Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
8. čer 2009

Ahoj Indi.
Matoušek tenhle cvik fakt nesnáší. U ostatních si i brouká,
ale tohle je dost síla. Trpim klaustrofobií a mě někdo takhle
"zalehnout" zbláznim se.
Co ty, jak to jde? Koukám, že už jsi se přehoupla do poslední desítky...
Pedík nás napíná

lenkacar
8. čer 2009

tak jsem přišla akorát abych pogratulovala to mám radost

lenkacar
8. čer 2009

no a furt nevim jak se jmenuje to je teda nepořádek toto

menny
8. čer 2009

Ahoj Leni...teda tebe jsem neviděla ani nepamatuju.
Vedle už nechodim ani na kukačku, tak nevim jak na tom jsi????

lenkacar
8. čer 2009

asi jsem na tebe pedí nějaká napojená nebo co ... 😀 😀 😀 😀

peda
8. čer 2009

umrtvit...ale jinak dobrý.v 5 mě převezli na šestimedéli a v 7 jsem měla malou už u sebe.zatím je zlata,pořád spinka.Holky a je blondata...nomlouvám se,že píšu jak tatar,ale píšu z mobilu.

lenkacar
8. čer 2009

meníku vedle už to neexistuje ,odkráčely jsme po posledním incidentu jinam ,art č.b.snažilky co se snaží,je to od pátku 😉 ,jsem na tom furt stejně ,čekám na Ket na konci června ,zlobí mě cysta

indigo
8. čer 2009

Mooooooc Pedíku gratulujem!!!!! Užívejte si to holky spolu... 😎

Meníku jo jo, mám už to taky za pár. Docela se těším, protože tohle těhotenství je pořád něco, blbej tlak, špatná krev, šouplá placenta, no docela Pedíkovi závidím, že už to má za sebou. Ale už to nějak doklepu... 😎

A mizíme na hudebku...

lenkacar
8. čer 2009

pedí piš jak můžeš my si to přeberem!!!!!!!!!!!!!!!!! jé zlatovláska ...

lenkacar
8. čer 2009

tak já zase zajdu pro infa ted se tady bude rodit jako o závod ...

peda
8. čer 2009

všem vám moc děkujem za palecky ,jste všechny zlatícka.Já vás ještě dneska dočtu a napíšu.Innikovi jsem poslala jen mms,nějak jsem nestihala.Tak zatím papa

achalteke
8. čer 2009

Jůůůůůůůůů Píďalka je zlatovláska!!!!!!!!!!!! To je nádhera moc a moc gratuluju, maminko Píďo!!!!!! Jste šikulky obě dvě 😵 😵 😵

Myslím, že pokud si dopře pamatuju měla by být Píďalka Ella, ale jistá si nejsem....

Ahoj Menníku už si mi tu chyběla 😉 😀 😵

cipisek007
8. čer 2009

Pedík to má na pokračování 😀

Peťul, taky vím co myslíš. Taky ho máme. Ze začátku masakr, brečela jsem u něj jak želva, holky u něj ječely jak raněný zvířata. Teď už u něj jen hekaj 😉

cipisek007
8. čer 2009

Tak Píďalky, MOC MOC MOC vám gratuluju!! Starší Pídě přeju, aby se brzy zahojila a měla zlatý mimineško. Maličký Píďalce přeju do života jen a jen sílu, hodný rodiče 😉, zdraví především a žádný jiný zvíře v postýlce 😀

Kdo písne Pedí, jak se malá Píďalka jmenuje? 🙂

menny
8. čer 2009

To je tak krásný 😵 😵 jsem dojatá s malý blondýnky 🙂
Ta už bude motat hlavu klukum v porodnici 😀

Jájo děkuju 😵 taky se mi stýskalo.
Kdy dorazíš do Tábora??? Se na tě těšim těhulko 🙂

Leni cysta mrcha jedna ☹ tak moooooc ti přeju aby tenhle ket vyšel.
Určitě dej vědět než půjdeš, budu držet palečky!!
A jinak vůbec se nedivim, že se to vedle rozpadlo

Míšo já taky řvu. U ostatních cviků je v klidu, snad i má tenhle si zvykne, je to ale masakr.

cipisek007
8. čer 2009

Peťul, vedle to šlo do kopru dost hustě. Ale slíbily jsme si, že o tom nebudeme debatovat. Tak když budeš chtít, tak ti to písnu do IP 😉

Neboj, on si zvykne. I ty. Tenhle cvik byl fakt nejhorší i pro nás. Teď už u toho jen hekaj nebo se občas vzteknou, obzvlášť večer, když už jsou unavený. Vydrž, bude líp a půjde to!!

straspytelka
8. čer 2009

Ahoj GRATULKA PEDÍKOVIIII 😵 😵 😵 Jo tak už je další cácorka na světě 😵

Tak já horečkuju vesele dál ☹ v noci 40 spocená jsem i teď, mám jen 38 😖 byla jsem u dr a ten mi nic nedal, ani krev nevzal nic...no taky na baterky 😠 snad se z toho dostanu, vypadá to na vyčerpání organismu 😒 Nebo počátek chřipky či angíny, no uvidíme co z toho vyleze, jinak muž si vzal ošetřovný, tak se stará o domácnost a psa, no i malou konečně sám přebalil 😀
Tak se opatrujte prďolky 😉

lenkacar
8. čer 2009

pedí Ella? že by? tu bych chtěla já 😀 😀 😀 😀

zuzka84
8. čer 2009

Miso - no jo, vzdyt to nase dite ma vsechny organy obracene, jsem myslela ze to je tady znama vec 😉 . no a jak je to vzacny , tak z toho byl paf ... pry to zazil jen jednou nekde v praze jeste na praxi 😅 ... mame holt doma chlapa se srdcem na pravem miste - zensky se o nej porvou 😀 😀

menny - zdravim. a je fajn ze hezky prospivate , tak at nozicky moc nezlobi 🙂

pedi - to je krasny 😵 . strasne moc gratuluju a preju at ji to hodny obdobi vydrzi co nejdyl 😉 .

menny
8. čer 2009

Jé Strašpy ty horečkuješ? Kočko ať je brzo ok 😉
Drž se

Jájo tak co ten Tábor ??
Sem chtěla minule vzít M&M sebou
Jo a jsem tak opojená šátkováním, že brzo přibude další 😵
Chystám se v srpnu na storcha 😀 jako ty

achalteke
8. čer 2009

Strašpy tak brzké uzdravení přeju 😉 !!!!

Peťo Tábor bych si dala příští týden, ale ještě upřesním volné dny kdy by se mi to hodilo 😉

Hele to je prdka s těm šátkama, já si v neděli objednala fialovej MaM, že ten je pro začátečníka přece jen lepší a pak půjdem rovnou do manducy(i) (páč úvazy na zádech asi nedám) a vidíš kdybych si objednala toho Storcha tak jsme mohli v létě měnit 😀 😀 😀 ...i když kdo ví asi pak taky MaM prodáme a koupíme Storcha 😉

zuzka84
8. čer 2009

my jsme s Jajou v MaM parte 😀 😉
se omlouvam, ze mi hrabe ... to uz asi z toho jak Dada od rana prevazne fnuka 😖

menny
8. čer 2009

Jé M&M frčí to je gut 🙂
No Jájo mohly jsme udělat čenč ☹ ale neva, prodám
ho na netu 🙂
Ten storch bude na podzim...pěkný přírodní Leo 😉
Jů se těšim.
Koukala jsem asi před 3týdny na manducu...maj teď ůžasný vzory
fakt krása, ale půjdu opět do šátku.
Jinak hlásám předem, že 17 a 18. 6. nemůžu odpoledne
(17.má Davídek pasování na školáka a 18. máme rehábko)

Zuzko tobě ty tt taky tak naskakujou.
Člověk tu chvilku neni a vy budete pomalu na rozsypání.
Jé ale úplně mi vypadlo co budete mít? Promiň
A jméno máte?
A co Davídek ?

zuzka84
8. čer 2009

menny - meli by jsme mit zase chlapecka (mam to i v pase 😉 ) a na jmeno je furt nejak dost casu ne ? aspon ja mam ten pocit 😀 . Davidek dobry , 13.cervna slavime jeho narozky s rodinou , jeste do toho bude moje babi slavit 80 a synovec druhy narozky , tak to bude takova party 😀 . no uz se nemuze dockat ... dneska jsem mu aspon teda chtela udelat radost ze mu koupim neco malyho ,kdyz uz tolik otravuje furt s tema darkama, a vzala jsem ho do hrackarstvi a on si vsechno prohlidl , pak rekl vratit , na jedno dokonce ze nelibi a jeste tam chtel nechat svoji motorku zaparkovanou u ostatnich ,ktere meli vystavene 😀 😀 . no tak jsme nic neporidili a on pak v buse zacal knourat ze chce autobus a ze chce Cars veliky atd. ... si myslel ze jsem to vsechno koupila asi , pritom to sam do tech regalu vracel , tak jako nevim 😕 😅

cipisek007
8. čer 2009

Kurník ,jsem napsala příspěvek a ono mi to napsalo, že nejde přidat 😠 😠

Strašpy a nebolí tě prsa? Třeba zánět prsu... Já při něm měla šílený horečky a nešly dolů.

Zuzi, no neke!!! To jsem netušila! Já jen vím, že máte něco s plícema, ale že je to až takhle?? Ta příroda, ta si fakt dokáže pohrát. Co ti na to řekli doktoři? Všechno funguje normálně?
Promiň, asi se blbě ptám, ale ještě jsem se s tím nesetkala (jen jsem o tom četla, že se to stává).
Jako holky jsou dneska taky neuvěřitelně ufňukaný a vzteklý. Asi něco ve vzduchu 😠

zuzka84
8. čer 2009

miso - no jo , Dada dokonce usnul v pul 4 v obyvaku na zemi 😖 , to pujde spat tak nejdriv o pulnoci 😠
jo doktori , bud mi to ani nechteji verit (jako kardiolog) nebo reaguji jako ten sef JIPky tady v CB anebo uz to znaji (viz. Motol) , ale problemy primo s timhle nema, takze to je ok.

petreva
8. čer 2009

Ahoj holky,
PEDIKU, už jsem ti psala, ale ještě jednou mooooc gratuluju!!! Ellence přeju co nejvíc úsměvů, moc moc zdravíčka a ať jí chutná mlíčko co nejdéle. Tobě brzké zotavení a hodně radosti z holčičky!
Taky se přidáváme k ufňukánkům...no, i když my k nim patříme vlastně každodenně 😅
MENNY, to jsem ráda, že ses ukázala! A ještě raděj, že se máte dobře!
JÁJO, rozhodla ses pro Manducu a nějak jsi to porovnávala s Ergem a podobnýma? Já pořád nevím, safra...na zádech E. taky v šátku nosit asi nebudu. Ještě jsem teda vázat na záda nezkoušela, ale přijde mi pak "nosítko" praktičtější...nasadíš a jdeš...šiš, to je zase dilema 🙂

cipisek007
8. čer 2009

Zuzi, už tam zase ty dvě ječej. Ať už je aspoň šest hodin, to se budeme chystat na koupačku 😀
Tak to je super, že je to v pořádku, když už to má všecko opačně 🙂

achalteke
8. čer 2009

Zuzko jo jo u nás na termínu slaví MaM velký boom, viď? 😀 😀 😀 😀

Míšo to mě mrzí, že se zítra neuvidíme ☹ ale to se nedá svítit, vůbec jsem netušila, že je šestá nemoc pro těhule nebezpečná 😕

Peťo však se koncem týdne domluvíme, aby to pokud možno vyhovovalo tobě, Barče i Helče 😉

Evi já jsem nijak podrobněji erga nestudovala, ale jen jsem si četla všelijaká porovnání manduc a erga a vesměs vše vychází líp pro manducu (snad jen u některých Erg se dotahují líp bederní pásy), pak jsou ještě ty Beka, Bondolína, Mei-Tei a já nevim co ještě...Mei-Tai se mi nezdá být špatný, ale zase manduca mi prostě přijdou taková nejjednoduší s nejvíce možnostma. Těžko říct, já znám jen holky co nosí v manduce, šátku nebo klokankách...takže zas tak nemám s čínm (třeba erga) porovnat 😉

menny
8. čer 2009

Tý jo, Zuzko to bude oslava jak hrom.
Malej musel bejt v těch hračkách kouzelnej 😀
A jo vlastně vždyť jsme se s Jájou bavily o tom,
že mi dvě budem adeptky na to třetí dítko 🙂
Hele se jménem jsem polemizovala ještě
cestou do porodky 😀
Já se furt nemohla rozhodnout. Ale Dáda chtěl Matouška
a jak jsem si na to zvykla mluvit tak na něj do bříška,
tak pak mu to zůstalo, nechtěla jsem si zvykat zas na něco jinýho,
a teď jsem za to jméno ráda 😵
Jen mě štve, že občas někdo řekne Matyášku.
U cizejch to pochopim, ale kdyžmu tak řikal tchán, stávaly mi všechny
chlupy na těle 😠
Jinak jsem ráda, že se vám daří dobře a Davídek se má fajn

Evi ahojky.
Děkuju. Taky jsem ráda, že jsem zpět
Co Elenka, jak válčíte?? Je to s pláčem, nebo je to ok??
Moc jsem na tebe vzpomínala

Přišla mamina a vzala Máťu ven. Dáda leží, pořád ho pobolívá hlava.
Do teď si hrál, ale šel se natáhnout.
Tak mizim žehlit. Prádelní koš už přetejká ☹