Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
16. črc 2009

Hola hoj...

baru nevim jak to je s těmi kalendářními dny, ale u věcí kupovanejch přes net máš možnost do 14 dnů vrátit a pošlou ti plnou cenu. Dobrá stránka je www.spotrebitele.info a mám pocit, že přímo reklamačním řádem se zaobírá §616 ovšem už nevim jakého zákona a odstavec taky nevim. Zkus vygůglit...

Jinak ten doklad by měl stačit 😉

No za chvíli jedem za tou Míčou tak se jdu chystat a doufám že začne chcát 😀

kacena00
16. črc 2009

jo, dík kouknu na to, právě že ono se to rozbilo po těch 14 dnech...a ona si ta paní asi dovolenkuje, no po obědě zavolám na čoi, pokud se z těch stránek nedozvím co potřebuju a pak zavolám paní a asi ještě dnes jí udělám výbornou reklamu na MMB protože už jí mám plný zuby..

pozdravuj všecky cipísky!!!

achalteke
16. črc 2009

vyřídím, jinak na těch spotrebitele.info je i linka pro takovou právě pomoc....

Já to teď využila v neděli, kdy si naši koupili vadnou plazmu a nevěděli si rady s reklamací a pomohli nám tam a už maj plazmu novou 😉

menny
16. črc 2009

Ahojky
mám dnes náladu na nic ☹
jsem totálně votrávená.
Doma čurbes, malej opět chovací, šátek na sušáku
hrozně mi začali padat vlasy, dnes mám jít ke kadeřnici a vůůůbec
netušim jak se ostříhat, chci něco rychle upravitelnýho, pohodlnýho,
ale ne zas úplně nakrátko...
To zas přídu domu a budu nešťastná co to na tý hlavě mám.
Včera mi kámoš řikal, že mi furt máme poslední dobou jednu jobovku za druhou,
smál se, jako že u nás doma neni nuda a já bych za trochu klidný život
dala nevim co!! Jsem totálně dobitá, už nějak nemám sílu...
Potřebuju nějak relax, nebo zkončim v Bohnicích
asi zajdu na masage 🙂
ach jo
holky zatim pa, ani náladu na net nemám

achalteke
16. črc 2009

Ahoj holky, zdravím od Cipísčat, bylo to moc fajn 😵 😵 😵 😵 😵 holčičky byli milionový a my jsme si výborně pokecali, i my, i chlapi - ani se nám nechtělo domů (dokonce i na ty bodýčka co mi Míša dovezla jsme nějak zapomněli 😅 ). Míša vás všechny moc pozdravuje 😉 a jdu stáhnout nějaké fotky 😉

Peťo nebuď smutná, já mám tyhle dny občas taky...tobě se toho teď hodně nakupilo a je jasný že se to muselo nějak provalit. Uvidíš, že zítra to bude lepší 😉

kacena00
16. črc 2009

prosím holky o radu: před rokem sem si umázla světlý gatě asi od záděry nebo co vím - mám v půli jednoho stehna jeden miniflíček od krve, ale jak sem otěhotněla tak sem to jen vyprala a dala do skříně, páč sem se nevešla a teď po roce nevim nevim, jestli to z těch gaťánů pustí???

já je děsně miluju, tak pokud máte zaručený tipy, šup sem s nima 😀

dík moc a dobrou

indigo
16. črc 2009

Peťo věř, že bude líp. Sešlo se toho nějak moc najednou, ale hernajs jednou to hnusný musí jít do háje!!!!! 😎

Baru - žlučový mejdlo z DM dělá zázraky..... 😎 Zrovna mi pustily fleky z Tádovo bodýček, jó příkrmy jsou sviňa a tenkrát se na to líná matka vyflákla... 😝 😀

indigo
16. črc 2009

Co já tu ještě strašim..... kino fajn, teda mě se to líbilo, chlapovi moc ne, Inuš taky nic moc, a jak tak nad tim teď přemejšlim, děj žádnej, nic úchvatnýho to vlastně nebylo. A bylo tam šííííííílený horko, já v tílku a kraťasech, ho*no platný, studenou sprchu už mám za sebou. 😀
Dobrou děvčátka!

inna12
16. črc 2009

Peto, snad už je ti trochu líp na mysli 😉 věřím, že bude líp zase za chviličku! je toho na tebe moc, vid 😔

Baru, jak říká indi, to mýdlo je šikovný, taky máme a ještě dávám na skvrny takovej šmejd, ale podívám se zítra do skříně na název, už ted nemám sílu tam hrabati 😉

Indi, no já byla trošku zklamaná, nejslabší díl pro mě, třičtvrtě věcí tam bejt nemuselo a nic by se nestalo 🙄 bylo to takový oddechový, mě tam chyběla náká akce, ty potvůrky různý, zvířata, kouzla...ale jako dobrý, jsem i tak ráda, že jsem šla 🙂 mně už po tý pauze bylo pak dobře, ale takovou půlhodinu jsem měla nával a byla uplně mokrá...hroznej vzduch tam byl 😝 ted jsem po sprše a je mi tak fajn..

pěkně vás tam někdo zablokoval, na parkovišti co? 😠
já jdu ráno na tu kontrolu do nemocnice, tak držte palce, at tam zase nepředvedu něco s tlakem, at tam zase neskončim 😝

dobrou noc!
papa

indigo
17. črc 2009

Brý "ráno", nikde nikdo? Horko, co? Tak ležíte u vody nebo umíráte někde ve stínu... 😀

Jo Inuš, nějakej inteligent, my jsme tam prvně taky zajeli, ale pak říká chlap no takhle to tu nechat nemůžu, tyhle auta nevyjedou. Tak jsme to nacpali ještě na konec řady, ale další šaman už si to samý neřekl a bylo mu jedno, jestli někoho blokuje 😠 , no ale vymotali jsme se odtud. 😎
Jo máš pravdu, že tam spoustu věcí bylo zbytečnejch, na mě tam bylo moc "lásky", už se nezajímaj jen o kouzla a Voldemorta a tak, už čučej po holkách... to mi tam vůbec nesedělo. Nejlepší z celýho filmu bylo jak byl Harry sjetej po tom lektvaru štěstí. 😀
Taky jsem ráda, že jsme to viděli (a že jste nám nechali rezervačku 😎 ), ale je pravda, že ty předchozí díly byly takový... silnější.

indigo
17. črc 2009

Hele Jíčo! Ty na těch fotkách vůbec nevypadáš těhotně!!! Kde toho Šimona schováváš?!?!?!? Barča se po něm válí, jo? Hambářka... 😀 😎

achalteke
17. črc 2009

Indi ty jsi jak 90% lidí 😀 😀 😀 😀 málo kdo mi věří že jsem těhotná 😀 😀 😀 až včera večer mě překvapila v parku jedna paní: "Jé vy budete mít miminko!" Tak mě potěšila 🙂
Jjsem se vrátila z brutálně rozpáleného a uacpaného Krumlova. Byli jsme po nákupech a v tescu mají zase mega slevy na hadříky, takže jsem neodolola a koupila spací pytel pro Pláničku. Sehnala jsem Ecover, žlučový mejdo a dokonce i lněné semínko (který jsem myslela že hned jen tak neseženu) a koupila na zkoušku eko plenky Alana - nejsou zas tak drahý jak jsem si myslela 🙂
...a už nikam nejdu, chlapi (chlap a pes) se jdou koupat, já vybalim nákup, dám si sprchu a zalehnu asi

indigo
17. črc 2009

Já chci taky spací pytel pro Ingeborg! Ale do Tesca (a vůbec kamkoliv ven) mě nikdo nedostane, leda by začalo aspoň pršet... 😝
Žlučový mejdlo je super věc, co? Já ho mám chvilku a už mi "spravilo" dost věcí 😀 koupila jsem tekutý, abych nemusela "drbat" v umyvadle... 😎

achalteke
17. črc 2009

Indi to byla prdel, měli tam ten pytel poslední (slevněný z 380 na 170) a tak jsem po něm rychle skočila a dala do vozíku a otočila se k jiným ještě hadříkům a pak koukám a pani mi to tahá z vozíku, tak jsem se na ní sveřepě podívala, tak ho zahodila a dělala že nic 😀 😠

jo to žlučový mejdlo tam právě měli i to i to, tak jsem se ptala pani prodavačky, který je lepší a že prej je to jedno, že ona má oboje a je spokojená. Tak jsem vzala pevný na zkoušku a uvidíme 😉

kacena00
17. črc 2009

hooooooooooooooj!!!!

jájo,ona ti to chtěla štípnout jo??? 😀 😀 😀 😀

díky za tipy, zkusim to, doufám, že to pustí, nějaký žluč. mejdlo tu mám, poslala mi ho paní jako bonusík při objednávce plen

jájo, na tom obalu od alanek je to napsaný pěkně na houby, je to taková matoucí informace, nicméně jediný co je 100% rozložitelný je ten obal, což mě teda sereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ale nějaký alanky už máme uschovaný od ...cca konce nebo půle března, když rozmrzla zem, tak zaukoluju michala ať zjistí,jestli se teda rozložili

nicméně kompost z nich bude tak na cestu nebo na kyti ale ne na zeleninku, páčto obsahuje nějaký antisept. látky a to žížaly (a další) neradi 😀

já chci taky do tesca na slevy!!!! sakra jenže dnes sme byly na chvíli v tab. páč sem si objednala chůvy a stačilo, cyrilek to obrečel protože bylo vedro jak kráva..šák to sami znáte

petreva
17. črc 2009

Ahoj holky, taky jsme dprazily z venku totál spocený...už jsme nabaštěný a zy chvilku půjde E zahulákat do postýlky...už je to s ní lepší, ale ta postýlka a usínání vůbec zatím stále nic moc 😠
JAJO, lněný semínko mají i v DM, buď obyč nebo bio...plíny ALANKA SE MI MOC ZAMLOUVAJ, JSOU TAKOVÝ HEbký (pardon) a přitom vydrží.
PEDI, jestli nakoukneš...jak budeš zavařovat ty meruňky??Jen je rozvaříš, rozmixuješ a dáš do skleniček??Nebude to po otevření bez chti, když tam nebude cukr? Jasný, že se dětem nemá sladit, tak se ptám, jestli si zachovají chuŤ 😅

achalteke
17. črc 2009

Jo Baru, byl to boj o spací pytel 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Na to kompostování jsem zvědavá, dej pak vědět. Ještě mě tam zaujala informace, že při pálení nevznikají žádné škodliviny...pro mě je to právě docela dobrá varianta jednorázovek a beru to tak nějak jakoby "menší zlo" (na cesty atd. - jako repre mám krásný mešavice od IB) a oproti Moltexkám jsou i levnější....
No mi právě vlezli do toho v Krumlově nově (a jediného a nám nejblžšího DM), takže jsme nakoupili co se dalo a Honza z toho byl hodně hotovej - on je hodně eko založenej, takže ten tam poletoval jako včelka 😀
Evi jo jo koupili jsme je tam...jo a jestli jsi ho používala kvůli hladšímu porodu, jak na to? Rozpustit ve vodě? A jak hodně a často? A od kdy? To je otázek, co? 😀 😀 😀 😀 😀

petreva
17. črc 2009

Jájo, já někde vyčetla, že dvě lžíce denně, buď namočit do vody a pak do něčeho přidat spolu s tím slizem, ale na to jsem jaksi neměla žaludek, tak jsem je přidávala rovnou do jogurtu nebo salátu atd...já je jedla už dřív, ale od ukončenýho 34jsem si na to dávala majzla, abych je měla každý den. 😉 jo a pila jsem malinník 😉
Ty jo, že by ty kontra byly snasitelný kuli tomu?? No, ale jak se tam Elča zašprajcla, to bych potřebovala to semínko se slizem akutně 😀 ...ale jinak to bylo přijatelný 🙂

achalteke
17. črc 2009

Osobně si myslím, že ty kontra Evi byli zvládnutelný skrzeva ten maliník 😉 já zkusim ten sliz z toho a zamíchám ho do jogurtu vždycky a uvidíme 🙂 třeba to pak pomůže...maliník samo budu pít taky, ten už mám doma 😉

petreva
17. črc 2009

Jojo, Jájo, kontra byli asi po maliníku...náhodou mi i chutnal 😉 no ale já jsem taková bylinková...

indigo
17. črc 2009

Těhule, spolutrpitelky moje, jak snášíte to horko? Pro mě je dnešek absolutně nejhorší, jen nahatá ležim na posteli, dojít si na záchod nebo k pc je úkon vyžadující ihned po té studenou sprchu... 😝 Chlap šel spát až v 11 (po noční), tak ještě vyspává, dítě chudát taky celý říčný, navíc nudící se doma s nudnou matkou... 😝
Vzpoměla jsem si na Zuzku, na srazu nebylo zrovna nejteplejc, pod mrakem a foukalo, já nalehko, naboso, Zuzce ze mě byla zima 😀, no dneska je myslím horko i jí, musím jí napsat, jak to zvládli v tom motole... 😎

dadunka
17. črc 2009

Ahoj Indi, tak to jsme na tom podobně, já teda mám tílko a kalhotky, ale celý den ležím.Cítím, že otékám a že mám hodně nízkej tlak, je mi trochu na blití, ale asi i z hladu, nejsem schopná moc něco pozřít. V poledne jsem se vybičovala k vytírání, ble, ale zas to rychle uschlo. Večer chceme jít na náměstí, koná se tu Bohemia jazz fest.
Vy bydlíte v paneláku??? To musí být asi ukrutný, my jsme v baráčku, tak ten alespoň trochu drží chlad. 😔

petreva
17. črc 2009

Holky!!!Já na vás tak myslím!!!Už se má snad ochladit!!To se to bude rodit 😉 ne, fakt...držte se!

dadunka
17. črc 2009

Evi, díky, já zas myslím na váa maminy s dítkem, co prostě v tomhle někam musí vyrazit a nedá se to odložit. 😒 Zítra má být snad už o 10°C méně. 😝

achalteke
17. črc 2009

Je to masakr a bez okolků přiznávám, že jsem z Krumlova řídila jen v podprdě 😅 a přijela jsem červená jak rajče. Teď tu pobíhám jen v kalhotkách...příště už těhotná přes léto nebudu. Jinak naštěstí ač v paneláků, slunko nám sem jde ráno do cca 10ti a máme všude otevřeno, takže to tu příjemně profukuje

menny
17. črc 2009

Ahojky
přišla jsem juknout, jestli jste těhulky všechny v celku
takový počasí přivolává porody 😉
celej den na padnutí a teď je tu bouřka-masakr
Tady koukám je klídek 🙂

od rána mě bolí hlava....už zas ☹
koupila jsem Matouškovi na zoubky homeo a dnes
spinkal až do 1:45 ( vstával jinak mezi 23-24h)
Manža jel do pondělí k rodičům...jsem ráda, mám na něj pivku
nálada zatim na nic.
Ještě nevíme co a jak s autem...budem vědět pondělí nebo úterý
snad nám ho do tý doby nikdo neukradne...nebo nezničej ještě víc kroupy
počasí je tu fakt mazec

indigo
17. črc 2009

Petí pošli k nám, tady pořád horko na umření... 😝
I když teď jsem to drobet přehnala s tou studenou sprchou a pár vteřin mi dokonce byla zima... 😀
Jo Dadu, jsme v paneláku, ale tak je tu líp než venku. Obývák a ložnici máme na jih (drobátko natočený na západ), o sluníčko není nouze... 😝

cipisek007
17. črc 2009

Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj 😵

Koukám koukám, že všechny těhule ještě pohromadě!! No ale dneska to vypadá na velkou buřinu, tak která v noci zamíří do porodky? 😀

Jáji, návštěva byla moooc fajn a fotka Barči se svatozáří je naprosto úžasná 😀

Indi, oni dělají i tekutý žlučový? To neeevííííííííííím!! Tak to pro něj v týdnu dojdu, mě to tak NEBA patlat na to kostkou.

cipisek007
17. črc 2009

Peťul, co ta bourajda? Auto fakt na odpis? ☹

Holky, prej tu byla tááááá 😀 To bylo první, co mi Jája včera řekla 😀

cipisek007
17. črc 2009

jo holky, Bára začala žvatlat slabiky 😵 😵 😵 Celý dny nedělá než dádádádá gágágágá ňáňáňá pápápá... Je to nádherný, ale ona takhle fakt mele celej den, tak večer už z toho jde hlava kolem. No až budou mlít obě, tak si užiju 😀