Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
12. črc 2009

innus - teda 140/90 jsem ja s Dadou mela dlooouho a byla jsem bez leku a bez vseho ... je to sice hranicni tlak , ale nic hrozneho. tak nechapu co tam provadej 😕
drz se

cipisek007
12. črc 2009

Tak já jdu ještě pověsit prádlo (holky se mi dneska obě pokadily až na bříško a záda - tatínek špatně přebalil a zabalil) a pak do hajan.

Všem dobrou noc, krásný týden a zítra ráno nám držte palce, jdeme vojtit. Objevím se v pátek večer 🙂

Papa 🙂

menny
12. črc 2009

Jé Inuš 🙂
posílám pusinku na bříško, užij si ještě pupíku.
Já trpěla na nízkej tlak, s vysokym zkušenosti nemám, ale
když holky řikaj, že to zas neni ještě drastický, tak by tě tam
nemuseli držet.
Přála bych ti, aby se Pavlíkovi už chtělo na svět a měli jste to za sebou
moc na tebe myslim a držim palce.

Indi fotečky krásný...moc vám to spolu sluší
ještě jednou vše nej
PS: koleje náš Dáda zbožňuje, pěkně se nám rozrůstaj.
Měli jsme základ made in Ikea 🙂 a dokupujem Tesco a Tchibo
už se nám to nikam nevejde 😀

mažu za Matouškem a jdu na Chalupáře.
Dobrou prdky

menny
12. črc 2009

Míšo ať to zítra dopadne na výbornou !!!!

peda
12. črc 2009

Ahojky 😉
tak jsme přijeli z chalupy a musela jsem se podívat na koníka co Inuška a ona je tu 😵 😵

Inníku,kočičko,já se na tebe těšila na srazíku a ty si zatím odpočíváš v nemocnici 😅 😅 .Toho vyvolání se neboj,já neměla vůbec žádný kontrakce a od zavedení kapačky jsem porodila za 2 a čtvrt hodiny,sice to byla síla,ale dalo se to a bylo to rychlý,takovej porod bych ti přála.Jsem moc ráda,že jsou tam na tebe hodný,já tam taky neměla nikdy žádný problém.S tím tlakem neporadím,já ho měla jen jednou v těhu nad 140 a pak se to srovnalo.Taky si myslím,že už tě domů nepustí,ale už brzy budeš mít Pavlíka v náručí,tak když ti tam bude smutno,tak si na to vzpomeň,třeba to pomůže.Kdyby jsi stála o společnost,tak za tebou můžu zajít,aby jsi tam přišla na jiné myšlenky.Musela bych s Elli,ale taky by jsme to nějak zvládly 😉
Hlavně se nenervuj kůli tomu tlaku a hoď se pokud možno do klidu,ať je v klidu i malinkej.Snaž se spinkat,ať nabereš sílu na porod a pak na Pavlíka.Přeju ti krásnou dobrou noc 😵 😵

peda
12. črc 2009

Míšo,tak zítra držím palce na vojtění,určitě budete pochválený,princezny jsou šikovný už od pohledu 😀 😵
a přeju vám,ať si na Lipně odpočinete a užijete si to tam.

straspytelka
12. črc 2009

Ahoj holky všechny těhulínky v celku jo 😀
Mamči s dětma v pořádku, no jsem ráda, že je klídek 🙂 🙂
Jdu hajat vy jistě taky dobrou noc a krásné sny všem 😵 😵

peda
12. črc 2009

Indi,ani jsem nestihla popřát,tak dodatečně všechno nejlepší a hlavně malýmu přeju hrozně moc lásky od mamky a taťky,té není nikdy dost a tu nejhodnější sestřičku 😵
Fotečky krásný,on je fakt hrozně fotogenickej 😵 😵
dostal hrásnej dortík,musel být výbornej a mašinky nemaj chybu,koukala jsem,že tak je i holubník 😀 😀

peda
12. črc 2009

Evi,to se hezky čte,o tom Táboru.Jak jste spolu chodili 😵 😵 a to že občas zhřešíš v mlsání,vždyť člověk si musí udělat radost nějakou ňamkou,já jsem taky hrozná,jsem hrozně na cokoli sladkýho 😀 😀 a to mám pořád 8 kg nahoře a stejně si nepomůžu a pořád baštím buchty,čokolády,tatranky 😀 😀 když ono je to káák dobrý 😝 😅
S těma třešněma ti neporadím,ale asi by moc alergení být neměly být,ne?
A děkuju za poklonu,ale chodím taky s mastnou hlavou,na oblyčeji mi taky raší všechno možný,nejsi sama 😉

peda
12. črc 2009

Kočky,jdu spinkat,jsem úplně mrtvá,malá dneska celý den nespala,já to nechápu,že se jí nechce spát,po oupání už byla úplně mrtvá,oči rudý jak králík a stejně než usla....

Tak všem přeju krásnou dobrou noc

menny
13. črc 2009

Dobré ráno
koukám Pedík tu byla 🙂
doufám, že až pojedem s Barčou srazíkovat do ČB,
že se taky uvidíme 🙂
my dvě se taky nějak míjíme ( jako s Jájou, ale s tou už se nám povedlo
se setkat 🙂 )

tak jsi jdu pověsit prádlo a znova naložit pračku.
Včera jsem si natrhala na chalupě třešně, tak jdu péct
k snídani bublaninu. Tak zatim pa

indigo
13. črc 2009

Hezké ránko!

Petí Davídek je mašinkovej? Táda asi bude taky, prvně jsem myslela, že bude na lego, ale z toho si tak max. udělá silnici, po který jezdí s vláčkem... 😀 Taky máme v plánu rozšiřovat, hlavně v Tescu... 😎

Bublanina k snídani? Hmmmm, pošli mailem! 😀

Pedí - jó holubník! A pár zvířátek a stromy, ale to jsou zbytečnosti, akorát mu to překáží 😀 koleje jsou koleje... 😎

petreva
13. črc 2009

Ahoj holky,
INDI, vždycky mě fascinuje, jak je vidět na mamce nebo i taťkovi jak mají ty svoje dítka rádi...i na foto, kouká vám to prostě z očí...hezký! Jsem zvědavá na Ingeborg, jaká bude...T. je krásnej klučík 😵
INNÍKU, téda s takovým tlakem a takhle tě trápí?? Já myslela, že je vyšší, když dělají takový caráty. No, já tomu teda moc nerozumím, ale takové hodnoty má kde jaká těhule ke konci...občas jsem ho měla taky takový...tak snad tě tam nebudou držet dlouho! Hladím Pavlíka, ať si to rozmyslí raděj sám a už ho můžeš chovat v náručí..máte vše za sebou a už "jen" a "jen" kupředu do života 😉
PEDI, a máš recht. Jeden čas jsem se mohla utlouct po mase a teď jsem taaaak hrozně na sladký...snad mi Elča bude zeleninu, když má tak "sladký" mlíko 😀 Ty jo, půl rok se blíží, co??? No, ještě ne tak mílovými kroky, ale je to děs jak to letí...
MENNY, tak dneska v noci jsem si na tebe vzpomněla. Sice jsem nekojila, jen 1xjak jsme zvyklí, ale Elča je od půl čtvrté tak nějak napůl vzhůru, občas zabečí, mlátí nohma...asi ji bolí bříško či což...jsem nevyspalá...takna tebe myslím..jak to musí být těžký pár dní po sobě...
Tady svítí sluníčko, tak aspoň něco...ještě juknu při odsávání 😉 pak asi vyrazíme na čerstvý vzduch...musím si zařídit zubaře, bleeee. Taky až budu mít auto, tak vyrazím k té Dr. jestli nás vezme, už mám nastřádáno zase pár otázek 😅

inna12
13. črc 2009

ahoj 🙂
vy jste takový zlatíčka, díkuji 🙂 jste chodné...všem díky za hezký slova, člověku je hned tady líp 🙂

tak furt stejný, opět ráno stejné hodnoty, srdce až v krku 😒 monitor krásnej, Pavlík hodnej, pěkně se hýbe a srdíčko ok.
na vizitě jsem se ho ptala, co teda bude, že myslím, že ten tlak je hodně i ovlivněný stresem z měření, a že je hraniční, tak co bude dál, Tak říkal, že výsledky krve jsou taky okej, jen náká jedna hodnota je trošku zvýšená,ale ještě dobrá, tu by mohl právě ovlivnit ten vyšší tlak, takže udělaj náběry znovu na středu a uvidí se...pokud krev bude stejná, ne horší, tak by mě snad pustily, jinak asi by tomu pomohli 😕 no tak uvidíme ve středu.. 😕

jinak taky co jsem četla na porodnici, tak koucký tam říká, že takový tlak je hraniční a pokud monitory ok, tak korigovat lékama 😖 tak jsem zvědavá na tu krev spíš, pokud bude dobrá, tak už fakt nechápu proč tady jsem, ještě když nemaj ani už kam dávat nový příjmy, včera prej dali na šestinedělí na nadstandart 😲

jinak je tu dobře, holky super, jedný zrovna vyvolávají, ted jí donesli míč, už skáče a bolí jí břiško..

Pedí, jé ty jsi hodná, to by se ti chtělo sem s malinkou? V tomhle počasí se sem trmácet?? 🙂 to záleží jen a jen na tobě, já tě ráda uvidím kdykoliv 😉 ale to počasí zase 😠 to mě zase zabije! ☹

moc zdravím všechny!!! 😉

indigo
13. črc 2009

Ahoj Inuš, pořád je tam tak plno? Budu mít vůbec kde odrodit, až tam dorazím? A ty jim tam ještě zabíráš postel.... 😀 kde ležíš, ve druhým na rizikovým? Poslušně hlásím, že dokud bude takovýhle horko, nikdo mě k tobě na návštěvu nedostane. Né že bych proti tobě něco měla... Ale nevystrčim nos ani na balkon, natož ven... 😀 😝 😝 😝
Dala jsem si na dnešek předsevzetí - začít se balit do porodnice. 😀 Už by to asi chtělo...
Doktorka mi už vysadila magnezko a mě celkem dost tvrdne břicho, občas si ho asi udělám aspoň šumivý. No jo, máme to za pár..... 😖

zuzka84
13. črc 2009

inni - ty jo , mic na rizikovym jo ? ty blaaaho, to ja si to tam vyzrala teda bez mice, bez vseho 😖
jinak drzim palce at je vse ok ve stredu a nedej se! 🙂

jinak dnes jsme tedy absolvovali s predoperacnim i triletou prohlidku a takovej nas triletak ma (skokem na vaze) 16kg a neuveritelnych 97cm 😀 😀 . ac jsem nechtela tak mu nejak trochu brutalneji pretahla pindika, tak ted chudak po curani brecel ze ho boli pindik ... to bych vrazdila 😠 . ale aspon nam veme mimco po ambu porodu, jen ten papir nam nenapsala ze kdyz by byla zrovna pryc ... jako ze se nemuze uplne stoprocentne zavazat ze na mimco druhy den koukne, tak snad jim v porodnici bude stacit jen to ze jsme domluveni ... no asi bude muset kdyz bude vse ok 😀

nu tolik novinky od nas 😉

ad pocasi na me je zatim celkem dobre , ale je teprve dopoledne , odpolko bude asi nechutnej parak 😝

zuzka84
13. črc 2009

jeee, indi , to ja jsem za kazdy tvrdnuti bricha celkem happy ... dycky si reknu, ze treba teda nebudu rodit az ve 42tt 😀 😉
ale jinak jsem fakt nepouzitelna, tak me to tak mrzi ☹

inna12
13. črc 2009

Indi, jen odpočívej doma, počasí bude tenhle týden brutál 😒 už jsem byla dvakrát v ledový sprše...no a plno je tu pěkně...ted jsme se zrovna bavili se sestrou, tak říkala, at hlavně není bouřka, že fakt vody praskaj jak šílený..nákou bouřku prej bylo 11 porodů! 😀 😝 ted prý sjou na příjmu zase tři..

Zuzko, jojo, sestra jí donesla míč až sem na pokoj, dala jí tam i plachtu, at není na holým, pak jí ho dala do sprchy i...jsou tady fakt moc hodný, co jsem zatím tady ...až koukám, protože jsem to nečekala. Fakt si nemůžu stěžovat na nic, naopak..zrovna jsme říkali, že jsme tady jak na dovče 😀 televize puštěná, počítač, meloun v posteli 😀 ale jasný, doma je doma 😒

Zuzko, chudáák, at je brzy pindík ok!!

to je vědro to je vědro 😠 😀 to je fakt super na ten tlak 😝

indigo
13. črc 2009

Tý jo já se snad do budějický porodnice začnu těšit! Nějak mě ten Krumlov opouští... 😖 😀 Já na rizikáči taky míč neměla, ale ani nějak nebyl důvod, hned mě stěhovali nahoru k sálům...
Teď to vidím jasně - přijedu s ruplou vodou, do 2 hodin nejdýl porodim, pak mě šoupnou na šestinedělí, tam bude ležet Inuš a říkat - Jé, nazdar, co ty tu? Já porodila taky dneska..... 😀 😀 😀
A bude to 27. července. 😎
To je vedro, že by psa nevyhnal, a já asi budu muset nakoupit.... 😝

zuzka84
13. črc 2009

to ja na rizikovym stravila skoro cely svuj porod, takze duvod by byl , ale asi si mysleli ze si vymyslim nebo co 😖
me Krumlov neopouti , ja chci brzo domu 😀 , aby me o to driv mohli odvezt do Bohnic 😀 . no vcera uz jsem malem na to svoje dite podala inzerat "daruji" 😠 😀

inna12
13. črc 2009

tak nám psala ta paní co rodí, už je nahoře, má po klystýru, prej i tam jsou moc hodný, ochotný 😉
tak nevím, kde se berou ty pověsti o zdějších rasech 😀
tak jdu se odpojiti..
papa!!!

peda
13. črc 2009

Ahojky 😉

to moje dítě jěště od rána nespalo 😠 je to děs,chce být pořád na ruce,mám jí nějakou rozmazlenou 😵 😅 ale pořád si říkám,že mi za chvilku vyroste a musím si jí užít 😵

pojedu teď do babycentra pro ohřívačku lahví do auta,zítra asi pojedem do Rakouska,tak aby jsem mohla ohřát dlabanec.Taky jsem koukala na tu manducu,nějaká paní je prodává v Třeboni,že by jí i dovezla do ČB,tak jí brnknu a optám se.Líbí se mi ta hnědá s oranžovýma motýlkama.

Inníku,třeba tě pustí domů,moc bych t to přála,doma je doma.Já si taky nemohla ztěžovat na personál a nikam jinam bych nejela rodit.I když jsem se taky bála,že na mě budou škaredý.Sice jsem to tam měla drobet podchycený přez PA,ale stejně byly všechny sestry v pohodě.
Těch 11 rodiček možná bylo za tý bouřky a úplňku,co jsem rodila já,protože to byla vyloženě invaze a prý to tam hodně dlouho neměli.

Zuzi,chudák malej,ale je to třeba,aby nepřirostla kůžička.V tomhle jsem šťastná za holčičku,nemusíme přetahovat.

Taky musím zjistit,kde nám píchnou naušničky,možná jí to nechám udělat od naší dr,až půjdem na 6 nedělní prohlídku příští týden.

Tak já se jdu oblíct a vyrazíme.

indigo
13. črc 2009

Inuš třeba se vyměnil personál, prej je to tam samej mladej doktor sotva po škole, tak i sestry jsou třeba nový... jinak mě se to při porodu taky zamlouvalo, to až pak s odstupem času jsem viděla, co jak bylo a co mělo bejt jinak. Horší to pak bylo na šestinedělí, to byly sestry můry, ale taky jak která... 😎

peda
13. črc 2009

Indi,teď byly i hodný dětský sestry,opravdu.A s těma mladejma doktorama je to pravda,jeden mě rodil 😀 a to bylo teda dílo,pořád se ptal vrchní sestry,jesli si myslý,že.....ale dopadlo to dobře a víc nad tím nedumat 😉

peda
13. črc 2009

Tak už opravdu letíííím,papa

indigo
13. črc 2009

Pedí vejlet do bejbycentra docela závidim, jé já bych utrácela až bych brečela, jen bych potřebovala nějakýho bohatýho milence..... 😀
No docela se začínám do porodnice těšit... 😎

dadunka
13. črc 2009

Ahoj ženy,

tak já jsem taky pořád 2v1, zítra budu 38+0. Cítím se dobře, ale někdy tam to dítě v břiše dělá takový věci, že si říkám, že tohle už to břicho nemůže vydržet. Čím dál častěji mi vystřeluje bolest do třísel, hlavně do pravého, to pak nejde udělat ani krok.Že by Táda čekal na babičku, která se zítra vrací z Bulharska? 😅

Jéé Inuš je v nemocnici, chudák, tak ti přeju, ať se odsud brzo vrátí, ale už s Pavlíkem a držím palce!

Indi, pěkný fotky ze srazu a se máš, že se do porodky těšíš. Já se začínám bát a to všeho. Bolesti a že to nezvládnu, že zklamu Dana, protože mě má dosud za hrdinku, že porod nepůjde sám, ale bzdou ho muset vyvolávat atd. Snažím se na to nemyslet a těšit se na Tadíka, ale hlavně večer mě ty chmury přepadají. Někdy jsem večer tak unavená, že si říkám, začít rodit teď, tak nevím, kde seberu tu energii na to všechno 😒

Ale teď je fajn, teplo, sluníčko, za chvíli přijde kámoška s 6týdenní Kačenkou, tak se těším. 🙂

achalteke
13. črc 2009

Čauves holky...jééé to jsem ráda že se Inuš v porodce líbí, já si taky myslím, že se tam poměry trochu změnily a to je dobře 😉

Pedík přemýšlí o manduce? Že by další mandukářka do party? 😀 😀 😀 😎 😉

Jo a hlásim, že máme v Krumlově už taky DM, včera jsem tam provedla hloubkovou sondáž a hezky nakoupila. Nicméně nenašla jsem tam žádnej eko prací prostředek (mýdlové ořechy nebo ecover), Zuzko help!!!§ V Budějkách to mají? A ještě jsem tam chtěla ty třešňový pecičky na bříško a taky neměli....

Indi a co ty jak se cítíš? Nepůjdeš už dělat společnost Ince? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zítra mě čekaj Cipískovic, už se nemůžu dočkat 😵 😵 😵 😵 😵

dadunka
13. črc 2009

Jájo, ahoj, ty ořechy mají v ČB v krámku Babyšátky na rohu Kanovnické a Kněžské, jinak mají i e.shop babysatky.cz a tam je taky možný je koupit. Pecky jsem sehnala v DM v Géčku u Globusu, se máte, my tady máme jeb Schlecker a Rossmann a Tetu. Jinak my taky budeme mít Manducu i šátek. 😉

achalteke
13. črc 2009

Dadu ahoj, mám to podobný, v noci se budim a budí mě spíš starosti z porodu a ze všeho ostatního, pak nemůžu zabrat...ono už jak se to blíží tak nám to leze asi nějak víc na mozek 😉

Jinak dík do těch babyšátků se chystáme (ve čtvrtek s chlapem), protože potřebuju nějaký ještě látkovky atd. takbych to tam rovnou koupila, díky moc....taky budeme mít obojí, no zatim je doma šátek, manduca ještě ne 😉