Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
6. črc 2009

jo indulonu máme na tělíčko! o tý sjem slyšela, že je ok 🙂 🙂
ten sudocream mám Míšo už v notýsku, kdyby bylo zle...až bude pavián 😀

indigo
6. črc 2009

Vyhodila jsem dítě ven, tak jdu natáhnout tělo, doufám, že tam vydržej dlouho... 😎

cipisek007
6. črc 2009

jéé to bude krásně v pátek 😀

inna12
6. črc 2009

jen se natáhni 😉 já jdu rychle udělat špenát, at mám klid, pak se budu válet též, odpo jdeme ke kámošovi ,tak at jsem svěží 😀

zatím páá

cipisek007
6. črc 2009

Innko, sice obsahuje zinek, ale hlavně, že pomáhá. Říkala nám dr. Kolářová z Vojtění, že nedonošenci mívají málo zinku a to se projevuje právě paviáním zadečkem 🙂 Že kdyby se nám to nezlepšílo, tak máme přijet a něco nám předepíše. Naštěstí mezitím dorazila skorošvagruše a zachránila nám prdelky 🙂

zuzka84
6. črc 2009

inni - ja mam treba jeste po Dadovi od Alverde , ten by mel byt BDIH (to je nejaky ten certifikat kontrolovane prirodni kosmetiky) a jeste jsem ted objednavala z Nobilisu tak jsem zkusila objednat ten jejich zasyp

juuu, v patek jen 20 stupnu? to by bylo fajn, i Dada uz to pocasi kolikrat blbe snasi a spatne se mu dycha 😒

jo a indulona je taky dobra, segra pouzivala teda tu cervenou myslim , ale to je asi jedno

cipisek007
6. črc 2009

jo Evi, co ta probiotická kůra, jak vám doporučila dr?

cipisek007
6. črc 2009

To je klíííííííííííííídek 😀 Holky jsme kolem půl jedný nakrmili a říkám Davidovi, jakmile přijedou, tak razíte ven, žádný muchlování, Bára je ospalá jak dudek (spala dopoledne cca 30 minut, to je na ně málo a takyže náležitě brečela po obědě 😀). On že jo, padla jedna hodina, Bára mi usla v náručí, oni nikde a tak D. naštěstí povídá, že na ně počká venku. V jednu vyrazil, tak jsem dodělala chlebíčky, nakrájela buchtu, domyla nádobí, dala prát (abych mohla zase dělat zaneprázdněnou a věšet prádlo, až tu budou 😀) a mám klid.
Jenže. Jenže venku začalo pršet, takže počítám, že do dvou jsou tady (ne-li dřív) 😠 Já mám ale pech!! To nemohlo počkat aspoň do tří?? 😠 😠 😠

cipisek007
6. črc 2009

Evi, narazila jsem tady na Koníkovi na odkaz, prodávají probio kapky za 335,- koukni na to 🙂

http://www.raj-plinek.cz/?p=productsList&iCateg...

cipisek007
6. črc 2009

Uáááááááááááááááá. Dyť to říkám!! Teď volal D. co má dělat, když prší, prej jim dali na kočár pláštěnky, tak říkám, že na holky neprší, tak ať zůstanou venku. V pozadí jsem slyšela všechny 4 najednou debatovat nad tím, že je přece nevzbudí, že mají deštníky, že s nima zůstanou venku. Čí je tohle deštník, ty sis nevzala deštník, počkej, to je můj deštník. Ty voe, já to tu fakt nepřežiju.
Takže D. je nechává venku a jde nahoru. Zase budu trnout.

cipisek007
6. črc 2009

Ježišmarja, tak dvě zůstaly venku (tchýně se segrou) a dvě přišly nahoru (segra a švagrová), jdu se jim "věnovat" 😠 😠 😠

petreva
6. črc 2009

Ähoj holky,
Míšo, téda ten odkaz na kapky, moc díky!!! Je to podezřele levný, ale očíhnu to!!! dáváme jednu tobolku denně, rozpustím ten prášek v mlíčku a dostane to lžičkou. Přijde mi, že se jí srovna kadění. Docela i prdí bez plakání. Občas mi přijde, že se šponuje, ale není to takové jako dřív. Možná to fakt pomáhá. Příští týden se chystám k paní Dr. jeslti nás vezme do registrace.
Inní, já si musela nějak tu obavu z porodu "zakázat", připadalo mi, že když budu ve stresu, stažená a čekat co a jak bude, bude to celé ještě horší. Svaly se stahnou, a kontra budou bolestivější...tak jsem hledala cestičku a našla tuhle 😅 když už to bylo drobet bolestivější, tak jsem si říkala, ta mrcha kontra ta mi dala ALE miminečko určo popolezlo 😉 hodně hopsej na míčo...no ale PA vám jistě poradila...
Indi, téda tobě je tak bídně? Safra...u nás se ochladilo radikálně, tak snad i v ČB!
Co Dada???? Jak se má???

Vy fakt mažete zadečky při každým přebalení? To já ne 😅 . Teda dyš byli ty horka tak jsem Elenku hodně větrala a mazala zaďoch, ale normál ji necháp po otření oschnout a nic nedávám 😕

cipisek007
6. črc 2009

Evi, tak to je super, že jste se rozhodli pro novou doktorku!! Držím palce, aby vás vzala 😵
Já myslím, že to nebude nějakej podvod s těma kapkama. Holt vydělají jinde 🙂
Jsem ráda, že se Elence upravilo kadění a už tolik jí prdíci netrápí. Nás dneska teda jo. Dopoledne měly trochu hrušky a ta nás vždycky protáhne. No neprotáhne, sekne se 😒

Tchýně a spol už je fuč, ale bylo to náročný, bolí mě pusní svaly od falešnýho úsměvu. Víc napíšu večer, furt okolo mě krouží David a mě se tůhle zdálo, že sedí u PC a docela detailně studuje koníka a konkrétně co píše Cipísek 😀

inna12
6. črc 2009

Evi, to jsi si říkala pěkně, taky si to budu říkat, že už leze naproti 😀
určitě bude Elence už jen líp a líp s tim trávením, za chvíli poleze, to se budou střívka hejbat 😉
na tu reklamu na kapky jsem taky číhala, já mám taky vždycky obavu, když je to podezřele levný 😝 chtěla jsem si to dovézt z toho slovenska, od příbuzných, tam mam zase strach z tý přepravy celodenní v horku..ach jo 😖

Evi, já právě taky myslím, že švagrová nemaže při každým přebalení, jak jsem jí tak sledovala..utře ho tím vlhčeným, pokud je to hodně vlhký, tak poťupká papírovým kapesníčkem pěkně do sucha a zabali, opruzenej nebyl nikdy..tak uvidím, jak to budu praktikovat, ze začátku asi mazat budu pořád

Zuzi, tak jsem byla v DM a koupila na ten zadoch ten krémík Alverde, má to krásnou krabičku 😀 a ani nijak drahé to nebylo...tak budu mazat tím, občas máznu ten bepanthen, když už to malé balení mám 🙂

Míša návštěvu přežila, tak je to ok 😀

a Dadunka nás zase napíná 🙂

cipisek007
6. črc 2009

Innko, přežila, ale ještě soptím. Nejvíc mě vytočilo, když byly po sváče, Terezku bolelo bříško a plakala, slzy jak hrachy, tak jsme tygříkovaly, masírovaly bříško a nahřejvaly a Barča ležela v postýlce a hrála si. Přišla tch. a začala na ní mluvit (nesnáším, když mi návštěvy vyruší holky ze soustředěnýho hraní 😠 ) No nic, ta začala brečet a tch. jí začala hned chovat (už jsem jí jednou říkala, že nechovat, když se vztekají) a to jsem jí hned po jejich jídle řekla, že budou dělat hají, že po jogurtu občas ublinknou. No a co neudělala Barborka? Poblinkala se. Já byla na.sratá až na půdu.
Jedna z příbuznejch, právě švagrová tchýně mě potěšila. Barča se začala pozdějc na pěnových puzzlích vztekat a jedna tetka jí zvedla a tchýně povídá, dost hnusně - "Tohle maminka nerada vidí".
A ta švagrová povídá - "No já se jí ani nedivím, dvě miminka a je na ně věčně sama. To by nedělala nic jinýho, než je chovala, když se vztekají."
Tak jí povídám - "Mirko, ty jsi zatím jediná, kdo mi tohle řekl, konečně mě někdo chápe." Tchýně koukala jak kráva 😀

cipisek007
6. črc 2009

No já dávala Dadunce číslo na mobil a její mám taky, tak jestli se zítra neukáže, tak jí písnu 🙂

peda
6. črc 2009

Ahojky 😉

Inní,na hráz mám mastičku Dermochlorophyl gel,mají i sprej myslím.Mazala jsem se tím i po prvním porodu a opravdu to pomáhá.V porodnici dostaneš takovou dárkovou krabici a v ní jsou různý letáky,časopisy,vzorek prášku na praní,savo,holící strojek gilete,malou mastičku bepanthenolu,Sudocrem,rybilku a červenou indulonu na prdku,nějaký slevový knížky chicco,rossmanna,malý vzorečky od hippu a myslím že tam byl i dudlík.
S koupáním miminka si nedělej žádný starosti,první den se nekoupe,druhý den učmajznou pupíka,tak se koupat nemůže,třetí den ti vykoupe sestřička,dá tam drobet johnsons a pak už vesele koupeš doma.Já mám do koupele ten hipp a ještě v tom balíčku byl vzorek babydream z rossmanna a to mi hrozně příjemně voní.Byl tam i od stejný firmy vzorek oleje na tělíčko a tím jí mažu.
Do plínky mažu pokaždý při přebalování a tím bepanthenolem vůbec prdku nemažu,mám tři přebalovací stanoviště 😀 a v každým mám na prdku něco jinýho,tak to střídám.Tím bepanthenolem si mažu bradavky a to taky střídám s takovým olejíčkem na bradavky.
Kalhotky síťový tam mají a jsou docela fajn.Mě teda stačily a měla jsem tam ještě ty obyč z tý DM a ty byly děsný a pak jsem tam měla bavlněný,ale škrtily mě ty bumičky do toho bebí,tak jsem tam nosila ty jejich síťovky.Vložky si tam taky neber,ty tam jsou volně na chodbě ve skříňce,jsou to ty porodnický SAMU.

Tak v pátek by jsme se s vámi rádi srazily,když to půjde.

peda
6. črc 2009

Míšo,ty aby jsi měla s tou tvojí tchýní svatozář 😉

cipisek007
6. črc 2009

Pedí, tys tam měla Savo? Já Domestos 😀 Dudlíka jsem tam neměla, ale měl tam být prý holicí strojek. Volala mi asi 2 měsíce zpátky jedna paní a ptala se, jestli jsem v porodce dostala kufřík, já že jo, ona jestli si vzpomenu, co tam bylo, tak jí říkám, že jsem zrovna s dětma u dr, tak ať zavolá pozdějc a ona, tak jen rychle - měla jste tam holicí strojek? A já že ne. A ona, hm, tak vám moc děkuju. Takže to vypadá, že to tam vybrali, protože jsem tu "pečeť" měla u obou kufříků přeříznutou.

cipisek007
6. črc 2009

Pedí, asi brzy bude 😀

Porodnický Samu jsou dobrý, a síťový gaťky jsme taky na gyndě dostávaly, jsou fajn a i moje prdel se tam vešla, z čehož jsem měla obavy. Taky jsem se bála, že se mi přes břicho shrnou na jizvu. Neshrnuly, držely pevně.

zuzka84
6. črc 2009

inni - tak snad to tvymu prckovi bude vyhovovat 🙂

tak ja si u kamaradky dala trochu silnejsi kafe a malem to se mnou seklo (teda seklo by , kdybych nesedela a nasledne se nedrzela neceho), ted doma lezim ci sedim , furt je mi mizerne , nejak dlouho se me to drzi ☹ . a vcera vecer jsem to same mela po cole s vinem ... ze ja tohle vubec riskuju , jsem krava 😝

podrobneji doctu snad az mi bude lepe

cipisek007
6. črc 2009

Zuzi, on je šílenej tlak. Mě se v posledních pár dnech občas pěkně zamotá kebule. Tak odpočívej.

peda
6. črc 2009

Evi,tak Elenka se začíná už přetáčet,to je krásný,já se těď musela podívat na vaše fotečky,v tý postýlce po spinkání je na opusinkování 😵 😵 já už se taky těším na nějakou akci a hlavně na úsměv 😵 😵

peda
6. črc 2009

Míšo,jo byl tam zelenej domestos 😀 a ten strojek jsem tam měla,bylo tam toho docela dost.

Já jdu chystat koupání a vyvařit flaštičky,koupila jsem si ten sterilizátor do mikrovlnky a je supr.Mám tu klid,malinká spinká a kluci jeli někam do Rakouska pro auto,přijedou až okolo 10 hodiny,ale to už mám v plánu spinkat.

cipisek007
6. črc 2009

Pedí, jj, bylo tam toho fakt hodně, jen ten strojek tam nebyl. Fakt to tam musel někdo vybrat 😖

peda
6. črc 2009

Zuzi,to jsou teda zážitky,ale je fakt,že to bouřkový počasí a dusno nikomu nepřidá 😖

peda
6. črc 2009

Tak to je teda hnus fialovej,že to z toho někdo šlohne 😠 😠

inna12
6. črc 2009

no Míšo nemáš to lehký 😖 ono je třeba asi říct na rovinu, co ti vadí, když na holčičky jdou a tak..ale to ty asi děláš 😖 pak tedy nevím, že tě pořád nerespektujou ...si ted říkám, že snad švagrový nevadí, když pořád tahám a útočím na martínka, když jsou tady 😀 ale spíš mi přijde, že je ráda 🙂 snad 😀
kamarádka byla kdysi hodně smutná, že tchyně o malýho naopak neměla skoro žádný zájem, ani si ho pochovat, jak psala pedík 😝 ani na něj nepromluvila..to je taky hnus! ono je to těžký, obojí je špatně, jsem zvědavá, jaká bude má skoro tchyňka 😀
kdy má opět přijít?? 😀

Pedí, si moc hodná! za takový výpis! 😉 díkuji 🙂
mastičku tedy ještě pořídím, to je tedy dost věcí v tom dárečku, aspon něco 🙂 taky budu mít víc stanovišt na přebalování, ale asi jen dvě 😀 a vložky jsem vybalila, byl to docela objemnej balíček...je fajn, že tam maj ty síťovky .

v pátek se těším na maličkou, když vám to vyjde 😵

cipisek007
6. črc 2009

Pedí a holky,co se mnou ležely na pokoji je tam taky neměly. Mě přišlo divný, že je to přeříznutý a ne origoš zabalený. Njn, aspoň něco tam zůstalo 😀

inna12
6. črc 2009

domestos 😀