Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
14. kvě 2009

Tak já du na šéfa. ahoj 😉

helik3
autor
14. kvě 2009

😉 no tak to mě nenapadlo ji dat nejdřív dudlíka a pak až najíst. Ale my moc nezvracíme, nic tragickýho-já ji kvůli poblinkání převlíkala jenom jednou nebo dvakrát, jinak větinou je to spíš takový ublinknutí a když je toho víc, tak mám větinou štěstí, že to hodí za mě přes rameno na zem 😀 😀

Jojo Indi, už se ti to taky blíží....hehe, za pár dní budeš poblinkaná i ty 😀 😀 😀 Hihi, to je zase téma 😉

Já Monizakoupila odsávačku a i pohárky na uskladnění-pravdpodobně nás to nemine, buď mám málo nebo hodně, tak si alespoň odpomůžu a zamrazím a až bude nouze, tak použiju. Chtěla bych toukočírovat do těch 6-ti měsíců určitě 😉

No s tím uspáváním-to je klasika-ty sš zkušená mamča-my simysleli, že bude nejlepší jiuspávat rovnou v postýlce, takjsme tam běhali a běhali a běhali-teď dva dny to zkoušíme s tím podobně jak píšeš ty-máme ji u sebe, hrajeme si,povídáme a nechám ji u sebe vytuhnout a pak až přena to už se probudí třeba pětkrát kvůli dudlíku-ale to už je maličkost než ji uspávat tři hoinky, uf 😠 o prostě začátečický chyby 😉 u druhýho budu chytřejší...snad 😀 😀

My kojíme tak třikrát čtyřikrát za sebou ca po 3-5ti minutách, takže se s tím se.eme tak půl hodiny minimálně 😉 už se těším, až se naučí se najíst najednou. Ty kojíš tedy najednou ca 10 minut a je prcek sytý jo??

helik3
autor
14. kvě 2009

jojo, já jdu taky do sprchy a do hajan, kdyby náhodou to nevyšlo jako včera 😀 😀 😀 tak ať si trošku zdřímnu do foroty 😀 😀 😀
pa zítra

petreva
15. kvě 2009

Ahoj holky,
HELI, téda takhle krásně kojit venku...taky jsem sen a to těšila, výlety, procházky delší než obvykle... 😔 moc ti topřeju a zároveň je mi to u nás moc líto...jsi velká šikula, jak to zvládáš. To já nedokážu 😔
Píšeš, že máš mlíčka hodně nebo málo..jak poznáš málo? M.pláče po kojení nebo jak? A jakou odsavačku sis koupila?? Já odstříkávám ručně a je to na bednu, navíc mě z toho už bolí prsa a mám je takový podrážděný...odstříkávám čím dál méně, což mě dost děsí ☹
MONI, ty máš odsavačku tu elektrickou, viď. Od Medely? Pořád přemýšlím, že bych si nějakou koupila, jestli nám to pomůže odsávat ještě po kojení 😨 ale pákovou od Medely mi to nešlo..
Já když vás čtu, tak je mi až smutno, jak jsme pořád tak nesladěný, uplakaný, bolavý...teď navíc Elenka začala méně jíst,nevím čím toje, ale vždycky vypila tak 100-120 a teď pije klidně i 60 😕 . V noci byla vždycky klidná a hezky jedla, i to je minulostí....už dvě noci jsou úplně v jiném řádu nebo spíš žádném...dneska se vzbudila v 22hod, trochu si cucla a ne a ne zabrat. Ona vůbec tak špatně usíná..vytuhla až před půlnocí a ve tři už byla zase vzhůru...dala si jen 40 a zase ne a ne spát...holky já už nevím kudy kam...jen doufám, že prostě jak poroste a dny budou ubýhat, nějak se to bude zlepšovat. V tom, že bych jí dala flašku s Nutrilonem moc řešení nevidím, když mlíčka je snad!!! dost a ona se chová pořád stejně. Ještě k tomu jdeme v pondělí na první očkování, no to mě asi šlehne už úplně...Nějak nemám na nic čas. Ona doma moc nespí, tak 20-30 min a to v náručí nebo v šátku, takže já stejně nic neuděláma o odpočinku se mi jen zdá...ale cesta z toho je asi a jedině čas...
Taky nevím, jak s tím režimem. Udělá si ho mimčo samo, nebo jste tomu nějak napomohly? Třeba se snažily krmit ve stjnou dobu? A po kojení vám usíná nebo si hraje a spí pak?Tak to má totiž Elenka. Nají se, hodinu čumákuje a pak když se zadaří uspíme ji nebo řádí,protože chce spát a nemůže...ale četla jsem, že je lepší kojit, spát,hrát...že je to dobré zaběhnout jako stereotyp...mimi ví, že po jídle se spí...ale E. si po jídle hraje a pak neví kdy spát...no jsem matka jelen,prostě...Tak už se mi to dítko probudilo, jdu za ní....
Mějte se všechny a ať vám to stále tak hezky jde...fakt upřímně...

petreva
15. kvě 2009

MÍŠO, moc držím palce, aby to celé kolem očiček s Baruškou nebylo nic vážného!!! Až budeš něco vědět, napiš!!Držíme...

mon73
15. kvě 2009

ahojky 😉
Evi já mám odsávačku Farlin. Neni tak drahá. http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/farlin-p...
Tobi taky nechodil po krmení hned spát. Nejdřív si chvilku hrál. ana spaní se potřebuje "zašmudlat", buď do pleny, nebo do deky. to ho uklidňuje.Když se probudí, nebo si hraje, tak mu dám plenu a on se do ní hned zaboří a zavře oči. Někdy je to až komický, jak se z dovádění okamžitě zavrtá.

petreva
15. kvě 2009

MONI, a jde ti to s ní dobře?? Já slyšela na tuhle firmu nemoc dobrý věci...tak nevím???

mon73
15. kvě 2009

Ze začátku to šlo blbě, dost to bolelo. Ale pak sem se s ní naučila a pohoda. Je to rychlý. To mlíko prostě stříká pořád, ne jako u klasickejch při tahu.

petreva
15. kvě 2009

Fakt? Já měla pujčenou tu pákovou a bylo to naprd...ochtěla jsem zkusit odsávat kuli zvýšení laktace, víš...ty jsi odsávala, když jsi někam šla, viď. Já už nevím, co udělat, aby bylo lépe... prostě jsem si řekla, že se budu snažit držet do 3měsíce a když to takhle půjde dál tak asi už podlehnu...uvídíme...Je mi safra divný, že E. teď tak málo jí 😕 . Dneska prostě napíšu Dr. email. Včera jsem mu volala a nebyl moc vstřícnej...prý výtěr nemá pro E. smysl a bacila ve střevech jistě nemá...ten je dobrej, co poznat to po telefonu...tak proč ta E. tak pláče?? Jíst už nechce...no nic nebudu tu šířit chmury. Jdem s Elčou na kojeníčko a pak razíme vyvětrat ksichtíky...už aby bylo hezky, tohle počasí náladě moc nepřidá. Ty jo, jestli není Elenka horší teĎ tím počasím...no jasně, až bude svítit a bude teplo, E se změní v beránka...teď je to rohaten starej nevrlej beraňák. Tak čus.

petreva
15. kvě 2009

JO a MONI, jaký v tom byl teda fígl po kterém ti to pak šlo?? Přiložení nebo se musí odsávat delší dobu???

mon73
15. kvě 2009

Ze začátku sem odstříkávala, protože sem měla hodně mlíka a tlačilo to. tak sem ho pak zamrazila.
Přesně tak, až bude hezky, tak bude Elinka jako to sluníčko 🙂
Tobi taky nechce dneska jíst. Naposled jed v půl šestý. Du to zkusit znovu.

mon73
15. kvě 2009

Na přiložení taky záleží, ale hlavně sem musela naregulovat sílu tahu. Buď to šlo málo, nebo moc a to právě bolelo.

cipisek007
15. kvě 2009

AHojk yholky, zase v rychlosti zdravím, zachvíli razíme cvičit a krmit.

Máme po krvi, jen nás píchali do prstíku, ale řevu bylo dostatek 😀
Barče už to oko tolik neteče, ale na neurologii se nemůžu dovolat ☹
Zachvíli dorazí tchýně.

Musím běžet a dělat zaneprázdněnou matku 😀 Objevím se odpoledne, protože nám OPĚT nejezdí nákladní výtah, tak nemůžeme s holkama ven ☹

helik3
autor
15. kvě 2009

Ahojky,

Evi to je mi líto, že Vám to takhle nejde hergot!!!! To ¨není samo sebou, to mi nikdo nevymluví... ☹

Hele já měla odsávačku půjčenou od porodní asistenktky, na to aby se mi mlíko tvořilo víc-kvůli tomu spurtu-vůbec mě to s ní nebolelo, šlo mi to skoro samo, takže teď když jsem jí vrátila, jsem si jí koupila na aukru-je to tato: http://www.aukro.cz/show_item.php?item=625596989 a ještě jsem přikoupila pohárky na uskladnění, protože teď nám stačí méně a mám mlíka hodně, tak zase aby mi to nezatvrdlo🙂)) a očekáváme další spurtík🙂

Poznala jsem, že mám málo tak že malá sála a brečela u toho ☹ a já když si zmáčkla bradavku, tak skoro nic neteklo (třba po kojení 5ti minut), teď i po pěti minutách když si jí zmáčknu, tak to skoro stříká🙂 Jinak teda klobouk dolu, že odstříkáváš ručně, jsi blázen, to Tě musí strašně vysilovat!! Já odstříkám ca za tři minuty z každýho prsa tak 60ml, to ty musíš dělat snad hodinu, ne?? Koukej, něco zakoupit, ať Ti to usnadní..i tak je to voipruz!

Jinak noc nebyla ve včer 😠 vstávaly jsme třkrát, ale to jde, nakonec jsme chrápaly do devíti 😉 😉 takže jsem ok a asi vyrazíme poprvé spolu na menší nákup-musím to natrénovat🙂

Ježíš Míšo s tím výtahem to je pech, ale nevím jak u Vás, u nás je jako včera☹ Takže na kočárkování to není☹

helik3
autor
15. kvě 2009

ještě s tím že malá méně jí, uvidíš, třeba to večer bude chtít dohnat a bude jíst víc a častěji. Akorát se tím znervozňuješ-prostě jí tolik kolik chce. My nevíme kolik vypijou, někdy sajou 5 minut, něky deset a určitě taky pijou strašně nepravidelné množství, ak si s tím nelam hlavu,prostě má dost a ona by se ozvala kdyby měla málo....A neboj, všechno bude dobré a malá bude hodné sluníčko a nám to teprve začne 😉 😉 uvidíš!!

helik3
autor
15. kvě 2009

ještě teda na tvorbu mlíka beru comunis ricinus-teď už jenom 5 kuliček ráno-ale v krizi 4x denně 5 kuliček a piju kojo čaje 2x denně - v krizi 1 litr denně...

helik3
autor
15. kvě 2009

jo a s tím usínáním. Včera to taky vyšlo, nakonec to bylo na slabou půhodinku a včera jsme si "hrály" před koupáním a chvilku po jídle, ale předevčšírem asi hodinu po jídle. Vůbec to neřeším, hlavně když pak dobře usne a ono se topoddá a určitě až bude větší bude vědět že vykoupat napapat a spát! Ale teď to asi nějak hrotit pod tlakem nemá smysl, vždyť jsou to ještě takoví mrňousci 😀 😀

cipisek007
15. kvě 2009

Ahojky holky!

Tak tchyňu jsem přežila. Byla tu asi 20 minut. Kráva, to nemá víc času na vnoučata?? No ale líp pro mě. Zrovna jsme krmili, když přišla, takže jsem pak šla věšet prádlo, dělat dort na zítra 😀 Práce jsem měla nad hlavu, tak furt za mnou lezla, jestli může s něčím pomoct, já že fakt nepotřebuju, že stíhám. Ona, že aspoň nádobí umeje. Já na ní, že není co, že mám myčku. No ale přijdou v neděli, ale to já tu nebudu. Mám totiž volné odpoledne a jedu se segrou na nákupy, už se moc těším. Jen jsem chtěla,aby David hlídal holky sám, aby si je taky užil. No a ona se sem vecpe. No ale budou tu tak dvě hoďky a dřív než oni odjedou, tak já se nevrátím 😀

Jo a to se mi po jídle Bára zblila jak alík. Najedla se, tak jsem si jí hodila na rameno na odkrknutí a ona si krkla, pak znova a už to jelo proudem. Ukázala nám všechno. Musela jsem se převlíct já (i kalhotky!), Barču a postel. Jenže byla samozřejmě hladová, když to všechno vyblinkala.

cipisek007
15. kvě 2009

Taky jsem se konečně dovolala na neurologii. Ale to bylo telefonátů, než jsem něco zjistila!! TO si O2 přijde na pěknej peniz 😠
Dr. byla dnes a včera prý na semináři, takže si mám zavolat v pondělí před devátou, to už by měla mít i po debatě s primářem neonatologie. Tak snad. Chtěla jsem, aby nás vzala ještě před kontrolou na očním, ale to asi nestihnem ☹

Jo a taky mi psala Kroupinda, přepíšu to:
Chtěla jsem pustit na víkend domů, ale řekli mi, že ne, že mě přijali kvůli tomu, že jsem otevřená, což jsem vůbec nevěděla. Jinak monitor dobrý, holčičky mě kopou a boulujou se jak vzteklý. Příští týden by mi snad měli dělat UTZ ve 30tt, abych věděla jak jsou velký.
Taky se ptala na Pedíka, jestli už rodí. Tak Pedí, jestli jsi ještě v celku, tak se nám ozvi, ať Kroupinku nemystifikuju 😀

cipisek007
15. kvě 2009

Něco pro pobavení 🙂

# Když jsi z Českých Budějovic, tak víš, že...
#
# 1) v Českých Budějovicích by chtěl žít každý
# 2) když tě vyhodili i z poslední hospody a chceš ještě chlastat, jdeš do Alexe,
# Gothiku či jiné putiky, a protože tu každé hladové okno zavírá v deset, zbývá
# nakoupit jídlo a tvrdé v Tescu...
# 3) se zde nachází všechno potřebné, hlavně koncentrace hospod 5,695 hospody na
# ulici je impozantní
# 4) jelikož se České Budějovice nachází v Čechách, zákonitě tu musí být pivovar.
# Jsou tu dokonce dva: Brutvar a Sámsyn
# 5) tato piva jsou vyloženě nebezpečná. Pokud vás Brutvar rovnou nezabije,
# rozbolí vás druhý den po jeho konzumaci hlava takovým způsobem, že začnete
# ochybovat, že jste pili pivo. Sámsyn je zase pro změnu taková břečka, že se to
# nedá pít. Ach ta Plzeň!
# 6) Máj - největší čtvrť s bezmála 30 000 obyvateli, nalézající se na západě
# Českých Budějovic, sestává se výhradně z paneláků a většina jeho obyvatel se
# docela dost opaluje
# 7) Vltava - druhá největší čtvrt podobná Máji. Jediný rozdíl je, že se v ní lidé
# neopalují a není tam takový bordel
# 8) Suché Vrbné - okrajová čtvrť, která není nijak zvlášť významná a hovno se tam
# děje. Někdy se jí ze srandy říká Svrbné
# 9) V Českých Budějovicích se používá pár slov, kterým nerozumí ani cajzli, ani
# obyvatelé Brna:
# - pikador - horký pes neboli hot dog
# - Budějce - jinak to Budějčák ani říct neumí
# - pajcovat - něco opatřovat barvou
# - zajít domů - skončit v oblíbeném restauračním zařízení
# - krocnout - zabít
# - malinovka - pivo nevalné chuti
# - klubalky - kolíčky na prádlo
# - cmunda - bramborák
# - šajska - podprsenka
# - zberchat se - vzchopit se
# - kopice - velké množství
# - sartuna - rybářský vlasec (profesní mluva?)
# 10) při cestování MHD si musí dávat pozor na chlapíky ve sportovních botách,
# kapsáčích a kožené bundě, jsou to revizoři
# 11) jsou na velmi vysoké kulturní úrovni. Nalézá se zde mnoho kvalitních
# kulturních zařízení (tzv. hospod, barů a naléváren). Nejznámější z nich jsou
# Vatík, Evropa a U Čepu, kde se točí to nejhnusnější pivo, do těch nejhnusnějších
# a nejupatlanějších sklenic ...
# 12) když na se náměstí rozhazuje z plošiny 100.000 Kč,- počet mrtvých bude roven
# čtyřiadvaceti...
# 13) Jihočeská parkovací s.r.o. je nejvíce prosperující firmou v kraji
# 14) nejlepší je zmizet - buď na chatu, na ves nebo do Prahy
# 15) když sjíždíte Vltavu, v Budějcích můžete vystoupit z lodi skoro na náměstí
# 16) je zakázáno se koupat v kašně na náměstí, ale i když to zkusíte, málokdy
# dostanete pokutu
# 17) ČB bývaji nazývany Tetterdorf, nebo nověji Thomadorf
# 18) po ČB je prý spousta radaru, druhá věc je ale, kolik z nich je opravdu
# funkčních
# 19) máslo a jiné výrobky z Madety se prodávaji po celé ČR a SR a pastelky
# Koh-i-noor rovněž
# 20) jsou Budějce jedna velká rovina, je tu spusta kolařů a nejvíce se tu jezdí
# na tzv. hapinách, což je super dopravní prostředek a nikde jinde jich není
# tollik!
# 21) pokud si nepamatuješ, co jsi včera dělal, ví to zaručeně někdo jiný
# 22) v Budějcích sportují jen technické stroje: Motor, Dynamo, Jihostroj
# 23) za všechno může Bokroš
# 24) tu jsou nejhezčí holky
# 25) jsou krajským městem s mentalitou vesnice
# 26) budějovická smetánka nebydlí v Budějcích ale na Hluboké
# 27) dlouhá louka je asfaltová a že dlouhý most neni dlouhý
# 28) v noci na Sadech je vážně tma
# 29) plovárna je na ostrově
# 30) fotbal se hraje na Střeleckém a Sokolském ostrově, kde uslyšíš při zápase
# Dynama pouze šelest holí a ptačí zpěv
# 31) ve Volfovce jsou nejlevnější byty a proč
# 32) ve Verneovce mají zlaté karty a proč
# 33) se říká, že jsme stotisícové město, ale nikdy jsme sto tisíc neměli
# 34) v létě je na náměstí více zahrádek než lidí
# 35) tu takzvanou jihočeskou "metropoli" přejdeš pěšky za půl hoďky
# 36) když chceš projet autem přes viadukt, musíš vyrazit o hodinu dřív
# 37) střecha může bez problémů udržet hromadu autobusů
# 38) člověk ukazující na Černou věž je turista, anebo je zrovna 5.12. a zasekl se
# tam anděl
# 39) člověk, co má na mapě zakroužkované Masný Krámy, je turista z říše
# 40) kromě klobásy a piva nestojí Země Živitelka zanic
# 41) ze Singeru, Brownu a Sahary tě s brkem nevyženou na ulici
# 42) v Singeru vždycky někdo spí
# 43) svého času byl Dlouhý most docela zábavnou krátkou cyklostezkou
# 44) když jsi holka z Českých Budějovic, rozhodně víš, kdo je Zajíc
# 45) když jsi kluk z Českých Budějovic, rozhodně víš, kdo je Bohuna
# 46) lannovka není lanovka
# 47) chlapík, co v Praze ve vlaku tahá z lidí peníze, že mu ukradli zavazadla, si
# zásadně vybírá jen budějovické vlaky
# 48) Budějčáci přepili každého Pražáka
# 49) Sokolák je místo s největší koncentrací ožralů, a to i v zimě
# 50) v Legendě si to zaručeně bude někdo dávat na záchodě
# 51) náměstí je největší kruhový objezd v republice
# 52) z náměstí do Krajinské je jednosměrka a stejně tudy jezdíš
# 53) stačí lahev saponátu JAR k tomu, aby fontánka na sadech poutala po několik
# hodin zraky kolemjdoucích
# 54) Radek Duda je schopen tě přejet, i když jdeš po chodníku
# 55) spojení bráchovo holka je naprosto normální
# 56) význam slov kolostav, pikador, soletka a zelňák ti není neznámý
# 57) na dětském hřišti na sokoláku jsou kamery
# 58) zjistit maximálku svého auta se dá už jenom na Lišovský (od doby, kdy Mareš
# vyznačil kritický úsek na Borku)
# 59) když se řekne Velkas, Havlinda, Čtyrák, tak se neptáš kam
# 60) prdel jako čtyry dvory je opravdu velká.

peda
15. kvě 2009

Holky ahojky 😉

Cipí,ještě to nemám v plánu,nemám pořád tu matriku 😅 😕 ve středu neměl P čas a dneska je v Rakousku,tak se tam dostanem v pondělí.Ještě mám čas.termín je až 7.6 😵 tak bych mohla třeba i 14 dní vydržet,ne?
Dneska jsem si byla koupit ještě jednu noční košili,kojo podprdu,ta byla teda docela drahá,650 kč,ale levnější měli jen takový hadratý 😒 tak snad tuhle užiju.
Tu tašku pořád nemám zabalenou 😅 😕 ale o víkendu se na to vrhnu 😎 .Mám už snad po kupě,všechno dokoupený,nažehlený,pokojík hotový,tak když to bude příští týden,tak už se nic neděje.

Míšo,tak tchýni si ustála supr,ne?půl hodina se dá v pohodě zvládnout.Ale mě se to mluví,když tu svojí jsem viděla na vánoce a u nás byla v září,když měl malej narozky.
Ty očička vám teda dávají zabrat,snad to nic nebude,ale ta nejistota,viď?
Tak tě takhle hezky princezna ohodila?I gaťátka?? 😀 😀 to musel bejt mazec.
Korupinku moc pozdravuj,taky si užívá,být zavřená ve špitále,ale musí to vydržet ještě pár tejdnů,no.Musí to být otrava,ani si to nedovedu představit.Ale ona šikulka měla všechno nachystaný už předem,tak nemusí mít alespoň nerva,že nemá nic nachystanýho.

peda
15. kvě 2009

Cipí 😀 😀

cipisek007
15. kvě 2009

Pedí, jo tááák, matrika vše zdržuje 😀
Kroupi psala, že by ráda vydržela do 31+3tt, to prý má narozky, tuším 5.6. tak byste prý mohly rodit spolu 😀 Jsem jí napsala, že by bylo nejlepší, kdyby holčičky vydržely uvnitř o něco dýl i když já rodila 31+6 🙂

No ty oči Barči mě štvou ☹ jsem z toho na nerva, sand to nebude nic vážnýho, ale dokud neuslyším, maminko je všechno v pořádku, tak ten nerv bude pořád velkej ☹

A to blití, fuj, všechno peru, protože to neskutečně smrdí. Jenže venku je hnusně, tak mi to neschne a tak mám ještě pár věcí namočených v kýblu, aby to tu tolik nepáchlo. Na noc to asi dám na lodžii, aby jsme se ráno vůbec vzbudili 😀

peda
15. kvě 2009

Inníku,co je s vámi?
ty máš teď před těma zítřejšíma zkouškama,co?
Držím ti palečky,ať to zmákneš a máš zase na chvilku pokoj od učení 😉
Co to jméno?pořád boje?

petreva
15. kvě 2009

Zdravím...
HELI, co ti prosím tě řekli k tomu Ricinu?? Mě v podstatě nic a pak jsem se dočetla, že se nemáužívat déle jak týden, max jedno balení...má to prý pak opačný ´účinek!! Skutečně na xx stránkách jsem si toověřila. Jak ho užíváš? Ty jo, ty odstříkáš 60 po každým kojení? A to děláš jen proto, abys měla zásobu? Nebo i na zvášení laktace? Mě připadá, že E. je teď po kojení spokojenější než dřív, ale večer je to horší...právě...no rukama je to fakt na bednu, navíc mě to už bolí a připadá mi, že jsem si vypěstovala cosi podvědomého, protože teče čím dál méně...asi jak čekám tu bolístku..Já právě nevím jakou odsavačku koupit, pákovou mi to nešlo a jinou si vyzkoušet nemůžu...není od koho...
MÍŠO, Kroupi pozdravuj a držíme vše co se dá, aby holčičky ještě zůstaly u mamky..v pondělí bude Doktorskej den, taky jdem ..na očkování 😅 fuj se děsim co Elenka na to 😒
PEDI nazdárek, tak jakou máš tu vložku do kočárku?? Heleď já ostuda dobalila dva dny před porodem 😅
Tak jdu za Elčou, hraje si pod hrazdičkou a už očividně nechce být sama 😉 Mějte se všdhcny

MENNY napíšu ti...

cipisek007
15. kvě 2009

Evi, mě ještě na neonatologii půjčovali elektrickou Medelu. Musela jsem si jí potom po propuštění koupit, protože jsem se bála dalších zánětů do prsu (měla jsem 2 během týdne a to i přes braní ATB). Byla dobrá i když mám pocit, že nevysála všechno, ale ty pocity plnosti a pnutí po odsání přestaly. Jen je to drahá záležitost. Já za ní dala cca 2100 ☹

peda
15. kvě 2009

Evi,vložka je bílá nebo světle béžová,nemám jí doma a na ní jsou hnědý květy 😒 ale špatný to taky není

Mizíme na večeři papa

cipisek007
15. kvě 2009

Tak se mi zblila i Terezka. Při večeři. Už dopíjela kaši a pak přestala tahat a aaa už to jelo. Opět převlíkat jí, mě, polštář. Nasralo mě, že to bylo po koupání, takže jsem jí začala otírat vlhčenýma ubrouskama a pak si jí dala na rameno, abych si připravila čistej overálek. No a ona si krkla a zase mě poblinkala. Tentokrát šel ještě oběd 😅 Tak jsem jí vzala pod umyvadlo, protože by smrděla ráno jak ožrala.
To zas bude noc, budu nervní, aby se mi nepoblinkaly ve spánku a pak se zadusily ☹

helik3
autor
15. kvě 2009

jéé Míšo, to je trápení s blitíčkem, co??? 😖 😖

Evi, ricinus 5CH je na tvorbu a pak ty vyšší čísla zase na zastavení tvorby....Mně to pomohlo-teda dělala jsem toho víc, tak nevím jesli ten ricinus tolik nebo ne-ale snědla jsem tak tři balení a mám brát stále každé ráno 5 kuliček na udržení a kdyby znovu začala krize, tak zase 4xdenně 5kuliček

Hele mně to tou pákovou jde nádherně-jak dlouho jsi to zkoušela,? Ono totiž tak první minutu nic nekápne, ale pak úplně nádhera-asi když se to namasíruje, či co... Odstříkávala jsem na zvýšenílaktace, ale teď jeslti to půjde začnu dělat zásobu, určitě se bude hodit 😉 Jsem měla výhodu že mi tu odsávačkupůjčila PA, já ji odzkoušela a teď až koupila a vím jak a co mi s tím jde 😉

No jsem si chválila jak jsme na malou "vyzrály"-utahat a spát-no tak to vyšlo dva dny, dnes opět usínání na etapy, po našem snažení spala hodinu a teď je úplně živá a vyžaduje si pozornost, strašný hlad má a je nespokojená, tak nevím teda jaká bude noc. Chtěla jsem koukat na Foresta, ale asi půjdu do hajan a jeslti malá bude takhle pokračovat, tak skončí asi u nás v posteli.....

cipisek007
16. kvě 2009

Dobré ránko všem!

Tak mi holky spaly až do půl osmý 😀 Oni fakt chtějí spát 12 hodin v kuse, protože jsme je dávali spát kolem půl osmý. Takže jim budu dneska zkracovat intervaly mezi jídlem, protože mi víc vyhovuje, když spí do šesti-půl sedmý. Víc toho stihnu.
Jinak už bylo vše bez nehody, takže mě ještě dneska čeká vyprat hromada prádla, tak snad bude venku líp než včera, aby mi to uschlo.
Jo Terezka sebou v noci poslední dobou strašně mlátí 😀 Musím jí dávat na noc doprostřed postýlky a stejně se ráno probudí s hlavou namáčklou na šprcle za hlavou. Ještěže tam máme ten mantinel. Jednou jsem jí našla jak leží hlavou v rohu, totálně zkroucená 😀 Taky se naučila usínat a držet se za šprcli. Docela sranda.
Barča si zase povídá před usnutím s pejskama, co jsou na těch mantinelech. Šoupe se k nim až na ně dosáhne, hladí je a kecá.
Hlavně, že mi neřvou a pak samy usnou. Už je to výjimka, co večer po jídle ječí a to je dyžtak trápí nějaký seklý krknutí nebo prdík. Většinou vytuhnou během deseti minut.