Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
13. říj 2009

Míšo, jakou máte vožužlávací tyčku z DM??

cipisek007
13. říj 2009

Evi, jmenuje se to "Sada na čištění zoubků" mají to tam mezi dudlíkama, savičkama... Jsou tam 3 "kartáčky". Jeden, když se zoubky klubou s gumovými lamelami (ten teď u nás frčí), druhej s měkkými gumovými štětinami, to když už je zoubek povyrostlej a pak maličkatej kartáček.
Ta prví tyčka mooooc holkám "chutná" žužlaj to, hlodaj to, brousí si zuby. A s jakou vervou!

peda
13. říj 2009

Hezké ráno 🙂

holky,tam je teda sibéérie.Jsem vyslala Máru do školy samotnýho,v manduce by bala malá hned mokrá a než bych dala dohromady kočár/korbu mám doma a spodek v autě/tak by přišel pozdě.

Míšo,to teda zase byla noc,ty nemáš v zásobě kuřecí kosti?ty jsi teda matka,nevíš,co je pro dítě nejlepší 😅 😝 .Tak máte zase teplotku?Beruška malinká.Si ty fusaky měla v nose 😉

Evi,tak já myslela,že Elenka bude zase hodnaná a ona tě zase zlobí,ale bude vyzlobená a pak už bude pořád jen hodnaná 😵

Inní,to jsem zvědavá,jak se vám bude cvičeníčko líbit.Moc tam toho nenacvičíte 😅 aby sis nemyslela,ale je to takový milý.Naučíš se nový písničky a říkanky,já se pořád nechytám 😀 😀 dost jich vůbec neznám.A zaparkuj si až před,když je zima,aby jte nešli daleko.Já mám veliký auto,tak se mi hůř vyjíždí,ale když bude řídit P.tak je to v pohodě,on bude taky cvičit,nebo jen koukat a radit 😀 😀 ?

petreva
13. říj 2009

Aha, dík, mám do DM dneska namířeno, takkouknu. Já se bojim,že si něco takovýho tenkýho strčí moc daleko do pusy 😅
Koukám, že jsi taky měla noc na prd...já už nevím, kdy jsem se vyspala 😅 asi někdy jako těhotná 😀 Je bezva, že jste na neuro dopadly dobře!! Však my ti pořád říkáme, jak holky jsou šikovný a potažmo i TY 😉. To bude fakt už zima...včera jsem měla venku rukavice a E. byla ve fusaku...mám ten stoletej, co kdysi měly všechny děti, ale zatím stačí. Stejně, když obleču E. silnější bundu a dám do toho fusaku, už se v korbičce nehne. Taky se statně rozčiluje, když je v kočáru déle vzhůru. Už jí nebaví ležet na zádech...tak se mějte hezky. Pádim za tou mojí cácorkou.
PEDI, jo jo, už jí i chválím 😀 , ne, ona nikdy nezlobila...chuděrka nevěděla jak se se světem poprat, no ☹ , ale značně mi to leznlo na mozek...i teĎ dovede plakat a hodně...ale to už je prostě ona. Říkám si,že je temperamentí, zní to líp 😀

petreva
13. říj 2009

PEDI, ahoj!! Já nevím, co má za moresy v noci...prostě dává nám zabrat. Jsem ospalá a unavená, ale mám pořád jen jednu, viď Míšo 😅 Snad je to spojený se zubama a až vyroste ten druhej úplně tak bude aspoň trochu klid.
Musím běžet...ahoj...

cipisek007
13. říj 2009

Evi, neboj, holky hned pochopily, že je to na zoubky 😀 Opravdu to dávají jen na dásně, dozadu, dopředu. MOc se jim to líbí. Ale samozřejmě je to nenechávám dělat bez dozoru. To riziko, že to strčí až do krku, tu samozřejmě je.

Pedí, však dnseka vyženu Davida pro 2 stehna kuřecí a budu mít zásobu 😀 😀
Má Mareček daleko do školy? To zvládne, je to přeci velkej bráška 🙂

peda
13. říj 2009

Baru,taky s fusakem neporadím,ale myslím si,že ten,co je do autosedajdy je asi na zimu máto,zvlášť tam někde u vás a malej je asi hodně venku,ne?tak prubni ten od mamky a uvidíš,jak ti bude vyhovovat a když tak dokoupíš novej.
Taky teď dojdu do slepa pro fusak po klukovy,vyperu ho aby byl připravenej,ale já budu kupovat novej.Jenže než se rozhodnu,tak abych mi dítě zatím nezmrzlo 😝

peda
13. říj 2009

Míšo,má to ani ne 10 minut a nejde přez žádnou křižovatku,jde okolo řeky.Bydlíme naproti soudu,tak jde po nábřeží,okolo Slávky,parkem a hned je v Dukelský.Ale je to můj malej chlapeček 😵 😀 .Děti už chodí sami,ale já se pořád bojím...
Dneska musí i sám ze školy,jdem s Elli na prohlídku a na první očkování,tak vyfasoval klíče.Byl pyšnej jak páv,že už je má.Ale stejně jako dneska ráno jsem mu volala 3x,než došel do školy,tak odpoledne si s matkou taky chudák užije,taky budu pořád volat.Ono mě to přejde,je to poprvé...

peda
13. říj 2009

Evi,to je mazec,už jsem zapoměla,jaký to je v noci stávat k dítěti.Ale náš mladej nechtěl ani ležet v postýlce a museli jsme ho nosit celý noci po bytě.Teda nemuseli,že,ale to by spadl barák z toho řevu 😝
To je nejhorší,když se nevyspíš v noci,přez den stejně pořád něco děláš,ale v noci,když si neodpočineš a pořád stáváš...

peda
13. říj 2009

Tak,mi jdem cvičit a pak půjde Ell do postýlky a já tu mám práce jak na kostele,žehlení,musím vydrbat koupelnu....

cipisek007
13. říj 2009

Pedí, to si myslím, že se hnedka cítil dospělejc, když dostal klíče. Ale chápu tě 😉

cipisek007
13. říj 2009

Uáááááááááááá, volala tchýně, jde sem. Tak na tu mám dneska náladu ještě větší než kdy jindy. Hlava mi třeští, spala bych jak dudek a jestli přijde zase navoněná, tak se i pozvracím ☹ ☹

indigo
13. říj 2009

Brý ránko!
Tedy koukám jak u koho... u nás to celkem šlo, ovšem dneska mám o zábavu postaráno, včera jsem asi blbě zavřela mrazák a ty tuny ledu dneska ráno... si asi dovedete představit. 😝 Zatím jsem "omlátila" ty největší kusy, vysthovala lednici na balkon a vrzla do mrazáku hrnce plný horký vody. Máte ještě nějakej fígl jak to rychle odmrazit? Nechci se s tím sr*t celej den... 😝
No ale jednu výhodu to má - našla jsem v mrazáku poklady, o kterých ani nevím, že je tam mám, 2 roky prošlý..... 😀 odmrazuju ji prvně, máme takovou tu co se nemusí, nevím jak se tomu nadává... samoodmrazovací? 😀
No tak já jdu vyměnit ty hrnce za horký...

Míšo pošli tchýni k nám, já jí zaměstnám!!! může mi hlídat děti!!! 😝

petreva
13. říj 2009

Míšo 😠 to ti přidá teda ☹ tak se drž!!!

cipisek007
13. říj 2009

Že jí to stojí za to sem lézt. Přišla na začátku krmení, Barča moc nesnědla a hned po krknutí mi vytuhla na ruce. Terezka taky hned usnula. Já se ještě před jejím příchodem pozvracela a než odešla tak znova. Mám migrénu jak vyšitou. Baba tu byla cca půl hodiny. Že jí to za to stojí.
Jdu do postele, pa.

indigo
13. říj 2009

Míšo tak snad se z toho vyspíš.... 😖

Holky jste tu někdo? Napište mi nějakej recept na buchtu, na kterou můžu nasypat polorozmrzlej rybíz, špíš teda skororozmrzlou rybízovou břečku. Něco co umíchám, vyleju na plech, nasypu na to ten rybíz a upeču. Zn.: Spěchá!!! Dík! 😎

peda
13. říj 2009

Indi,co drobenkovej koláč nebo bublaninu?

peda
13. říj 2009

jednoduchá bublanina-4 vejce,16 dkg cukru krystal,12 dkg polohr.mouky nakonec snih z bílků-nejdřív utřeš ty žl a cukr,pak přidáš mouku a nakonec sníh,do toho to ovoce,asi bych drobet obalila v mouce ten rybíz

achalteke
13. říj 2009

Ahoj holky, jdu vás v rychlosti pozdravit - prtě si dává svou půlhodinku (jednu ze tří denních) 😅 ....no jo tak prdíky nás trápí furt, už jsme zkusili fakt vše ještě asi zkusíme homeopatiky. Probio u nás nefungují a to už jedeme druhou flaštičku...ode dneška zkouším ještě sab simplexovou terapie, tak kéž by se zadařilo....
Ale abych furt jen nezkuhrala - malej dnes spal celé 4 hodiny v noci v kuse!!!!!! A přiznávám že mým mlíkem to nebylo, jaksi ho bylo zase nedostatek, tak jsme mu zkusili dát Bebu - joj vyžahl po kojení ještě 120 a spokojeně chrupkal. Ty noci bývaj takový zvláštní, s kojením, přebalením a vyprděním nám to trvá tak hoďku a pokud ho pak už netlačí bříško stačí ho jen uložit a zhasnout a usne sám....tak od 4 už je však docela živej, ale okolo 7 ráno zase chrápe a to spí v klidu občas i do 9...
V kočárku, becu a sedačce je miliomńovej. Začíná objevovat svět zajímá ho hrazdička, hlavu otáčí na všechny strany...myslim že po zdravotní stránce je naprosto ok. 😵 Jo! A hematom jeden je už úplně fuč a druhej už je minimální 😎 ...
Včera jsem jela do tesca nakoupit plínky a neměli je!!!! Myslela jsem že mě trefí...jsem zvědfavá kdy se dostanu k tomu látkování....
Dneska malej posral celej pult a opět dostříkl až ke mě na postel...neuvěřítelný jaký maj ty mimina sílu v tý řiťce 😀
Tak paní Dokonalá smazala stránky? To mě velmi mrzí docela mě "bavila" a dítě s kostí že jsem neviděla si budu vyčítat do smrti....
Apropos prodávám šátek nechcete někdo?
Tak mizim něco podělat a až se papánek vzbudí naložim ho do beca, čapnu psa a jdeme se vyprdět do lesa...

achalteke
13. říj 2009

Jo chci jit večer cvičit, myslíte že už je to vhodný?

kacena00
13. říj 2009

no vida, tak to mi tady v součtu událostí chybělo 😀 😀 😀 😀

jájuš tak ten je šikulka že usíná nakonec sám, vidíš to, já to řikala, se ty děti musej zpočátku se vším co je nový vyrovnat a zůstane tu jen několik expertů, který prudíkujou- za modrý tým - cyrilek, za ten červený - eluška, ale i oni už se snaží a tak trochu se zklidnily a vyrovnaly, holt některým dětem to trvá dýl a naštěstí sou v menšině

a mám radost že je to objevitel 😉

jináč dík za ty fusáky, asi to vyfotím a hodim vám sem ke konzultaci 😅 , ale asi bude rozumný počkat co a jak, jak nám bude fungovat to, co máme

inna12
13. říj 2009

ahoj všem 😉

cvičení bylo supéééééééér! Pavlík i Matyášek krásně cvičili a moc se jim to líbilo 😀 😀 😵
Pavlík byl od 11 vzhůru a krásně to tam vydržel 🙂 ted spinká a bude asi hoodně dlouho, protože byl 4 hoďky vzhůru a to je teda na něj extrém 😀

Pedí, ta paní cvičitelka je moc fajn 🙂 uvažuju i o těch vaničkách, že bysme zkusili

holky, nemáte někdo zkušenost s cvičítkem ab rocket???

ja jedu do tesca, když spinká, ty nový plínky jsou dobrý, měly jste holky pravdu, tak jdu ještě přikoupit, snad budou ještě v akci, pavel hlídá, tak dočtu až potom

papa!!!

achalteke
13. říj 2009

hele jaky jsou to ty novy tesco plenky? nejsou to ty zeleny a jsou dobry jo?

indigo
13. říj 2009

Zdarec Jíčo!!! 😎
Jo jo, nový tesco jsou zelený a jsou fajnový! Vyzkoušej! 😎 Hele a se cvičením bych počkala, aspoň po šestinedělí, ať se dá tělíčko pořádně do cajku. 😉

Já mám hotovou tu zas****u lednici 😠 , zpocená jsem byla až tam. A s dětma za zadkem, půjčila jsem Tádu babi a dědovi, páč to se jinak nedalo... 😀 Buchta taky hotová, Pedí díky za recept, mám ho opsanej, ale nakonec jsem udělala rychlovku (matlání sněhu na mě dneska bylo moc složitý 😀), tohle mi vyplivnul google http://vareni.dama.cz/index.php?a=ukaz&recept=80 a je to teda s tim rybízem výborný.

Inuš tak Šermík má za sebou první aktivitu! To je krásný... Já nic moc neplánuju, možná to plavání od půl roka, ale ne v Šikulkovi, spíš v tom Pro Baby, když ne jinak, tak dopravou to bude lepší, sedmička mi staví skoro před barákem a vyplivne mě taky hnedle u toho... 😎 a je tam slaná voda, to bude fajné... 😎 Ale ještě uvidim... s Tádou jsem si taky naplánovala plavání , pak jsme kurz rušili a pak už nezačli 😀

achalteke
13. říj 2009

ha a já kráva nakoupila předražený huggiesky 😝 pampersky máme věčně pročůraný, jako maloš moc nekadí, ale teda co se čůrání týče mohla bych ho přebalovat klidně co hoďku

indigo
13. říj 2009

Jooo Huugies... ty byly fajn, ale Tádovi jsem je dopřála minimálně, jsou fakt docela drahý 😀 ale teď maj v tescu u nich ten ČERVENEJ BOX NA UBROUSKY, jak měla Menník na srazu, tak kdo chcete (myslím Pedíkovi se líbil), hurá do Tesca pro plenky. Ale teda 4 stovky za balík... 😝 No ale lidi jsou různý, že jo, na spoustě balíkách zbyla po boxu jen izolepa... 😖

zuzka84
13. říj 2009

indi - jeste byli fajn ty masaze miminek jak jsme spolu chodili , skoda ze to je asi dooost drahy normalne 😝
jinak taky uvazuju o plavcu od pul roka , ale ono jim to vyjde asi az od roka ne? protoze kurzy zacinaji v lednu ... nebo berou i trochu mladsi nez pul roku ?

inna12
13. říj 2009

Terez, to sme si daly což 😀 😀 😀 🙄 ja jsem totálně zpocená a i přes deštník mokrá 😝 jaks to zvládla, my tě bylo líto bez deštníku a táhnout Karla ještě 😝

zdravím Jájo, to je dobře, že je líp 🙂

Indi, ted měli v Globusu na huggies akci na premiovky, velkej balík za 319, tak sem je vzala na zkoušku, a dneska teda na Pavlíkovu nálož po ránu neobstály!!! po cely boku propustily 🙄 to tesco nikdy, jenom když se posere a leží na boku při kojení, ted ležel na zádech a protekly, tak mě zklamaly..na čurání sou dobrý...tak u mě zatim vedou Babylove a Tesco.

Indi, s lednicí tě naprosto lituju, ale máš to zasebou,mě se to stalo dvakrát a nejni to tak dlouho, v noci sem tam přibouchla kabel a byla pohroma též...ale aspon máš odmražíno 😉 a buchtičku k tomu 😉 😉

holky, ja včera dělala buchtu a už je sežraná!!!! brácha se po ní mohl utlouct (a já taky 🙄) a to sladký nejí haha a je lehká a fakt výborná!!!! zkuste http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=21290 ja teda dala mín cukru

ještě jsem něco chtěla a už nevim

Indi, Terez, Pedí, Míšo co sraz ve čtvrtek ??? Indi nemáš hudebku?

indigo
13. říj 2009

Jsem koukla na monitor na tu Inuš buchtu a v tu ránu přibrala půl kila 😠 😀 😀 😀

Ve čtvrtek máme hudebku, ale vyhovoval by mi sraz tak ve 12, i Bazilika tou dobou už bejvá prázdná... 😀 😎 ale to zas nemůže Míša. No mohli bysme v pátek, to zas nemůže Pedík, těžko se asi někdy sejdem úplně všechny... 😖

Plenky taky asi sedí každýmu jiný, ale tesco sedí snad všem... 😀 😎

mattty000
13. říj 2009

Ahoj holky....Inni došla jsem, mokrá až na....Karel taky, seděl u dveří do 6 než se na něj dostalo 😀 , pak šup do vany, vyfénovat 🙄 - super....já je koupila ty Huggies v Globusu, no jsou celkem ok....já ve čtvrtek nemůžu - Kolářová....co v pátek? a pedík by mohl dorazit po cvíču?????nebo ten čtvrtek, já tam malého nakrmím a pak půjdu procházkou k dr.Inni budem chodit na vaničky? taky mě to napadlo..... 😀 Musím říct, že Pavlík krásně čte 😀 😀