Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

barag
3. lis 2008

no tomu se Michal taky tlemil 😀

pche, tak 1300 to už nakojím sama néééééééé??
jinak sem teda ¨zvědavá na nákup kojenecké podprdy, doufám, že mi chv¨íli vydrží, psala si, že škrtí, ale doufám, že to nebude tak jauvajs jako je to s tou podprdou, co má kostice, ten drát je do žeber děsnej, já chci svoje starý bezešvý, pohodlný!!!proč je nedělaj ve velikosti XL? 😀

barag
3. lis 2008

Evi asi Cyril, zní to trochu úchylně, já sem s manželem bojovala asi půl roku - v podstatě sem to jméno přijala až před dvěma týdny a co víc, dokonce se mi začalö líbit

ale jestli mi řeknou, že to bude holčička, tak to bude nejspíš Martička, na té sme se shodli

ten kurz je taky kolektivní - chodí se tam jen ve složení těhule a pak mají tzv. příprava otce na porod, to už je míň hodin, ale to by bylo fajn, kdyby nám časově taky vyšlo, aby nebyl tatínek tak vykulenej
ten kurz bude probíhat teď dva měsíce, novej začne v lednu a to už bych asi nestíhala 😀 tam kam budu chodit, to je strašně vyhlášený v táboře a co sem s tou paní mluvila, tak byla moc sympatická, tak už se fakt těším, dělaj tam i plavčo pro těhule

ale co kecám, můžu ti hodit odkaz, abys viděla

helik3
autor
3. lis 2008

baRČO, KOMODY DOBRÝ, MÁM PODOBNOU PŘEDSTAVU, 3-4 šuplíky, ale mně lamino nevadí, ba naopak, dá se krásně doladit. My mámë skoro vše z lamina, nemůžu si stěžovat-možná je to i proto, že u toho tak trošku dělám 😉

Si říkám, že do začátku mi stačí ta komoda s přebalovacím pultem a postýlka, co myslíte?? Je nutné nějaké další zařízení=nábytek do pokojíčku???

Hele víte co bych ráda sehnala?? SAmotný ten přebalovací pult? Neznáte nějaký odkaz?? Všude jsou pulty s komodou nebo s vaničkou apod. Protože samostatná komoda nestojí tolik a my už bysme si to tam nějak přidělali 😉 Jinak jdu najít tu co se líbí nám, asi tak bysme si to představvovali a hodím odkaz 😉

Míšo-těším těším na pupík a ještě Monča slíbila!!!

helik3
autor
3. lis 2008

tak ta naše-lepší by byly 4 šuplíky myslím, ale nikde jsem jí neviděla, jenom samostatně a to zase nemám niokde ten "vál" 😀 😀 http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=83615

To mi BArčo připomíná, že se taky musím naphlásit na kurzy, asi taky budu chodit do Bříška 😉

Cyril?? Zvláštní no 😀 ale proč ne? 😉

helik3
autor
3. lis 2008

Nevíte některá co je se Zuzan?? Máte na ní někdo kontakt??? Protože podle mě už je čaaaaassssss 😉 😉 😉 😉

barag
3. lis 2008

jo já na ní mám myslím telefon, kouknu a napíšu

na ty kurzy se nahlásíš přes net a pak ti přijde sms že s tebou počítaj, ne hned, ale dorazí, ta paní je fakt moc příjemná osoba po telefonu, však budu referovat 😉

no s těma komodama, my sme zase úchyláci na to dřevo 😵 😵 tak i taková prča něco stojí no...nás už taky napadlo koupit tu první komodu co sem házela odkaz a dokoupit přebalovák a nic sem nenašla, tak kdyby ste na něco narazily některá, tak sem prosím šoupněte odkaz

jinak mě z toho nábytku taky nenapadá nic víc než uskladnit hadřiky a dát mimi spát..

cipisek007
3. lis 2008

Uf, tak jsem to stáhla. Moje pupíkatý fotky v albu 🙂 Jo a na hlavu se mi nedívejte, neměla jsem umytou hlavu, ale potřebovala jsem vyfotit, jinak bysme na to zase zapoměli 🙂

cipisek007
3. lis 2008

Barčo, já mám zatím obyč, nevyztuženou, a škrtí mě jen občas, ale je to mnohem větší pohodlí než s kosticema. To byl děs. Měla jsem pak kostice obtisknutý na břichu. 😠

Taky by mě zajímalo, co je se Zuzkou, Myslím, že na ní má kontakt Janinka, zkusím se jí zeptat, jestli by jí nepísla.

barag
3. lis 2008

tak sem jí písla, chudák¨, touhle dobou před porodem holky nadávaj, že jim každej den někdo napíše jestli už neorděj a že je to dost otravuje 😀 ale aspoň bude vědět, že na ní taky myslíme

barag
3. lis 2008

jů Míšo, to je krásnej pupíček, a čoveče ani není zas tak velikej na dvě cácorky, i když ty se s tím bříškem nosíš tak máš asi jinej názor 😀

cipisek007
3. lis 2008

Barčo, roste mi každým dnem. Naštěstí se mi kila ukládají jen na břichu a nikde jinde, i když se mi drobet rozšířila pánev, ale to je normální.
Dneska jsou holčičky nějak v klidu, začínám plašit. Ani v noci jsem je necítila. Občas něco cítím, ale je to naprostý minimum oproti tomu co bylo.

barag
3. lis 2008

asi už tam mají míň místa Míšo,

to moje miminko tam má místa zatím habaděj a přesto jsou dny, kdy taky trochu palším, ale on je prostě některý dny jak blázínek a dělá tam kdovíco, snad skáče přes pupečník a dny kdy jen a jen spinká, tak třikrát¨dostane škytavku a to je celý.

asi je to normální, že jsou některý dny aktivnější a některý míň, ale chápu, jaký to jsou nervy, když máš v bříšku dvojí nadělení..

cipisek007
3. lis 2008

Tak škytavku ještě nepoznám. No dneska to nechám být, ale kdyby se do zítra víc nehly, tak radši zavolám dr. Důležitý je, že cítím aspoň drobet, co? Ach jo, nadávám, když se hejbou moc a když se nehnou, tak jsem v nervu ☹

helik3
autor
3. lis 2008

jééé Míšo, usper čuper, strašně moc Ti to sluší 😵 😵 Máš jedničku s hvězdičkou 😵 😵 😵 Náádhera 😉 prostě krásněj pupíček 😉

neboj holčičky jsou v pořádku, akorát jim je tam fakticky asi už těsno, to víš jednovaječný prdelky 😉 Nekoukala si náhodou kdy je nejběžnější asi tak porod jednovaječných?? A je většinou rozeno císařem anebo přirozeně??

Já zatím necítím stále nic 😖 tak nevím, dkyž Vás tak čtu tak to vyjde asi nastejno, já sice zatím nevím a čekám na kontrolu, ale když vy zase necítíte chvilku pohyby tak jste taky mírně n ervní, tak ono to asi vyjde na stejno 😀 😀 😀

Hele já jsem si akorát koupila podprdu normálka o číslo větší a dobrý jsem zatím maximálně spokojená 😉 já myslela, že takhle vystačím, že si kojící koupím až bude čas?? 😅 😅 tak teď nevím?? 😅 😕

cipisek007
3. lis 2008

Helčo, ještě s pohybama vydrž, však si je pak dostatečně užiješ 😉
Děkuju za chválu, i když ta moje hlava neumytá je drzost 😀
No každej mi říká s tím porodem něco jinýho. Půlka názorů, že se rodí o 3-4 týdny dřív, půlka že v termínu. Půlka že císařem, půlka přirozeně. U toho porodu záleží na tom, jak budou ležet. Pánev mám širokou dost, tak jestli nebudou komplikace a holčičky ležet hlavama dolů, tak to půjde asi přirozeně. Já ale počítám, že se narodí dřív, jen je přemlouvám, ať mě nechají ještě Vánoce oslavit 3v1 🙂
A k těm podprdám. Já si kojeneckou podprdu kupovala až tak ve 24tt. Do tý doby jsem si vystačila se svým prádlem. Ale pak mě začaly tlačit kostice do břicha a nebylo to příjemný.

barag
3. lis 2008

takový je to od začátku, je ti málo blbě, člověk nadává, že to není v pořádku, je ti hodně blbě, člověk nadává, už to nevydržím...

ta škytavka - aspoň si to myslím, je takový prudký cuknutí na jednom místě a opakuje se to v pravidelných intervalech, ale u tebe se to asi může odrazit od jedné holky ke druhé a neťukne tě to do bříška

barag
3. lis 2008

holky mám zprávu od Zuzky!!! 😵 😵

cipisek007
3. lis 2008

Tak už se meleme 🙂 Sice ne tolik jak mívají zvykem, ale vrtí se 😵

barag
3. lis 2008

od Zuzky

ahoj holky, moc děkuju, že na mě myslíte...jsme doma i s naším stestíčkem vendulkou, které je dneska přesně týden..Vážila přesně 3 kg aporod trval 35 hodin, ale jsme nesmírně šťastní 🙂 máme rozbitý PC.

helik3
autor
3. lis 2008

no a jakou, koukej to sem napsat!!!

no vidíš, jsou v pořádku 😉

barag
3. lis 2008

tak sem jí psala že je Helča senzibil 😀

helik3
autor
3. lis 2008

týýý vole!! 35 hodin, uf!!! To si chudák teda dala!!! Že moc moc mocin¨ky gratulujeme a těšíme se na první fotečku až bude PC v pořádku 😉

barag
3. lis 2008

teda těch 35 hodin, to je i dost...chudák holka, já vím, jak segra, kterej to trvalo přes 24 hodin jak trpěla, ale snad jsou obě v pořádku a brzy se nám tu Zuzka ukáže i s fotečkama

barag
3. lis 2008

psala sem jí za nás, že jí moc gratulujeme, přejem zdraví, ať malá dobře prospívá a maminka ať má klidné noci a že se těšíme, až nám ukáže první fotky a poreferuje 😉

cipisek007
3. lis 2008

Jéééééééééé, tak to je skvělý!! První miminko 😵 Holčička Vendulka!

Zuzanko, velikááááááááánská gratulace. Přeju vám oběma hodně zdraví a Vendulce, ať jí maminka s tatínkem moc nezlobí 😵

barag
3. lis 2008

😀

cipisek007
3. lis 2008

Neměla ale náhodou termín až někdy kolem 11? Jdu to zjistit 🙂

barag
3. lis 2008

asi rodila trochu dřív si myslím, že měla malá 3 kilča

cipisek007
3. lis 2008

Fakt že jo, 12.11. měla termín. Tak to si Vendulka pěkně pospíšila 🙂