Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
17. črc 2009

hele teď vypadám jak největší drbna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no co už, však sem ženská 😀 😀 😀 😀 ....
Jo jo Barča mluví čínsky 😀 mohu dosvědčit...

...a hlásim překrásnou, úžasnou a chladnou bouřku, snad ta co bude rodit nebudu já 😅

sem si svépomocí oholila pipi, no a řeknu vám, že masakr - pěkně jsem si pořezala hráz, takže beru jako nácvik na nastřiženou hráz a vodňanský kuře má mezinoží mnohem hezčí než já 😀 😀

cipisek007
17. črc 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jáji i u vás? Tady začala bouřka a drobet kape, jsem zvědavá, jestli zakape víc 🙂
Hele jako, já bych asi taky jak první řekla, že tamto ono a to i kdyby už Innka porodila 😀 😀

kroupinda
17. črc 2009

Ahojky hlásím že jsme s holčičkama od včera doma...ted už holčičky spí,ale jsem tu jen na skok 🙂 ...jsou to zaltíčka,když jsme odcházely z porodnice tak měly 2500 a 2300 g...zatím je jen koujím...včera byla první procházka a v kočáře a na čerstvým vzduchu se jim moooc líbí...ani vás nedočítám..innce a dadunce držím pěsti...jinak jsme se dadu s pani zíkovou potkaly a bavily...zase se ukážu ale nevím kdy mějte se krásně 😀

cipisek007
17. črc 2009

Kroupííí, ahojky. Je to krásný mít je doma, viď? Jaká byla první noc a první den doma? 🙂

cipisek007
17. črc 2009

Jdu hají, těším se na svou postel 😀

Jo a zítra jedeme ke tchýni... ach jo.

Dobrou a snad chladnější noc 🙂

indigo
17. črc 2009

Hm, z těch pár kapek - jak psala Míša - bylo tak maximálně 2 páry kapek a kde nic tu n ic, vzduch pořád příšernej a já už nemůůůůůůžu!!!!! 😝

Míšo jo jo, tekutý, v DM hned vedle kostky 😀, je parádní, má to pod víčkem takový štětičky, kterýma to vetřeš do látky, supr čur. 😎

Joooo, byla, ale admini ji hned smázli, takže smolíček pacholíček, i pro nás... 😀

Ahoj Kroupi!!!!!! 😎 Těším se na další info o holkách a na fotky! Mějte se doma kráááásně!!! 😎

indigo
17. črc 2009

To supr čur mělo bejt supr čupr 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
18. črc 2009

Dobrý ránko! 🙂

venku je konečně dejchatelno!!! Což se ovšem nedá říct o našem bytě - máme tu 26,5°C 😠 😠 A nejde to vyvětrat, protože by mi táhlo na holky. No aspoň kuchyně je chladnější.

Indi, tak to je supr čur 😀 😀 😀 , to si pro něj hnedka v týdnu zaběhnu, drhnout to tou kostkou je fakt příšerný.

Já bych tak chtěla aby dneska u tchýně pršelo a pršelo a pršelo, jen se lilo. Nemohla by s holkama ven. NO ale zase poslouchat 2,5 hodiny ty její hemzy... Nevím co je horší.

Ty jo, tak to je škoda a kdo na ní vlastně vůbec přišel? Jája říkala, že šla šeptanda IP.

menny
18. črc 2009

Dobré ráno
Míšo, tak Barča takhle breptá, to je krásný 😵 😵
M. se zatim o to jen snaží, ale je děsná prča, jaký u toho dělá
ksichtíky 😀
Jaká byla dovča?
Jo můj manža, co se auta týče, umí 😠
včera jsem se na něj jela podívat...ořvala jsem to
už aby bylo po nebo út a já věděla co a jak...moc chci aby šlo opravit!!

Jé Kroupi to je paráda, konečně doma !!!!!!!!
To je úžasný!!!
Moc si to užívejte, a ať jsou holky jen hodný 🙂

menny
18. črc 2009

Jé Jája řídila v podprdě 😀 😀 erotika na silnici

holky těhulky, především Indi...poslala jsem vám včera to počasí jak
si Indi chtěla 😀 😀 doufám, že dorazilo v pořádku 😀 a máte u vás stejně
hezky ošklivo jako je tady 😉

petreva
18. črc 2009

Dobrý ráno!!
MÍŠO, tak už doma? Jak bylo? Co holčičky? To jste byly někde v chatě??A co to vedro jak jste zvládaly??
MENNY, co dušička? Zpraví se autíko a bude o jednu starost méně 😉 co jsou to za homeo? A řekli ti k nim v lékárně něco??
KROUPI!!!! Krása!!! Už doma! A kojíš! Jste holky šikovný!! Až bude trochu času tak dej fotečky do albíka, těším se na mrňousky!
U nás byla včera takkkkovááá bouřka a kroupy...i teď prší a to jsme chtěli jít do města. No nic asi natáhnem pláštěnku a půjdem stejně.
Mimochodem...kdo že tu je?? Já jen zahlídla album v úvodu stránky...tak to jste myslely? To jsem zvědavá, kde z ní budou mít radost...ale když nad tím tak přemýšlím, fakt by mě zajímalo, jestli si dělala srandu nebo je fakt tak blb...nu což i tací jsou mezi námi 😅
Tak se konečně ochladilo...těhulíny je líp?? A jste všechny celý??

menny
18. črc 2009

Evi no líp, ani moc ne. Možná vám to bude připadat
blbý, ale já to auto mám fakt ráda, hrozně dobře se mi řídilo a byl to dar
Moc ti děkuju za tu sms....jsi zlatíčko!!!!
Teda mě šuškanda taky nezasáhla.
A k tomu cos Evi napsala se můžu jen podepsat

menny
18. črc 2009

Jinak právě zkoumám druhej zoubek. Ještě neni cítit, ale už je vidět
myslím,že každym dnem se prořízne.
Homeo je to chamomilla vulgaris 15ch
v lékárně mi řekla, rozpustit 5kuliček do 50-100ml převařený vody.
Jo jenže to mi malej nevypije. Tak jsem hledala na netu a dělám to tak,
že mu při potížích (nejhorší je to dopoledne a večer) rozpusim na plastový lžičce
1kuličku. Ráno dostane lžičku 1 a večer 2
a je to o tak 80% lepší
těch homeo na zoubky je ale víc, záleží na příznacích

indigo
18. črc 2009

Hezké ránko!
Petí - nevím jak js posílala, česká pošta je prevít 😀 dorazilo jen pár kapek, celou noc stále nedýchatelno, nemohla jsem spát 😠 ale ráno se ochladilo a je příjemně, občas poprchává, jdeme ven 😀
Omlouvám se všem, co chtějí "hezký" léto, na koupání a tak..... 😖
Moc ti přeju, aby se autíčko dalo "uzdravit"! 😎

Jo Evi - jen album, ale ani to už neexistuje, admini jsou nekompromisní... 😀

Míšo - tchýni zvládneš! Jsi na ní odpočatá z Lipna (teda aspoň doufám, že jsi nabrala síly 😀)

Tak čaues, jdem se zkulturnit a ven, když je tam (pro mě) ta parádně. 😎

petreva
18. črc 2009

Menníku, díky...to není blbý, taky k určitým věcem tak přilnu...za sms neděkuj...
😉 😵 Ty jo, Elča má v pravo dole taky takovej bělavej váček a kouká tam taková bílá čárka. Ale nějak nebrečí víc než jindy, tak to asi bude ještě čas. Ale slintá děsně, normálně jí teče potok z pusy
😅
Holky, nemáte nějaký osvědčený portál, kde jsou ukládat videa??

menny
18. črc 2009

Když jsem psala, že auto byl dar, tak jsem nedopsala, že od mýho taťky
za pozdnější maturitu
teda Indi no co bys čekala od český pošty 😀 😀
tady bouřilo jak blázen, že kolikrát mě až mrazilo, jaká to byla šlupka.
Lilo jak z konve, kroupy padaly. No a k vám nic z toho nedorazilo...teda ☹

tak admini jí vyrazili 😀 😀 😀 😀

peda
18. črc 2009

Ahojky 🙂
Petruš,to je trápení s autem,já si pamatuju,jak jsi už jednou psala,že máš autíko moc ráda a že manža není zas až takovej řidič.Třeba to pravit půjde.Je blbý,že jste to neměli pojištěný,ale ty pojistky jsou tak drahý...Tak dárek pro dcerušku za maturitu?\vaši jsou teda moc hodný 😵 .Tady opravdu bouřka nebyla,zataženo,dusno,ale ani nepršelo.Jen dneska ráno drobet přeháňka.

jo,jo taky mi přišla IP,že tu byla,napsala pár přízpěvků do tématu,kam ještě chodím 😝

peda
18. črc 2009

Kurupinko,to je supr,že už jste doma,to musíte být hrozně šťastný,po takový době jste jako rodina pohromadě 😵 😵 ,těším se na fotečky.Jsi šikulka,že kojíš,tiše závidím,samozřejmě v dobrým 😀 .Co přítel s tím kolenem,už je úplně fit?Je s vámi doma?

peda
18. črc 2009

Míšo a jak jste se tam měli?koupala jsi se?taky tam bylo takový vedro?a jak holky nesly změnu prostředí?Jak spinkaly,když nebyly ve svojí postýlce?ale oni sjou takový pohodářky,že byly určitě zlatíčka.
Tak to dneska nějak zvládni u tchýně,třeba to nebude tak špatný,uvidíš.

V noci jsem myslela na Inku,jestli neporodila,když byla změna počasí...Indi už by taky mohla...je mi vás těhulky fakt líto a jsem šťastná,že už mám odrozíno 😀

peda
18. črc 2009

Včera mi přišla ta manduca,ale ještě jsem to nezkoušela.Byla jsem nadržená 😅 😅 že to zkusím,ale malá brečela jak blázen,já celá zpocená,nakonec jsem to vzdala a až přijde P z práce,tak jí tam zamontujem spolu.Už se moc těším.A s těma motýlkama je krásnááá 😵 😵

peda
18. črc 2009

Holky,co vaříte?mě se tááák nechce a ještě ani nevím co 😠

A maminy,jakou máte hrazdičku?chtěla bych nějakou koupit a nevím jakou nejlíp,mám si na něco dávat bacha?Nebo to je jedno?a raději plastovou,nebo tu plyšovou??

menny
18. črc 2009

Ahojky Pedí
no manža v řízení nic moc, už nám to nabořil podruhý, ale tohle
je pořádn. ☹
to havaryjko je drahý auto je skoro 12 let starý, i když bylo v supr stavu,
tak by se nám tohle pojištění asi nevyplatilo.
Já mám hrazdičku od taf toys a jsem spokojená a Máťa taky
Tak napsala přízpěvky jo??
Tak vás tam nakrmila 😀

menny
18. črc 2009

Jé budete už manducovat 🙂 🙂
téda tady bude nosiček 🙂 🙂

menny
18. črc 2009

Jo u nás jsou lívance...máslíčko, cukr, skořice
ale bude mi to chutnat o to víc, že se s nima nemusim patlat
já 😝

peda
18. črc 2009

Petruš,tak na hrazdičku mrknu,díky za tip 😉
Manduka je pro mě takovej zlatej střed,já bych do šátku nešla,je to na mě moc složitý 😅 manduka už je ušitá,jen naskočit a vyrazit 😀 😀
Tak lívance by u nás neprošly,u nás se sladký jídla nejí 😖 a já je miluju.Musí si na ně naučit Elli,aby jsme byly alespoň dvě a nemusela to jednou za čas patlat jen pro sebe.Ale dala bych si je taky.Dělám je z podmáslí a s borůvkama,óóó já na ně mám mega chuť,si tady slintám 😝

indigo
18. črc 2009

Téda dělat Indi takovýhle chutě s lívancema, že se nestydíte..... 😠 😀
U nás bude těstovinovej salát, můžem ho všichni po kilech, dávám těstoviny, okurku, papriky, čínský zelí, balkánskej sýr a junior. A nějakej dresing. Udělám toho kotel a POŘÁD na to chodíme do lednice... 😀

Pedí hrazdičku má úplně obyčejnou asi za 3 stovky, plastovou, já mám takovou utkvělou představu, že co je plyšový, v tom se drží prach a kdoví co všechno, když to pak strkaj do pusy... 😖 a ideální je taková, že když už to dítko přestane bavit (začne se přetáčet a zdrhat z pod hrzdičky 😀), dají se ty cinkrdlata sundat a fungujou jako samostatný hračky. 😎
Mám něco takovýdleho http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23336044&tab=0 obyčejný, a službu udělá stejnou jako nějaká za litr... 😎

indigo
18. črc 2009

Jinak mě je dneska docela fajn, akorát nějak nevydržím na nohách, zvlášť když ještě nesu nákup a jdu s dítětem, to ujdu 5 metrů, pak minutu stojim, protože mladej musí prozkoumat šneka, pak se 5 metrů vracim, páč mladej neudržel balanc ve dřepu a opřel se rukama do kaluže a ječí, pak ho 5 minut uklidňuju, pak mu utřu ruce a jdem... 5 metrů, pak zjistí že má špinavej deštník a nemůže ho nýst............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 už abych aspoń ty nákupy vozila pod kočárem... 😀

menny
18. črc 2009

Jo Pedí ta od taf toys je na lehátko, na postýlku..to asi nepotřebuje viď
jinak hrazdičku mám od chicca. Koukni k Barče do albíku mám úplně tu samou.
Jo lívance se žahourem mňaaaaam.
Sladký obědy si děláme s mamkou, když manža neni doma 🙂
těstovinovej salát taky miluju...s tatarkou

menny
18. črc 2009

Indi Táda je prostě borec 😀 😀
výdrž prťka výdrž o chvílí pudeš na nákup s kočárkem 😉

petreva
18. črc 2009

Holky, jak s těma videema? Znáte něco, ukládáte to někam na netu??
U nás je dnes taky sladko, těstoviny s tvarohem.