Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
22. srp 2009

Indi, nesnáším, když se v bytě kouří. To budou kouřit, i když tam budou malý děti??

achalteke
22. srp 2009

Peťo poradím výbornou věc na migrénu co jsem teď objevila - eukalyptovou mast. Koupila jsem takovou od saloos a tvářila jsem se na to skepticky, že si to budu mazat pod ucpanej nos a pak tam čtu, že při bolestech hlavy a migrénách se stím mají lehce masírovat spánky....no zkusil to Honza, který mu nic jinýho než ibalgin nezabere a světe div se - do deseti minut byl bez bolesti. Mě to taky pomáhá docela, ale na velkou bolest jsem to ještě nezkoušela 😉

Matoušek šikulka, za chvilku už bude běhat 😉

Jinak u mě dobrý, malého už často cítím jak se opírá do stydkých kosti nebo až dole o tu nějakou kost u pipky (sorry anatomie není moje silná stránka) a tak teď jsem ve fázi kdy sleduju jestli neodchází hlenová zátka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ehm ehm a taky nevím jak to říct, ale zdá se mi že se mi zvětšilo samotné ústí tunelu 😀 😀 😀 😀 😀

indigo
22. srp 2009

Holky ty hormony jsou svi*a... že jsem včera o půlnoci ořvala ty bobko-banány, budiž, ale já řvu i u tý pitomý atletiky na kterou musíme povinně každej den koukat... 😠 😀 tam vyhraje nějaká černoška, je megašťastná, do toho komentátoři začnou jak byla z chudý rodiny a jak má na stadionu rodiče a teď záběr na ně a já řvu. No je totok normální?!?!?!?!?!?!?!?!? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝

achalteke
22. srp 2009

Indi napravuju a zasílám....jdu se umejt a s pcíkem

cipisek007
22. srp 2009

Jájo 😀 😀 😀 😀 ústí tunelu 😀 😀 😀 Ty to máš za pár 😀
Heleď a kde se taková mastička dá sehnat? Já jsem v tohle totálně mimo.

indigo
22. srp 2009

Míšo právě že tam malý děti nebudou, páč po obědě vypadnou... 😀
U tchýně se normálně nekouří, jen na balkoně, ale dneska se sjedou tetičky a strejčkové až kdovíodkud a bude se juchat od odpoledne minimálně... do rána. 😀 U toho bejt nemusíme... 😎

cipisek007
22. srp 2009

Indi, vydrž ještě 3 týdny 😀

achalteke
22. srp 2009

Míšo je to tento http://www.edenshop.cz/salus-a-saloos/saloos-bi..., já ho koupila v Botanicu v Krumlově, ale určitě ho budou někde i v Budějkách mít - a mám pocit, že Saloos prodávají i v DM 😉

indigo
22. srp 2009

Ta Jája je fakt kolík... 😀
Jé tvaroh miluju, sáva Menníkovi!!! A mast na ní, na potvoru!!! 😎

indigo
22. srp 2009

Ježíííš, teda jako na tu migrénu, néééééé na Menníka!!!!!! 😀

cipisek007
22. srp 2009

Indi, jéje, senioři budou juchat 😀

cipisek007
22. srp 2009

Jájo, díky, v DM se po něm kouknu 🙂

Indi 😀 😀 😀

achalteke
22. srp 2009

Indi u atletiky řvu jak prase a jemi jedno kdo vyhrává, když vidím jak je ten člověk pak happy a pak je mi líto i těch poražených - no holt já bych ti medaile dala všem 😀 😀 😀 😀 😀 a bobko-banánů jsem fakt vyslověně řvala smíchy, takhle mě naposled pobavil kluk co si šel hrát s kameny v Ano, šéfe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

indigo
22. srp 2009

Míšo kdyby 3 tejdny, tak si juchám... 😀 mám pocit, že při Tádovi jsem taková začala bejt jen co jsem otěhotněla a ještě mě to nepřešlo, plynula jsem přešla do dalšího těhotenství... no možná za 3 roky že to bude lepší... 😀 😝

indigo
22. srp 2009

Jsem včera ořvala i toho "osmistovkaře", je mu 20, prej absollutní favorit na zlato, první "velkej" šampionát... a on v rozběhu uklouznul a upadl, všechno ztracený... 😝 Jsem magor...

cipisek007
22. srp 2009

Indi, jen aby to nebylo ještě delší 😉 😀

indigo
22. srp 2009

Tý jo Táda za mnou teď přišel, jestli tu pohádku může vypnout, že už jí má plný zuby... 😀 kam na to ty děti choděj?!?!? (Asi k maminkám... 😨 )

cipisek007
22. srp 2009

😀 😀 Na co koukal?

indigo
22. srp 2009

Na Pata a Mata 😀

Míšo nevíš jestli maj na Sumavě v tom květinářství ty dárkový taštičky? Do papírnictví se nedostnu... 😠 Balící papír tu mám akorát vánoční a nebo s medvídkem Pú od Tádovo narozek, ach jo... 😝

cipisek007
22. srp 2009

indi, to netuším. Ale papírnictví, kam se dostaneš je v multikině. Jen je to dál. 😒 a co Dupi?

indigo
22. srp 2009

V mulťáku je papírnictví? Nebo "v něčem"? Možná něco maj v Albertovi, co?
A nepůjdete třeba za hodinku na procházku? Že bys mi na Šumavě počkala u kočáru..... 😀 😎
Dupi taky možná, možná by něco měli i v DM, ale zas nechci celý dopoledne lítat kvůli taštičce, to radši babi dostane "jen tak"...

cipisek007
22. srp 2009

indi, jj je tam cca 3 měsíce otevřený malý papírnictví. baličák mají i v Kiku.
hihi, nejdeme 😀 rozebíráme tu vest. skříň 😠 a jen mašli nemáš?

indigo
22. srp 2009

Dělala jsem obrázek na zeď, finanční stránka minimální, jen fotopapír a zasklenej rámeček, ale věřím, že to babi "položí na kolena"... 😎
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Nahoře jsou děti za mlada a dole "za stara" 😀 😎

indigo
22. srp 2009

tak tam asi vyrazím, snad to tam najdu... 😀 mašle nevedem... rovnou v Albertovi nakoupím... 😎

cipisek007
22. srp 2009

Indi, to je úžasný!!!! To je víc, než kdyby jste jí dali zájezd okolo světa 😵

Jdu taky něco dělat, papa 🙂

indigo
22. srp 2009

Já taky, než se vypravíme a nakoupíme, diorazíme k tý tchýni asi na oběd... (což by taky nebylo špatný... 😀 😀 😀 )

Čau večer! 😎

menny
22. srp 2009

Indi dárek úžasnej!!!!! Fakt krása
a pochopila jsem to stou mastí 😀 😀 napsáno ale hezky 😀 😀

Jájo mooooc děkuju za tip !!!!! Určo koupim...jestli nebude moc pršet, tak
hned dnes...hlava furt trochu bolí 😒
na chození má Matoušek dost času, kuli tomu že hodně pracuje s nohama musíme s rehabilitační
nožky víc sledovat, mohly by nastat trable, tak sice radost z jeho pokroků mám, ale nemusel by zas
až tak pospíchat, aby mu to nenadělalo nějakou paseku

Moni chudinka Tobík, takový horečky, hlavně že je mu dobře!!

Holky musim vám napsat co se přihodilo jedný známý, respektivě jejímu synovi...dost hustý!!!!
Má 2 kluky a jejich výchova je taková dosti volná. Malej strčí do pusy co najde a nikdo
to moc neřeší, jeho oblíbený je žvejkání vajglů 😕 😖 😖 😖
to ale neni to nejhorší. Rodičové to zas moc neřeší a ten kluk vožvejká doslova na co příde
a teď se podržte....teď pod lavičkou v parku div nesnědl použitej kondom!!!!!!!!!!!
No je mi z toho nablití a naprosto nechápu jeho rodiče a jejich výchovu 😠 😠

peda
22. srp 2009

Ahojky 🙂

Indi,ty jsi taková šikulka na tu úpravu fotek 😵 ,babí bude uritě dojatá 😵 😵

Petruš,fuj 😲 to je teda něco,je mi úplně špatně od žaloudku 😖 .Ještě,že to nepolkl.
Matoušek je fakt šikula.Když si člověk vzpomene na ty nervy během celýho těhu a teď máš takovýho šikulu,já věřím tomu,že je to ta odměnu,co sis vytrpěla.

Míšo,tak ty jsi si včera pěkně odpočinula,viď?a dneska jste se pustili do takový práce?Tak ať vám jde dílo od ruky a holčičky jsou celý den zlatíčka.

Jájo,tak plán porodit tenhle týden asi nevyjde 😀 😀 nebo,že by?Přála bych ti to,ty noci jsou děsný,taky jsem se ukrutně potila na prsou a tam dole 😔

peda
22. srp 2009

Moni,tak malej je takhle nemocnej?chudáček,to je hrozný,když jsou miminečka marodný 😖 tak ať jste co nejdřív fit 😉 a musíš přidat nějaký fotečky kluků 😉

Strašpy,co ty fotky?to zamrzí ☹ snad je ještě dohledaj 😉

Inníku,tak malej je zlatíčko?to je moc dobře,už se na něj těším,sameťáčka jednoho malinkatýho 😵 😵 .Určitě hˇodňoučkej zůstane,já taky doufám,že budeme spinkat celou noc pořád 😅 a co P.pomáhá?

Taky prosím někoho o receptík.příští víkend bude mít Mare na chalupě oslavu narozenin a bude tam mít kámoše na noc,tak že bych se ukázala 😎 jaká jsem pekařka 😀 😀 .Jsem zvědavá,jak to zvládnu,5 zlobilů a do toho Elli.Slíbila jsem jim svíčkovou k obědu,tak budu mít co dělat.Ale Mája se těší,co by člověk pro ty dítka neudělal,že jo.Klíďo i padal na ústa 😀 😀

Evi,co Elenka?Jak jste spinkaly?a mi taky papeme každý den,je ty kapičky co se dávaj jednou týdně nedáváme,protože nekojíme.jsou prý v tom UM.Jo a známá,co dělá na matrice mi zjišťovala ten svátek a Elli ho slaví 16.3 na Elenku 😉

Dneska nenařím,Pavel až pojede z práce,tak pojede přez tesco a přiveze nudle 😵 tak jdu žehlit,Elli spinká

Všem přeju prima víkend 😵 😵 😉

peda
22. srp 2009

Evi,jsem tele,jsem to napsala jak debil 😀 😀 to je jasný,ře papáme kždý den 😀 😀 myslela jsem ty kapičky.Ale musím se přiznat,že na ně zapomínám 😔 stejně jako na antikoncepci,dneska jsem si jí zase vzala po 3 dnech.