Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
22. bře 2009

ono ti to tu rýmu nezastaví, ale mě se vdycky po použití líp smrkalo, Jakoby šlo toho víc ven 😉 Já osobně používám MAR, ale na trhu jich je hodně, stačí si vybrat 🙂

inna12
22. bře 2009

kyblík taky ted řeším, dostaneme od švagrový, tak řeším, jestli je třeba i vanička a asi jo...brácha říkal, že se tam malýmu (v kyblíku) hrozně líbí, ale hlavičku mu tam sama prý neumyješ, tak střídají...tak nevím a prý se tam skoro už nevejde a to mu bude 5 měsíců...no je to pořízek 😀

menny
22. bře 2009

Měla jsem tu kámošku a asi hoďku jsem měla
rozepsaný poslední přízpěvek a pak koukám,
že to tu nějak ožilo.
Zdravim Indi a Inuš 🙂

inna12
22. bře 2009

Cipi, já nemám takovou tu rýmu, která ti furt teče, ale už takovou tu pozdní 😀 ,víš, když rýma končí - jenže ted se nějak zasekla... 😠

inna12
22. bře 2009

Mennýku, ahoj 😵
my jdeme do Kaufu pro jablíčka, udělám štrůdl na snídani, tak se mějte a pozdravte malý prcíky! papa

achalteke
22. bře 2009

Tak tu mořskou vodu zkusím taky 😉 dík za tip...já se ráno vzbudim a nos mám vždycky plnej (nesnášim ten panelákovej suchej vzduch 😝 )

Meníku a Míšo taky máte překrásný miminka a Monča, Zuzka a Strašpy taky.... 😵 😵 😵 a těším se na novej miminkovskej přírůstek Elenku. Škoda, že nám sem Petr nehodil včera nějakou fotku, co? Už se na ní těším i na Evču a dojmy z porodu atd.... 😵 😵 😵 😵

Innuš já se týden budu kochat kočíkem doma (musim vyzkoušet sedačku na podvozek a korbu a sporťák a .... 😀 ) a pak ho odvezu k našim. Jako já bych si ho nechala i doma, ale nemá se tam teď kam vejít...trošku předěláváme byt a je tam dosti chaos 😀

inna12
22. bře 2009

jo Menny, prosím tě, nevíš, který gynekolog aspon trochu dobrý v Táboře bere nový pacientky??????

cipisek007
22. bře 2009

Jájo, to máš pravdu, škoda, že novopečenej tatínek nedal fotečku, aby jsme se mohly kochat 😵 Ale třeba se dneska připojí a něco přidá 🙂

Holky, co ta Helča má za práci??

menny
22. bře 2009

Inuš rýmu jsem měla snad půlku těhu.
Fakt super je ta mořská voda. Je víc druhů,
ale vesměs je to to samý, v lékárně ti poradí.
Pro těhule naprosto v pohodě 😉
Jé štrůdl. Už týden tu mám jablka, ale neni čas.
Když už ho mám, tak se radši natáhnu.

Jájo již zítra bude kočík. Pořádně to ohlídej a nechoď
do sklepa 😀

achalteke
22. bře 2009

Menny rozkaz 😀 😀 😀 😀 a pes bude muset chudák do tý doby trousit doma asi 😢 😀 ...
No tak ten štrůdl bych si ovšem taky dala - ten sem neměla asi tak sto let 😀 😀 😀 😀 😀

No co ta Helča? ta porodí a my se ani nedozvíme co má.... 😀

menny
22. bře 2009

Inuš dobrej gynekolog...nevim..se svým jsem moc spokojená -Kolář
ale jestli bere nevim.

Míšo Helča maká to co vždy, jen z domova

cipisek007
22. bře 2009

jo tááák, to je blázen! No ale penízky se hodí.
Peťul a jak se vám kyblíkuje?

achalteke
22. bře 2009

jo jinak holky - dělám si takovej seznam i předběžně s cenama co koupit, nekoupit apod....některý věci budu mít půjčené (pult neonato s vaničkou, monitor, chůvičky,...) takže bych ocenila kdybyste třeba napsali co se vám osvědčilo co je naopak třeba hloupost (klidně připojte i značky). Fakt budu vděčná za každý info 😉

menny
22. bře 2009

Místo Helči je tam snad nějaká
pani, ale nevim, jen vim, že něco dělá z domova,
ale je toho asi vela. Takže času málo.
Kyblíkujem luxusně 🙂 Matýsek je moc spokojenej

menny
22. bře 2009

Jájí mě se třeba osvědčil sterilizátor. Dám do něj vodu a šup s nim
do mikrovlnky. Na dudlíky a flašky super. Stál mě tenkrát 500kč
Ale pro někoho to zas může být blbost 🙂

menny
22. bře 2009

Jo a osvědčil se mi kyblík na koupání 😉

achalteke
22. bře 2009

Menny to je zrovna věc kterou řešim - původně jsem ho nechtěla, ale zase mi to přijde dobrý z ekonomickýho hlediska a musim mít stejnýho výrobce lahviček i sterilizátoru? Nebo je i nějakej univerzal...třeba budu mít lahve MAM a steril. zančky Avent...

achalteke
22. bře 2009

ééé tak kyblíku se trochu bojím, ale budu ho mít taky půjčený tak uvidíme 😉

cipisek007
22. bře 2009

Jáji, mě se osvědčila odsávačka nosních hlenů na vysavač. Už jsme tady o ní mluvily. Stojí cca 300,-, fa BabyVac 🙂 Pak se osvědčily ty nahřívací pecky na bříško, holky to krásně uklidní.
Jsou to drobnosti, ale přišli jsme na ně až v průběhu 🙂
Máme vaničku i se stojanem (půjčenou) dobrá věc, dáváme do ní takový to lehátko - kovová konstrukce a na tom pratelný potah.

menny
22. bře 2009

Já mám sterilizátor Chicco a lahvičku Avent a vejde se.
Spíš jukni aby byl na široký lahve. Panž třeba avent je má širší

achalteke
22. bře 2009

jo jo Míšo tu odsavačku na vysavač určitě budu kupovat....co jsou to ty pecky? to vůbec neznám....

cipisek007
22. bře 2009

Ohřívačku lahví taky máme, ale pro tebe je to zatím zbytečný kupovat. My jí máme taky půjčenou. Jen se mi zdá, že když převařím vodu v konvici, naleju jí do hrníčku a do něj postavím lahev s mlíkem, že je to rychlejc teplý než z tý ohřívačky...

achalteke
22. bře 2009

menny právě - jestli budu mít třeba tomee tipee tak ty jsou právě docela široký 😉

menny
22. bře 2009

Máme oboje odsávačku i pecky, oboje bomba věc.
Taky mám jednu drobnost. Jednorázový přebalovací podložky,
ale to určo znáte

achalteke
22. bře 2009

Ohřívačku asi nebudu pořizovat - raději bych ohřívala v té teplé vodě....moje dvě kámošky - nezávisle na sobě - s ní nemají dobrou zkušenost (kyslo jim v tom mlíko)

cipisek007
22. bře 2009

Jáji, to koupíš v DM, mezi dětskýma věcma (dudlíky...), je to polštářek, cca 20x20cm a v něm jsou pecky z třešní. To se nahřívá v mikrovlnce nebo troubě a pak se dává na bříško. Ty pecky drží teplo a prohřívá to bříško, protože miminka ho musí mít pořád v teple. Dobrý je to právě na prdíky, nebo třeba jen na uklidnění. Dá se to použít i za studena, třeba na bolavej zoubek nebo hlavičku, vložíš to cca na 30 min. do mrazáku (nebo lednice?? Teď nevím).
Stojí to buď 70 nebo 80Kč.

menny
22. bře 2009

Ohřívačku nevlastnim. S Davídkem jsem jí nepostrádala

peda
22. bře 2009

Ahoj holky 🙂

cipisek007
22. bře 2009

Peťul, jednoráz. přebalovačky jsme začali používat až se cvičením. Holky se u toho pravidelně počůravaj. 🙂

achalteke
22. bře 2009

teda to je věc ty pecky - paráda 😉