Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
1. říj 2009

Indi, ale my laikové v těch fotkách vidíme jen a jen povedenost 😉

cipisek007
1. říj 2009

Jo a Barunka má tak příšernou rýmu, že jí teče i z očí ☹ Tečou jí jak slzy, tak nějakej bleblajz, tak to čistím Opthalem a zítra jdeme ráno na váhu, tak se zeptám dr. co jí mám kapat.

carrinka
1. říj 2009

Stal se zázrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obě miminka krásně tlučou!!! Michálek málem padl... Prý že to není možný, že si myslel, že to nevydrží ani jedno, jen nás nechtěl ještě víc stresovat... ale tohle nečekal!!!! Dokonce dorostly do stáří, jak měli být, takže jsem dle OPU 7+2 a miminka 7+1 a 7+2 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
1. říj 2009

Carriiiiiiiiiiiii!!! To jsou bojovníci!!! Moooooooooooooc gratuluju!!! Ježiš, až mám v očích slzy 😵 😵 😵 😵 😵
A michálek poznal dvojčátka? To se divím 😀 Mě propouštěl z ARTu s jedním miminkem a někdy v 11tt mi moje gyndařka až řekla, že jsou dvě 😀 😀 Jsem taková místní raritka, nejenže jsou holky po IUI, ale ještě se Michálek pěkně seknul 😀 😀

carrinka
1. říj 2009

Oni jsou krásně vidět - už jsem si dala do alba i fotečku... to nešlo přehlídnout... a je pravda, že jako první bublinky je viděl Špička 😀

zuzka84
1. říj 2009

miso, ale holky jsou jednovaj. ne ? treba jeste nebyli rozdeleny nebo to neni mozny ?

carri . mas fakt sikulky! moc gratuluju a jen tak dal 🙂

cipisek007
1. říj 2009

Zuzi, ale když mě propouštěl, tak mělo to jedno miminko srdíčko, takže tam už to druhý bejt muselo. Asi byly schovaný za sebou 🙂 Jinak jj, jsou jednovaj.

Jupíííííííííííí máme tu ofiko těhuli!! A dvojitou!!! 😵 😵

indigo
1. říj 2009

Moc moc moc Carri gratuluju!!! Tak to jsou fakt bojovníci, to je neskolí nic!!! 😎

A my dneska trhly rekord!!! Necelou hodinu v manduce, z toho víc jak půl hodiny spala!!! 😎 😎 😎 Ještě chvilku budem trénovat doma a pak už se odvážím do ulic. 😀 😉

inna12
1. říj 2009

Carri, gratuluju! to je krásnej zázrak! hodně štěstíčka i nadále 😵

Míšo, chudinky kočičky malinký, tak hlavně, že naušničky už jsou v ouškách 🙂 jaké jste vybrali???

Zuzi, tě lituju, si asi nedáchneš ani chvilku s tim většim čertíkem, viď ☹ musíš vydržet 😝

tyjo taky nechápu, že dneska ještě někdo jde do těch klokanek 😖 tak ono to stojí daleko míń peněz žejo, ale ja prostě nemít na ergonomický, tak to radši žádný 😝 nejhorší z ortopedickýho hlediska je nosit dítě čelem od sebe!!! ale kdo chce kam... 😔 (kurňa, si o tom něco zjistim ne)

sme byli dlouho dneska venku, malej přetaženej, po dvou dnech řičel jako ďas, přes dvacet minut (a to je už na něj fakt dost 😀) měl rudý fleky až na čele, tak sem zapla vysavač a jako když utne 😀 ted je totalně tuhej, sem ho přenášela do postýlky, ručky mu visely 😝 zase budu muset budit na koupání, to furt nemam vychytany, aby to vyšlo na to jeho tvrdý spaní až dýl nějak 😒
jináč jsme byli na váze, malej dost kaká na můj vkus, sice jen po ránu, tak mi to nedalo, jestli i příbirá, tak to dělá za 13 dní 360 g, tak to jde 🙂 ale už to není tak královské jako na začátku 😀 😀
a na ramínku po TBC má pěknou bouličku, prej je to v pohodě, praskne mu to 🤐 to sem zvědavá, jak se mu to bude dlouho hojit a kdy ho naočkujou
😕
se bojim chodit na to cvičení s nim, dokud nebude naočkovanej 😕 nebo je to blbost??co chodily byste? nebo mam počkat až bude napíchanej??? ty malý mimča by nic mít neměly ne? nevim

indigo
1. říj 2009

Carri jakto že máš že jsi 10. týden? 😀 Ty se nemůžeš dočkat porodu, tak jedeš napřed, viď? 😀 😎

peda
1. říj 2009

Inuš,taky chodím a očkovaný nejsme.Ale to záleží na tobě.Se zeptej na názor dr.

Carri,mooooc gratuluju,jsou to bojovníčci šikovní 😵 😵

cipisek007
1. říj 2009

Innko, máme malinký kroužky s kamínkama, ale dr. šly blbě nasadit a zacvaknout. Než přišla na systém... Dostali jsme je od našich, jsou z Egypta 🙂
Však on šermík bude přibírat časem těch 250 za 14 dní i míň 🙂 ALe stejně přibírá krásně 🙂 My jdeme na váhu zítra ráno, kvůli Terce, jestli za týden něco přibrala. Měla by, jí jak protržená 😀 Jen dneska jogurt jí nejel, ale to se dá po dnešním píchání pochopit, navíc byla unavená.
Terce se ramínko hojilo dlooouho, strašně dlouho jí to hnisalo, e-e to bylo. Pořád měla někde nějakej flíček po hnisu a krvi.
Na to cvíčo se zeptej dr. Třeba do bazénu, by děti měly od půl roka, kdy mají aspoň jednu hexu. Proto je do půl roka třeba v Šikulovi jen vaničkování. Mimi má pro sebe vaničku, není společně s dětma v jedný vodě.

carrinka
1. říj 2009

Tak to nevím, proč mám 10. týden... ale asi už jooo... když jsem se registrovala, tak jsem dala termín poslední MS a ono se to liší, protože jsem měla dlouhou stimulaci... jdu to přepsat... snad se trefím 😀

cipisek007
1. říj 2009

Jooo a jinak, doufám, že ty tašky dorazí co nejdřív, páč jsem dneska musela opět kupovat igelitku. Máme jich doma celej pytel, ale debil si vždycky zapomenu vzít na nákup. Takže doufám, že nebudu zapomínat ani ty tašky. Asi si jednu nechám v kočáře a druhou v kabelce, abych jí měla při ruce, když nejedeme s kočárem 🙂

cipisek007
1. říj 2009

Carri, super, už jsi 8tt 🙂

cipisek007
1. říj 2009

Jo chtěla jsem se zeptat mamin od větších dětí, kdy začaly vaše děti jíst samy lžičkou? Docela se toho okamžiku začínám bát 😅

inna12
1. říj 2009

Pedí, chodiš jo? no zeptám se na to 😉
a proč malá není naočkovaná? taky se to blbě hojí?

Míšo, tak to budou fešandy 😵 sem zvědavá na fotky s naušničkama
ja byla zvyklá jak na začátku přibíral hoodně, ale 180 za týden s těma jeho náložema v plíně taky dobrý 😅
jak píšeš, že měla někde nějakek flíček..to jako i jinde než je ten vpich???

cipisek007
1. říj 2009

Innko, ne blbě jsem to napsala, měla to na prádle v místě, kde bylo to očko 😉 Dr. mi jednou doporučila, že až to bude hooodně napnutý k prasknutí, tak to mám přelepit, abych neměla špinavý všecko. Takže to nejhorší jsme chytli do leukoplasti. A i když to měla takový živý, když to ruplo, tak jsem to taky přelepovala, aby se jí tam nedostal nějakej binec. Leuko šla dolů krásně ve vodě, takže jí to nebolelo, když jsem to sundala 🙂
No až nebudou mít ty ušiska zarudlý a zakrvavený, tak je vyfotím 🙂

zuzka84
1. říj 2009

inni - neee, to fakt ne. a kdyz zalehne starsi probudi se k zivotu mladsi 😝 . no jo, treba bude lip 😀
ockovani bych neresila , ale to jsem cela ja 😀

miso - tak to jo, to muselo byt fakt prekvapko u Hauvi 😀 . jo a gratuluju ke zvladnuti nausnicek 😉
jo a, miso, k tem ocickam, pokud to ma z rymy tak spise zmirnovat rymu , ono to pak zmizi. ja to teda nikdy nekonzultovala s doktorkou ale kdyz Davidovi tece z oci kvuli ryme, tak to nijak neresim - proste jen zmirnit tu rymu a vetsinou to po par dnech prejde

cipisek007
1. říj 2009

Zuzi, no snažíme se, ale je to boj jí vykapat nos. O odsávání ani nemluvím. 😒 Teď nás to čeká před krmením.
No však Hauííí byla dost v šoku, možná víc než já - povídala - takový odborníci a nevidí tam dvojčata?? 😀 Navíc potvora UTZovala UTZovala a mlčela a mlčela a já už skoro na prášky, co je špatně, tak se jí ptám a ona, nene všecko v pořádku, jen jsou tam dvá. A já - co dvá?? Přilítla sestřička - ona tam má dva? Já - co dva?? Hauíí - no dvě mimina tam máte!! Jako kdyby to bylo včera to vidím 😀 😀 Šok, třesavka, slzy, štamprle a sklenice vody od dr., prosmrkanej kapesník... Jéééé 😵 😵 😵

carrinka
1. říj 2009

Tak jsem to opravila... je to cca na termín...

Příští týden jedu ke své gynekoložce do Hořovic a na kontrolu štítnice a pak v týdnu od 12.10. do Prachatic ke Špičkovi - zítra mám zavolat sestře a objednat se 😀 na kontrolu s odběry a dají mi konečně těhu průkazku 😎

zuzka84
1. říj 2009

miso , to je hezky 🙂
jo a lzickou bastil Dada asi v roce ? ja nevim , musim se podivat 🙂

cipisek007
1. říj 2009

Zuzi, ahááá tak to nemáme šanci stihnout 😀 😀

zuzka84
1. říj 2009

hele miso ja nevim jestli nekecam ... vim ze ten prvni pokus mam nafocenej a mam prvni rok po mesici ulozeny ty fotky , ale nemuzu to zaboha najit 😠

zuzka84
1. říj 2009

zato jsem nasla fotky malyho Dady a Tady - to snad ani neni pravda ty jo 😀

cipisek007
1. říj 2009

Zuzi, to neva, mě to stačí orientačně 🙂

indigo
1. říj 2009

Míšo tý jo já už normálně nevim, kdy Táda začal jíst sám, asi je to spíš o tom, kdy je necháš, ale pak se připrav na to, že ta kaše bude všude možně včetně stopu, jen ne v břiše... 😀

Zuzko - něco takovýho? 😀 to fakt už není pravda, tady jsou jim 3 měsíce... 😲 😀
http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/prvni...

Jdu na VKV, staršího jsem právě douspala, mladší nespí a ještě dlouho nebude, jako vždy... 😝

indigo
1. říj 2009

Hm, ty rifle jsem zrovna dneska měla v ruce, jsou 62... 😀

cipisek007
1. říj 2009

Indi, no právě, toho se bojím 😀 😀
Ty jo, oni ti kluci jsou si pořád podobní. Ne sobě, ale jako ve třech měsících jsou stejný v obličejíku jako ve třech letech!!

zuzka84
1. říj 2009

miso - dobre ze jsem to hledala, pac jsem mu moc fandila. prvne sam lzickou jedl az 15.mesici , ale celkem mu to slo 😀 😅 , vubec se to naucil celkem rychle , pak si bastil krasne sam a ted ? ted chce krmit 😠

indi - ja prochazela trosku starsi tam uz davidek behal 🙂 , ale taky tam vypadaj jak miminka 😵 . zkusim neco sem hodit