Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
24. čer 2009

tak já byla v těhu tak zimomřivá, únorovej první monitor se odehrál takto - sestřička říká, co kdybych otevřela, všechny ste v těhotenství stejnak horkokrevný žejo

no a to mi sebrala vítr z plachet, neměla sem jí na to co říct, protože v tu ráno otevřela okno a nechala mě tak asi 10 minut, sem pak byla ráda že sem jim tam nezůstala nohama napřed jak mě bylo zima 😝

kacena00
24. čer 2009

jdu návštěvovat ať nejsem za krávu a že sem se urazila.. chjo, ale neba mě to

cipisek007
24. čer 2009

Barčo, vydrž, mě to čeká zítra! Jenže ta moje se vždycky strašně diví - a ty jim už dáváš příkrmy?? Jooo?? Přitom příkrmy dáváme už 2,5 měsíce. Ta je informovaná jak ve středověku. A i ve středověku se lidi dozvídali novinky rychlejc... 😠
Díky za info, já bych to asi taky zvládla bez chlapa, kdyby jste mi je pomohly vyložit, vybalit, zabalit a naložit 😀 Na kdy jste to myslely?

mon73
24. čer 2009

ahojky 🙂
To počasí je hnus, a chudák Luky je na Lipně na soustředění. I když jim to asi nevadí, aspoň se ulejou z kol.

Peťo, první třída je ještě dobrá 😉 No, Luky jde zas na druhý stupeň to bude záhul.

Tak sme byli dneska na půlroční. Tobi váží 7,80 a měří 69,5 a od zítřka najíždíme na obídky 🙂 zatim mrkev, po týdnu přidám brambory. A na noc kaši. Dneska sem zase kojila v 16, 19, 22, 02, 05

mon73
24. čer 2009

Co ta Dadunka?

inna12
24. čer 2009

Baru, ježiš, dvakrát na tebe takhle jo 😀 😝 bych měla taky dost... 😀

Míšo, rostou! jsem ti ofotila 🙂 a to jsme chodili fakt chvilku, spíš jen procházkou, bylo mokro..
o víkendu pujdem zase, P. byl nadšenej, ten by chodil nebejt mě, ještě ted 😝 sem udělala řízečky a zítra bude smaženice...

kacena00
24. čer 2009

jo a míšo nemohla by pomoct zabalit v čebudkách maminka a vybaliti bysme ti pomohly my???

a datum se ještě neví, ale já bych to vzhledem k našim těhulím viděla na červenec 😀

kacena00
24. čer 2009

míšo a víš ty co se dávalo za války??????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
24. čer 2009

jako sem vám ještě neřekla že dnes byla scéna s mátinkou kvůli tomu, že je na mě až přespříliš hodná, ať jedeme my k nim nebo oni sem, dycky musí přivézt nějakou p...u takže mám asi 5 larys na malýho a teď ještě další deku - kupovala sem mu silnější, plus má tu co v ní spal do té doby a ještě mátinka přivezla

plus přivezla další jídelní servis, a já sem už fakt nasraná, protože ať mi tu nikdo neskladuje to co už sám nechce jen proto že máme barák... máma to myslela don¨bře aby tady něco bylo - je tu modrý nádobí, červený nádobé a starší bílý nádobí- tak aby tu něco bylo, přivezla hnusný s vzorečkem a zlatým okrajem, na což sem fakt dost vysazená

ale ona se urazila, páč prej kdyby mi to dal někdo jinej ani bych necekla

mááááááám dost

ale jinak jako ss cyrdou pomůžou vo tom žádná, ale ta daň tyvoe 😅 😀 😀 😀 😀

achalteke
24. čer 2009

ženský, žensky zadržte...takhle sezona už je plná!!!!!!!!!!! myslim, že jsem to zmiňovala na srazu a šlo by spíš až o příští jaro, přelom jaro/léto 😉 😉 😉 😉 😉 ...je plno už od dubna 😀 a navíc ceny takhle přes prázdniny jsou šílený, mimo sezonu je to pohoda 😉 ...a skromě podotýkám, že ehm ehm nejde o chatičky, ale normální rodinný domky, viz fotky tam a pudorysy 😀 😀 😀 😀 😀

Hele baru otevři si kšeft se servisama 😀 😀 😀 vzoreček se zlatým okrajem blééééééééé 😝 😝 😝 😝
Tchýně přifrčí za 14 dní a očekávám podobný hit, který hned pak odnesu na nejhlubší místo ve sklepě
😀 😢

Inuš zejtra valim na houby, si mě inspirovala 🙂

cipisek007
24. čer 2009

Barčo, tak to netuším, povídej 😀

Jééé to bylo blbě pochopeno 🙂 Já myslela tam 🙂 Tady si sbalím sama s pomocí někoho 😀

Innko, ty vado, to je úroda!! To je bomba! Mňam řízečky bych si dala... 😀

Jájo, zase tchýně? Dyť u vás byla nedavno, pamatuju úklid a jahodový knedlíky 😀

achalteke
24. čer 2009

Míšo no jo už se nemůžu dočkat 😅 , pak přijede až někdy v listopadu, nebo možná nějakej tejden v šestinedělce pomáhat s malošem....včera se mě honza ptal, jestli už mám rpo ni nějaký bojový úkol 😀 😀 😀 😀 😀

Ty zítra, co? Koukej už namastit ty schody sádlem 😀 😀 😀 a nemej si hlavu a raději se nemej celá ať vypadáš kentusácky a zničeně....ještě bych možná skočila na nádr půjčit si od nějakýho bezdomíka vohoz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ať hezky voníš 😉

cipisek007
24. čer 2009

Jájo a máš? 😀
Čoveče, jenže ona si poveze prdel výtahem. 😠
Budu nosit Davidovo monterky a pak se obleču do čistýho. Budu smrdět tak jako tak 😀 😀

cipisek007
24. čer 2009

Jééé Leoš Mareš má druhýho kluka, Matěje. Toho jsme chtěli taky 😀

achalteke
24. čer 2009

Ještě ne právě, poraď něco :- 😀 😀 😀
ale už sem nachystala jídelníček co bude vařit 😀 😀 😀 😀

straspytelka
24. čer 2009

Ahojky jdu vás dočíst brebentilky 😀

cipisek007
24. čer 2009
achalteke
24. čer 2009

strašpy co manduca? Jsi tu myslím první mandukářka tak vyprávěj, přeháněj a foť 😉

cipisek007
24. čer 2009

Jájo, takže to je svíčková, nadívaní holubi, křepelky na víně, husí paštička... 😀
Čoveče, nic mě nenapadá, něco vymyslím 😀 Co třeba uklidit půdu? (pokud teda nebydlíte v paneláku 😀)

achalteke
24. čer 2009

tu právě nemáme (bydlíme v panelhausu), zatím to vypadá na nějaký to malování tad. 😀 😀 😀 ale s jídelničkem ses tak trochu trefila - svíčková figuruje na prvním místě a mimo jiné dvě velice složité buchty co má Jája moc ráda 😀 😀 😀 😀 😀 za to ji celkem ochotně odvezu jeden na Lipno se smažit

straspytelka
24. čer 2009

Cipísek- Barborka 1630g, Terezka 1650g, DP 2.12.08 ......KO ? 😉
Peda- Mareček g? a cm? DP? a v bříšku holčička ? TP 7.6.09....... KO ? 😉
Achalteke- v bříšku chlapeček Šimonek 850g a 33cm (26tt)TP 3.9.09, KO 8.7. 😉
Indigo- Tadeášek - 12.7.06, 2890g a 49cm, v bříšku holčička, TP 11.8.09, ....KO ? 😉
Inna- v bříšku chlapeček TP 24.7.09, 1950g (32+6tt), KO ? 😉
Kačena- Cyrilek 2550g a 49cm TP 5.3.-DP- 23.2...... KO ? 😉
Kroupina- dvojčátka Adélka 1470g a Zuzanka 1250g, DP 2.6.09....... KO- nemocnice inkubátory 😉
Petreva- Elenka 3460g a 51cm DP 21.3.09........ KO 24.7.09 😉
Dadunka- v bříšku chlapeček Tadeášek, 1506g (31+0tt),TP 28.7.09,..... KO ? 😉
Mon73- Lukášek g?a cm? DP? a Tobík g? a cm? DP?.... ..KO ? 😉
Straspytelka- Simonka 3550g a 52cm DP 27.2.09 .......KO 25.6.09
Menny - Davídek 12.8.2002, 3100g a 50cm.... a Matoušek 10.2. 2009, 3100g a 49cm ..... KO ? 😉
Helča - Magdalenka g? a cm? DP? ......KO ? 😉

cipisek007
24. čer 2009

Jájo, odvez jí tam i když bude celej tejden ... pršet 😀
Já tchýni o vaření radši neříkám. Jednak po sobě neumeje nádobí a jednak po sobě zanechá šílenej brajgl (špinavá trouba...).

cipisek007
24. čer 2009

Cipísek- Barborka 1630g, Terezka 1650g, DP 2.12.08 ......KO 21.7. (očkováni 2. hexa)
Peda- Mareček g? a cm? DP? a v bříšku holčička ? TP 7.6.09....... KO ?
Achalteke- v bříšku chlapeček Šimonek 850g a 33cm (26tt)TP 3.9.09, KO 8.7.
Indigo- Tadeášek - 12.7.06, 2890g a 49cm, v bříšku holčička, TP 11.8.09, ....KO ?
Inna- v bříšku chlapeček TP 24.7.09, 1950g (32+6tt), KO ?
Kačena- Cyrilek 2550g a 49cm TP 5.3.-DP- 23.2...... KO ?
Kroupina- dvojčátka Adélka 1470g a Zuzanka 1250g, DP 2.6.09....... KO- nemocnice inkubátory
Petreva- Elenka 3460g a 51cm DP 21.3.09........ KO 24.7.09
Dadunka- v bříšku chlapeček Tadeášek, 1506g (31+0tt),TP 28.7.09,..... KO ?
Mon73- Lukášek g?a cm? DP? a Tobík g? a cm? DP?.... ..KO ?
Straspytelka- Simonka 3550g a 52cm DP 27.2.09 .......KO 25.6.09
Menny - Davídek 12.8.2002, 3100g a 50cm.... a Matoušek 10.2. 2009, 3100g a 49cm ..... KO ?
Helča - Magdalenka g? a cm? DP? ......KO ?

cipisek007
24. čer 2009

HOlky, jdu do hajan nabrat síly na zítřek, všem dobrou noc 🙂

straspytelka
24. čer 2009

Kačko gratuluju k otáčení 😵 my pořád nic, leží jako placka a teď kor, když má tu dečku 😠 ☹ Teda úplne šlyším tchyni a mojí mámu s tím jídlem .... 😠
Ty brďo Míšo 4 x se pokadila Terka při měření teploty jo 😨 kde to ty děti berou co 😀 Hele trojčata jo 😕 kamarádka čekala tři chlapečky taky po prvním ivf, ale přišla o ně ☹ teď nějak nemůže otěhu vůbec ☹ ale měla tři embroušky, takže ne jednovaječný 😉 a jestli je na ně převážně sama jako to, tak smekám, i před tebou, je to někdy na odstřel i v 1 vydání 😀
Zuzí, bez plínky se asi blbě spí 😀 😀
Menníku, neplakej,určitě bude šikovnej a těch starostí se neboj, najde si nové kamarády a bude se mu tam taky s radostí chodit 😉 Akorát ty to neseš asi hůř než malej 😀 😀 tak ať ti taťka koupí čokoládu na nervy 😀
Holky kdy to Lipno plánujete? By si mohl manžel vzít dovču 😉
Mončo teda vy už jste kusanec 😀 Teda koukám co všechno mají tvoje máma a moje podobnýho, talent kupovat kraviny 100% stejnej, navíc musím vždycky nějakou dobu počkat, až zapomene co nám dala a pak to vyhazuju nebo dávám na zdemolování na chatu 😀
Holky manduca je super, malá v ní po 20 minutách čučení vytuhla a spala a spala, asi nebudu potřebovat kočárek 😀 fotku dodám 😉

straspytelka
24. čer 2009

😀 My dostali ptáčky od tchyně, tentokrát jsou výborný 😀 Já teda dělala tresku v torubě se smetanou - a´t žije dieta 😝 s bramborem...budeme mít vařeno zase na 4 dny určitě 😉
Zítra na nás pleas myslete, jdeme na ďobance 😖 já zase budu bulet taky bože, tohle nemám ráda, když jí někdo dělá bolest 😢

zuzka84
24. čer 2009

ahoj holky,
ja jen v letu ... a otevrela jsem si odkaz od Misi a to je teda hruza 😢 😢

tak se mejte , prezijte maminky a tchyne 😉
papa

straspytelka
24. čer 2009

Přeji všem dobrou noc 😵

kacena00
24. čer 2009

ahojda, jéééé jájo, já sem fakt byla v pondělí dost mimo...pěkně mě to sejří jo, prtože sem si s váma chtěla víc povidat, jenže sem byla nevyspalá z triatloní noci a v pondělí mi začínala migréna, zachránila mě pak menny ibáčem, jinak bych už asi doma blila.

jo a strašpy, holky to tu psaly a já musim taky- simča mi přišla dost v pohodě 😉 a proto asi bude i línější na určitý věci, ten můj rarach je prostě rychlej, rychle se začne otáčet, rychle se nasere...je to něco za něco 😀

dobrou