Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
10. lis 2008

Ahojky 😉
Perreva, no tohle mi dělá taky 😖 a člověka to docela vyděsí, já taky po dvou hodinách nic necítění už se oblíkala, že pojedeme do špitálu na utz a jak jsem se ohnula že si zapnu boty, tak bylo rodeo 😀 ale asi teď mají miminka období, kdy více spinkají a nabírají sílu 😉 Holky, dneska jsem přesně na den stejně 23+4tt když jsem loni porodila dvojčátka ☹ tak každý den co budeme držet 2v1 dýl bude pro mě výhra 😉

barag
10. lis 2008

holky oni ty miminka fakt hodně spinkají a ty intervaly kdy jsou vzhůru jsou jen kratičký. mě třeba mimčo tančilo při stardance, to sem se málem potrhala smíchy a pak sem o něm zase nijak extra nevěděla - měla sem v sobě zelenej čaj od odpolka a nalila sem si vínčo, k tomu latina- a ten vám dělal cirkusový čísla - tak kombinace hudba a povzbudivý nápoj, ale teda my to měli perfektně načasovaný, protože on se mi touhle dobou vždycky ¨probudí a má nejvíc elánu - tak večer po osmé či po deváté 😀

Evi na fotky kouknu 😉

petreva
10. lis 2008

Strspy - to se má mimčo hýbat zhruba po dvou hodinách?? Tak to moje stávkuje včera téměř celý den a dnes ještě nic ☹ ...
Dneska je blbej den, i pro tebe je trochu černější než jindy viď. Teď máš ale v bříšku pěknýho bojovníčka...a po boku manžela, takže všechno určitě dobře dopadne!! Co kdyby sis udělala albík, ať se taky kouknem na tvoje poklady 🙂

barag
10. lis 2008

Evi, každý miminko je jiný, tytyty neposuzuj to podle toho, hlavně že se hýbe, ono má svoje intervaly, s¨vůj režim! třeba je nejvíc aktiv v noci a ty o tom zatím nevíš protože ty žďuchance sou zatim mini, počkej, až tě párkrát kopne do močáku... a já poprvé měla miminko o víkendu asi na štorc, protože takovej tlak do žaludku sem cítila uplně poprvý, taky nic moc, ale jinak sou ty pohyby velká sranda, užívej si to a nenervuj se, tak je tvoje mimčo větší spavec, buď ráda, jestli mu to vydrží, aspoň si něco uděláš, já mám pocit, že moje miminko bude opět jeden hyperaktiv, že nebude po tatínkovi, ale bude přesně z naší famílie...nechtěj slyšet, co všechno segra musela zkousnout..my prostě sme víc energický, máme temperamentu až to někdy otravuje i nás samotný (myslím moje větev rodinná)

no tak mám i víc akční bejby když se probere, ale rozhodně to nění co dvě hodiny, neboj

jo, ta první fotka - to mi připomnělo naši - taky to vypadá, jako by si zrovna koplo nohu nad obličejíček 😀 ty miminka sou fakt skladný, a ta třetí, to je fakt noha taneční 😀 hezky ste to vymysleli 😉

strašpy, tentokrát už to bude určitě dobrý, neboj se nic, všechny to dotáhneme až do konce (ale přiznám seže taky takhle počítám a modlím se aspoň k 28 tt)

straspytelka
10. lis 2008

Jo jo album udělám, jen co přídu na to, jak zmenšit fotky...manžel mi vymazal jeden program a já to s jinýma numím 😒
Mě teď zrovna tlačí na žaludek 😝 ble ble, sem se kvůli tomu několikrát pozvracela....jako ne dneska, ale jako v průměru 😀 Zítra jedeme do ČB na hematologii- manžel, a pak na neonatologii, předat malou pozornost za naší rodinu 😉 takové poděkování za snahu 😉 Pak zase do bejbycentra 😀 asi koupíme to lehátko a koukneme na ten v cross čtyřkolku 😉

cipisek007
10. lis 2008

Ahojky holky!!

Koukám, že Barče miminko tancovalo při StarDance!! Mě taky! Zvlášť, když hráli něco rytmickýho! To byla prdel. 😀 😀
Jdu vás dočíst, jsem zvědavá hlavně, jak dopadla Evča 🙂

cipisek007
10. lis 2008

Téda.

Tak velká gratulace ještě jednou Zuzance. Zuzko, Vendulka je krásná holčička. Úplně mi vhrkly slzy do očí, když jsem si představila, že mě to za pár týdnů čeká taky a to dvojnásobně 😵 😵 Takže holky, hodně zdraví!!

Evi, tobě taky moc gratuluju k dobrým výsledkům u Čutky. Ten mladej není takovej vtipálek jako starej, on při vyš. jen mlčel a taky dost tlačil na břicho, až mě 2 dny bolelo.

No a já jdu na kontrolu ve středu ve 13:45, už se těším. Dr mi dělává jen zběžnej UTZ, jestli holky rostou jak mají (jelikož mají jenom jednu placentu, tak ta by je nemusela stíhat uživit, taky se stává, že jedno dvojče si může brát víc živin, než to druhý a pak se rodí každý jinak veliký). Ale teď někdy by mi je taky měla změřit, naposledy měly holky u Čutků 23 cm i s nožkama.

zuzan
10. lis 2008

Holky, moc děkujeme, je to záhul - kojíme, nespíme, ale i tak je to strašně nádherný 🙂 Všechny se moc opatrujte a jak to půjde, budeme nakukovat 🙂

menny
10. lis 2008

Ahojky
Zuzko máš moc krásnou holčičku.
Veliká gratulace!!!!!!!!!

Baru a Helčo. Ten přebalovací nástavec na komodu
se v ikei samostatne prodává !!! Stoji 500 kč

Jinak Dáda je sice zdraví, ale je doma, nesmí do kolektivu.
Do školky jde až 19.11.
Byli jsme dr. poslány k ortopedovi. Všimli jsme si doma, že Dáda
při chůzi vytáčí levou nohu dovnitř. Dr. se to taky nelíbí.
Jsem z toho přepadlá. Nožičky je asi nějaký prokletí ☹
Holky dnes nebudu. Tak přeji hezký den.
Zítra jdu ráno na tu glykemickou křivku, tak snad to bude ok

Papa kočky

cipisek007
10. lis 2008

Peťul, neboj zítra to zvládneš, budu na tě myslet!!
Asi je lepší, že Dáda ještě nesmí do kolektivu. Byl nemocnej několikrát za sebou, tak to třeba ještě neměl úplně vyležený. Ale věřím, že mu to už musí být doma hodně dlouhý.
A co mu budou s tou nožičkou dělat?

menny
10. lis 2008

Míšo, už je mi nějak fuk, že budu pít ten kentus, i ty
odběry snad dám, jen ať ten cukr dopadne dobře.
S tou nožkou nevim. Dostane asi ortopedický vložky
do bot a asi budem s nohou cvičit. Já vim, že je to
v poctatě jen prkotina, ale nějak mě ty trable stíhaj.

Promiň, dnes asi nebudu na pokec.
Dala jsem se radši do úklidu, ať nemyslim na blbosti.
Papa

straspytelka
10. lis 2008

Menny, budu na tebe zítra myslet, mě to bude čekat za pár tejdnů taky, jsem zvědavá, jak mi dopadne KO ve středu 😒

straspytelka
10. lis 2008

tak jsem si utvořila malé album 😉 postupně budu doplňovat 😉

barag
10. lis 2008

holky tak já na ten cukr půjdu až po další poradně a ta má být až 2.12... takže teda nevim, ale za další tři tejdny se teprve budu objednávat jo...to kdybych teda nakrásně na ni měla náběh, tak na to přijdou, až skoro bude pozdě...no ale já stejně zejtra na gyndu zaběhnu, protože mi není uplně o.k. ačkoliv sem brala globulky, tak ať na mě koukne a poradí, co si můžu zavádět, protože v lékárně mi nechtěla nic dát, protože tam bylo vždy jen po poradě s lékařem..
jedu taky na přednášku o látkovkách tak sem na to moooc zvědavá!

Péťo, tak držím palce, ať Vaše trable nejsou tak moc veliký a taky aby brzy Dáda už směl mezi děti a ty mezi lidi 😉

straspytelka
10. lis 2008

Baru, tak tvůj dr je nějakej divnej ne, když se na to má chodit do 28tt 😒 tak se obědnej dřív ne?

helik3
autor
11. lis 2008

ahojky kočky 😉

víkend utekl jako voda, v práci blázinec, počasí mizerný........

Menny, cukr budeš mít v normě, neboj! Ty nožičky teda to je fakticky nějakej osud 😖 😖 Hele s tím přebalovacím pultem díkes moc, budu tam muset asi nějak vyrazit, sice vůbec nevím kdy a jak, ale to by se mi šiklo, že bych si koupila komodu přesně dle svých přání a lupla na to jenom ten put 😉 a za 500 to je paráda!! Kdybyste tam někdo jel, prosím ještě o rozměry 😀

Straspy-máš pěkný fotečky, já už přes dva měsíce nmám žádnou, jenom pořád ty z toho vnitřního UTZ ☹ tak snad od Čutky bude něco k použití 🙂 Hele a co to tvoje zvracení, už je to dobrý??? A neboj, tentokrát bude vše v nejlepším pořádku 😉 😉

Evi-super, taky si to nechám natočit a nějakou fotečku "vykousnu" 😉

Barčo, koukej nafotit pupíka, máš tam v albu posledního z 22tt, teď už Ti musí vykukovat daleko víc 😉

Míšo, všechno v pořádku?? To jsem ráda, jsi holka šikulka, vlastně všechny tři, že to takhle zvládáte 😀 😀 žasnu 😉

Zuzan, Vendulka se Vám mooc povedla, krásné fotečky 😉

Snad jsem na nikoho nezapomněla, to by mě mrzelo ☹

Jinak u nás ještě žádné pohyby 😠

petreva
11. lis 2008

Ahoj holky!!!
HELI před chvilkou jsem na tebe myslela, že toho máš v práci asi moc....S fotkama od Čutky moc nepočítej, ale video si nechte natočit, i když taky za moc nestojí...my si ho pouštíme spomaleně, abychom tomu aspoň trochu rozumněli 🙂 A už jsi objednaná? Ještě - křičte že nechcete znát pohlaví hned od dveří, on to prý až moc rád říká!! Nám to teda neprozradil, ale řekl, že ví co to je a kdybychom si to rozmysleli, máme zavolat, že to budu mít v papírech.
MENNY, moc na tebe od rána myslím!!!A moc držím palce!!! První píchanec máš dávno za sebou, teď vydržet nepít, to pro mě bylo mučení, ale určitě to zvládneš!!! Pak dej určitě vědět, my jsme věděti výsledky hned. S tím Davídkem mě to mrzí, safra. Určitě vám doporučí nějaké cviky, děti to docela baví. Vždycky jsme si hráli na opičáky nebo tak něco praštěnýho jsem vymyslela a cvíčo proběhlo v pohodě. Jen je to starost na víc a jakobys jich neměla dost 😔 Tak se drž mamino!!!
BARU, asi bych se na to taky zeptala. Mě řekli kolem 12t (to proběhlo celkem v klidu) a pak kolem 24t. Není o co stát, ale zase to není tak hrozný. Tak se přeptej 😉

helik3
autor
11. lis 2008

nazdárek Evi,

jojo gyndař mi říkal, ať křičíme ode dveří, že to nechceme vědět, že jsou tam strašně ukecaný 😀 😀 😀 jedeme 28.11. 😉 to už skoro 2 měsíce prcka neuvidím, naposledy jsem ho viděla 9.10.08 ☹

No já m yslela, že je z toho snad nějak dostaneme, ať mám alespoň nějakou fotečku 😉 udělala bych tz toho vánoční přáníčka pro nejbližší 😉

Hele a vy z toho videa nemáte šanci to poznat?? Zkoumali jste to s manžou?? 😉

cipisek007
11. lis 2008

Ahojky těhulky!

Evi, teprve teď jsem si přečetla, že máte i fotečky v albu. Mrňousek je krásnej! A jak má dlouhý nohy 🙂 Jedna z našich holčiček taky zrovna vytahovala nožku a měla hodně velký chodidlo 😀

Peťul, myslím na tebe (zase se mi o Tobě zdálo 😀 ). Třeba budou ty ortopedický vložky Davídkovi stačit. Nejhorší je, že když se něco po.ere, tak vždycky všecko najednou. ☹

Jinak jsem si byla v pátek pro ten rodnej list. Vystavili mi ho na matrice v ČB na počkání, dala jsem jim 100,- a šla domů. Tak mi spadl velkej šutrák ze srdce. I když jsem se ptala několika kámošek, svobodných matek, tak mi říkaly, že ho nemusely mít sebou, ale to jsou taky 2-3 roky od porodu. Tak jsem aspoň klidnější.

mon73
11. lis 2008

dobré ráno 🙂
já měla asi štěstí, od Čutků mám ty nejlepší fotky. Pokusim se je sem dát, ale asi to bude zase chvilku trvat 😉

petreva
11. lis 2008

Heli, kdo to mu rozumí tak to jistě pozná, ale mě se občas zdá, že tam něco je a pak zas pusto prázdno. Možná je to kostrč...já nevím a ani to nebu zkoumat...
Míšo, ahoj!! Děkuju snad je mu tam dobře i přez ty potíže se střevama...Je dobře, že máš RL, tím nic nezkazíš a lepší než ho nemít,ne?

cipisek007
11. lis 2008

Evi, přesně, stejně bych si ho musela po porodu dojít zařídit. Ale vsadím se, že ten starej najdu. Až to budu nejmíň čekat 😀
Ještě pořád tě ty střeva trápí? Mě už jenom občas, oproti tomu, co se mi dělo mezi 2-5 měsícem je to procházka růžovou zahradou.

cipisek007
11. lis 2008

Strašpy, taky máš krásný fotečky i věci v albíku. ten pokojíček se mi moooc líbí 🙂

mon73
11. lis 2008

Já sem prostě blbá, já zas nevim kde sem to zmenšovala. Jak řiká mánža, ten malej bude ale chytrej, když mu toho tolik předávám. 😀

cipisek007
11. lis 2008

Mončo, hihi ten můj říká něco podobnýho. "Doufám, že děti budou v praktičnosti po tobě, ale jinak po mě." 😀

cipisek007
11. lis 2008

Ty Mončo, teď mě napadlo. Nemáte náááhodou v krámě kojenecký teplý čepičky? Nemůžu tu nic vhodnýho a ne moc drahýho sehnat (v Prioru mají krásný, ale za 250,- 1ks a to fakt nedám). Dobrá by byla nějaká hodně teplá pletená nebo flícová. Nejlépe žlutá, aby mi ladila s kombinézkou (je červeno,modro,žlutá).

petreva
11. lis 2008

Míšo, jeden čas jsem si skoro lebedila. Chodila jsem každý den aspoň nějak...ale jak mi vykouklo bříško, střeva se někam museli uhnout, či což a je to zase horší...ale musím to vydržet.

mon73
11. lis 2008

Miško, s čepičkama je to letos nějak na štíru. Ty vyteplený byli jen ve třech barvách - smetanová, růžová, modrá. A sou taky kolem 200,- Ty flísový sou levnější, kolem 100,- a sou buď celý bílý, nebo s barvnym lemem a ouškama - růžový, modrý, žlutý. Pokusim se ti to v práci nafotit, ale, jak vidíš, s tim vloženim to bude horší. Ale to už pak bude doma manža, tak snad pomůže 😉

mon73
11. lis 2008

Tak se mi podařilo přidat jedno foto Hurááááá. Teď jdu do práce, tak se loučím , pak přidám další. Měla bych tu být po jedný, tak zatim.... 😉

cipisek007
11. lis 2008

Moni, dyžtak mi to pošli do mejlu, tam to můžeš poslat i veliký, do IP ti pošlu mojí adresu 🙂 Jsi zlatíčko, tady jsou ty čepičky hrozně drahý a já potřebuju dvě :-/ Už by mi nevadila ani bílá, hlavně abych nějakou teplou měla (bavlněný mám).

Evi, stejně je to v čudu. Někdo propluje těhotenstvím, ani neví, že je těhotnej a někdo trpí ať už tím nebo tím.
😒