Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
4. zář 2008

Baru takovou mame doma taky 🙂
Ty jo to by byla zavislost mit taky takovou vid 😀 😀

barag
4. zář 2008

stačí když sem u kámošky - hned na ní hupsnu, pak večer před spaním, pak po probuzení, sleduju ten rozdíl poměrů večer a ráno a pak po vyčůrání..no je to docela chytlavý, ale třeba by mě to přešlo mít ji doma, i když...zrovna sobě bych si v tom nevěřila 😀

zítra půjdeš zase do školky? tak si to užijte, bude hezky, tak se určo zase stavíte ještě na hřišťátku 😉 musí to bejt fakt skvělej pocit, po tolika týdnech izolace...

menny
4. zář 2008

No snad budu rano ok a pujdu do skolky. Je to pro me fakt takovy
pocit navratu do normalu. Je to zvlastni: tohle clovek bere jako
automatickou vec a ja to mam jak svatek, proste pro me je to udalost.
Zni to mozna nepochopitelne, ale ja jsem z toho vydrena. Moc si preju,
at mi to vydrzi.

Dada ma zitra karate, tak nevim, jestli se na hriste dostanem.
I kdyz popravde me zatim malonko vycerpava i ta skolka, tak
se nechci prepinat.

Baru jestli nekdy prides k nam, tak ja tu vahu schovam 😉

Jdu spinkat, tak dobrou noc, hezky sny a papa zitra

petreva
5. zář 2008

Ahoj maminy 😵
jste hodný, že na mě myslíte a "předhazujete" různý typy...jsem už fakt zoufalá...MÍŠO, kefír, podmáslí nebo takovýho něco piju denně, ale čím dál míň se toho do mě vejde jak skoro nic nejde ven 😢 dneska ráno už mám fakt bolesti...včera jsem byla pro žádalnku na NT a tak jsem to říkala Dr. ale on kroutil hlavou jako všichni,d že progesteron...bla bla a že to musím vydržet. No jo, ale já mám břicho jak ve 4 měsíci. Vy jste nikdo nepřibral a já už 3 kg. Jak já zkončím...jak mašina!!! Chtěla jsem si to trochu a opatrně rozmasírovat, jen aby se pohli střeva a je to jak beton a při tlaku na to místo to bolí, tak už nevím. Ani se mi nechce ven. Do kalhot se nevejdu a je mi fakt těžko. Tak a dost litování, tedy nechci aby mě nidko litoval. Prostě to tak je a kuli miminku to vydržím, i když někdy se slzamy v očích... ☹
DADO, mě pomáhala tinktura z heřmánku. Už nevím,jak se to jmenovalo, ale když řekneš tohle tak ti poradí. Natírala jsem si tím aft nebo kloktala, když jsem měla zarudlé dásně. A je pravda, že když P. trhali 8 tak mu doporučili Corsodyl. Hodně se mu ten zánět těmito proplachy zlepšoval, tak by i na afty mohl pomoct.
MENNY, tak jak dnes, bude školka?? Taky už se chci cítit jako člověk a ne jak naplněný žok...ale Barča psala, že se jí to zlepšilo tak moc moc doufám...
BARU, tak jsem to nevydržela a volala do ČB na genetiku kuli krvi. Vyšla negativní...nevím jestli se můžu aspoň trochu radovat nebo počkat na NT...Každý mě straší, že máme tu zátěž v rodině, ale já nějak věřím,že bude naše miminko zdravý. A jak to bylo s tou videokazetou. Taky by se mi líbilo nahrát si ho teď a pak v tom druhém termínu, aby bylo vidět jak vyrost.
HELČO, nevím, jestli je to utěšující zpráva, ale já přibrala na začátku hned dvě kg...jedna kamarádka říkala, že to měla taky tak a pak nepřibírala až do téměř pátého měsíce...třeba nás to taky potká. Ale popravdě taky jsem z toho trochu zděšená. Ty, jo, všichni jste mi říkaly ať na váhu prdím, ale když je to osobní zkušenost, není to příjemný viď 😅 ...přesto si myslím, že když to není přecpávání nebo tak něco, tak si to děťátko zařídí tak jako tak...Dr. mi říkal, že se mám optat kolik přibrala mamka a sestra, že to bývá v rodině podobné. No, ale oni přibraly obě kolem 18 - 20 kg, tak to já rozhodně nechci. Prostě jíst, tak rozumně, ale nešidit se!! A zbytek asi není na nás... ☹ 😉 🙂

menny
5. zář 2008

Ahojky
Tak do skolky se s Davidkem bohuzel nechystam, zas spinim ☹ ☹
ach jo, me snad smejkne! To mi to dlouho nevydrzelo

Evi, ja s Dadou pribrala v tehu 18 kg, nebyla to zas zadna tragedie 😉

menny
5. zář 2008

Evi, drzim palecky, at se ti to zazivani co nejdriv aspon trochu
spravi

petreva
5. zář 2008

Menny, díky, doufám.....a s těma tvýma trablema je to taky pech. Nejhorší je, že proti tomu nemůžem nic dělat, viď. Kdyby jen člověk věděl jak si pomoct...moc na tebe a mrňouse myslím! Fakt! snad bude líb, nebo spíš, určitě bude líp 😉

menny
5. zář 2008

dekuju Evi moc, stve me, ze jsem furt zevrena.
Taky na tebe moc myslim!!!

helik3
autor
5. zář 2008

ježíš Menny, krucinál to je pech! Ti to dlouho nevydrželo, viď?? Doufám, že se to zase přes víkend uklidní a v pondělí budeš moci jít s DAvídkem 😉 Musíš to kočičko vydržet i když je to tak strašně dlouhé!! Vezmi si,za chvíli budeš chodit s DAvídkem a s kočárkem!! Jen si to představ 😵 😵 to za to stojí to teď vydržet 😵 😵

Evi, díky za uklidnění a povzbuzení ohledně váhy 😉 hehe, jsem zvědavá jak to dopracuju 😀 😀 Ale jak říká Menny, váhu řešit až po těhu 😀 😀 ale ono se jí to říká, když má 50 kg i s postelí 😀 😀 😀

Barčo co ten těhotenskej pás, k čemu je to dobrý apod??? Jsem to hodně četla, že si to holky kupují, ale nejsem schopná se na to na netu podívat-osobní zkušenost někoho z nás je mi bližší 😉 A od kdy se to nosí apod.??

menny
5. zář 2008

Ahoj Helco, no je to proste k vzteku.
No uz aby byl unor nebo brezen a vozili jsme kocarek.
Tech tehu pasu je vic druhu, poslu ti odkaz na ten co mam ja.

petreva
5. zář 2008

Tak jsem se konečně donutila k snídani...uff
Heli, myslíš pás proti bolestem zad nebo ten do auta?? Taky by mě to zajímalo 😉

menny
5. zář 2008

holky ja mam spis ten, co zakryje nedostatky obleceni
Nevim, jestli ten odkaz muzu napsat sem

petreva
5. zář 2008

Menny, ta o tom nic nevím... a odkaz dávat můžeš, ne? Je tu řada odkazů...

menny
5. zář 2008

http://www.obleceni-next.cz/halenky/tehotensky-...

snad je to spravne
nemam primo tenhle, ale podobny a stal me 250

petreva
5. zář 2008

Menníku, tam je krásný oblečení 🙂

barag
5. zář 2008

ahoj holky, Peti to je fakt blbý... ale jestli nešpiníš nějak moc tak to určitě brzy přejde, i kdbyy zase si měla s dádou stihnout jeden den...a třeba se to odpoledne spräví a budeš ho moct dovézt i do thoo kroužku...

Evi myslím, že ti nikdo ještě neradil psylium...já sem trpívala nejen na průjmy, ale střídaly se se zácpama, teď s tou dietou se to upravilo, ale co mě strašně moc pomáhalo bylo vzít si psylium, teda do vody bych si ho nedala, to bych se po...ale dávala sem si to do jogurtu nebo do mlíka, bylo to spolehlivý, dala sem si to večer a dopoledne sem šla.

ten pás, koukám na to a u té velikosti s je rozpětí do kterýho bych se vešla, jenže to rozpětí je potom i rezerva s bříškem? to už bych zase asi měla mít větší ne? Peti já se v tom nevyznám, poraď prosim...

menny
5. zář 2008

Baru ja si objednala velikost, co jsem mela pred tehu. Ten pas
poroste s tvym briskem 😉
Je to bezva vec, hlavne na zimu.... nepotahne mi na ledviny.

barag
5. zář 2008

tak dík za radu, poohlídnu se po nějakým, třebas i v táboře, ne po netu, ale tam zatím nevím, kde je obchod s těhu věcma, jen vím že u polikliniky něco je v jedný kolmý ulici na tu ulici Budějoviskou, ale spíš mi to přišlo jako sekáč s dětskýma věcma - nevíš?

menny
5. zář 2008

Baru prave, ze o tehotensky mode v Tabore vubec nevim ☹

barag
5. zář 2008
bebinka
5. zář 2008

Holky moc vám gratuluju k pokládkům v bříšku 🙂 , jenom vám chci napsat, že tyhle pásy mají v H&M 2 (bílá a černá) v 1 balení a stojí cca 200 kč 🙂

barag
7. zář 2008

holky dyk tu diskuzi za chvíli nenajdeme 😀

Bebinko dík za tip 😉

cipisek007
8. zář 2008

Ahojky holky!

Tak koukám, že se tu řešily kila 🙂
No já se musím pochlubit, hihi, že mám pořád stejně jak před těhu 🙂 Končím 5. měsíc a ještě jsem nepřibrala. Jsem z toho nadšená, protože jsem se bála, že se svýma kilama, když naberu 20kg, tak neprojdu dveřma. Mám prý krásný bříško a každej ho ohlazuje 🙂

Jinak díťata zjistili, že se jim líbí skákat mi po močáku jak na trampolíně, takže běhám s každou kapičkou na WC. Naštěstí mě dneska v noci nechali spát a začali rajtovat až v půl pátý 😀

Dál těhu kalhoty. Koupila jsem už skoro před 2ma měsíci v HM. Jedny béžový (měli v akci za 500,-) a jedny černý za 1000,-. S vysokým pásem. Jsou bomba. A těhu trička jsem ještě nekupovala. Všude kde jsem na nějaký narazila, tak měli obrovský černý nebo tmavě hnědý a já chci nosit v těhu veselý barvy, tak nosím zatím trička, co jsem nosila před těhu, zatím mi stačí.

barag
8. zář 2008

tyjo, já musim zajet do Práglu, ale fakt, já chci taky gatě za 500,- uplně nový a uplně na mě 😀 a nechci aby mě stály majlant 😀

jo Míšo, já se musim omluvit, já ti asi neo¨dpověděla skrze tu vídeokazetu, prosím tě já z něj minule byla tak vyplesklá, že sem se neodvážila ji ani vyndat. možná je to škoda, protože z toho vyš. si nic moc nepamatuju 😀 a navíc mi sestřička do telefonu tehdá řikala, no ale to je zbytečný teď...to je lepší v tom dvacátým...tak sem měla divnej pocit, že bude čutka komentovat i tohle, a tak sem tu kazetu nechal v tašce 😀 ale na tom Uz po dvacátým poč¨ítají s tím, že ji vynd¨áš 😉

cipisek007
8. zář 2008

Barčo, díkes za info. Musím si jí dojet koupit, nemám doma žádnou. Máme jen DVD.

Jdu obědvat a natáhnout se, díťatům se nelíbí, jak je mačkám u PC, všem krásný zbytek dne a zítra se objevím 😵

barag
8. zář 2008

no čoveče, já bych teda stejně byla raději, kdyby se to trochu moderni¨zovalo a nahráli ti dvd...přeci jen- my stejnak budeme muset nejprve sehnat někoho kdo nám to převede do dvd formátu...v týhle době má video už málokdo, za to počítač každej, nojo ale snad se někdo sežene, kdo to předělá, juu to bude krásná show s dvojčátkama, to si neumim představit..vždyť já si pomalu neumim představit ani to jednoče 🙂 😀

tak zatím, pa

petreva
8. zář 2008

Ahoj holky,
téda Míšo, ty jsi ještě nepřibrala??? Je to možný v pátém měsíci?? Tak to budu já, kdo přibere 20kg. Přibírám od začátku a mám hrůzu na jakým čísle to skončí!!! Jsem ráda, že se máte všichni tři dobře!!
Baru, tak jsem slyšela další kritiku na Čutku a začínám z toho mít teda trochu strach...Nedělá taky někdo jiný NT? A nevíš, jestli stojí za to jako odborník? To bych to asi riskla ne připravila se od něho na nejhorší, jen aby dobře vyšetřil miminko.

barag
8. zář 2008

jako odborník je určitě super 😉 jen je trochu svůj 😀

petreva
8. zář 2008

Baru díky, tak to nějak přetrpíme, třeba bude mít dobrou náladu 😅
Holky dobrou, padám na ústa...zase zajdu...

barag
8. zář 2008

evi myslím, že se nemusiš bát, nerada bych vyvolala dojëm, že není dobrej, jako každej genius je asi trochu blázen, ne fakt je ve svým oboru dobrej, ¨nemusiš se bát, já slyšela dobrý reference, jen sem z doktoru a chlapu nervozní, a on je ten typ chlapa ze kterýho sem tím tuplem, je prostě jinej