás měl vézt táta, ale ty jsou v Chorvatsku (špatně jsme se domluvili). Ještě jsme mysleli, že pojedem vlakem a přespíme u tety, ale zase Seth atd....No nakonec jel Honza s kamarádem, tak snad si to užijou, lístky jsme dostali na sezení (nějaká ta golden class či co), tak snad si to klucí užijou. Zas je dobrý, že ten kámoš aby se nám nějak revanšoval tak jeli jeho autem 😉

a hlásim, že bouřka dorazil už i k nám....

indigo
25. čer 2009

Čau kočky!
Dočteno mám, ale už vím prd... 😀

Moc ráda tu vidím Dadu a Kroupi!!! Dadunko - to už budeš ve špitále až do porodu? Jéje... Ale Táda už má teda krásnou váhu, můj Táda měl 2,89 když se narodil, to ho tvůj Táda brzy trumfne! 😎

Tady celej den slunečno (a já nasraná, že jsem nedala prát, ale to by určitě začalo chcát), no ale zrovna zahřmělo, docela by mi ochlazení a déšť vyhovovalo.

Já dneska vůůůůůbec nic nedělala, škoda, že to nejde každej den... 😀 Jen jsem dopo byla na gyndě skrz tlak a krev a pak napsala Zuzce ať s Davídkem přijedou, no tak přijeli a nic jsme nedělali. 😀 Kluci chvílema ani nezlobili (bohužel opravdu jen chvílema), tak to celkem šlo.

Jinak já celkem ok, tlak se drží tam kde má (no krapet níž by mohl, ale dobrý), krev jakž takž, pořád mám hraniční jaterky, ale zatím bez prášků.

A víc nevim, co jsem chtěla..... 😖 😝

indigo
25. čer 2009

Hele že to ta bouřka bere nějak okikou, ne? Od Tábora k Jáje na Lipno, a ČB jako nic?!? No už hřmělo 2x, tak co bych ještě chtěla, že... 😀 😝 A pořád svítí sluníčko! 😖

achalteke
25. čer 2009

Pěkná buřina teda, tma jak v pytli...

Jo a ten druhej důvod vlastně je, že jsem od včerejška pěkně nachcípaná, bolí mě v krku a jsem nějaká oslabená, tak piju teplej jablečnej džus s citronem a medem, protože čaj už nemůžu ani cejtit

dadunka
25. čer 2009

Kroupi, holky v PT nemocnici na tebe vzpomínají, dnes jsem jim ukazovala tvoje holčičky, snad se nezlobíš. já ležím na pokoji s jednou, co taky čeká dvě holčičky, tak jí to dodalo sil a zdraví tě moc. 🙂

Jájo, tak budem trpět spolu, že jsme nejely na DM jo? 😒 Prej jsou tu ještě v lednu, ale už nejsou lístky. Máma s Danem taky mají na sezení, já jsem je tenkrát objednávala - platinum class 1700 za jeden, tak taky doufám, že si to užijou. Máma snad byla naposledy na Strahově na Nedvědech, tak jsem na její rekace zvědavá 😀

Jinak tady černo černá obloha a hřmí.