Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
14. únor 2009

no Dadu, ono co Ti zbyde. Jsem i gyndr. ukecávala na jedné z kontrol meti.tuším u tripple, aby mi UTZ udělal a on mi řekl-to už vydržíte-to není ani zdravé dělat tolik UTZ, a byl se mnou hotový. Ale je fakt, že do té doby jsem nekoupila vůůůbec nic, prostě takovej divnej pocit aby něco, kdyby něco 😉 Už máš tripple hotové?? nebo asi spíš asi na ně teprv půjdeš, viď?? Držím palečky. Hele kdyby se Ti chtělo, někdy na začátek března naplánovat cestičku na kafíčko do Sobíku, budu mooc ráda 😉 😉 Když to budu vědět takhle dopředu, dám si to do diářku a přes to vlak nejede 😉

Straspy, to máš z toho, že ta čokoška byla manži 😀 😀 😀 Já mu tu jeho nechala, sežrala jsem (nedá se to říci jinak) úplně jinou, vlastně pro mě koupenou 😀 😀 😀 😀 A jakejže máte kočárek vy strašpy??

Při výběru kočárků jsme stejně skoro ke konci rezignovali-každej má něco +, něco -, každému se líbí něco, každý pak lobuje za ten svůj, prostě těžká volba 😀 😀 😀 😀 ale všechny jsou krásné, hlavně ať už jsou plné 😀 😀 😀

helik3
autor
14. únor 2009

Kočičky přeju krásnou noc, my jdem do vany, namasírovat a pomazlit 😀 Takže jsem toho až zas tak moc neudělala pro mého chlebodárce 😀 😀 😀 , zítra budu od rána pokračovat, tak se vmezičase ukážu 😉

papa

dadunka
14. únor 2009

Strašpy já vím, já vím, ale i přesto vám je závidím 😵
Helčo, tvůj doktor je fakt dobrák, myslím, že pak víc škodí to jak se člověk trápí, než že by udělal minutovej utz.
Triply mám za sebou, jsou negativní, jen trochu zvýšené AFP, ale stále v normě, takže mi doporučili jen utz ve 20tt u Čutky. Jinak jsme tam byli i na NT a to vyšlo dobře.
Já bych se určitě včas ozvala, když bych za tebou vyrazila. V tomhle počasí určo ne a ještě nám zlobé Felda.

Já tu koukám na Zaříkávače koní (asi už po 5té) a stejně tu řvu jako kráva ☹ ☹ ☹

helik3
autor
14. únor 2009

hehe, Zaříkáváč je krásnej🙂 Tady to je dobrý, ve filmu to dopadne dobře. Četlass knížku?? To by ses ubulela, tam to dopadne špatně ☹ Ale jinak je to skoro celé přesně dle knížky-teda co si pamatuju 😀 😀 😀

To je super, že jsou negativní, gratuluju!!! A NT je prý důležitější než celý tripple - bohužel jsem se to dočetla nějak pozdě, že už NT nešlo udělat, ale do budoucna, si to určitě vyžádám,klidně zaplaím sama-jsou to prý nejdůležitější testy (vyšetření) 😉 😉 😉

Můj doktor je jinak výbornej, no naštěstí jsem neměla moc času přemýšlet, ale být třeba doma na nemocenské, tak to by asi bylo docela peklo, takhle to utelklo, ale stejně jak nebyly ty pohyby to bylo na ho.no 😀 😀 😀

Jansný, uvidíš jak se Ti to bude hodit a kdy, ale budu moc ráda, nebo můžem do Tábora, prostě jak se Ti to bude hodit 😉 Mně už je to teď jedno s novým autíkem, můžu všude, v pátek jsme to nechali přezout v pondělí to snad přihlásím a můžu jezdit po celé ČR 😀 😀 😀 😀 ne jako s tou stopětadvácou 😀 😀 😀

straspytelka
14. únor 2009

Helčo máme koupenej tento http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100431.html je super 😉

dadunka
14. únor 2009

Já na NT šla z vlastní iniciativy, tak jsem platila 1000,- a jsem ráda, že jsem tam byla, protože na plodovku bych asi nešla - jsem srab.
Knížku jsem nečetla, to bych se asi fakt ubulela.
Tak už se jdi tulit, já můžu akorát tak se psama, manžel jel pařit do ČB.
Se setkáním se určo domluvíme 😉

petreva
15. únor 2009

Ahoj holky, jé vy jste se hezky rozpovídaly....
HELI, to jsem ráda, že tě vidím, soudím, že je ti dobře 😵 což je taky fajn!!!Takže nakonec vyhrál Mutsy? A jaká barva? Hoď sem odkaz až budeš mít drobet času. A co jméno už jste se o něj poprali? A pohlaví stále utajeno nebo to tajíš jen nám 😕 ??
DADU, to je teď takový "blbí" období...já si byla prvně jistá v 18 týdnu, ale dorbeček byl dle utz vždy o týden starší, tak jakoby v 19, ale ani tak to nebylo denně, tedy myslím pohyby...ale je mi jasný, že už se nemůžeš dočkat. Ty kontroly po 4 týdnech jsem nelítostně dlouhý!!! To je fakt...
STRASPY, hele mě teď taky nějak děsně pokožka schne. Nesvědí mě teda to ne, ale obličej mám nevídaně suchý pořád...a ruce ani nemluvě. Hele jaký sis koupila plíny do porodnice? Ta Dr. je nějaká divná, ne!!! S tím zvracením je to oprus, to je divný, proč se ti to děje, nikdy ti špatně nebývalo, ne? Že by se motýlek rozhodl vylítnout z hnízdečka o něco dřív? Doufám, že písneš sms!!
KACKO, jaký čtvercovky sis koupila jako rozměr? 70/70? Já začala žehlit "staré" plíny a některé jsou jak papír, tak je někam položit nebo na otření, ale asi toho moc nepojmou jako plenka...a budeš je skladovat za sucha nebo mokra? Taky jsi plenkový kalhotky prala 3x kuli savosti?

Já si včera slavnostně uvařila svůj první maliníkový čajík 🙂 je docela dobrej. Někde jsem četla, jak se do něj musí holky nutit, že jim nechutná...já ho vyžunkla ani jsem nemrkla. Ještě bych si takhle dobře potřebovala dojít na wc...uf už mi to zas nějak stávkuje...
Vůbec nevím, kam dnes půjdem na prochajdu. Vylezlo sluníčko,a le to bylo i včřera a pěkně jsme zmrzli. Já už chci jaroooooo, sněženky a tulipány!!! Mít po produ a být oba v pořádku!!! Tož to chcem asi všichni, že jo...

helik3
autor
15. únor 2009

nazdáárek 🙂
pilná včelka už pracuje 🙂 vy asi vaříte obědy, což?? 😀

Straspy kočárek krásnej🙂 Dobrá volba, určo budete spokojeni😉

Evi ahoj, hele já nějak nemám pořád čas aby mi bylo špatně 😀 😀 😀 😀 takže mi musí být prostě dobře 😉 Pohlaví utajeno, to já bych nevydržela mlžit, to já bych všude vykecala kdybych to věděla. A upřímně mi to přijde i divný když to někdo ví a nechce to řříct 😉 ale samozřejmě každýho věc 😉

Vyhrál mutsy a barva active coffee-chtěli jsme ji vidět naživo, bohužel v žádnym obchodě nebyla 😒 jenom nám ukazovali obrázkyx-to vidim na netu taky, že jo?? 😀 Tak jsme vybrali dle obrázku. Líbila se nám i normální tmavě hnědá, tak tahle by měla být světlejší, tak snad to bude "vono" 😀 😀 😀 Prý ty mutsy mají kvalitní látky, že nešisují a drží, což je super- a můžu potvrdit, viděla jsem kočárek tmavě hnědý naživo po jednom dítěti a barva látky netknutá 😉 Už se těším, hlavně aby to stihlo přijít, dodací lhůta ca 8 týdnů, chjooo. Jo ještě ten odkaz barvy: http://www.ondalek.cz/inshop/scripts/detail.asp...

petreva
15. únor 2009

Heli,mooc hezký!! Taky jsem původně chtěla kočárek do hněda...je fakt, že Mutsy jsou takový celkově menší, ale tak když jste oba skřítci, tak to bude dobré. My bychom ho mít nemohli 😉 to vám stihne v poho přijít!! My jsme ho objednávali na konci ledna a dodací lhůta taky 6-8 týdnů, takže to budem mít o fous nebo vůbec...uvidíme.
Doma už je nakrmíno, tak jdem na prochajdu a dneska asi lehnu až přijdem protože noc byla dnes tééééda safra dlouhááá ☹

helik3
autor
15. únor 2009

takže ty taky nemáš ještě kočárek doma??? Hmm, tak to bude taky s fousem, o?? 😉 Ale on přijde 😉

To už je u Vás po obdě?? Teda jo, to jste ais ranní ptáčáta, co?? My snídali asi v devět, takže obídek bude tak na půl 2 🙂

Špatně si spala?? Nějaké problémy?? Jděte se projít na čerstvý vzduch, taky bych hned šla, kdybych nemusela ještě něco dodělávat 😖 Ale máme tu vcelku zimu, ca -5stupnů, takže na procházku nic moc, tak max. na hodinku 😉 okysličit hlavinku, to by možná šlo, no uvidíme jak mi to bude dlouho všechno trvat 😉

To já si teď nemůžu vynachválit, chodím spát před půlnocí a vstávám po sedmé, ale spím celou noc!! Normálka poslední 3 dny jsem nevstávala ani na jedno čůrání!!! 😉 😉 😉

achalteke
15. únor 2009

Ahoj holky, je nutný jít v těhu k tomu zubařovi? já tam nechci, to nezvládnu ☹ ☹ ☹

helik3
autor
15. únor 2009

hehe Jájo, prý to nutný je, proč bys to nezvládla??? To dáš, neboj vlka nic 😉 Já to taky pořád odkládala, stejně mě to neminulo a nakonec jsem tam musela dvakrát protože mi našel kaz. Před 14ti dny mi i vrtal zub a přežila jsem to 😉 A že jsem u zubaře pěkná bačkora, mám vždycky týden dopředu zkažený a vrtačky se bojíám jako čert kříže!! by mohl manžl vyprávět 😅 Neboj, objednej se hned ať ot máš co nejdřív za sebou!!

achalteke
15. únor 2009

Helčo ahoj, jo jdu tam ve středu a právě začínám mít zaječí úmysly, no ale asi tam pojedu ať mám klid 😖

helik3
autor
15. únor 2009

hehe, to znájm zaječí úmysly 😀 😀 😀 taky si prohlížíš zuby než tam jdeš?? Já jo, už mám i systém dvou zrcátek,abych si tam lépe viděla a vždycky plaším, že mám tam či tam kaz 😀 😀 😀 Jen tam pěkně dojdi, ať máš klid 😉 Je možný že ě objedná ješt jednou, ale zase na druhou stranu buď ráda, přece bys nechtěla aby si přišla o zuby v těhu, ne?? 😉 😉

achalteke
15. únor 2009

Helčo pro mě je prostě zubař nomen omen - je to můj celoživotní problém, prostě je to věc z který mám naprosto nepopsatelnou panickou hrůzu....dokonce nechodim ani preventivky a pod pohrůžkou že mě vyhodí z evidence tak prostě nejdu (má se mnou svatou trpělivost). Samozřejmě pokud mě zub začne bolet tak jsem tam v cuku letu ale jak vyklepaná startka, dokonce jsem se jednou v ordinaci i strachy pozvracela....Takže prostě pokud je zubař v těhu povinej tak tam půjdu, pokud ne nepůjdu...no jo no 😔

helik3
autor
15. únor 2009

no tak to Ti nezávidím ☹ Tak to já jsem se ještě nikdy nepozvracela, to je fakt-že se ráno doma pořádně vyprázdním, to jako jo jak jsem nervozní, ale nezvracím 😉

Tak držím palce, prostě to ber e to musí být a bude vše v pořádku, uvidííš 😉

straspytelka
15. únor 2009

Ahojky, nejsi sama, jdu v úterý k zubajdě a vím co mi bude děalt a to je nejhorší 😀

kacena00
15. únor 2009

ahoj kočky!!!!

tak dnes sem to tu zanedbávala, páčto sme nejdřív dělali s manžou pejska a kočičku, oběd sme uvařili napůl, byla to deocela prča to takhle vyrábět společně, byla zelňačka, bramborový knedle, špenát a skopový maso na česneku, žrádlo jak blbec!

pak že mě vyfotíme...no to vám povim, tak prča, ale manža mě pěkně sejří, páčto se u toho tvářil jak boží utrpení a já sem prostě chtěla pár fotek, na kterým mi to těhotenství sluší a ne prostě jen pupky jak debil v teplákách nebo v gaťkách...

no a navíc je děsně pozorbnej, takže sem furt musela ořezávat a ořezávat, prootože v odraze zrcadla autosedačka nebo metr kabelu od žehličky, žehlička...no takže kvalita fotek a jejich velikost tím pádem upadla. a taky má ještě jednu specialitu a to mi teda štve 😀 když už mě udělá nějakou hezkou fotku, ušmikne mi na ní čupřinu a prej se mu to takhle líbí 😀 😀 😀 no slíbil že mě teda ještě bude fotit, ale nevim, jestli nám to za to stojí 😀 😀 😀 uvažuju, jestli sem pár fotek dám, ale nevim nevim..sou to takový rádobyhezký fotky ale jinak docela trapný 🙂 🙂 🙂 🙂

no a pak že pojedeme se pesanama - komédie, sme dojeli kus za jednu vesnici od nás a že se projdem po lese, jenýže hned na kraji sme s autem zapadli, museli sme přivázat holky a nějak to řešit, ty vyli, štěkali a asi se bály (ježiš pardon za ta měkká I 😀 )
asi se bály, že je tam chcem nechat, Michal děsně načuřenej, naštěstí poblíž chalupy, tak sem tam v klídku došla otevřel děsně sympatickej pán a zavolal ještě jednoho pána a vzali auto a situace byla vyřešena ajcvaj 😀

cesta teda byla váživná, já šla pomalu, protože mi co chvíli šíleně tvrdlo břicho, takže sem furt stavěla a prodejchávala, takže sme za ty dvě hodiny (šlůy sme fakt jak s hnojem)ú strašně vymrzli

ale celkově neděle- BÉGO BÁJO EŇO NĚNO 😀 😀 😀 😀

kacena00
15. únor 2009

strašpy jak píšeš s tím svěděním, já bych se taky udrbala, teda břicho jako chápu, že svědí, když se furt vytahuje, ale jinak mě svědí i nohy, zadek, v obličeji mám takový flekánce... no paráda! 🙂

dadunko jestli nahlídneš s těma pohybama - já se furt beru tak jak nás dala podle prvního UZ a podle UZ ve 32 nás stejnak posunula jen o jeden den později, takže to tak beru že sem pořád těhule a nebo malej je starej podle toho prvního UZ - takže pohyby mi začaly a byla sem 17+3, v 17+1 sem cítila takový bublinky, já to přirovnání furt nechápala ale fakt to byly bublinky, byla sem zrovna ve špitále, ležela sem v nemocnici a pořád sem něco v břiše cejtila (ten den 17+3) a když sem odkryla deku, tak sem jasně viděla jak mi pod kůží ten malej prcek rejdí, a od tý doby sem to cejtilůa tak obden, a když sem lehla na záda, tak se to někdy dalo i vidět, jak tam prcek jezdí a dělá boule 😀

kacena00
15. únor 2009

jo a jájo, já sem teda byla asi 14 dnů před otěhotněním shodou okolností a za otěhotnění asi čtyřikrát u zubáka 🙄 😀

takže asi na tom něco bude že se těhulím ty zuby kazej trochu víc, tak se raděj dej prohlídnout a jestli můžu doporučit, kup si různý šíře mezizubních kartáčků , ty ti taky můžou pomoct předejít zub. kazu 😉

kacena00
15. únor 2009

holky mám to v albu, ale berte to s rezervou 😀 😀 😀 😀

dadunka
15. únor 2009

Baru, náhodou jsou to dobrý fotky!!! Tam co máš modrý pruhovaný svetr to vypadá, že vůbec bříško nemáš!
A nejvíc se mi líbí ta zfetovaná! 😀

jana.cb
15. únor 2009

Ahojíky holky zdravim vas - ma prosbicku muzu vas pozadat o vas hlas pro nasí fenku prosim prosim moc!! 😉 😉
Moc vam vsem dekuji!!
http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=7679

menny
16. únor 2009

Dobré ráno
Přátelé chvátám, chvátam, nemám chvíli klid, já tam
já tam dávno už měl být. Nesnídám, nesvačim, nestihnu to nestacim, promiňte vážení
mám veliké zpoždění.... 😀 😀 😀 😀
Sem jen chtěla vystihnout, jak to asi u nás vypadá.
Včera nás pustili. Matoušek měl včera špatnej den. Hrozně ho trápilo
bříško. Tak celý den doma proplakal a večer už sem bulela taky- únavou.
V noci byl ale naprostý brouček. Po kojení v deset večer jsem vstávala až ve 3:40
a vydržel do teď. Poklad !!! 😵
Jen prsa mám jak balóny těsně před prasknutim
4. den v nemocnici malýho zvážili- 49cm
Jinak nožky máme teď 14 dní vyvazovat obynadlem a pak
jdem na kontrolu. Cvičíme Vojtu a docela to jde.
Po cévkování mám slušnej zánět, tak každý čurání je jak další porod.
Chjo snad to bude brzo v cajku. Dnes jdu na vyndání stehů.

Musim se hrozně moc omluvit Zuzance. Kočičko moc mě mrzí, že jsem
na tebe zapoměla. Jsem trubka. Prosim tě nezlob se !!

Helčo tobě jsem sms ale posilala, když se Matýsek narodil. Nevim teda na který telefon,
ale dala jsem poslat mnoha
a ty jsi tam stopro byla taky.

Stihla jsem dočíst jen posledních pár řádků. Holky kočárky super!
Mutsy i V-Cross jsou krásný!
Jájo k zubaři si myslim, že musíš. ☹

Chci vás poprosit až se tu začne rodit, určitě mi někdo napište !!!!!
Tolik na vás myslim a držim palečky jak to jde!!

Fotečky snad dnes zaúkoluju manžu, ať se můžu pochlubit Matouškem.
Letim kojit
Papa berunky moje

mon73
16. únor 2009

dobré ránko 🙂
Téda, člověk tu dva dny neni a pak nestačim dočítat.
Menny, tak už ste doma?, To to uteklo. Co "velkej" brácha? Tak honem fotečky. 😉
Kačko, hotová modelka. 😉 Fakt ti to sluší.
Jájo, zubaře taky nemusim. a to sem jako malá holka chodila dobrovolně, když se mi kejval aby mi ho vytrhli. Pak sem si dva vyrazila, uzubaře sem byla pečená, .. a od tý doby je nemusim.
Heli, kočík pěknej. Taky nejsme velikáni. Já mám už od šestý třídy 164 a manža něco pod 180. A Luky v jedenácti letech 168 😀
Straspy, taky pěknej kočárek. 😉 Mně začalo tělo svědit až po. Nevim jestli sem něco nechytla v porodce, nebo to k tomu patří, ale osypaly se mi ruce, pomalu až po lokty, lejtka, no děs. Měla sem hrozně vysušenou kůži.
Evi, na bylinkový čaje moc nejsem, ale tenhle mi taky nevadil. Ale spíš sem na něj zapomínala 😵
Dadu, to čekání mezi kontrolama mně taky nebavilo. Chodila byc obden 🙂 U nás se chodí po třech tejdnech. a poslední dva měsíce po dvou. To už utíkalo líp.

mon73
16. únor 2009

Nové foto 😉
Vsobotu sme byli u tchánovců a jak neměl Tobi svojí postýlku ani lehátko na odpočinek, venku zima, tak sme tam taky dlouho nepobyli, tak se nemoh pořádně vyspat. Když sme přijeli domu, kolem devátý sem ho nakojila usnul a probudil se až v půl pátý.

kacena00
16. únor 2009

Moni ten je krááásnej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,
já se těším, jenže náš Cyrilek furt zlobí, tak dnes v 5 ráno sem šla čůrat, lehnu si a začalo mi škytat vpravo nad pupkem, jezdila sem si po břiše rukou, protože sem zvyklá že ta škytka dycky rezonuje po celým břichu, ale ne...fakt škytal pravej bok, tak sem z toho skoro brečela, já vím, on se ještě umoudří, umí hají hlavou dolů jenže furt si vymýšlí nějaký bizarní polohy tak už to vidím, že až dojedeme do té pordky, že mi nakonec řeknou, že bude císař a já mám hrůzu z toho že nemám to ekg...ale myslím, že srdce mám zdravý..nevim, jestli bych dala císaře slyšíce šplouchání - kamarádka měla císaře v epidurálu a teda nevim nevim...

a furt mám podbřišek prázdnej, mám tam leda močák ale žádnej kousek miminka, chjo...cyrda protiva

no ale třeba nebude Cyrda takovej beran po mamince 😝

mon73
16. únor 2009

Kači, neboj, on se Cyrda v pravou chvíli srovná. Taky sem ho měla celou dobu jakoby našikmo. To bude všechno ok. 😉 To ekg nedělá každej doktor. Však oni si tam s tebou poradí. A za chvilku budeš mít Cyrdu u sebe. 🙂 Až bude teplo, tak se ozve. Teď je pěkně zalezlej v teploučku. 🙂

straspytelka
16. únor 2009

Ahoj holky, jsem po KO CS mám 5-6 😉 další KO jdu 22.2 🙂 ale prej se obává, že to už jaksi nestihnu 😀 No uvidíme, kdo z koho 😀 😀 Jinak monitor ok, měla jsem za 20 minut 4 děložní stahy- hm, já o nich nic nevim, prostě to necítim 😀 Prej se má ve mě taťka pošťourat a půjde to ráz na ráz 😵
To svědění prej nic neni, že jsem dost zavodněná, navíc je to i k tý pálení žáhy 😖 ¨Nemám právě na sobě vůbec žádný fleky a ani suchou kůži 😒
Jinak dneska v noci jsem byla 3x na velký, no a před chvilkou jsem zvracela 😅 Takže se to asi fakt chystá 😵 a ještě jak se do mě šťourla 😉
Manžel šel na kobereček ke svojemu šéfovi, tak čekám, kdy zavolá a půjdeme na oběd 😅 Jak to vypadá, tak poslední v restauraci 😀 😀
Mončo, ten je koží, úplně k pošmajchlování 😵 Těším se na fotečky malého Matouška 😵 😵 😵 Stejně, mě to tak dopálilo, že tě Menny tak strašili a nakonec je to všechno skoro v pořádku...pitomci 🙄
Kačko, taky nemám to ekg...mě řekla drgyn, že bejt nemusí 😖 stejně si dělaj předoperační vyšetření kdyžtak sami, ale neboj ty budeš rodit přirozeně jako já 😀 hezky si to užijeme 😀

straspytelka
16. únor 2009

pardon na KO jdu 24.2 😉