Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
25. kvě 2009

Jája má okurku a Pedík vodní meloun 😀 ježiš, to je blbost, to mě užije 😝

inna12
25. kvě 2009

i po srpše stále TYKEV! tak 😀 😀

cipisek007
25. kvě 2009

Indi, to je pravda. Já dávala čají hlavně kvůli prdíkům a samotnou převařenou vodu mě nenapadlo.

Inni, neboj, nejsou všechny tak drahý. Mě bohužel z těch tří byla jen jedna a to ta nejdražší ☹

Holky, vy máte zítra srazíka?

Kouknetě mi do albík B+T II 🙂

achalteke
25. kvě 2009

Ženy dočtu vás zítra, teď už mužik pustil film tak běžím koukat,,,a těště se na reference u Čutkojc 😀 😀 😀

inna12
25. kvě 2009

Míšo, jo, šla bys taky??

peda
25. kvě 2009

Jsem tu,omlouvám se,ty večery jsou hektický 😅

peda
25. kvě 2009

Tak jste něco vymyslely?Mě je to taky jedno kdy a kde.Buď ve městě,nebo někam dojedu autíkem.

cipisek007
25. kvě 2009

inni, my jdeme na to oční ☹ A stejně bude hrozný horko, takže bych asi s holkama nikam nejela.

cipisek007
25. kvě 2009

Inni, ale jinak bych šla MOC ráda. Už mi hrabe 😀

peda
25. kvě 2009

Jo a dík za ten vodní meloun,to se zítra pobavíte,já mám tři melouny,dva nahoře a jeden mega dole 😀 😀

cipisek007
25. kvě 2009

Pedí, četla jsem vás jen v rychlosti - už máš zbaleno??? 😀

peda
25. kvě 2009

Míšo,nějak to zítra zvládnete a určitě to pomůže,ale koukat se,jak ti trápí mimi,brrrr,na to nikdy nemám nervy a to i teď 😖

inna12
25. kvě 2009

Míšo, fotky pěkný, jsou prostě správňácký jak jsou dvě! 😵 a ten zakuklenec 😀

Pedí, mně je to celkem jedno, tak to necháme na Indi! pokud třeba Igy, tak pojedu též autem, na náměstí ani okolo jsem minulej tejden nemohla zaparkovat asi pul hodiny, tak tam mám strach, že bych zase kroužila dlouho 😠 mně je to fakt taky jedno!

takže Indi, něco navrhni! Bereš prcíka? Pokud něco s dobrým parkováním, tak bych vás i třeba mohla někde nabrat cestou z vltavy, pokud bys chtěla, to není problém...

peda
25. kvě 2009

Míšo,je mi hamba to napsat!!!!!

inna12
25. kvě 2009

a jo, Míšo, s tim očkem ☹ ale určitě ještě pujdeme třeba jindy, pokud holky pujdou 😉

peda
25. kvě 2009

Já mám rezidentní kartu,tak zaparkuju,ale vás chápu.Mě je to opravdu jedno.Indi má zítra hlídání,nebo ne??

inna12
25. kvě 2009

Pedí, já mám voteklý melouny ted naprosto všude, i místo ksichtu 😲 😝 🤐 hnus

inna12
25. kvě 2009

tak Indi, navrhni něco laskavě až vylezeš z tý sprchy, JO?????????? 😀

cipisek007
25. kvě 2009

Pedí, oni maminky naštěstí do ordinace nepouští, ale vím jak při tom ty děti vřískaji☹
Nekecej, že ještě nemáš plnou tašku 😀 😀

Inni, jako Terka muslimka je bomba 😀
Jako klidně půjdu moc ráda, musíme něco uspořádat 🙂 A přijela by i Jája a možná by dorazila i Peťa 🙂

inna12
25. kvě 2009

no jooo, to se ti to parkýruje vid??? 😀

cipisek007
25. kvě 2009

Tak holky, po roce a měsíci téměř na den přesně jsem dostala MS. Ach jooooooooooo.

peda
25. kvě 2009

až uvidíte moje nohy,to je taky fakt děs a je úplně jedno,jestli je teplo,nebo ne.A to beru ten detralex a prd to pomůže.

inna12
25. kvě 2009

jo, Míšo, Pedík NEMÁ tašku ještě! to vím! to je co??? 😀 😀

peda
25. kvě 2009

Tak to už můžeš zase vesele těhulkovat,když máš MS,tak gratulace 😀 😀
a nezlobte mě s tou taškou,já jí nachystám,přivolám to a jedu,ne?? 😀 😀 já mám ještě plno jinčí práce 😅

inna12
25. kvě 2009

já mám místo nohou v teple dva kmeny, jako fakt! nemám vubec kotníky! a ksicht zpuchlej, vypadám celkově prej jinak v obličeji, jako doufám, že to zmizí po porodu 😠 😠 jo ne?? 🙄

no jo Míšo, jednou přijít musela 😝

holky, já se taaaaaaaak těším na kočárování!!!!! 😵

inna12
25. kvě 2009

jo Míša může těhulkovat znova 😀 určitě by se jí chtělo 😀

kde je ta Indi, tam sedí na špuntu nebo co 😝

peda
25. kvě 2009

Já se dneska ptala dr,jestli mi to zmizí a prej se nemám bát 😕

Já už bych taky kočárkovala,můžem dát někde rande a kočárkovat společně 😵

cipisek007
25. kvě 2009

Pedí, počkej jak budeš plašit, až to opravdu přijde a ty nic připravenýho 😀 😀
No jako těhulkovat, ty jsi bláááázen 😀 😀 To bysme museli mít napřed nějakej sex a na ten já teda rozhodně chuť nemám
😠 😀

Inni, kámoška má o 3 měsíce staršího chlapečka a MS ještě nemá. Už nekojí 😠

inna12
25. kvě 2009

jo, to budu ráda s vámi kočárkovat! 😉

Míšo, a chtěli byste ještě někdy dýl jedno mimi??? až budou holky třeba větší?

indigo
25. kvě 2009

No jooo, však už jsem tu... 😀