Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
11. čer 2009

Jj, Míšo, bylo to na tebe. Myslim na holky, abych je nepopletla. Příde mi, že je Terezka trochu tetě podobná. Proto sem se ptala.
No peněz tam moc nenechávám, ale i to "málo" je pro mně dost. Něco kolem čtyř tisíc. Mám to pojištěný, tak sem zvědavá.

achalteke
11. čer 2009

Dobrý ráno...
Holky to je starostí s miminkama 😒 snad jste se nějak vyspaly a prťátka budou dnes milionová 😉
He, he nám myčka chcípla někdy na podzim a měla jsem v plánu z porodka koupit novou, ale nevim, nevim, už mi zase tisíc jiných věcí přijde důležitějších
😀

Za chvíli jdu na gyndu a ani nevim na co, asi na poradnu, ale vzhledem k tomu, že má doktor pak tři týdny dovču tak mě vezme asi na UTZ, tak jsem sama zvědavá...a nebo mě pošle k Čutkojc, což je minimálně pak zase na kafe 😀 😀 😀 😀

Jinak party včera dobrá, byla jsem za dámu, vzala jsem společenský hadry a podpatky (akorát sukni jsem teda nezapla, tak jsem ji ležérně překryla delší halenkou 😀 😀 ) a pila jsem ze šampusové sklenice distingovaně rychlý špunty.... 😀 😀 no pěkné to bylo

straspytelka
11. čer 2009

Čus kočky kouknu později, jdu ještě hajat na chvilku než se mi to mímo vzbudí, jsem nějaká přejetá opět 😒 a to šmajchováním nebude, páč jsem stačila vytuhnout dřív než byla AKCE 😀 😅
Achlake, hodně štěstí na ko 😉

cipisek007
11. čer 2009

Mončo, i to je dost. To na ulici nenajdeš ☹

Jáji, hlavně že jste si to s tvým maličkým architektem užili 😀

gabinaf
11. čer 2009

Ahoj holky,
zdravím po dlouhé době, něco málo jsem dočetla...
Pedíkovi gratulace ke zdravý a hlavně donošený!!! holčičce, ať jste obě v pořádku.
Evi, čtu tady, jak moc ti malá vyvádí. Já si to neumím představit, ale mám kamarádku, která měla úplně to samý. Neustále běhala po doktorech, protože malej jí jenom řval - u jídla, po spaní (když usnul), když ho nosila, prostě pořád. Byla na palici. Dopadlo to tak, že jí najednou ze dne na den řvát přestal a ona se s ním hnala k doktorovi, protože si myslela, že mu něco je. A on prostě přestal. Od té doby je v pohodě.
nevím, jestli Elenku něco netrápí, ale pokud ti líp pije z flašky, vykašlala bych se na kojení, odstříkavala bych, co se dá, a dávala to přes flašku. Pokud tim sobě i malý ušetříš trápení, tak to stojí za to 😉
no nic, mažu 😉

menny
11. čer 2009

Ahoj
Tak koukám, že se nemyčkuje 😀
Nám porodný z části padlo na auto
Indi taky chci barák!!!!! V našem 2+1 jsme jak
sardinky ☹
Mončo teda zloději jo... 😠 to je pech.
Tak snad to pojišťvna zacvaká
Inuš tak tfuj tfuj, ať opravný termín netřeba 😉
Já naopravný chodila na matiku 😅... se stydim Indi
Míšo mě je taky manži líto. V neděli prý, že mě pošmajchluje...jen mě
a po asi půl hoďce jsme to vzdali ☹ nebyla jsem schopná...nechápu co to se mnou
je, fakt frigidka frigidní ☹ už chci aby to bylo v normálu.

Jinak spinkali jsme asi do 4:30...parádička.
Dáda šel dnes se školkou na velkou procházku tady na Kotnov.
V tom slejváku. Se divim učitelkám, že v tom počasí tam ty děti táhly.
Já dopoledne kávičkovala u kamarádky a teď jsi jdu uvařit kuřecí se skadkokyselou omačkou
a ananasem a rýži...doma tohle nikdo nepozře, tak si jdu mlsat.

cipisek007
11. čer 2009

Peťo, taky bych už brala, aby se to vrátilo do normálu. Asi je toho na nás moc a tělo se brání... Nevím.

cipisek007
11. čer 2009

Tak jo, jdu připravit holkám oběd, a hned po obědě vyrážíme směr váha, měření, očkování... Takže držte palce, pak dám vědět 🙂

menny
11. čer 2009

No já to měla s Dádou po dobu kojení...20měsíců...bez sexu ( teda skoro, ty záchvěvy ani nepočítám)
Tak moc doufám, že to nebude stejný...to by mě..a co teprv manžu..švihlo.
U tebe se nedim s dvojitou prácí o mimi bych taky byla bez nálady na muchlování

menny
11. čer 2009

Tak hodně štěstí na KO 😉
Holky jsou šikulky

zuzka84
11. čer 2009

menny - to me mrzi , snad to bude nakonec dobry u nich. moje tchyne ted mela u prakticky dr. svoji taky nejaky nalez tak byla na kolonoskopii .... no a rekli ji ze to neni na strve , ze to je nekde vedle nebo co 😕 , tak musi jeste na mag. resonanci . no verim ze to bude dobry

evi - no to je hruza ☹. drzte se

achalteke
11. čer 2009

Čau tak jsem zas doma, no dnes klasika - poradna, vše ok, CS 0 no a jako bonus jsem za posledníměsíc přibrala 3kg, takže už mám celkově +6kg....no jo no...velkej UTZ mě čeká za necelý měsíc.....

A já chci taky barák, dávaj se snad něk 😀 de nějaký?

Ty jo začla tu šílená bouře, tak se raději odpojim.....bojim, bojim

menny
11. čer 2009

Jájo gratuluju ke kontrole 🙂
a 6kg to je krásný.
Jo a bohužel baráky se nerozdávaj 😢 blbý
U nás byla taková buřina, že mi ten vichr otevřel okno,
teda spíš se rozleťelo jak blázen, div se nevysklilo. Sem
se leknutim málem po....
Matoušek spinkal jak andílek, se divim, že ho ta rána nevzbudila.
Já z toho lekance budu mít určo opar.

Holky moje ráda bych jestli by jsme se mohly domluvit na ten srazík
u nás!!! Mě se pěkně začíná plnit diář, ráda bych vás viděla než se začnete rozpadat.

menny
11. čer 2009

Nechci bejt drzá, ale co pondělí 22.6. a nebo čtvrtek 25.6. ??????

achalteke
11. čer 2009

Mě se hodí oboje, nic nemám 😉

achalteke
11. čer 2009

Pardon, toho 25/6 nemůžu - to jsou ti Depešáci 😕 ...co holky?

peda
11. čer 2009

AHOJJJJJJJ 🙂 😉 😵 😵 😵 😵

Už jsme doma 😵

peda
11. čer 2009

Holky,já jsem přešťastná mamina 😵
nemůžu se na malou vynadívat,včera jí Pavel řádně zapil v Mastnech krámech 😀 tak podle vyprávění nedostane ani rýmu 😀 😀

achalteke
11. čer 2009

Jééééééé ahoj Pedí a Zlatovlásko 😵 😵 😵 😵 😵 Tak jak, maminko? Co malá? Co fotky, povídej, přeháněj.... 😵 😵 😵 ...ještě jednou moc a moc ze srdce gratuluju!!!! 😵 😵

straspytelka
11. čer 2009

Achalteke, krásnej výsledek na KO 😉 A tři kilča, hihi to je v pohodě ne 😉
Menníku, no v takovím počasí velká procházka jo, no dala bych mu holinky a pláštěnku 😀 a košík na houby 😀
Pdíku ahooooooj vítejte doma, koukám v albíčku ještě nif, ale já si počkám jako holky 😀 😵
Mončo, nějak jsem asi přehlídla vás vykradli? 😲

straspytelka
11. čer 2009

jo Mončo už jsem četla co se stalo ☹ hele co máte za obchůdek ? 😵
Dneska jsme nakoupili malej ty přesnídávky se zeleninkou a ovocný a tak... 😀 aby bylo doma až už brzo začneme 😀 teda to jsem zvědavá, lžičkou jí to jde docela, ale dneska se naučila nové slovu dzzzzzz a a jakmile to udělá, nejlíp s plnou pusou, tak jsem měla mlíko z kozy až na sklech na brejlích 😀 jsem se tak smála, až malá začala úplně pištět radostí 😀 😀 Jirka přibehnul, co jí dělám tak hrozně zajímavího, že tak ječí 😀 😀

achalteke
11. čer 2009

Strašpy 😀 😀 😀 😀 😀 hele malá si asi hraje na mouchu 😀 😀 😀

peda
11. čer 2009

Vymysleli přípitek 😀 Ella hop 😀 😀 .
nejde mi moc sedět a to sedím v hruhu.
Na nemocnici si nemůžu vůbec stěžovat,chovali se tam ke mě všichni mile,věnovali se mi tam,Pavel tam byl se mnou od půl 1 do 5 ráno.Sice mi nemohl moc pomáhat,akorát chvilka ve sprše a míč,ale to mi trdlo sprchoval i vlasy,tak jsem byla veliká fešanda 😀 a pak už jsem si musela lehnout do boxu pod kapačku.
Abych to vzala od začátku,tak jsem si šla lehnout v 9.30,psala jsem zprávu kámošce,že zase nic a než jsem jí odepsala,tak mi to ruplo,zavolali jsme našim,ty museli přijet z chalupy a v 11 jsme jeli.Kontrakce jsem neměla,bylo to i v klidu.Na příjmu se zděsili ze zelený vody,co jsme měla na vložce a dr Míka mi řekl,že musíme aktivně vyvolat porod.Pak následoval klistýr,přez ty hemíky to byl zážitek 😢 ale dalo se.To už zavolali Pvlovi a ten už tam byl,když jsem vylezla z WC.Pak sprcha a kapačky.V 1 jsme začali vyvolávat,pořád mi přidávali grády,pak už jsem musela mít masku,byla to síla,měla jsem strašně silný kontrakce,musela jsem ležet na boku,nohu nahoře a při kontrakcích mi PA roztahovala pulču a prdku,aby malá rychle postupovala.Bylo to hodně nepříjemný,ale účinný.Pak přišel dr,řekl,že zatím na 4 prsty,že přijde za 2 hodiny 😀 😀 a já asi do 20 minut porodila.Chlěla jsem ještě nabrat sílu ve sprše,tak mě odpli z monitoru a kapačky,já se nazvedla a bylo vymalováno,začala jsem tlačit,volali na doktora a ten přiletěl a já začala tlačit k porodu,na poprvé jsem si řádně zatlačila do hlavy,pak jsem odpadla,tak zase maska a pak na třikrát to bylo.Pak teda byl děs dostat ven placentu,to hrozně dlouho trvalo a chtěli mě přispat,ale pak se povedlo a pak mě hodinu zašíval.Vevnitř mi nemohl píchnou nic,tak to byla tvrdkamto mi tekly slzy bolestí ale ty horní stehy byla brnkačka.Pulču mám hodně zašitou,ani nechci psát kde všude.
Když mi přiložili malinkou na prsa,tak jsme s Pavlem brečeli jak želvy,jak to píšu,tak už zase bulím.
Tak když to schrnu,tak to bal rychlej a docela dobrej porod,sice hodně bolestivej,ale to k tomu patří,

Malinká má světlonký vlásky,je strašně hodnaná,vůbec neječí,jen tak béká,krásně pije,ale já mám ty moje mlíkárny hrozně nalitý,z bradavek mi teče krev,tak když se zakousne,tak to je taky něco.Ale to tak znáte.
Jen měla v bříšku špatně poskládaný nožičky a má je špičkama k sobě,jakoby hrozně šmajdá.Ale kůstky má v pořádku a prý je to jen o cvičení,má tam zkrácený svaly,tak musíme cvičit.Kdyby to nepomohla tak pak prý nějaký vázání.Tak uvidíme.
Malinká je teď nakojená a kouká v postýlce a vydává takový srandovní zvuky 😵 😵 vůbec nebrečí,je spokojená.
Až se mi to zdá neuvěřitelný,pořád si říkám,čím jsem si to zasloužila,že jsem vůbec otěhotněla,zvládly jsme všechny problémy,ještě to je holčička a je zlatá.
Tak já musím běžět,uklízím,peru,musím se věnovat Májovi,ale on je skvělěj,třeba jí naspíval na mobil ukolíbavku,černé oči běžte spát a pouští jí to 😀 😵 a tak.
Já zase nakouknu a drobet dočtu,ale teď mi za prvé bolí spodek a pak mi malá začín békat.
pa

straspytelka
11. čer 2009

Cipísek- Barborka 1630g, Terezka 1650g, DP 2.12.08 ......KO ?....doplnit 😅
Peda- Mareček g? a cm? DP? a v bříšku holčička ? TP 7.6.09....... KO? ............doplnit 😅
Achalteke- v bříšku chlapeček Šimonek 850g a 33cm (26tt)TP 3.9.09,..... KO....doplnit 😅
Indigo- Tadeášek - 12.7.06, 2890/49, v bříšku holčička Hildegarda - Mečislava, TP 11.8.09, ....KO 17.6. 😉
Inna- v bříšku chlapeček TP 24.7.09, 1950g (32+6tt), KO 16.6.09 😉
Kačena- Cyrilek 2550g a 49cm TP 5.3.-DP- 23.2...... KO 23.6.09 myslím 😉
Kroupina- dvojčátka Adélka 1470g a Zuzanka 1250g, DP 2.6.09....... KO- nemocnice inkubátory 😵
Petreva- Elenka 3460g a 51cm DP 21.3.09........ KO 24.7.09 😉
Dadunka- v bříšku chlapeček Tadeášek, 1506g (31+0tt),TP 28.7.09,..... KO ?....doplnit 😅
Mon73- Lukášek g?a cm? DP? a Tobík g? a cm? DP?.... ..KO? .....doplnit 😅
Straspytelka- Simonka 3550g a 52cm DP 27.2.09 .......KO 25.6.09

achalteke
11. čer 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Cipísek- Barborka 1630g, Terezka 1650g, DP 2.12.08 ......KO ?....doplnit
Peda- Mareček g? a cm? DP? a v bříšku holčička ? TP 7.6.09....... KO? ............doplnit
Achalteke- v bříšku chlapeček Šimonek 850g a 33cm (26tt)TP 3.9.09, KO 8.7.
Indigo- Tadeášek - 12.7.06, 2890/49, v bříšku holčička Hildegarda - Mečislava, TP 11.8.09, ....KO 17.6.
Inna- v bříšku chlapeček TP 24.7.09, 1950g (32+6tt), KO 16.6.09
Kačena- Cyrilek 2550g a 49cm TP 5.3.-DP- 23.2...... KO 23.6.09 myslím
Kroupina- dvojčátka Adélka 1470g a Zuzanka 1250g, DP 2.6.09....... KO- nemocnice inkubátory
Petreva- Elenka 3460g a 51cm DP 21.3.09........ KO 24.7.09
Dadunka- v bříšku chlapeček Tadeášek, 1506g (31+0tt),TP 28.7.09,..... KO ?....doplnit
Mon73- Lukášek g?a cm? DP? a Tobík g? a cm? DP?.... ..KO? .....doplnit
Straspytelka- Simonka 3550g a 52cm DP 27.2.09 .......KO 25.6.09

Pedí nádhera! Dojala jsi mě 😅 taky tu bulim.....nevim co dodat 😵 😵 😵 😵 jste šikulky, moc a moc si to užívejte a Marek je bezvadnej brácha 😉

straspytelka
11. čer 2009

Achal....hhihii to mě nenapadlo :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pedííí, hele ale to sedí ne? Ten přípitek 😀 Teda to se to krásně čte ten porod a ty zážitky první doma, úplně si všechno člověk pak u sebe připomene 😵 😵 😵 Taky moc ještě jednou gratuluji 😵 a pohlaď oba milášky za nás tetky 😵

straspytelka
11. čer 2009

Holky chci se zeptat, máte některá doma ten tyčovej mixer a jakou značku?Ctěla bych si koupit na mixování a zjemńování omáček,polívek,třeba brokolicoví a tak...zajímalo by mě, jestli s tím jde našlehat třeba i sníh a nebo pěna do kafe 😉 Dík

achalteke
11. čer 2009

Strašpy tak já mám, úplně obyčejnej, ani nějak už značku nevím a nic moc...omáčky a polívky tím nezjemňuju, jen bramborovou kaši s ním dělám a sekám s ním ořechy a děláme koktejly si atd....mě přišlo po chvilce užívání, že jsou ty nože jakoby hodně tupý dole. Sníh s ním našlehat nejde - to jsem zkoušela a ta pěna do kafe taky určo ne....takže když už tak myslím že je dobrý si pořídit dobrou kvalitu 😉

cipisek007
11. čer 2009

Píďááááááá, nážďár novopečená mamino!! Jak je ti?
Aha už to čtu. Normálně bulim. To je krásný 😵 😵 Tu bolest ti nezávidím, ale strašně moc ti závidím to, že jsi měla po porodu maličkou hnedka u sebe a na sobě. Já holky viděla až třetí den ☹ ☹
A Mareček... No prostě úžasný 😵

Jáji, pěkná kontrola, jen tak dál 😵

Strašpy, my ho máme, kupovali jsme ho kvůli holkám, protože na mojem mixeru se to rozbilo.
http://www.obchodni-dum.cz/philips-hr1363/44627/ to je on, jen byl dražší, stál 1500. Jsem s ním MAXIMÁLNĚ spokojená. Žádný hrudky, rozmixováno během 1-2 minuty.

dadunka
11. čer 2009

Pedí ahoj. Ještě jednou moc gratuluju a vítám Ellušku na světě,ať se jí tady líbí a daří! 😵

Jájo, to je teda nechutný mít jenom 6kg nahoře 😝 těžká závist

Innuš, už se našel drát k foťáku??? 😅