Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
24. črc 2009

Zrovna od Hippu bych to nečekala. Já vim, že Sunárek je neslazený!!
Když byl Dáda v tý nemocnici a měl baštit kašovitou stravu a já mu tuhle
přesnídávku koupila, tak držkoval že je hnusná a já pak koukla na obsah
a nejela mu protože nebyla sladká 😀

cipisek007
24. črc 2009

Evi, můžeš i dřív s ovocem, ale já se bála. Přecijen doktoři furt holkám odečítají 2 měsíce a tím pádem jsme s příkrmama začli už ve dvou měsících, tak jsem chtěla dlooouho zkoušet jen zeleninu. Ovoce bývá agresivnější. Myslím, že můžeš začít s ovocem dřív 🙂
Jo já jsem se na složení koukla až MNOHEm pozdějc, takže holky od Hippu něco snědly. Hipp od tý doby nekupuju, jediný, co jsem zjistila, že v tom není cukr, tak je jablko s borůvkou. Zrovna Hipp, od něj bych to nečekala. ☹

Indi, ahojky! Měla by sis dojít na monitor, je chladnějc, Ingeborg tě v noci moc netrápila.. Měla bys ho na výbornou.
Aha, teď mi došlo, že je pátek 😀

cipisek007
24. črc 2009

Hami, je taky dobrej a holkám chutná. A´T už ovoce nebo zelenina.
Sunárek je taky dobrej, ale zase nemají takovej výběr kombinací ovoce jako Hami 🙂
Navíc ty masozeleninový příkrmy od Hippu mají všechny STEJNOU chuť. Ať je to krůta, králík, kuře a je v tom pokaždý jiná zelenina, tak stejně to pokaždý chutná stejně. Už ho nechci, hippáka hnusnýho.

menny
24. črc 2009

No Míšo Dádovi to pak přisladim a bude 😉
Evi zavařovat to nebudu snad napřezrok 😀 😀 😀
Indi zdarec 🙂

cipisek007
24. črc 2009

Peťul, ono je to i nesladký dobrý 😀 Ale chápu, děti mají rádi sladký 🙂

indigo
24. črc 2009

Holky to je mazec s tou solí a i s ostatníma věcma, ale mám zjištěno z dob našich příkrmů, že nejlepší co se týče tohodle složení je Sunárek, jak maso-zelenina, tak přesnídávky (no taky ale nejdražší 😖 ). Jasně že se tam taky občas něco objeví, ale buď minimálně nebo pak užpro starší dětičky, kdy už to tolik nevadí. 😎

cipisek007
24. črc 2009

Holky jdu něco dělat, mám tu hromady prádla do pračky.
Budu nakukovat, hezký den 🙂

indigo
24. črc 2009

Já chodím "něco dělat" už od tý doby co jsem vylezla z postele (před 7) 😀 ale čekáme návštěvu, tak aspoň drobátko by to chtělo. No jinak už byt teda moc nezvládám, těším se, až si po porodu pořádně umeju kuopelnu a tak, to teď nezvládám... 😖

menny
24. črc 2009

Jj Hami taky nebyl špatnej.
Teda v Hippu sůl jo? A to jim to jako projde a schválí jim to???
Jako jak nedávno našli, že BIO Hamánek brokolicovej obsahuje nějak hodně dusičnanů!!!
Jak to, že takový věci nezjistí, než to vypustí na trh??

menny
24. črc 2009

Matoušek usnul při kojení...taky jdu zavřít víka aspoň na pár minut, abych mohla
dnes fungovat

petreva
24. črc 2009

Tak holky pokliďte, Indi ty se vyprdni a odpočívej! a Peti, snad to trošku doženeš. Já ráno,co Elča spala, tak jsem taky pověsila prádlo, ještě by to chtělo utřít prach, je to ostuda,co tu mám 😖

achalteke
24. črc 2009

Dobré ráno...
Zuzko - lněné semínko – jeho konzumace zhruba od 34. týdne změkčuje stolici, čímž uvolňuje porodní cesty a zvláčňuje hladké svalstvo, čím také napomáhá lepšímu otevírání děložního hrdla při porodu. Ideální v kombinaci s maliníkovým čajem a masáží hráze 😉.

Holky mluvíte tu o tom zpracování ovoce. Máme kvanta malin, co s nima? Chtěla bych je třeba nějak uchovat pro Pláničku, ale jak na ně, bez cukru, atd.? Do mrazáku se nám nevejdou.... 😖

Jinak jsem si docela spálila záda a ramena, ale kydla jsem si na to jogurt a je to lepší a hlavně: venku je dnes náááádherně chladně 😉

indigo
24. črc 2009

Jájo - recept:
Malinama naplnit kýbl, naložit do auta, dovézt do ČB Indi. Totéž s meruńkama, broskvema... 😀
Holky já jsem zjistila, že nějak vůbec nejím, krom ovoce. Ráno malej krajíc chleba, v poledne půl vařenýho kuřecího řízku + 2 brambory, po zbytek dne tak kilo a půl různýho ovoce. Krom melouna, toho jsem už několik dní neměla a mám ABSŤÁK!!!!!!!! 😖

Inuš nerodíš? Už jen 3 dny, vydrž prťka, vydrž... 😎

achalteke
24. črc 2009

Indi, děkuju za super recept 😀 😀 😀 😀 😀 ... a já myslim, že jíš docela dobře - ono v tom hicu do sebe ládovat něco těžšího nejni žádná sranda, třeba smažený vejce by do mě nikdo nedostal ani párem volů.... 😠

inna12
24. črc 2009

čao 😉
tak si představte, včera jsem si psala s tou holčinou, co jsem ležela na pokoji v nemocnici, mame uplně stejný termín, tak jsme nadavaly, že se hošíkům nechce ven, tak jí říkám, počkej večer na bouřku, třeba to vyjde...no o půl noci mi přišla sms, že Tobiášek je na světě, 3,70kg 😵 , takže jí to klaplo a my ??? zase nic 😠 😠 😀

včera byla v lese čupr bouřka, během půlhodiny zase sluníčko, tak jsem byla během tý buřiny na verandě, že to jako na mě víc zapůsobí a jen jsem měla v noci hnačku z buřtů 😠 😝

jdu dočíst

cipisek007
24. črc 2009

Indi 😀 😀 😀 😀 to je úžasnej recept!
Já si dala včera melouna k obědu. Mňam, po dlouhý době mi chutnal 🙂

Ááááá Innuš stále vcelku 🙂

Ty jo, holky, to by byla pecka, kdyby to fakt vám dvěma vyšlo v jeden den 😀

inna12
24. črc 2009

Míšo, no to jo 😀 ale já myslím, že Indi bude ještě dřív 🙄 😀
hlavně, že dnes čekáme chlapečka 😠 😀
já dožrala melouna ted, ale byl tak přesladkej, že až moc...no zase si dam od něj chvíli pauzu 😝

co Dadunka?

cipisek007
24. črc 2009

No jo, ty máš dneska TP! Ani bouřka tomu nepomohla. 😒

Dadí tu byla ve středu tuším.

dadunka
24. črc 2009

Já vás sleduju, jen jsem nějaká zlenivělá něco psát... 😅

cipisek007
24. črc 2009

dadunka je tajnej agent 😀

cipisek007
24. črc 2009

Jak je?

inna12
24. črc 2009

Dadu, tak ty též nic 😀 máš aspon náký poslové?? já nic 🙄 jen se tam líně převaluje...

inna12
24. črc 2009

Dadu, taky ti dává pořád takový rány do žeber?? já se furt musím natahovat,,to je hrozný..jakoby se tam už fakt nevešel

inna12
24. črc 2009

jo a Indi, až tady budeš, kolikrát bereš,prosím, ten Dopegyt, když máš ted tlak ok? třikrát denně pořád?
Jájo, a ty? kolikrát denně ti řekl, když máš hraniční tlak?

indigo
24. črc 2009

Tlak mám ok, ale díky dopegytu 😀 beru 3x denně. 😎

Dadunka se nezdá, číhá v záloze... apak napíše že jede rodit. 😀 A my s Inuš si počkáme do půlky srpna... 😠 😖

indigo
24. črc 2009

Jdu dělat něco čemu by se dalo říkat oběd... 😝

Jo holky, Zuzka byla ráno u obvodní, ta jí poslala do nemocnice a tam si jí nechali. Víc ale nevím, kdybych věděla, písnu. 😖

dadunka
24. črc 2009

Jojo, jsem tajnej agent 😀

Dneska je to dobrý, ale zdá se mi, že se posouvá směrem dolu, protože chodím mnohem častěji čůrat a vyčůrám stejně prd, jakoby to více tlačí, někdy i na konečník a mívám teď menstruační bolesti.
Taky když sedím musím být jak pravítko, jinak ho stlačuju a to se mu vůbec nelíbí.

Zuzku si nechali v nemocnici? 😕 Kvůli čemu? Indi zjisti to!

Já si jdu dát k obědu zdravé párky, včera jsme měli salát, tak aby toho zdraví nebylo přespříliš 😎

inna12
24. črc 2009

ježiš, Indi fakt? chudák Zuzík ☹ snad to není nic vážného!!! asi možná s tim tepem ☹
určitě napiš Indi!!! a moc jí pozdravuj ...ona si tak potřebovala malá odpočinout 😔

a myslíš, že mam brát též 3 denně, když mám ted i nižší??? ona mi to tam řekla doktorka tak neurčitě, tak nevím...kurna...nevim jestli jsem jí blbě nepochopila...tak nevím, jestli dvakrát nebo třikrát..jsem fakt blbá 🤐
nevím, jak moc na tom záleží 😖

inna12
24. črc 2009

Dadu, menstruační? tak to jsou poslíci ne? 🙂 já právě ani ty ne ☹ ale bolí mě pořád ta stydká kost, to jediný..a piju jak duha a málo vyčurám...se nedivim, že sem pak oteklá a celá prosáklá 😠
ale dneska je mi dobře! a o víkendu má být ještě líp 😉

na tu Zuzku budu pořád zase myslet 😒

inna12
24. črc 2009

já mám na oběd dnes lečo..taky zdravota 😀 😝