Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
18. čer 2009

Kdy že se ta Zuzka vdává???
Jo a vítám novou bývalou arťačku a její Elišku
v bříšku!! Přidej se k nám 😉
Jo a písní nám něco o sobě 😉

cipisek007
18. čer 2009

Peťo, asi nějaký erupce. Přesně co píšeš, tak dělají holky. Neustále ruce v puse, mokrý až na patách, přes den nemůžou zabrat, neustále je uspávám na ruce. Jestli se taky nějak nemění tlak nebo já nevím. V noci spí příšerně, ale já je nekrmím, dám jim jen čaj. Pořád pokňourávají, vztekají se a málo se smějou.
Jsem vyřízená každej večer, obzvlášť dneska, byla jsem na ně po delší době přes noc sama, tak to bylo náročný 😒

cipisek007
18. čer 2009

Peťo, zítra ve dvě na ČB radnici 🙂

menny
18. čer 2009

Míšo budu vám držet moooooc palečky !!!!!!!!!!!!!
Jinak měli jsme Vojtit cca do 9.měs
tak mě to moc překvapilo 😕
prý se Matýsek pochlapil, nečekala, že na bříško se
začne přetáčet tak brzo
jen aby šlo vše jak má a už vojtit jsme už nepotřebovali
s nožičkama budem teda cvičit dlouho, ale už jsou hezký 🙂
Na míči cvičíme tak, že ho dám na něj na bříško, chytnu
ho za prdelku (za pánev) a jedem do předu a dozadu
a pak ze strany na stranu a pak ležatou osmičku.
Posilujem tim hlavně bříško
Hele David nás určitě jednou přežije 😉 jééé doufám, že to vyjde

kacena00
18. čer 2009

ahoj holky, jen tak letem světem pročítám a jak píšete Míšo a Péťo, tak takhle to máme taky, on tohle vždycky vyvádí jednak po víkendu a jednak když je vedro, takže teď už od pondělka jedou hysteráčky... nejhorší je, že pak už ječí jak kdyby ho někdo mučil nebo jako by v sobě něco měl zlomenýho, takže už dva dny bulim s ním, do toho fakt nemůžu najít systém jak ho nakrmit, když sem kojila prostě sem to zkusila a časy byly nějak baj oko ustálený, ale teď to jak kráva uvařím a někdy to vysosne s malým zbytkem (jen 20 ml) ale někdy mi nechá půlku..a to mu vařim jen 90, vyjimečně 120 ml..tak nevim.. fakt nevim, když nemám mlíčko a um. do něj dostnau jen trochu tak fakt nevim co mám dělat.. Míšo byl u vás problém s přechodem na UM?

Jájo, to víš, že si mě klíďo vem stranou, aspoň se dobře pobavim, páč se už dopředu těším na tvoje hlody 😀

petreva
18. čer 2009

Ahoj holky,
ZUZKO, moooc tě zdravím...to víš, kojení je tak nějak pořád stejný, někdy je den, který se povede víc, ale bojkoty jsou dost často ☹ přesto stále odoláváme...uvidíme. Díky za optání...doufám, že vám je taky dobře!!!Fotečky jsou úžasný!! V.je krásná holčička!!!A už stojí??
MENNY, to asi fakt vypadá na zoubky, co? Hlavně, když takhle nevrlej normál není..určitě se něco děje. Vždyť na to má už měsíce, třeba nerostou doslova, ale "připravujou se" a i to ho znervoznuje. No a MÍŠO vám by už růst klidně mohly ne?
Ty jo, holky, přeju hodně síly, snad to ty dětátka přejde!!!
KACKO, písnu ti sms, možná to tu nebudeš číst, tak tě chci pozdravit!!!

Dneska bylo fakt hnusný vedro!! Se nedivim, že jsou mimča nevrlý...
Jo a Míšo, díky za stručný popis opíšu si to..musím začít "studovat"
INDI, co ty? Jak jsi dneska přežila??Dobrý??
ZUZKO, tak zítra tfuj tfuj!!! Jéééé to je tak krásný!!!!

cipisek007
18. čer 2009

Tak jsem pověsila mimi prádlo a jdu do hajan.

Jo dobrá rada - bylo mi doporučeno na skvrny od příkrmů (a nejen na ně) žlučové mýdlo. Prodávají ho v DM, je to ta jejich značka Denk Mit a stojí asi 13Kč. Je fakt DOBRÝ. Dneska jsem ho zkoušela na 2 dny zaschlou mrkev a body je jako nový! Stačí před praním namočit skvrnu, dobře vetřít to mýdlo a dát prát. A je to 🙂 Už žádnej Vanish nebo Ariel Professional, kterej skvrny nikdy nevypral 😠

Tak konec dobrých rad 😀

Dobrou a klidnou noc všem!!!

cipisek007
18. čer 2009

Barčo, my jsme problém neměli. Holky to zvládly na jedničku.

Evi, jj, mohly by růst, ale dásně na to nevypadají. Několikrát denně holkám na ně sáhnu a nic. Jen se chechtaj a skousnou 😀

petreva
18. čer 2009

Kačko, ahoj, to je nejhorší, když se malý nevyspí...pak nemůžu z únavy ani zabrat, viď. Kurňa...co s tím???
Nezkoušela jsi různá mlíka? Slyšela jsem, že Beba HA je sladší, tak jestli nekojíš, tak zkus ji, třeba mu bude víc chutnat.Co? Sakra to mě mrzí...jak ti a vám je...

cipisek007
18. čer 2009

Evi nemáš zač, až budu mít víc času, tak ti toho napíšu víc, začátky, co vařit... 😉 Dyžtak mi písni do IP mejlovku a já ti to písnu mejlem v texťáku, budu to tvořit postupně 🙂

Teď už fakt dobrou, na oči nevidím.

petreva
18. čer 2009

MENNY, ještě jsem ti chtěla pogratulovat k přestání cvičení Vojtovky...je to je spojení...no to je tak kojo demence...ne, fakt mám z vás radost!! Všechno tak utíká...nedávno tu byla štětka na záchod, viď Pedí, nebo Menník přišel s krásnou zprávou, že je Matoušek relativně v pohodičce...a teď tu máme podezření na zubiska, Pedík má princeznu doma a my budem mít čtvrt roku 😀
Tak jdu do sprchy. Vždycky mi to nedá a musím vás dočíst, ale to spaní pak stojí za prd, tak dobrou!!!
HOLKY nespavců, hodně síly nám přeju 😉

menny
18. čer 2009

😕 😕 😕 teda já zírám. Jakto, že to vim až teď,
že se Zuzky bude mladá pani ??

Teda co to je s těma našema mimčama??
To jsou stavy. ☹
jo a taky jsme teď vysloveně chovací.
Ruce by mi upadly. Ještě že mám šátek
Míšo máš můj obdiv
Baruš to je na mašli viď?
Holky musíme vydržet. Pořád si řikám, že je to jen období
a zas bude dobře

Davídek se chce pomazlit, tak jdu 😵
nevim, jestli ještě dnes budu.
Tak zatim papa a dobrou

zuzka84
18. čer 2009

ahoj holky

to to tady teda holky provalili 😀 . my mame jen malou svatbu - jen se svedkama a rodicum a pribuznym budem posilat oznameni az potom , takze jsem se o tom jaksi nikde moc nesirila 😅
za gratulace dekuju, snad se zitra moc nepohadame , aby jsme byli schopny to "ano" rict 😀

jitko - taky te vitam , dalsi zarijnatko - super 🙂 . a kde bydlis , primo v CB ?

menny - strasne moc gratuluju k ukonceni vojtovky 😵

straspytelka
18. čer 2009

Tak jdu dočítat, nežehlila jsem, páč volala mamka a to je na hodinu a te´d už se mi fááááákt nechce 😀

menny
18. čer 2009

Ještě musím pozdravit Evičku 🙂
děkuju za gratulaci, mám fakt radost.
No letí to. Co jsme řešily před rokem a co teď. Ještě,
že už ty štětky neřešíme 😀
Tolik se změnilo... k tomu nejlepšímu 😵
Mrzí mě to, ale fakt musim. Snad tě tu zítra zastihnu
ráda bych pokecala. Nějak se míjime.
Papa
dobrou kočky a koťata

kacena00
18. čer 2009

aspoň že večer vytuhne, akorát se zase bude budit, protože teď na noc toho zase vypil asi jen 260 ml..já fakt nevim, co s ním, občas ještě i kojim, ale spíš ne než jo, a taky mě maximálně točí odsávačka co mám, je to šmejdskej drahej kus plastu, kterej stojí hříšný peníze a někde to tam netěsní, protože to mlíko z velký části místo do lahvičky teče okolo a stejká mi na ruce na nohy, takový škody když toho mám málo a ještě sem zpatlaná jak prase 😠 😠 😠

Péto jupí tak to je bomba!!!!

a Míšo jak teda malá s tím očíčkem? asi si to někde psala ale nemám sílu to tu hledat...

na zítřejší svajbu přeju hezkou dobrou noc, ať ste vyspalí do růžova 😵 (my spali každej cca hodinu a půl tak vim o čem mluvim 😀 )

mažu, mám tam horu prádla a chci jít brzy hají, protože když mě nevzbudí kluk, vzbudí mě ta hnusná bolest ruky..už aby tu byly příští tejden naši, abych si mohla oběhat doktory kvůli tej páteři..

tak brou

achalteke
18. čer 2009

Čauves...tak jsme zašátkovaly, zalipnovali a rozplívali jsme se asi hodinku nad plínečkama - krásnej den...

Jinak jsme s kámoškou podebatily o krumlovský porodce a říkala, že když tam rodila byla normál na pokoji a příště že jedině nadstandart a to jen z toho důvodu, že pro všechny pokoje jsou tam jen dva hajzlíky a dvě sprchy a v době kdy rodila bylo docela plno a na ty sociály chodili i návštěvy a že prej jako ekl....navíc chytla po porodu parádní zánět a náš mudr ji řekl: no jo vy jste rodila v Krumlově, to tam chytně každá druhá 😖 ...týhle hnusný komplikace se docela bojím, takže bude-li volnej nadstandart (ač jsem původně nechtěla) půjdu do něj.

Baru jej to je mi líto, takovž trable s Cyrdou, takovej malinkej a už ho takhle trápí horko a papu....no snad se to brzo změní a bude líp 😉

Petí taky gratuluju k tak skvělýmu výsledku, když si vzpomenu na tu prognozu po tom vašem UTZ u Čutků ☹ ...jsem moc ráda, že se spletli 🙂

Indi super že koš je jakej je, myšlenka "do it yourself" je mi hodně blízká a jsem ráda, že vlastní výroba opět nezklamala

Dítko nevim co dnes u mě v břiše tvoří, ale mám pocit, že si dnes maluje bejvák nebo co, cejtim ho dneska jak se mrská blízko hrudního koše....už se ho nemůžeme dočkat 😵 😵 😵 😵 😵

straspytelka
18. čer 2009

😉 Menníkovcům moc gratulujeme k necvičení 😵 Zuzance k svatebním zvonům 😵
Teda dneska bylo vedoooo fuj, teplo mám ráda, ale tohle je i na mě moc 😝 ble...
Síma má v pravé nožičce, respektivě nemá nějaké jádro ☹ nevim co to znamená, řekl nám dávat 6 týdnů na pemprsku ještě 2 ob. plínky, tak bude v těch vedrech pěkně spařená v igelitu a 2x ☹ ☹
Vítám nově příchozí a přeji hodně štěstí a zdraví 😵
Cirdík je na tom stejně jako Síma, dneska byl fakt den...no a zuby asi nám taky něco klube se, slintá teda jako alík a pěkně kouše do všeho 😉
Holky nezapomeňte hodně pít jo 😀
Dobrou noc krásky 😵 😵

indigo
18. čer 2009

Ahoj kočky!
Já se nedivím, že miminka jsou takový jaký jsou, v tom dusnu... já jsem dneska úplně hotová, ven jsem se fakt odvážila jen po ránu, pak jsem šla na balkon pověsit prádlo a a těch 5 minut na sluníčku jsem rozdejchávala celý odpoledne.
Navíc na mě padl nějakej splín, jak tu tak čtu o těch malých capartech, nedovedu si to u nás představit, Táda byl dneska protivnej, jak byl celej den zavřenej (nuceně) se mnou doma, pořád jsem s ním musela něco dělat, malovat, číst knížky, něco stavět, chvílema se teda aspoň koukal na pohádky v televizi... a když jsem si představila, že mi tu do toho celej den pobekává mimino... 😖
Jak to zvládáte vy druhomatky? 😝

zuzka84
18. čer 2009

straspy , jej , tak to nezavidim , my meli rovnou frejkovu perinku a prislo mi to lepsi v tom lete, navic se s tim clovek nemusel motat ... no a uplne nejlepsi my nakonec prisli ty trmeny , i kdyz vypadaji desive, ale aspon vetraji 😀 😉
tak at to mate brzo v poradku!

zuzka84
18. čer 2009

indigo - no taky si to nedokazu predstavit , ze by se tu Dada s nama nudil , tak sice ta dopoledni skolka na sadech nam asi nevyjde, ale dam ho asi aspon na 2-3 dny v tydnu tady do "skolicky" na vltave. hlidaji tam deti za 50kc na hodinu , pri dlouhodobem hlidani je to o neco mene na tu hodku

indigo
18. čer 2009

Jé Matoušek je bez Vojtění, no to je krása!!!! Závidím rozumného pana doktora (či doktorku), tady kdo se dostane k jisté paní mudře, tak ho tam držej zuby nehty, i kdyby byl vývojově napřed. Asi sbíraj body od pojišťovny nebo nevím, dodneška nechápu věty typu "je to v pořádku, ale pro jistotu cvičte dál....."
Takže moc moc moc gratuluju!!!!!!!!!! 😎

menny
18. čer 2009

Ještě jsem tu na skok 🙂
opravdu vám moc všem děkuju, je to krásnej pocit
jsem na Matouška tak hrdá
Přesně Jájo jak píšeš po tom všem čím nás strašili
snad už bude vše v pořádku.
Budem teda k tý rehabilitační chodit pořád. Ale slíknu
ho do hambata a jen ho položim a ona omrkne jak se projevuje, pohybuje...
Když nebude třeba, tak žádný cviky nám dávat nebude.

Zuzko nevěsto naše, ať máš krásné a spokojené
manželství 😵

Strašpy, teda...nevim, co na to říct
tohle balení by teda mělo pomoct ?
Tolik ti přeju aby Simonka měla kyčličky v pořádku!!!
Dej jí za mě pusinku

Jinak Indi jako druhomatka jsem docela v poho,
jde nám to dobře. Člověk tak nějak ví, takže se do toho rychle
zaběhneš. A hlavně Davídek je opravdu hodný
dítě a velkej pomocník. Nechci se tu nějak vychloubat,
ale opravdu je zlatej...holky co ho znaj by určité potvrdily.
Takže v tomhle problém nemám a snad nebudu

Tak a už se mi zavíraj víka, takže všem krásný sny a dobrou

cipisek007
19. čer 2009

brýtro

teda holky, to zas byla noc. Já už to přestávám zvládat. Normálně mi málem ruply nervy a Barče málem nařezala ☹ ☹ Od 23:45 do 2:30 nespala, kecala, kňourala, pobrekávala, flusala dudlíka, rozčilovala se, tahala ze sebe vztek. NO hrůza. Naštěstí to Terezku neprobudilo a ta spala až do 4, kdy chtěla dudlíka a spala dál.
Bára vždycky když zjistila, že to na mě neplatí, tak na 5-10 minut ztichla a asi i vytuhla a já jakmile jsem zaujala polohu pohodlnou ke spaní, tak začala znova ☹
V půl pátý B. skončila u mě v posteli, protože už jsem neměla sílu vstát.
Sedím tu jak zombie a čeká mě dvojitý cvičení a krmení. Mám 100 chutí se na to dneska vykašlat. Jako na cvíčo, ne na krmení.
Dočtu vás pozdějc, teď musím za těma zlobidlama.

zuzka84
19. čer 2009

miso - to je teda mazec s holkama 😒
no ja byla v noci (za tech 6hodin co mivam na spanek) 2x vzhuru a ted je mmi sileny vedro a dusno - fuj.
David je samozrejme zase protivnej az hruza 😠

petreva
19. čer 2009

Míšo, safra, zase noc na prd? Ty jo, tak to zase vzhlížím já k tobě...je to hrozně náročný a 2x!!Poslala bych ti drobet energie a síly po netu tak tu je 😉 ............................................................

cipisek007
19. čer 2009

holky, mě se chce brečet. Ty dvě kozy tam teď unisono ječí a ječí jak kdyby je na nože braly ☹ ☹ Já už nevím co mám dělat!!! ☹ Jsem zpocená až za ušima a to mám na sobě jen noční košili. Já už ani nevím jak se jmenuju a jestli jsou to vůbec moje děti. Co jim to sakra přelítlo přes čumák???

Zuzi, venku je fakt hrozně, jsem vylezla na lodžii a tam je jak v prádelně.

Evi, díky, kéž by dorazila 🙂

zuzka84
19. čer 2009

miso a to jsou takove uz od narozeni ?? 😕

cipisek007
19. čer 2009

Zuzko, ne. To až v posledních cca 2 týdnech je to k nevydržení. Jako že se přes den občas vztekaly nepočítám. Ale teď buď v noci zlobí Bára a přes den Terka a nebo naopak. Ale jako to když nespí, tak jen ječí. Nebrečí, tahají to ze sebe. A to usínání je kapitola sama pro sebe.
Konečně je tam ticho. Usnuly,doufám, že mě nechají aspoň v klidu nasnídat.

zuzka84
19. čer 2009

hele miso tak to mate jak ja s Dadou .... normalne od pul roka se z toho zlatyho miminka stal dabel - hlavne na to spani. ale aspon byl jen jeden dablik , uff 😀