Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
8. říj 2009

ja bych taky sla - nejlepe dopol - no misa stejne jindy ani nemuze co ? pak bych totiz chtela k batovi a do bejbycentra , jestli to Davidek teda unese takovy couracky 😅

cipisek007
8. říj 2009

Jééééééééééééé dorazí i Innka i s Pavlíkem, ty ještě neznám 😵 😵

No já myslím, že je a v Bazilice a dopoledne, co?

cipisek007
8. říj 2009

Já bych se klidně srážela i odpoledne, ale to mi fakt holky spí a pochybuju, že by v Bazilice spaly ☹

A v kolik? Já se zdržím jen 2 hoďky, kvůli parkování, ať ho nemusím platit.

Co Pedík? Dorazí? Jo pedík!!! Jak jste dopadly u kolářový??

zuzka84
8. říj 2009

a od kolika hodin ?
jo jinak miso , rano jsem ti taky konecne poslala penize na ucet - omlouvam se za to zpozdeni

zuzka84
8. říj 2009

ja ani nedocitala - pedik chodi ke kolarovy ? procpak ? a dnes tam tedy byli prvne?
a co se delo u inni ? 😕

cipisek007
8. říj 2009

Zuzi, v pohodě, já myslela, že mi je dáš až na srazíku 😉
Dneska tam šli poprvý, kvůli zaťatým pěstičkám, šaptnýmu pasení koníků. Volala tam dneska a hned odpoledne je vzali, tak jsem zvědavá, jak dopadli.
Nedostala jsi od Innky IP?

inna12
8. říj 2009

Pedíííííííí,jak jste dopadly?

holky, tak v kolko zítra????? na půl 10 nebo 10 což??? dvojčátka jééééé to bude sranda!!!!! 😀

cipisek007
8. říj 2009

Innko, no já počítám s tou desátou, holky si tu nakrmím a pak vyrazíme.

indigo
8. říj 2009

My dorazíme! V půl 10 nebo v 10, podle toho, jakou chytnem patnáctku... 😀 Jdu na vkv, pak budu a dočtu. 😉

inna12
8. říj 2009

okej, plus mínus budeme tam ! moc se na všechny prťátka těším 😉

Pedík taky dorazí, žejo 🙂 no jo ale Pedík má to cvičení zase ☹ chjoooooo

holky už se nebudeme s pavlem rvát o notas, zejtra mu dovezou jeho počítač 🙂 se taaaak těšim ...(ještě neví, že ja obsadim ten jeho nový a on dostane můj starý 😀..chudák 😀)

a jdu konečně do tý vany..

zuzka84
8. říj 2009

inni - diky za IP, teda to jste si uzili 😖 , ale hlavne ze to neni nic strasnyho

miso - diky za info, to jsem tedy taky zvedava jak dopadli
hele modlim se aby my jsme nemuseli vojtit - to uz by me asi trefilo 😒 .

zuzka84
8. říj 2009

my snad v 10 - snad budem stihat

cipisek007
8. říj 2009

Zuzi a máte nějakej problém s Danečkem, co se vojtění týče?
Jééé teď mi došlo, že já ještě neviděla ani Danečka!!

cipisek007
8. říj 2009

Tak písla jsem SMS i Zuzce s Vendulkou, sice na poslední chvíli, ale třeba dorazí 🙂

zuzka84
8. říj 2009

miso - no jen ma nalez na hlavicce a v porodnici uz ho kontrolovala neurolozka, takze asi timhle smerem je nejaka moznost ze by jsme treba museli vojitit no 😖

cipisek007
8. říj 2009

Zuzi, a ještě vás chce neuroložka vidět? Byla to dr. Drábková na neonatologii? To je strašně moc hodná doktorka 😵

mattty000
8. říj 2009

Ahoj holky, můžu se k vám občas přidat? Znám se s Inníkem, chodíme kočárkovat, poznala jsem Indi (v Bazilice)a i Pedíka drobet znám (od Romči...)😀 ... Cipíí můžu se tě zeptat? Inka povídala, že chodíš s holčičkama k děts. dr, my jí moc dobře známe, jen ne jako dr. je dobrá? já bych k ní chtěla přejít... ta moje nynější mě jen pořád straší......díky moc...jo a k té dr.Kolářové jsme taky objerdnaný....slyšela jsem, že je ras...malej má občas pěstičky a dr se to nelíbí..... 😖 , mám v těch přezdívkách ještě zmatek, tak doufám, že jsem každýho dobře oslovila...

zuzka84
8. říj 2009

miso - netusim , ja jsem byla zrovna pryc kdyz tam byla a jen na malyho koukla , rekla ze ok a sla. videt nas nechce , 19. jdeme na kontrolni utz hlavicky

cipisek007
8. říj 2009

matty, vítej mezi námi 🙂
Jeslti myslíš dr. Vosátkovou, tak to je strašně moc hodná doktorka, poradí, vyslechne, třeba i zopakuje 3x, sestřičku má taky moc hodnou, přítel jí zná a jeho rodina moc dobře zná tu její rodinu. Jsem ráda, že k ní chodíme, dokonce nám teď splašila Prevenar zadarmo (jedna z podmínek je porodní váha max. 1,5kg, holky měly něco málo přes 1,6).

inna12
8. říj 2009

čao maty 😀 😀 😀
hele ještě znáš menníka ne?? takže vlastně všechny už 😀 😀

Peťulko, jestli nás čteš, tak se ozvi, jak se máte s klučíkama!!!!! 😉

cipisek007
8. říj 2009

Zuzi, jejda, tak to se obrň trpělivostí, tam se čeká věčnost... (jestli teda jdete na ambulanci na neo).
Škoda, že nejdete 12. 🙂 to jdeme na neo k neuroložce.

Holky, já jdu do hajan, všem dobrou noc a zítra se na všechny moc moc těším 🙂

petreva
8. říj 2009

MATTTY, ahoj, tak já tě asi první přivítám!! Jasně, že zajdi a klidně častěji než občas. 😀 Já se jmenuju Eva, abych nebyla tak neosobní 😉

petreva
8. říj 2009

jééé vy jste tu!!! No to je dobrý, tož první nebudu 😀

cipisek007
8. říj 2009

Matty, vidíš, já jsem Míša, kdyby něco 😀

A teď už tu FAKT nejsem 😀

mattty000
8. říj 2009

cipí díky moc, tak už to mám vyřešené!!!! 😉 No jo, ještě Péťu 😎 .....teda snad si na mě pamatuje..... 😅

cipisek007
8. říj 2009

Matty a nechceš zítra dorazit na srazík? Kolem desátý v Bazilice 😉

jooo už jdůůůů 😀 dobrou 🙂

inna12
8. říj 2009

Teri, co malej ? už chrupká? jak snesl píchanec?

cipisek007
8. říj 2009

JO ještě jsem tu, ale zapomněla bych do zítra - všechny vás zdraví Lenka ze snažilek, dneska úspěšně absolvovala PC kurz a koncem měsíce jsou objednaný na imuno. 🙂

zuzka84
8. říj 2009

miso fakt jo ? tak to musim dadu udat nekde na hlidani ...

cipisek007
8. říj 2009

Zuzi, jj, i když jsi třeba objednaná,t ak tam mají nějakou akutku, mezitím musí dr. odběhnout k porodu, nebo se něco stane, takže fakt jako masakr. 😒

Vypínám PC a budu až ráno 😀