Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
23. bře 2009

Jájo, ten můj jakmile mám manželky nebo ordinaci odchází vedle ke kámošovi hrát hry nebo na pivo...on to nemůže vidět a furt to tady komentuje a dělá si z toho prdel a pak mě tak vytočí, že jsem radši , když odejde 😀 😀 nebo zaleze vedle na malou telku, ale to on nerad, páníček 😀 Uplně nejvíc řve, když tam pustím Poštu pro tebe 😖 😀 ale tou ho jenom škádlím 😀

indigo
23. bře 2009

Jájo polštář luxusní, měla jsem úúúplně ten samej, od Terabagu, 2 povlaky - přesně tenhle a pak opačnej, žlutej s modrýma měsícema ahvězdama a sluncema... 😎

Pedí ahoooooooj!!!!!! 😎

peda
23. bře 2009

Ahooooj ženy 😵
mě ten úklid neba 😠
Výměna byla fakt dobrá,ten panelákovej chlap byl na zabití,fakt debil,na ty děti sprostej,jak se před ním schovávali do skříně

Jo,tak hrozny k obědu,jo???? 😀 😀 Já teda nesnídala,protože jsem v půl 8 vyrazila na úřady,ale zato teď jsem si dala 2 sojový rohlíky a šmitec 😀 😀 zase mě bude pálit žáha jak blázen,ale rovnou jsem to vzala přez lékárnu a koupila jsem nový reny a mořskej sprej do nosu.Zase mi teče celej den při pmrkání krev 😠

Tak jdu dál uklízet a zárovněň na vás koukat 😀

peda
23. bře 2009

Indi 🙂

jdu na obývák 😠 ten prach všude blééé

achalteke
23. bře 2009

takže Výměna se nekoná, páč mi to na těch stránkách Novy nejde zvětšit a na takový pidi obraz fakt koukat nebudu 😠 sem si předevčírem schodila celej systém, takže veškerý aplikace v čudu a tady k tomu byl asi flash player kterej mi zrovna nefunguje 😠 😠 😠 ...tak si jdu aspoń nastavit stahování 😉

jana.cb
23. bře 2009

Tak jsme to stihli ukazove 😉 uz jsme zpet Indi 😉 tudiz pokud zase nekam nezmizime tak by ten dnesek mohl klapnout a odchytim si te 😉
Leni ty uz jsi skoro tehulka takze sem patris kocko 😉 jeste par dni a bude z tebe regulerni tehulka 😉

peda
23. bře 2009

Jájo,ale o nic nepřicházíš,jedna rodinka pohůdka u moře na Rodosu a druhá paneláková,4 děti,manžel pán tvorsta,kterýmu by jsi dala po každý větě tečku mezi voči a jeho manželka milá,moc hezká ženská.Nakonec pán asi uznal,že se choval jak magor a pak tam byly záběry po měsíci a bylo to tam asi v cajku.Ale mohla to být jen přetvářka 😉

jana.cb
23. bře 2009

Jo a Indi ten Mamavit ti rovou hele dam protoze nez se domluvime na regulerni kafí u Jani tak by jsi taky mohla uz porodit 😀 takze ho kdyztak vezmu s sebou 😉
Jnak zdravim zbytek osazenstva 😉

indigo
23. bře 2009

Jé a já myslela, že půjdem k Jani na pásovce a ona mi jen vrazí mamavit v brance u školky a nic... ☹ ☹ ☹ 😀

achalteke
23. bře 2009

Pedí já na to kouknu ale až asi na večer, no jsem do čtvrtka slaměná vdova tak času dost 😀 ☹ ....si to stáhnu z rapidu a bude 😉
Inuš mi to máme doma podobně, na Ordinaci teda čučíme oba, ale když ho chci potrápit předstírám, že se chci dívat na Počtu pro tebe 😀 😀 😀 to je úplně nepříčetnej 😀 😀....

jana.cb
23. bře 2009

No ne pockej ty jsi se ke me bala jit Indi to pozor ja te zvu uz asi pul roku 😀

jana.cb
23. bře 2009

Porad jsi vymyslela pasovce a ja nevim co jeste a dycky 10 duvodu proc nejit k Jani .o)))) no tak jako jsi si naplanovala na Kvída ne? 😀 tak jako jak teda 😀 😀 ted v tom mam sama bordel :o)))

indigo
23. bře 2009

No však jsem konečně pozvání přijala a Jani mě doma nechce?!? nebo se bojí mi ukázat pokojíček pro Kristý? Že bych ho zkritizovala? No to já ho stejně zkritizuju... 😀
No já jsem dnes ochotná kafí u Jani dát, tak co? 😎

peda
23. bře 2009

Pošta pro tebe 😀 😀 😀 tak tu bych taky nedala

hele holky,takhle toho asi moc neuklidim.

Jájo,kde máš manžela?

indigo
23. bře 2009

No ale klině počkám do toho Kvída... 😀

jana.cb
23. bře 2009

Thy foe to je vyzva Indi jako blazen :o))))) kuá az jsem si z toho sedla na zidli panejo 😀 ne ne Jani ukaze cokoliv no problemos 😉 i uklizeno ma 😵 no jako je mi jasny ze mi zkritizujes uplne vsechno od varny konvice po ponozky 😀 s tim taky plne pocitam ..ok Indi tak ja az tu manza donauklidi ten jeho kutloch tak se zeptam co je v planu na odpoledne a kdyz nic tak nó problemos 😉 ted si dela poradek v dilne takze ani nejde projit pres kuchyn 😀

indigo
23. bře 2009

V poho, dneska nebo na Kvída, to už je fuk. 😎 Tak já se teda dneska vyjímečně učešu... 😀 i když do toho vichru co je venku to asi nemá smysl... 😖 😀

jana.cb
23. bře 2009

Ne ne Indi pokud nikam nepojedeme a neni nic v planu tak hele zajdi klidne 😉 Kvído ne Kvído 😀 ale nebude ten pasovec no .o)))))) a hlavne musi to jeho kramarstvi uklidit co tu ma vsude rozlozeny 😠 😠 😠

jana.cb
23. bře 2009

14:45 jsi rikala ze konicite + - ze? 😉

jana.cb
23. bře 2009

ja te mam v kalendari na Kvída napsanou 😀 😀 fakt ze jo ted na to koukam 😀 vidis jak s tebou pocitam 😉 😀

indigo
23. bře 2009

No ať ho tam klidně nechá, já mu ho uklízet nebudu a prcek mu to uklidí, že už to nkdy nenajde! 😀 Tak uvidíš, jestli budete doma nebo pojedete někam cournout. 😉

indigo
23. bře 2009

jo 14:45 + pár minut než se vyprdelíme ven... 😎

jana.cb
23. bře 2009

jo jo jo ..ja tedka padim konecne se svliknout a zjistit jak to teda bude ...to je taky umeni z nej dneska neco vydundat 😉 tak jsme domluvenééééé kdyz tam budu cekat tak to klaplo a jdeme 😉

jana.cb
23. bře 2009

woka tak ja mizim a zatim pic 😉 hjo thy jo no jenze ma na stole pulku dilny a tridi sroubovaky a klice na vyhozeni a co bude potrebovat a co ne takze jako tady by chudak prcek prisel jeste k urazu .o))))) a nevim jak by ses tvarila kdyby prcek vzal do ruky tu rucni pilku a chodil tu s ni po byte 😀 😀

indigo
23. bře 2009

No maximálně by si uříznul ruku, ale co, má ještě druhou... 😀
No jak říkám, uvidíš, já to kdyžtak ještě pár dní vydržím... 😀 😎

jana.cb
23. bře 2009

Ok Indi jasny bud to klapne dneska bo na Kvída 😉
Hm druhou sice ma ale kapala by mi krev po byte a vis ze Jani krev nemuze ani videt .o))) a ten bordel z ty krvavy ruky 😀 hele to fakt ne 😀 pilky nebrat .o))) tak ja jdu ted uz konecne zatim pa pa

dadunka
23. bře 2009

Holky, nevíte, když jsem dala reklamovat zvonek a dostali jsme sakum prdum nový, tak na dokladu, který jsem k němu dostala má být dnešní datum ne? Ode dneška na ten nový platí 2 roky záruka ne? Paní mi dala zpátky ten starý doklad na starý zvonek, který si nechali a tam je původní datum. 😒

inna12
23. bře 2009

Dadu, taky bych řekla, že když je nový a JINÝ kus, tak musí mít i svůj papír 😒

indigo
23. bře 2009

Určitě by mělo být datum dnešní! 😉

indigo
23. bře 2009

No nic, já nás jdu pomalu pakovat na tu hudebku a pak budu vyhlížet mávající pupkatou Jani... 😀 😎