Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
7. zář 2009

Ahoj nakukuji a VONO NIC 😀 Plánička se drží zuby nehty,asi se čančá...tak u koukejte s tátou napíchnout nějaký vlásky ještě dneska a večer jedeš 😀 😀 😀
Indi Míšo se tu tlemim 😀 😀 😀
Hele když otočíte ty čísla tak vyjde 666 a asi víte co je to za číslo že 😕 tak to rači dneska 😉
Dadu, neboj gynda je ok, já vždycky měla ty nejmenší zrcadla před porodem i po dvojčátkách a vždycky jsem jí upozorňovala, že chci malé-jinak mě to bolelo jako prase no a ona jen kývla...a pak povídá: HE měla jsi tam ty největší a držela si jako beran 😀 no a já na to...hm, tak to jsem zvědavá, co budu cejtit při sexu 😀 😀 natož se ozval děsnej výbuch smíchu-to sestřička už nevydržela 😀 😀 prej tak si musím pořídit čerňocha 😀 😀 Je fakt, že tak na potřetí jsem si říkala, že mě J asi jen šimrá 😀 😀 😀 Ne to byl vtip 😀 ASI 😀 😀
Pak jsem tam musela sama, nechtěli mi povolit stehy a tak mi je vyndávala...to byla úleva 😅
Evo, Elenka je fakt úžasný stvoření, já na ní vždycky můžu oči nechat, a jak se krásně směje a brebentí 😵 😵 😵 Elišky Filípek bude mít z čeho vybírat 😉
Holky ta do čeho mám jít co říkáte na ty odkazy?
Jdu se učit autoškolu chvilku naž malá dospí po O 😉

petreva
7. zář 2009

Jo a holky, nevím,jeslti vás to zajímá, ale stejně vám to musím říct 😀 nové info o "našem" Danečkovi od kamarádky. Měl pár dost drsnejch krizovek...teď je na tom tak, že má i s přístrojema 1kg a i když se nedařilo trávit mlíčko, tak už to zvládá. Taky už sám dýchá a má "jen" takový to na nosík 😅 už není intubovanej. P. mi psala, že prvně klokankovala, tak je z toho celá vedle. Tož mrňous se drží. Nikdo si jí netroufá říct, jak na tom bude po zdravotní a mentál. stránce 😔 což je pochopitelný...to se prostě uvidí...

straspytelka
7. zář 2009

Evi, no klobouk dolu, je dobrej 😵 😵 😵 Snad nebude mít nějaké závažné zdrav. problemy 😉

petreva
7. zář 2009

STRASPY, děkuju 😵 Elenka je od narození děsnej živel...však ona se Simonka už nedá zahanbit 😉 je to takovej krásnej drobek. Vůbec není malá nebo hubeňoučká, je to prostě tvůj drobek 😵 Já už ti asi názor na kombinézu řeka dneska ve městě. Z toho odkazu vypadá moc pěkně. TAky by se mi líbila! A ke golfáčím...já bych si určitě pořídila spojenou rukojeť. Přijde mi to lepší na manipulaci např. když telefonuješ, držíš deštník...ale nemám zkušenost, to je jen, co si myslím 😅 golfky trojkolka se snad ani nedělá ne? 😕 ale fakt jsem po nich ještě nekoukala...
JÁJO, brďo, já se tu třesu a on nás bude Š. takhle napínat? To chce aby byl v pozoru celej koník a pak teprv se uráčí ne? 😀

Holky mě dneska dítě spí poo už hod a deset minut!! Já čumim. Vždycky max 25-30!! A dnes? BrĎo na tom něco bude! Ta nám večer dá co proto 😀

petreva
7. zář 2009

Straspy, toho se taky bojim...popravdě bych se spíš divila, kdyby tak předčasně narozenej neměl...uvidíme

kacena00
7. zář 2009

čauves holky!!!Jájo JÁJO JÁJO, UŽ se to blíží, už to bude brzy juchuuu, snad doufám, držím palce a mooooooooc se těším!!!!!!!!!!!!!!!!

jináč musím pochválit našeho pacholíčka...opravdu začínám zjišťovat, že mateřství se dá i užívat! 😵 😵 😵 cyrilek je poslední dobou strašně moc skvělej, jakoby mi všechno chtěl vynahradit, čím dál tím častěji se nám daří, aby usnul sám - s tím, že ho před tím než ho dám do pelíšku pomazlinkám a pochovám 😵

začal bejt rozumnej při papání příkrmů, ovoce ho teda nadavuje ale jedeme teprve 3. den, takže to enva, sem připravená na problémy kt. buidou trvat měsíc jestli to bude jako u zeleniny 😉

a teď hlavní hřeb: ten můj koblížek až na řev ve sprše neplakal v bazenu a dokonce bylo vidět, že je uvolněnej nebudeme přežívat ale budeme si to užívat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ještě jako bonus usnul v autosedačce ( to mu od 2 měsíců dělá strašnej problém), ačkoliv sem si pouštěla Lehnona a když sem ho vyndala ze sedačkly a přenesla bdícího domu, ještě v pelíšku bez nějakýho většího řevu usnul 😵 😀

fakt se může mateřství někdy i užívat!!já když si vzpomenu jak zoufalá sem byla třeba před 10 dny a teď mě spíš dohání k slzám to, že mě dojímá a strašně mi ve všem pomáhá, že je takovej koblížek prdísek hodnej 😵 😵 😵 😵 😵

achalteke
7. zář 2009

Carri prosim tě testni a měj tam pořádný tlustice, nebo se mě to klíště nepustí 😀 😀 😀 držim place...

Holky strašně moc vám děkuju, neskutečně mě nakopáváte a já si toho nesmírně vážim, mám vás ráda, díky díky díky ...i Meníčkovi za podpůrnou sms 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petreva
7. zář 2009

BARU, jůůů to je hezký!!! Tak se taky můžu těšit, když jdem tak věrně v C. šlépějích? 😀
JÁJO, ty brouku náš...už mi zas začíná šichta, ale budu na tě myslet!! Jůchůůůů Jája bude mamina 😀 😵

straspytelka
7. zář 2009

Evi, no právě...těch věcí u tak brzo narozenej je moc a moc ☹ Snad to bude co nejméně 😉
Já čoveče taky nevim o golfkách tříkolovejch 😕
Míšo, něco pro tebe : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22868132&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24788116&tab=0
http://www.mimibahttp://www.mimibazar.cz/foto.p...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20734361&tab=0
tohle jsem chtěla já http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25853932&tab=0
Kačko, to je moc hezý co píšeš, je dobře, že si začínáte rozumět více než před tím 😵 😵 😵 bazen je super viď 😉

inna12
7. zář 2009

Jájuš, tak ještě nic?? ale už se to blíží 😵 😵 😵 😵 držim palce, at to zvládnete levou zadní!!!!!!!!

Zuzi, no mám asi šest několik overálků ty newborn, tak pokud bys chtěla, ale ty máš po Dádovy vid..by to aspon někdo unosil, když ten náš obřík ne 😠 😅

jo a zdravím Carri 😉 a taky držím palce, at to tam je!!! 😵

papa

inna12
7. zář 2009

a Evi, to jsou relativně dobrý zprávy o Daníkovi, tak aspon, že tak.. 🙂 říká se, že nad ten 1 kg už je to o něčem jiným..ale stejně to musí být pořád hrozně těžký pro tu maminku 😔

inna12
7. zář 2009

Baru, to je skvělý!!! moc ti přeju, at si s Cyrdíkem užíváte dál 😵

inna12
7. zář 2009

holky, ja se bojim, toho našeho macka už je ted plná korba 😔 to ho tam na zimu s fusakem nenarvu ani náhodou, když už ted má 61 centáků ☹ mě to štve, poradte nákej nejteplejší fusak, bude muset bejt určitě ve sportáku co? jde teda uplně do lehu a otočit korba, jinak bysme byli pěkně v prdelce.. 😒 by se mohl drobet zaseknout už...

kacena00
7. zář 2009

děkuju, mě hlavně těší i to, že se už tolik nestresí a netrápí a to, že já sem odpočatá,veselá a nadšená z vlastního dítěte to je premie a já se teď fakt vznáším uplně ve výšinách! doufám, že nám to vydrží, ať si není žádnej další pokrok, tohle je už pro nás šílená výhra, že se teď tak zklidnil a je si jistější 😵

evčo, přeju malýmu danečkovi ať se drží statečně a ať má co nejmíň památek na ten svůj strašně složitej start 😔 pusínek malej, to je trápenáí, já vidím jen jak šílenou bolest si mrně zkusí se zubákem (včera teda prolil maloš litry slzí chudák) a teď když si vezmu jak sou ty mrňousci napojený, furt s nima někdo manipuluje, přitom oni by tolik potřebovali teplíčko, tichoučko a klídeček maminčina bříška..držím mu palce, kamarádka musí bejt staetčná (i její muž)

teda holky sem jen já taková? ale mě přijde že mít dítě je teda emotivní nářez 😅

kacena00
7. zář 2009

mmm, tak 61 cm měl cyrilek donedávna...se nám vytáhnul na celých 64 cm před cca 3 týdny 😀

to má hela to samý s madlou

cipisek007
7. zář 2009

Dadí, taky se tohohle období bojím, ale co nadělám. Třeba budou holky v pohodě a mine nás to 😀 😀 😀

Strašpy, sportovní kočárek už nechcu, to v podstatě máme teď když z našeho kočáru uděláme kárku. A taky bych radši, aby holky seděly vedle sebe. Máme něco vyhlídnutýho, ale prodávají to jen v Anglii. Mám na to reference od jedný maminy dvojčat a v Anglii máme švagrovou 🙂

Barčo, to je paráda, že se Cyrdovi líbilo. TO víš, poprvý neznámý prostředí a taky třeba neměl svůj den 😉 My jdeme zase ve středu, tak jsem na ně zvědavá 🙂

Evi, ten chlapeček se narodil hodně brzy? Nějak si to teď nevybavuju.

carrinka
7. zář 2009

testla jsem a je dálnice jak blázen 🙂 Takže Šimůnek mám volno 😀

Do Artu mě vezmou ve čtvtek na krev a příští pátek krev a UZ 😉

dadunka
7. zář 2009

EVI, já kojím i v noci kojím vlastně pořád před každým dokrmením a v podstatě už moc neodsávám, jednak nějak nestíhám, za druhé, když jsem to předtím dělala, tak si myslím, že mi moc množství mlíka nestoupalo a teď i dr. říkala, ať to nedělám, že to mlíko na vzduchu ztrácí nějaký živiny bo co.

STRAŠPY, mluvíš mi z duše, já teda měla stehy samovstřebávací a když jsem se tam teď zkoumala, tak už jsem žádný neviděla, ale zdálo se mi, že jsem tam trochu větší a říkám si přesně to samé, jestli vůbec při sexu něco ucítím. Kdy po porodu jste prvně sexovali? 😅

achalteke
7. zář 2009

Carri obrovská gratulace!!!!! a potomkovi to teda tlumočim, že má zelenou neb štafetu předal... 😀 😀 😀 jsem nesmírně ráda, že tu máme další těhulku 😵 😵 😵

Dadu já si na tebe vždycky vzpomenu, když čekám na monitor v Krumlově, jak tě tam napojili a už to byl švunk...mě tam zase dneska potěšili, byla tam zas tak prima atmosféra...já už se fakt na ten porod tak těším 😀 😀 😀 😀 😀

Jo a Honza mi peče Fešandu 😵

petreva
7. zář 2009

Dadu, tak to jo 😉 moc budu držet palce, ať se zajedete a je vám všem líp a odpočatějc 😉
CARRI!!! Krása!!!! Moc ti to přeju!!! Jen tak dál a ať je vše v pořádku!!
MÍŠO, narodil se ve 25týdnu nevím kdy přesně... 😔

straspytelka
7. zář 2009

Carrinko gratulka letí k tobě od nás 😵 Tak tfuj tfuj tfuj hodně zdraví a štěstí na celé těhotenství a pevné nervy 😉
Dadunko, my sexík cca týden po vyndání stehů 😅 😅 😅 😅
Evi, mliškěj prďolka, ale bojovníček 😵 😵 😵
Srazík...no třeba se dhodneme s Evčou a vezmou mě sebou, podle toho kdy to bude, máme zase očkování, já tu autoškolu, navíc manžel má školení a bude v háji...no uvidíme uvidíme, ale ráda bych vás viděla 😉

cipisek007
7. zář 2009

Evi, to je šílený ☹ Ale i takhle maličký miminka vypiplají, snad bude i mentálně v pořádku.

indigo
7. zář 2009

Cari i já gratuluju!!!!!!! A Pláničko hybaj teda už ven!!! 😎

indigo
7. zář 2009

Jsem to odeslala nějak brzy 😕
Baru to si krásně užíváš! Kéž by vám to takhle vydrželo. Prostě ty mrňata maj asi taky svý dny... 😎

cipisek007
7. zář 2009

Jo a Carri, i já gratuluju 😵 Tak co, kolik jich tam bude? Jeden nebo dvá? 🙂

Holky, Barče rostou horní zoubky. Hrůza. Je uječená, protivná a na dnešek v noci nespala. Dala jsem jí dneska večer před kaší homeo, tak třeba zaberou a my se vyspíme.

indigo
7. zář 2009

Tady ukázka tříkolových golfek.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24181874&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17236793&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25927152&tab=0

Ještě dělaj takový že je vepředu místo jednoho dvě blízko u sebe, něco jako mám u X-landeru, ale nevím jak se jmenujou a nedaří se mi teď najít...

zuzka84
7. zář 2009

inni - no malymu je ted akorat tak ta 50 , treba v 56 z HM docela plave 😒

carri - super , moc gratuluju 🙂

cipisek007
7. zář 2009

Ty jo, já se nemůžu pomoct, ale já těm tříkolkám, obzvlášť golfkám, nevěřím. Dítě se furt mele a podle mě to nemůže mít žádnou stabilitu. Zatím jsem na to teda neslyšela žádnou chválu 😒

Indi, prosím tě, kdy jsi začala dávat Tádovi Lipánek apod. Terezka mi už nejí ani jogurtový svačinky od Hami a Nestlé a jogurt do ní nedostanu už vůbec 😠

zuzka84
7. zář 2009

miso , ty jo lipanek se asi muze davat az po roce , pokud si dobre pamatuju

cipisek007
7. zář 2009

Zuzi, hm, tak to fakt nevím, co jí budu dávat ☹ Já vím, že tvarohy a pod by děti min. do roka neměly, ale když mi jogurty nejí? A vracet se k mlíku se mi nechce. Co jsem tak pročítala, tak je na to 50/50 reakcí. Někdo až po roce, někdo už 9-10 měsíc, což by už sedělo.
Asi zítra zavolám doktorce a domluvím se s ní.