Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
23. čer 2009

Tak jsem zjistila, že jí bus jede 18:30 a 22:30 to si nemůže odjet busem? To si musí vézt prdel autem? TO tu musí bejt takovu dobu??????? 😠

indigo
23. čer 2009

Jé Míšo, nevleze na vás ve středu nějaká choroba?!? 😝

cipisek007
23. čer 2009

kéž by, jenže to by jí neodradilo, ona přijde k nám, ne my k ní.
Ale přemejšlela jsem, co jí dát k sváče, když tu bude takovou dobu. A pak jsem se na to vybodla, protože ona nám taky nedává najíst 😀

inna12
23. čer 2009

no já to měla dnes právě jen po tom vysávání, jak jsem byla ohlá 😉 mi přišlo, jak když jsem si tam něco skřípla 😨 to asi ty poslíkové nebyly, ještě jsem je neměla, nebo možná ten minulý týden, nevím.. 😝 a já měla taaak hodné, klidné bříško, fakt, já mohla doted dělat cokoliv a nic nic..no jo, jednou ty obtíže mírné přijít musí, prostě to k tomu patří a tohle je fakt detail oproti tomu co trápí jiné 😒 🙂 jen je to nové, tak mě to vyděsí 😅

Indi, neboj, já myslím, že ty nakonec porodíš dřív než já 😀 ale fakt, tak to nějak tuším 😀
hele co to jméno, pohlo se to někam, což což ??? 😀 nebo jste stále tam, kde jste byli, tudíš Honimíra atd atd 😀

a jééé, Míša bude mít tchynin day...supr..tak si pěkně obal nervy předtim...ale hele, fakt ti povedam, říkej si pořád dokola, že to může bejt ještě horší a fakt věř, že takový jsou!! vím i z vlastní zkušenosti u mého prvního přítele...to byste nevěřily 😔 🙄 🤐 😀

jsem dostala chut na Míša nanukáč, chlap mi jel do tesca (a to už jsem ho předtim poslala pro meloun) ..chudák..jsem hrozná, ale když se pak nabídl 😀 jsem nemohla těch pár dnů jíst a dneska mám takový chutě 🤐

já myslim, že Dadu se kochá kočárkem 🙂 tak snad se brzo ozve

cipisek007
23. čer 2009

innko, však já vím, že moje není nejhorší, ale nemám jí ráda, no ☹ a všechno co udělá a řekne mě rozčílí.
Ale už jsem něco vymyslela 😀
Až přijde, tak budu zrovna žehlit, vyndám si ze skříně už dááááávno vyžehlený prádlo a udělám si megahromádky jakože jsem vyžehlila už asi 10 praček 😀 😀

cipisek007
23. čer 2009

Inni, ty máš hodnýho chlapa 😀

cipisek007
23. čer 2009

Holky, jdu do hajan. Všem dobrou, klidnou, nerodící noc 🙂

inna12
23. čer 2009

Míšo ty jsi ale potvora 😀 😀 😀 ale jo proč ne, jen at zírá 😀
jo hodnýho mám, až moc...zato on to se mnou chytl 😖 😀 ale taky někdy pěkně zlobí, není to tak dávno, co jsem s nim dva dny nemluvila 🙄

dobrou! já číhnu na ordinaci, minulý týden jsem neviděla ani jednou tv, tak tam bude novot zase 😀

indigo
23. čer 2009

Tý jo Míšo ty jsi fakt potvora!!!!! 😀 Ale budu si to s tim prádlem pamatovat, to je doooooooooooost dobrý!!!!!!!!!!!!!! 😎

petreva
23. čer 2009

Ahoj holky,
tak konečně mám chvilku volna, ale zase mi padájí víka...tak snad to aspoň dopíšu...
Jely jsem dnes k té Dr. Už sestřička byla příjemná a Dr. je taková mladá, tak kolem 40 😅 nevím..vyslechla mě a pak se i sama ptala, co kojení, jak je E. po něm, když pláče jestli propíná nebo naopak pokrčuje nožičky, jakou má stolici (to třeba našeho nikdy nezajímalo), taky jí koukla do pusinky, protože tam má pořád takovou bílou tečku...dásně má prý mírně zduřelý, že prý se to připravuje na zoubky, ale zatím se neklubají. Prý už hodně slintá a jazykem si rejdí na těch místech...a tak vůbec mi ochotně odpověděla na všechno a VUBEC mi nebylo blbý se na cokoli zeptat. Poslechla jí...a taky jsem se ptala na ten výtěr..řekla, že kdyby měla neobvyklou stolici nebo smrděla, když prdí, tak že by to bylo opodstatněný, ale takhle prý ne. Na pláč mi řekla, že zejm. po 16 hod je to běžný a večer že to graduje.Jestli prý je dopol a odpol relativně klidná, směje se a hraje si, tak že by to přičítala kolikám. Prý jsou někdy dost urputný a děti to umí dát dost na jevo. Taky se ptala na moje potravinový alergie a snášenlivost jídla, jestli prý nemám nějakou dyspepsii...že by se to mohlo odrazit trošku na mléce a to by pak dělalo trochu větší problémy než normál....no rostě mi toho řekla hafo. Zároveň mě fakt uklidnila, že kdyby něco tak jí výtěr udělají...pochválila E. že je šikovná a to mi dodalo takový nějaký klid. Holky, fakt...domluvily jsme se, že zkusíme dávat od poledního jídla Sab Simplex až do večera, taky doporučila koupit probiotický kapsličky, že je máme otevřít a vysypat jen půlku, rozpustit ve vodě a udělat takhle Elence týdení kůru. Kdyby to nepomohlo máme přijít...no žůžo. Fakt, sice je to možná obyč řešení, co mi nabídla, ale měla zájem udělat pro Elenku dobře a to jsem moc ocenila. Aspoň něco poradila. Ty jo, já jsem ráda, že jsem tam šly.
A díky že jste na nás myslely!!
INNIKU, já poslíky nikdy neměla, tak s tím neporadím. Tvrdlo mi bříško už řadu týdnů před tím. Určitě se to námahou zhoršuje, ale ty odpočíváš 😉 Pochyby a nervozita je asi normál. Však člověk se vydal na takovou cestu plnou záhad a překvapení. Ale čeká tě tam spousta krásných věcí a zážitků! Možná už klučík tlačí na "východ", tak se objevily bolesti, ale neboj nic! On přesně ví, kdy se přihlásit! Odpočívej s nohama výš než tělo a bude lépe 😉 Moc na tebe myslím 😉
Kurňa už je zase deset! Já se do tý postele prostě dřív nedostanu.
MÍŠO, co holky ve zbytku dne? Po tom očkování??
Co ta naše DADA???

petreva
23. čer 2009

Ty vo..se mi vzbudilo dítko...se na to vyprdnu. Ty noci jsou čím dál horší...

straspytelka
23. čer 2009

Ahoj holky, tady šlověk pochytí toli k fíglů 😀 😀 😀 Tak přeji všem klidnou dobrou noc a žádné starosti 😵 😵 😵 😵

indigo
23. čer 2009

Evi - to je, co? Jak můžou být doktoři různí... No hlavně aby E. byla v pohodě, ať u je doktor jakejkoliv. Ale že se doktorka zajímá o miminko, to by mělo bejt samozřejmý u všech pediatrů, bohužel asi není. 😒

Jó už je deset, já už dneska večer jednou usnula, u Letiště... 😀 No, tak jdu dát druhý kolo, dobrou! 😎

kacena00
23. čer 2009

holky musim se pochlubit 😵 😵 😵 😵 😵 náš cyrilek dnes večer předvedl několikrát samostatnou otočku ze zad na bříško, jeee mě to tak dojalo 😵 😵 😵 😵 to je prostě moje pusinka 😵 😵 😵

evi, tak supr žes na tu dochtorku narazila, jestli bere nový pacoše, určitě k ní přejdi

pa a dobrou

zuzka84
23. čer 2009

evi - tak to je super. a ty probioticky kapsle jsou dobry ... teda aspon u Dady zabirali u ATB a rychle 😎 . ale on ma ty trubky asi ze zeleza - snese toho fakt hodne 😀 , coz jsem teda rada, protoze problemy s plicema nam zatim tak nejak stacej 😝

Baru - tak to je sikula , gratuluju 🙂

inna12
23. čer 2009

tak já zase nemůžu spát 😝 to je děs..je mi tak těžko z toho melouna...dobře mi tak 😔 chlap tu sjíždí film za filmem, řve to tady, musim ho umravnit, at tu nehlučí 😝

Evi, to vypadá dobře ta dr. 😉 ale je smutný, že tohle není samozřejmě u každýho, jak píše indi 😕
....jojo, určitě je to asi běžný, co mě ted přepadá za chmury a pochyby, ono je to takový napůl, napůl obava, napůl radost..ale pozvedlas mi náladu 🙂 ty jsi stejně takový sluníčko 😵 i když máš sama problémy, tak si najdeš slovo pro každého 😵 vážím si toho 😉

Baru, to je krásný, též gratuluju, tady samý šikulové 🙂

cipisek007
24. čer 2009

Dobré ránko!

Evi, tak co? Jaká byla noc? Ta doktorka vypadá podle vyprávění skvěle. Neváhala bych a došla se zeptat, jestli bere nový pacienty. Na změnu doktora máš nárok 😉
Budete dělat tu týdenní probiotickou kůru?

Barčo, gratulka k přetočení 😵 😵 Nám už se začíná přetáčet i Terka, poprvý o víkendu, pak nic a teď jsem jí tam našla na bříšku zase 🙂

Potvora nepotvora, prostě musím dělat zaneprázdněnou matku. Přece mě tu nenajde u PC a s knížkou v ruce 😀

NO jinak očkování. Holky jsou protivný víc než jindy. Večer teda usnuly bez pláče, ale David si užil nočního vstávání. Teď je jak mrtvola 😀 Jen ať si užívá 😀 Barča měla ráno lehce zvýšenou teplotu, sice jen 37, ale radši s nïma ještě dneska nepůjdeme ven. Stejně je tam hnusně. No a když jsem měřila Terezku, tak jsem jí měřila 4x, protože se mi po zastrčení teploměru vždycky pokadila 😀

petreva
24. čer 2009

Tak koukám, že jsem tu dnes první!!!
MÍŠA, vyspává 🙂 ?
BARU, to je hezký!!!! Musím to říct Elence, jak je ženich šikovnej 😵 Gratuluju 😵
INDI, mě to úplně zarazilo,jak se vyptávala a jak přemejšlela. Ten náš (nechci ho hanit, řada lidí je s ním spokojená) vždycky jen zkonstatoval, že je E v pořádku a že to nic není. Když jsem se třeba zeptala na nějaká probiotika nebo Saba, tak řekl, že to teda můžem dávat...no raděj jsem se už na nic neptala...ale je fakt, že je pediatr a mimi je prvořadý..takže se s ním asi rozloučím.
ZUZKO, tak máte nějaký "kapslička" odzkoušený? Oni jsou přý až od 3let, ale když dáme půlku tak to prý klidně může být. Asi to zkusíme.
INNIKU, ále di, já sluníčko moc nejsem se svýma chmurama, ale mám vás všechny ráda. Často na vás myslím a s P. si kolikrát povídáme co je "tu" nového. No a když se někomu blíží porůdek tak jsem z toho drobet nervozní, co a jak bude a mooooc se těším na nové miminečko. Tak se hezky opatruj...a kde vlastně budeš rodit??

petreva
24. čer 2009

Tak jsi mě předběhla, přei jen 😀
Určitě zkusíme ty probio-kůru. Taky jsem se dohodly na pravidelným užívání Sabu od oběda do posledního krmení večer, takjsem to už včera udělala. Zastavím se v lékárně a omrknu ty "tobolky". Moc ráda bych Elence pomohla, ale sama Dr. řekla, že často prostě pomoct nejde, žeje třeba aby dozrál trávicí trakt. ☹
Tak snad to bude s holkama dneska přijatelný, kačičky, dostaly první ďobanec. Aspoň že máš doma Davida.
Máme tu nějakou zimu asi budu muset přitopit. A to šero taky není vůbec příjemný...

zuzka84
24. čer 2009

dobre rano

Evi - my mame Lacidofil tobolky a ten je od dvou let ...
nekdy mam pocit jestli by ty nase deti nechteli nosit v brisku treba dva roky , kdyz ani po 9mesicich leckdy nemaji neco dovivynuteho 😉

Miso - dneska cekas tu tchyni ?? jestli jo, tak drzim palce at to prezijes! ja mam tchyni super a presto mi taky obcas leze na nervy , tak si dokazu predstavit jak se asi musis "tesit" ty

cipisek007
24. čer 2009

Evi, byla jsem o 5 minut rychlejší 😀
Jsem zvědavá, jak to půjde se Sabíkem, dávej vědět 😉
Včera v poradně jsem si na tebe vzpomněla. Byla tam maminka, držela v náručí v zavinovačce miminko a to plakalo a plakalo a plakalo. Maminka houpala a houpala. Pak vylezla sestřička a povídá: "To pláče Viktorka?" Maminka, jo to je ono jak pořád takhle přes den a v noci brečí. Sestřička se ptala, jestli se po kojení šponuje a krčí nožičky, maminka že jo. A sestřička na ní, ať přijdou ve čtvrtek znova na váhu a že se domluví co dál a uvidí co budou dělat s tím kojením. Tak jsem si říkala, ty jo, to je Evička jak vyšitá 😉

Zuzi, tchýně dorazí zítra 😠 Kdyby dneska, tak tomám aspoň brzy za sebou 😀

cipisek007
24. čer 2009

Jo a masakr. Chodím ještě do dalších pár témat tady a mimo jiné i do tématu Dvojčata 2008/2009, nejenže tam máme známou trojčatovou Smilers, ale teď nám tam přibila další trojčatová. A pozor!!! Má trojčátka - jednovaječný a na první pokus přirozeného snažení!!!! 😲 😲 😲 Jsou to holčičky, je jim přes 10 měsíců a jsou neuvěřitelně stejný!! Mmaina je na ně většinou jen sama. Blázen!!! Jsem z toho v šoku. Holky se prý narodily někdy 32+něco, ale měly dost problémy, váhy měly hezký, ale museli jim dávat krev, ta jenda po narození nedýchala, tak jí rozdejchávali a podařilo se.
Ty jo, vím to od včerejška a jsem neustále v šoku a říkám si, co dělám špatně, když mám "jen" dvojčata a nestíhám. 😅

menny
24. čer 2009

Ahojky, v letu jsem vás dočetla
😲 😲 😲 Jednovaječný trojčata....no to je mazec !!!
Jsem v šoku. Nikdy jsem o takovim případu neslyšela 😲
Míšo, jak je po očkování.
Minule byl Matýsek pro prevenaru ok a teď má teplotu ☹
vy jste po hexe vid?

Jájo teda to Lipno je náááádhera, jela bych hned 🙂
mimochodem manžovi vše nej k svátku 😉

Evi asi bych přešla k tomu jinýmu dr. Zdá se mi taky podle toho co píšeš lepší

musim dnes pořádně poklidit přídou naši...budu dělat chlebíčky..
Vzbudil se mi rarášek, tak jdem baštit

menny
24. čer 2009

Poslední dobou jsem samá hrubka. Sorry 😅

menny
24. čer 2009

Jo a ještě. Vstáváme teď v noci podezřele často po 2h
se zbláznim ☹

indigo
24. čer 2009

Brý ránko!
Já mám zatím "jen" jedno a taky nestíhám, doma věčně hroznej binec...
I tříeťáci občas v noci nespí. 😠 To je na palici, když se za noc 3x vzbudí s pláčem a pak trvá hodinu než zase usne. Nevyspali jsme se nikdo, předpokládám, že mi usne přes den a večer půjde spát o půlnoci. Ach jo... a k tomu si představím takovou uvřískanou Elenku a dobrovolně skáču - jak psala Míša - pod rozběhnutou slepici...

zuzka84
24. čer 2009

juzis, tady uz rozbehli zase vrtani a to jsem chtela jit pect buchtu .... no tak nevim. Dada uz ma dudlika(normalne uz ho nemiva ani na spani), sedi pod stolem a shani polstare aby se shoval 😒

zuzka84
24. čer 2009

a jeste bych se mela pochlubit jak vyvrcholila moje tehotenska demence - jsem D. vcera zapomela dat na spani plenku, takze jsme sli spat a postel cela mokra , on chudak spal v tom mokru ☹ . no jsem magor

kacena00
24. čer 2009

ahoj holky!!! nevim jestli sem to řúpehlídla v diskuzi odkaz ale na mail mi nic nepřišlo, prosím prosím, o ten odkaz na lipno a na človíčkov bych taky ráda něco napsala

asi mi řve dítě letim

indigo
24. čer 2009

Baru zděs:

http://www.ententyky.cz/tabor:clovickov
http://www.lipnopoint.cz/lipno-ubytovani.html

Zrovna na ten človíčkov koukám, tý obsluhy je fakt škoda, jinak to místo nemá chybu! 😎