Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
12. říj 2009

Pedí, hlavně nezapomeň poprosit o zbytky kostí 😀 😀
Hezký den.

cipisek007
12. říj 2009

Tak já taky mizím, Terka vzhůru, tak pobalím, počkám až se vzbudí B. a vyrážíme, držte palce, papa 🙂

peda
12. říj 2009

Míšo,tfuj,tfuj 😵 😵

kacena00
12. říj 2009

čau holky, žiju, nestačila sem indi poděkovat za stručné ale aspoň nějaké shrnutí, v sobotu sme měli nějaké povinnosti na jedný akci, bohužel se splnil můj předpoklad, že když má rýmu michal, onemocní mi i malej, já kravka si vzala teploměr, sirup na teplotu, ale odsávačku ne, takže to byla noc hrůzy, řevu, chrochtání, brečení, no šílený, chtěla sem jet domu, ale nakonec sme to nějak překlepaly do rána, to se mu spustily brutální nudle, teď ještě kašle, do toho doktorka dovču..jeli sme k jinhý, naštěstí průdušky čistý, krk moc zarudlej není, teplota jen 37,5, tak snad to tak vydrží, ovšem odsávání se předem bojim, protože mu stačí jen sahnout poblíž nosu, natož třeba vyndat holuba štětičkou a poté mi řve a valí slzy jak hrachy dalších 5 minut, takže si naslzí a zase má nudle, tak nevim jestli to k něčemu je.. 😖

já mám zíánět, jak sem byla u kámošky, spolehla sem se na gyno pevaryl, poslední se brala v pátek a teda efekt pramalej, o víkendu už sem zase úpěla, když sem nevstávala k malýmu, blbě sem spala jak mě to bolelo, svědilo...
v pátek nebylo možný si tam dojet, michal měl nějakej fofr v práci až do 4 a dnes má moje gyndařka - dovolenou, zástup je někde co neznám tak sem se na to vyprdla a jela hlavně s malým, juuuu jak já se těším na gyndu, doufám, že to zejtra už klapne!!!

a jak tady? kam se chystá míša, k čemu držet palce? jsou všici zdrávi? jo evi gratuluju k sedu, to sem ještě nějak postřehla jak sem to večer přelítla..

prosím zase o shrnutí, snad už budu mít víc času, i když uvažovala sem že si s c. půjdu lehnout, protože sem vstávala a utěšovala chrochtajícího cyrdu snad stokrát 😝

inna12
12. říj 2009

Pedíku, číhni ještě na tyhle fusaky http://www.dita-angel.cz/site/katalog/novinky/F..., jsou taky super, maj nákej ten outlast a děti se v něm nikdy nezpotí...má i náký ocenění kvality, sice není tak krásnej, jako aesthetic, ale řekla bych, že bude líp funkční ...ale to je jen tip..tenhle je hooodně chválenej, ja ho objevila až po emitexu, asi bych šla bejvala spíš do tohohle 😒 no pozdě už...
Lodger je krásňounkej ale též sem do něj nešla ze stejného důvodu jak ty, i když prý nemá promoknout, Terka pořídila, krásnej zelenej, tak určitě pak dá vědět, jaký je a bude vyhovovat 🙂
ještě je Kaiser, taky prej super 😀 http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=612767
tyjo ještě, že už je fusak doma 😀

inna12
12. říj 2009

Míšo, na kontrolu držím palce!!!!!!!

zuzka84
12. říj 2009

ja mam prave ten kaiser , ale s koziskem ne s flisem. u toho lodgera bych se nebala, ale holt uz fusak mame 😉

baru - teeeda takovej zanet :-/ , tak at jsi brzo fit

jinak u nas chvili klid - malej ma kaficko a chleba 😀 a kouka na pohadku a druhej lumpik konecne usnul - od rana (pul 10) poprve .... tak snad to nezakriknu 😅

inna12
12. říj 2009

Baru, jejej, taky rýmujete?? ja taky furt pavlíka odsávám, ten ale zatim nebojuje, i když zrovna dneska ráno přitom poprvý taky vyváděl...už toho má asi plný zuby...odsávat po kojení a ted ještě rýmku 😖 tak at je Cyrilek brzo fit! a ty taky! zánět to je prevít 😝 zkus si koupit ten Fermalac na to

zuzka84
12. říj 2009

tak uz je vzhuru - uaaaa 😖

inna12
12. říj 2009

Zuzko, mě se ten kaiser i líbí..ale stejně je nejdůležitější, jak je praktickej, než jak je hezkej...ja bych ted šla do toho s tim outlastem, to je supr, že se nespotí a nepřehřejou a naopak.
S tim lodgerem nevim, to byl můj první favorit, ale četla jsem, že na tlak prostě fleese promokne a zvlhne..ale tak podle mě by na něj fakt muselo dlouho pršet 😀 😀, pro mě je fajn, že ten emitex otřu a je...když by se zašpinil. Z těhle pěti sou dobrý všechny 😀

šerm se právě vzbudil jdu na něj

zuzka84
12. říj 2009

ke vsemu mi david ztratil jeho oblibeneho dudlika, takze kdyz je vzhuru jeci ... to me asi dneska trefi

kacena00
12. říj 2009

ahoj, no já fermalac znám, to je jen takový podpůrný...potřebuju nejdřív vybít ty mrchy co se mi zmnožily, kvasinky, baktérie, či obojí?..nevim, dycky sem na to trpěla, ale už dobu se mi záněty vyhýbaly, max. 3 krát do roka sem onemocněla a teˇ%d sem si asi dotáhla něco z plavča i když mám tampon speciálně určenej do bazénu, napuštěnej a te´d nevim čím...prostě to stejnak nepomohlo, sem z toho zpruzená, už tejden se v posteli točim jak na obrtlíku protože mě to dohání k šílenství 😝 😝

INKO, pája má tu rýmu docela už dlouho ne? chuderka malej...no v týhle době se cyrilek sice bránil, ale aspoň se potom usmíval a uklidnil jak se mu ulevilo, ale bohužel od nějakýho půlroka je šílený divadlo už jen kvůli štětičce kt. chi vyndat vrkouše, takže asi moc odsávat nebudu protože sama vím, že když brečím, mám z toho plnej nos, tak u nás to asi moc efekt mít nebude 😖

jo innuš nevim, co se stalo, ale jestli tě doktoři zbytečně vyplašili, že ste skončili až ve špitále, tak to je dost drsný..

ad fusaK- v tý ditě mívaj občas akci a tyhle věci se tam daj sehnat o podstatně míň peněz, jenže...jet kvůli tomu do tábora...navíc peťa i já sme tam byly a je tam dost lidu..

malej se vzbudil, zatim pa

inna12
12. říj 2009

Baru, pavlík měl velkou rýmu asi tři dny, rychle se z toho dostal, to už je dýl..ted to chytl ode mě, ja byla dost nachlazená, měla sem rýmu šílenou! on má ted trochu, ale já ho musim odsávat po kojení, jak leží na boku a rychle mu to mlíko teče, tak tu spodní dírku má uplně plnou , chudáček...ja se musim už naučit jinou kojící polohu, tohle je pro něj hrozný... 😖

kde je v táboře ta dita?

inna12
12. říj 2009

Baru, ja zánět nikdy neměla, ten fermalac chválila kámoška, ale to sou asi jen ty dobrý bakterie na poševní prostředí...nevím..snad se toho brzo zbavíš

holky, jak se oblíkaj ty mimča pod fusak????
stačí bodýčko s dlouhým rukávem, punčošky nebo jak?? ještě třeba mikča, tepláčky? jak ste to dávaly vy, zasloužilé maminy ? 😀

zuzka84
12. říj 2009

inni - ja teda uz ani nevim 😀 , asi mel tak jen puncoch nebokalhot , ale mozna nahoru jsem mu davala nejakou mikcu , tam jim prece jen kousek kouka a kdyz je fakt zima ...

ja nasla doma jeste jeden kulatej osklivej dudel , tak nerve - huraaa 😀

inna12
12. říj 2009

Zuzko, ja mam radši doma zásobu dudanů...
ja mu zatim davam jen spodek od fusaku, aby ho to hřálo..
ale kurńa, mě štve, jak je velikej, bude muset s fusakem do sporťáku, chudinka ☹ ted je tam pěkně na fest s komplet fusakem 😝

holky, co sraz?? 😀 co středek? bych ti Zuzko hodila ty plínky, aby mu ještě byly 😀

inna12
12. říj 2009

20.10. se jde Pavlík občánkovat 😀 nějak brzo co?? Indi už jste taky sezvaný???

zuzka84
12. říj 2009

ja ve stredu asi nemuzu - to si budu uzivat den bez Dady 😀

zuzka84
12. říj 2009

no me z toho malyho asi uz trefi dneska ... fakt nechapu , spal za cely den hodinu , ted uz mi i na toho dudana kasle a jeci a jeci 😠

petreva
12. říj 2009

Ahoj holky, prosím vás, co máte Emitex, změřte mi,no jak to říct, jen ten pytel, bez "dílu" za hlavou, jo, prosím!!
INNI, už jsi mi to psala, ale já to asi smazala a nic nevím 😅 Těch 110 je od shora dolů, ne??
Já si furt nevím rady s těma botama!!!! 😠 Nejraděj bych koupila fusak i na příští zimu, ale to mi bude Eluška cupitat, tak musím myslet dopředu...
Pozdravuje vás Straspy. Potkala jsem jí dneska ve městě. Pořád má noci na prd, kojí...je unavená. Tak vyřizuju 😉
A jak je to s akcema v Ditě?? Je to nějak pravidelně?? Raděj bych jukla na fusak osobně, už jsem nad ním přemýšlela, ale nemá nic na zaháknutí na sporťák, tak mám obavu, aby nesjížděl dolů. A nemáte někdo zkušenost s těma protislkuzovýma nášivkama? Funguje to? Mě se to zdá divný...že by fusak držel na místě i když v tom dítko řádí??

indigo
12. říj 2009

My se jdem občánkovat taky 20., ale až ve 2, kdy Šermen? 😎

Evi - no já když jsem vybírala fusak, o nějakým "zaháknutí" jsem neměla ani páru, až doma jsem zjistila, že to má, tak jsem předpokládala, že je to u fusaků normální, ale ono asi ne? 😝 No ale když máš skrz fusak protažený kšíry a dítě zakšírovaný, tak by sjíždět neměl, ne? 😎
Změřit chceš - tak jakoby přední díl? Nebo bez "čeho" za hlavou? Zrovna ho mám na sušáku 😀 zejtra pomaže do kočáru. 😎
Baru - hnus fuj, nemám s tímhle (ťuk ťuk) pražádnou zkušenost, tak prdlačku poradim... 😖

petreva
12. říj 2009

INDI, no jo, to mě nenapadlo, že jsou ty kšíry protažený 😅 to je fakt, to by i ty 100%nesjíždějící pásky mohly stačit...myslím jako ten pytel, bez cancu, kde jsou právě kšíry a hlava. Elenka dneska spala poobědě...a teď se všechny držte 😀 😀 😀 hodinu a čtvrt!!!
BARU, tož já taky neporadím...co u vás novýho?? Co příkrmy, co už C. baští??? E. je nenažranec 😕 až se děsim ,jeslti se nepřejídá 😕 Dneska zblajzla velkou skleničku 190g skoro celou a ještě si dala mlíčko. Ty jo, jak poznám dávku?? Že už nebude chtít nakojit??? Takhle?? Nebo po cca 220 mám prostě nabídnout vodu na zapití a už jí nedat?? Jéžiš, to je věda zase 😀

mattty000
12. říj 2009

Ahooj kočky!!! já mám lodger....už ted se bojím, ale mě zaručili v BC že nepromokne a já ještě nevím co....no uvidí se...jinak diskuze o něm jsou pozitivní....ted mám v kočárku tu vložku a je fakt, že se mi malej vůbec nepotí.....měl by udržovat regulaci, zkoušela jsem ho namáčet - prostě jsem na něj pustila sprchu a nic i hřál zespoda a byl hned suchý.... 🙂 , sem blb, takový pokusy.....no uvidí se...mě se líbí, že je skladnej, nechci ještě vytahovat sporťák.....musím ven, malej je protiva, chce jezdit...nebude srazík? 😉

inna12
12. říj 2009

Evi, to máš pravdu, ten od Dity to nemá na to sklouzávání...ten Emitex to má ted nově, jsou to jakoby našitý kšíry nahoře, tak by to fakt mělo držet! 😉 a taky sem chtěla ten nánožník omyvatelnej uvnitř na nožičky, kamarádka říkala, že to neustále využívala..malá chvili cupitala, pak šup do fusaku , to je prostě dobrá věc ..
ta hlavová část měří cca 40 cm, ja jí už ted vytahuju v hluboký korbě nahoru víc, aby se pavlík vešel...

Terez, určitě jsi taky koupila dobře! 😉 a když by hodně lilo, tak dáš stejně tu pláštěnku a je! 😉 ja myslím, že budeš spokojená! bude mu hezky pohodlnej!!!! to se mi na něm líbí, Pavel furt od začátku co sme vybírali v BC at koupíme i tenhle na jaro, podzim 😀 😀 jen mi fakt přijde jak u blbejch mít dva fusaky 😝 hrozně se mu líbí ten ostře modrej, mě ten šedej...

Terez, co zítra v Bazilice??? můžeš?

inna12
12. říj 2009

jestli Evi, chceš tak ti to uchycení do sportáku vyfotim 😉

kacena00
12. říj 2009

čau holky!! já vůbec nevim, jak budu řešit fusak...mám emitex fusak na autosedajdu, malej v něm teď leží, ale nevim, jestli to bude stačit...ale na druhou stranu proč ne...těm vašim dětem v těchhle fusacích taky budou lízt ruce nebo ne? já nevim, v tomhle sem nepopsanej list, nevim nic, nemám načteno...

jo míšo, pak musim kouknout na ty receptíky, vypadá to fajne

evi, náš cyrda je megažrout 😀 někdy mám pocit, že sní mámu i tátu 😀

jo a prosím vás co tA míša??? na co ji mám držet pALCE???

kacena00
12. říj 2009

o těch akcích v ditě dycky věděla péťa, tak se jí zeptám a nebo tam zkusim zitra zavolat, stejnak sem možná ještě neco chtěla

malej kašlala a něco povidal, jdu se za ním podívat

inna12
12. říj 2009

Baru, Míša šla s holkama na kontrolu na neurologii 😉
buď ráda, že Cyrda pěkně papá 😀

kacena00
12. říj 2009

vedle je zase klid, tak sem ještě tu

aháááá, tak míšo, taky držím palečky!!!
z cyrdova baštění sem nadšená, když si vemu zpět ty 3 měsíce kdy pomalu ani to mlíko nechtěl, a váhová i růstová křivka jsou krásně v rovnováze, i když je cyrilek pinďavější, tak sem v klidu 😉 😀

kacena00
12. říj 2009

holky normálně sem nasraná jak blázen, přišla nám uplně šílená faktura za vodu... podle toho, co se protočilo za tenhle rok, to vypadá, že někde musela týct voda nejmíň měsíc, abysme měli takovouhle spotřebu...vůbec to nechápeme, zkoušeli sme počítat a počítat, kdyby sme každej den dali dvě vany a každej den 3 pračky, tak furt neprootočíme tolik vody... takže nechápeme..teď 14 dnů sledujeme spotřebu, neperu míňkrát než za tenhle půlrok, vodu používáme jasko doteď a ta spotřeba je prostě taková normál..taklže zaplatíme 6 litrů a jede se dál 😠 😠 😠 😠

mám podezření, žwe jak nám tu předěláVALI VODU, ŽE NECHALI nějakej den někde nějakej kohout nebo spoj otevřenej a nepřiznali se k tomu, ale tchán řiká, že je to blbost, tak teda nevim