Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
13. únor 2009

No tak to je divná ne, to nejsou žádný kortikoidy, ale zcela stejný hormony jako produkují její vaječníky a později placenta a pokud jich produkují málo, tak se taky její dítko může odporoučet zase, protože nebude mít dost výživy.
Tak teď jsem dotlačila pizzu do sebe, dám si tak 20 minut na strávení a pak vyrazíme, Sam už tady na mě VÝZNAMNĚ HLEDÍ 😀 Dneska ani nechumelí i trochu svítí sluníčko, tak by to mohla být fajn procházka, jen se vždy modlím, ať nikoho nepotkáme, aby nebyla psí bitka. I když já je mám pořád na vodítku.

achalteke
13. únor 2009

Dadu vím o čem mluvíš - Seth je bitkař, doma je to teda mazel největší ale na psy je teda těžce dominantní a většinou se chce rvát, takže chodíme tam kde je malá pravděpodobnost jiných psů a tam až ho pouštím z vodidla, aby se proběhl....a taky na mě pesar významě hledí když se blíží jeho hodinka, te´d s nim přišel mužik tak já půjdu dnes vyjímečně až odpo 😉

dadunka
13. únor 2009

Ty si taky pesar!!! 😀 😀 😀

achalteke
13. únor 2009

já jsem pesarovo panička 😀 😀 😀 užijte si prochajdu, je tam krásně 😵 !!!!!

straspytelka
13. únor 2009

Ahoj holky, Evi moc hezká zásoba plíneček 😵 to víš, že poleháváme, si i schrupneme, ty ne? 😀
Já měla noc, pálila mě žáha, až jsem se z toho nakonec po a pak mě všechno svědilo, tak jsem se škrabala a škrabala a nakonec jsem se špatně otáčela a zase se slzmama jsem si natáhla to pravé tříslo
Navíc manžel mi tu nenechal nic k jídlu, tak se budu teď muset chtě nechtě oblíknout a dojít si kousek teda do krámu 😒
Musela jsem si sundat naušnice, jak jsem měla tu chřipku-ještě teda nejsem úplně ok, ale je to o 60% lepší, tak mi zčernaly ☹
Holky, jsem tak ošklivá v obličeji, úplně se vždycky zděsim, když jdu okolo zrcadla, strašně jsem otekla, mám dvě brady ☹ ☹

Taky mám takovou KAMARÁDKU, která hulí a hulila v těhotenství a teď se hrozně diví, že má její holčička astma 😠 😠 Já kouřívala taky ale vždycky jsem před těhotenstvím skončila, navíc já byla spíše discotékovej kuřák 😒 jen když mi umřeli dvojčátka, tak jsem hulila tři měsíce jako fabrika 😅 Navíc mám klliku, že mi to neskutečně smrdí 😉
Jak jste psali s tím jídlem...že toho moc nesníte a tak, tak to mám taky, za celej den sním třeba 1 jablíčko, pomeranč, dva rohlíky s máslem a jogurt...musím se úplně nutit jíst.. 😖 no a ve finále se z toho pob 🤐

achalteke
13. únor 2009

Strašpy to je drsný s tim kouřením, ona právě taky moc nehulí, tak jsem myslela že to pro ní nebude problém 😒

dadunka
13. únor 2009

Strašpy ahoj! Koukám, že se máme do poslední fáze těhu na co těšit 🙂 Neboj, až motýlka vytlačíš, začne domácí kolotoč a brady půjdou pryč!
Vydrž, už je to za pár!!!!!
Nevěděla jsem o dvojčátkách, to je mi moc líto ☹ , v kolikátém týdnu a kvůli čemu, jestli se můžu zeptat?
Taky mi teď chutná hodně ovoce a zelenina, za to maso nemůžu ani vidět! 😝

Jájo, díky i vy se pěkně proběhněte! 🙂

straspytelka
13. únor 2009

Achalteke, mě i připadá, že ty děti i nějak jako miminka nevoněj, i když se snaží lidi třeba nekouřit před nima a v místnosti, stejně tím načichnout 😒 Když čekala máma mě, tak taky hulila 😠 tak jí dneska říkám, že jí pěkně děkuju, mám chronický chřipky a ang. a prostě se ten zdravotní stav i imunita nabourá 😒
Ať si říká kdo chce co chce, jsem prostě zastánce přestat hned a ne to omezit a pak přestat 😵

achalteke
13. únor 2009

Strašpy mě se to děsně ekluje - kuřačky těhule i maminy a navíc mi vadí jak lidi těma cigárama děsně smrděj to je hnus úplnej. Taky jsem kouřívala a ten puch jak jsem tim smrděla mi děsně vadil.
Máma teda nehulila když mě čekala, ale pak když jsme byli s bráchou už na světě tak hulili s tátou jak vzteklý a to i doma, sice furt větrali ale bylo to prd platný. Naštěstí táta už několik let nekouří, máma sice jo, ale na balkoně jen. Tudle jsem jí někam vezla a ona si úplně automaticky zapálila v mým NEKUŘÁCKÝM autě, myslela jsem, že vyletim z kůže - jen si to neuvědomila 🙄

straspytelka
13. únor 2009

Teda mě všechno svědí, co to zase je? 😖 Na žáhu mi Jirka dojel koupit pastylky ovocný, tak ještě jsem je nevyzkoušela, ale snad budou dobrý a pomůžou.. 😒 Dneska jsem se flákla do tý ruky, co mi vyříznul dr tu hnusnou věc...teda až jsem si krupla, jak to zabolelo a musela se osprchovat 😖 😨 Právě jsme povečeřeli špagetky, tak čekám, kdy se mi zase udělá blbě 😖

kacena00
14. únor 2009

hoj holky!!!! já sem měla včera ale pěkný večír, byly sme v kině na Hlídači č.47 a já ho celý buď profuněla a prodýchala, protože malej dělal brikule a já z toho měla bezva křeče v podbříšu a nebo sem prosila manžela aby mi dal ruku na břicho, protože (nedovedu si to sice vysvětlit, ale je to tak) když mám na malým ruce já, kope a mele se, ale jakmile je na břicho položil manžel, malej s tím přestal, dal ze mě ruce pryč a zase tozačalo.

pak ještě doma sem poslíkovala a dnes ráno asi jen dvakrát. tak doufám, že to aspoň způsobilo nějakej posun aspoň o pídičku k porodu, uvidím v úterý, jedu na monitor a poradnu - poradna poprvé v porodce 😵

strašpy, to je teda blbý, protože to je určitě po tom vyříznutí ještě moc citlivý... doufám, že už tě to nebolí...

o kuřačkách mi teda nemluvte, já dřív taky hulila jak prokoplá, ale už jen tím, jak sem to dítě chtěla, sem si rozmyslela a ještě sem nebyla ani poprvé těhotná a vybodla se na to, mě se teda upřímně hnusí i maminka, co táhne kočár a hulí do toho...to je něco tak ošklivýho...kamarádka je jájo supr, chce neschopenku, ale hned co vyběhne z ordinace se sápe po cígu, hm...dobrej vtip 😖 😝

auva, malej se probudil a teda zase mi dělá bolavý bouličky!!!ale i tak mi to jeho kopání bude asi chybět..je to fakt zvláštní, jak sem doma furt funěla a hledala úlevový polohy, tak si michal posteskl, že by to chtěl taky vědět jaký to je, to mě na tom taky strašně moc mrzí, že nemůže aspoň chvíli to naše mládě ucítit, tak jak ho cítím já.. určitě by z toho byly chlapy vedle 😵

kacena00
14. únor 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

vím, že samochvála smrdí, ale já se musim pochlubit, včera sem dokončila kapsář pro cyrdu na postýlku a samu sebe sem překvapila, že sem odvedla celkem precizní práci 😀 😵 mám radost, protože v létě sem pohnojila i blbej závěs 😝 😵 😵 😵

achalteke
14. únor 2009

Kačko tak ten je fakt moc hezkej, takovej jemňoučkej, fakt pěknej a navíc vypadá, že je v meruňkový což je moj top barvice 😀

achalteke
14. únor 2009

No my se v jednu chystáme na Lipno bruslit, teda já ne já budu sekundovat na břehu a manža po 15 letech na bruslích - takže očekávám srandu k popukání 😀

straspytelka
14. únor 2009

Krásného Valentýna holky 😵 já ho oslavím teda sama... 😖 manžel je v práci, ale co se dá dělat, stejně...milujeme se i bez Valdy že 😀
Tak mě už po druhý vytočila moje drgyn, zase mi včera přišla smska, že ten den co jsem se přeobjednala, tak zase neordinuje, že musí někam jet 🙄 tak se mám zase ořeobjednat, tak na ní seru a jdu tam hned v pondělí a prostě mě vezme, těch 10 minut si na mě prostě udělá, hlavně jí chci říct o tom svědění a potřebuju utz toho čípku, prčic... 🙄 jsem se rozčílila 😀
Jirka mi koupil ty rennee, nebo jak se to jmenuje a žáha mě nepálila 😀 asi potřebuju jen ten lék vidět 😀 😀 je taky fakt, že jsem vařila já jídlo a ne tchyně, tak jak to asi moc koření všechno, tak mi to prostě nedělá dobře 😒 no já teď cítím prd s tou rýmou že jo 😠
Co děláte holky moje 😵 Achalteke jde koukat namrzačení se manžela 😀 😀 😀 a co ostatní?Co naše mamušky???????????????

achalteke
14. únor 2009

Jo tak nakonec to byla sranda k popukání: manža jako v pohodě, ovšem náš milovanej pes se rozhodl, že bude na zamrzlém Lipně pronásledovat běžkaře. Chdáci lidi, když viděli jak se k nim přes celý lipno řítí černej velkej pes...no Bauer hadr a ani se jim nedivim, takže jsem o miláčka pak přerazila klacek 😠 ale jinak dobrý, dali jsme si papu a te´d se na chvíli vyvalim na gauči 😉

kacena00
14. únor 2009

hojahoj!!no tak strašpy to by mě taky sralo, páčto teď už máš mít kontroly jaksi častějc ne? nejdřív by tě drželi ve špitále a nakonec tě jako nezkontrolujou? tak ať tě už laskavě předá do péče proodnioce a basta fidli, stejnak by ti měla dát žádost na monitor, i když by ti ještě dělala poslední kontrolu ona!!

chjo!

jájo, tak to nezávidím, mě stačí ty naše přiblblý čubičky a nevěřila bych ale když se vyřítěj proti někomu (jakože radostně vítat a řvát na ně můžu stejnak letěj kravajzny!!) tak ten člověk má z toho pak amok 😀

jo jak si se ptala s tou nemocenskou tak to posílali nějak tak že sem to tam měla 15, ale někdy i dýl, radši se jich zeptej, jak to je..

kacena00
14. únor 2009

a psala Péťa - prý ji možná už zítra pustějí, dnes byl s ní malej první noc, tak prej se moc nevyspala ale zato ho málem umazlila 😀

mám moc a moc a moc pozdravovat!!

petreva
14. únor 2009

Ahoj holky!!!
MENNY vás všechny moc moc pozdravuje, ale není kdy jít na net 🙂 takže vyřizuju. Jestli se prý do zítra Matouškovi zlepší žloutenka tak by mohli jít domů!!
KACKO, bezva kapsář, a barvička neutrál půjde ke všemu povlečenímu....taky jsem myslela, že se do něčeho pustím, protože když jsem viděla že stojí i 500kč tak to teda nedám...ale ještě jsem neušila tu hrací deku, takže mám drobet skluz...o bolestivých bouličkách bychom si mohli vyprávět...prostě se mu líbí můj pravý bok a podžebří a nevymluvím mu to 😅 Kdyby se pacholek aspoň drobet vyvalil, ale on je nějak napůl jakoby v břiše a napůl venku (tedy říkala moudrá sestřička) a o to větší problémy to způsobuje, utlačuje orgány a ty nohy strká nepříjemně daleko...A právě i vzpřímené sezení mi vadí a u šicího stroje to jinak nejde, tak nevím, jestli to zvládnu...sem fatk nemožná...
STRASPY, to je děs, takhle tě přeobědnávat a v takovým pokročilým těhu!! Hele a co tě svědí? Kůže nebo jako tam dole??Myslíš mykoza nebo což?A jak je jinak? Nebolívá tě taky bříško?
JÁJO, heleď ty sis psala se Zuzkou o Manduce...řekni mi o ní něco?? To je jako "nosítko" ne? To není šátek...Akutně to neřeším, ale asi něco časem pořídíme, i doma se to hodí a na to naše chození na prochajdy do terénu neterénu...dík

achalteke
14. únor 2009

Čau žíně,
Kačí dík za infošky ohledně nemocenský, ale já tam stejně v pondělí brnknu, páč každej OSSZ to prý posílá jinak 😉

Evi já o té manduce zas tolik nevím, jen se mi líbí, že je to něco mezi šátkem a klokankou. Výhoda oproti klokance je asi ta, že pro mimi je víc přirozenější (manduca mívá i novorozeneckou vložku) a podporuje zdraví vývin dítěte (což klokanka ne, protože v ní dítě v podstatě visí za kyčle, před čímž silně varují rehabilitační sestry apod.) Výhoda proti šátku je asi jen ta, že nemusíš uzlovat. Já tedy chci i šátek, protože jsem v tom mimčo nosila přes týden každý den na všechny způsoby takže znám i uzle atd. a já jsem s tím byla velmi spokojená. Záda mě nebolela vůbec asi i tím, že nejsem žádný tintítko ani chabrus na záda (jsem velmi statná žena 😀 )Manducu chci kvůli tomu, že mrně budeme mít na zimu a v tý manduce se mi to prostě zdá lepší, jsem terén koza, takže myslím, že kočík vlastně ani moc nevyužijem a taky manducu pro mužika na nošení prcíka. Také oproti třeba ergu či klokance na mě působí velice stabilním dojmem. Bývá i hodně chválená a doporučována. Jsem te´d ve fázi kdy se snažím zjistit co nejvíce info ohledně manducy, protože přeci jen PC je poměrně vysoká, tak abych věděla do čeho jdu 😀 když na něco narazím hodím ti sem link, jinak zkus přes vyhledávač 😉 jsem se rozepsala uf.....

achalteke
14. únor 2009

jééé Peťa s Máťou už půjdou domů, už se na ní moc moc moc těším 😵

achalteke
14. únor 2009

ještě sem prdnu jednu zajímavou diskusi o nosítkách 😉
http://www.rodina.cz/scripts/fulltext/fulltxt.a...

helik3
autor
14. únor 2009

nazdárek kočky, tak jsem šla prcovat na PC a než začnu tak mi to nedá, se na Vás nepodívat a nepozdravit. Jdu juknout kolik moc jste toho napovídaly 😉

helik3
autor
14. únor 2009

Kačko velká gratulace ke kapsáři, tothle já neuýmím ani nemám na čem bych to šila, jedině v ruce, heheh to by to dopadlo 😉

Takže u mě je rozhodnuta varianta koupit celou sadu povlečení-už dříve mi doporučovala Monča-pro holky jeslti v tom ještě nemaji jasno-tak třeba jukněte na tyto stránky. My vybrali-pravděpodobně - ještě není rozhodnuto definitivně http://www.ebutik.cz/index.php?men0=62&men1=70&... a tam budu mít i kapsář a dokoupíám už si jenom povlečeníčko a prostěradlo🙂)

helik3
autor
14. únor 2009

Jééé, koukám, že Jája řeší nosítka? To jsem mooc zvědavá pro co se rozhodneš🙂

O nemocenské nevím ani prd kdy jí posílají-jak se počítá a jaké jsou ty a ty dny to vím-ale kdy má přijít??? Já ji mám teprve za ca osm dní a to mám ještě od zaměstnavatele, takže ve výplatě🙂

Jájo a tys tedy na nemocenské??? Takže ses s Lipnem na chvilku rozloučila??? 😀 😀 😀

Takže Péťa už půljde zítra s Matouškem domů?? To je nááádhera, že moc zdravím, určitě se přijde podívat 😉 a dát pár fotek 😉

achalteke
14. únor 2009

Čau Helčo....já mám jasno nejspíš - manducu i šátek 😉

Ty jo jsem ráda že mám od Lipna klid, v práci totální blázinec, pro samého Holanďana není kam šlapnout....doma je fakt svatej klid 😀 😀 😀 dneska jsem tam chvílku byla a fakt hrůza hrůzoucí

helik3
autor
14. únor 2009

¨Tak jsem dočetla kousek zpátky 😉 Se mnou zde v prdelákově čeká mimčo ještě jedna paní v dubnu, je jí dvacet a čeká druhé, běžně chodí do hospody,triko na půl pupku-tedy kouká a prochládá úplně běžně, cigáýro v koutku a pivo u ruky, dobrý ne??? Mám pocit, že s ní vozit fakticky nebudu, nějak máme odlišný pohled na svět jako takový ale na tyhle věci tedy zásadně!! když jíá někdo něco řekne, tak odpověď zní: u první jsem kouřila a pila taky a je všechno v pohodě-jooo holt takový nevybitý tele..... 😕 😠

Evi, já během dne neležím, nečtu nerelaxuji, protože zatím vůbec nestíhám. Ale jeslti na to máš kdy, určitě to dělej v co největší míře!!! 😉 Za chvíli si neoídpočineš 😉 😉 😉 Já čtu knížku měsíc, protože čtu po pár stránkách v noci před spaním, no a když jdu spát po jedenácté, to toho moc nenačtu 😠 ☹

Jinak Kačko tos mi dala s těma návštěvama v nový porodce, myslíš, že jsou takhle omezený i pro tatínky??? Pro příbuzné a známé ať klidně jsou ten můj jezdí s náklaďákem a kolikrát nepřijede a když přijede tak většinou až tak v 17 hodin.......to by taky mohlo znamenat, že nás od porodu uvidí teprve až si nás poveze domů.... ☹ hergot není mi z té představy zrovna nejlíp 😖 ☹ Jedině si tedy vzít ten nadstandard-to mě ale zase bude celá famílie otravovat během celého dne-to taky nechci a hlavněkde je jistota, že bude volný, co??? chjooo 😠 😠

helik3
autor
14. únor 2009

ahojky Jájo, to je dobře, že se Ti doma líbí 😉 😉 Užívej, vybírej, nakupuj!!! Ať nedopadneš jako já 😀 😀 😀 osmý měsíc na krku a nemám ani postýlku 😀 😀 😀

Gratuluji ke kontrole, to mi připomíná, že jsem se taky ani nepochlubila:

Tak v pátetk na kontrole: vše ok, místo čísla CS mi už podruhé doktor řekl: krásnej nález a nezapsal nic 😀 , tlak ukázový 110/70 (jako na začátku) a kontrolní UTZ 😵 😵 😵 2055g a hlavičkou jsme dole, jupí, jupí., jupí!!!! 😵 😵 😵

helik3
autor
14. únor 2009

Jájo a ty bydlíš ve městě?? Nebo na vsi?? Já chtěla šátek, ale časem přemýšlení a čtení názorů apod. jsem od toho ustoupila, protože ať se budu chtít dostat kamkoli, musím prostě sednout do auta......a na procházku asi dítko v šátku nevezmu, že?? To asi raději ten kočárek🙂 Píše se asi že by tam mělo být miminko tuším ca max. hodinku 😉

Kamarádka bydlí v Táboře a nemůže si ho vynachválit, ať jde kamkoli pro cokoli, vezme malou do šátku a jdou 😉 Je to krásný, moc se mi to líbí, ale ať hledám jak hledám, u nás nenacházím využití 😉