Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
25. bře 2009

Indi, chodí tam i maminky s dětma, který chodí do školy. Bačkůrky tam má i pro děti větší. Botičky myslím taky, ale na ty ještě nekoukám 😉
Jasně, kouknu tam, děkuju 🙂

Dadí, děkujeme za zprávu 🙂 Ale pokud ti praskne voda, tak radši jeď, musí to pohlídat, aby mimi nedostalo nějakou infekci 😉

peda
25. bře 2009

Cipí,moje dítě má v 8 letech a v 2 třídě vel.č,36 😀 😀.Boty mu kupuju v Rakousku,na botech teda taky nešetřím 😉 tak třeba něco pokoupím u mamči.Ale potřebujem jen sandály a ny ty je ještě čas.

cipisek007
25. bře 2009

indi, chtěla jsem napsat do školky 🙂

peda
25. bře 2009

Holčiny,já musím,drobet se namaluju 😎 to je u mě jen řasa 😀 😀 víc jsem se ještě nenaučila a mizím na oběd.Budu po obědě,tak zatím papa a dobrou chuť 😝 😉

cipisek007
25. bře 2009

Papa Pedí a dobrou chuť 🙂

kacena00
25. bře 2009

holky to je mazec, já prostě dočítat nemůžu tak to jen přejíždím 😀

hela by se mi určo ozvala, jen prostě dodělává přípravy na příchod potomka a bohužel nikdo v jejím okolí nebo z rodiny není štont jí pomoct, do toho jí manžel odjíždí pracovně tak na dva dny dycky pryč, v práci po ní furt něco chtěj i když je doma a navíc ještě dělala daně

ale jsou ještě celý, na monitor se teprve chystá, envim přesně kdy ale ještě ne e

dadí jestli chceš písni do IP mail a já ti pošlu materiál z kurzu- bylo tam i to, kdy odjet a musim říct, že nám to pomohlo neb michal mi díky tomu co v těch materiálech viděl mi konečně hodlal uvěřit že rodim a odjeli sme teda s kontra po 3 minutách 😀 😀 😀 😀 😀 (uf 😀 😀 😀 , ale byla fuška ho přesvědčit, že si nedělám prdel a rodim 😀 )

inna12
25. bře 2009

Pedí, nech si šutnat! 😉 hele ty jednorázovky- stojí to padíka, je jich tam pět, včera jsem jedny vybalila, jsou pěkne balený samostatně a oblekla 😀 😀 a jsou příjemný, fajn, pěkně drží, takže já si aspon ještě dvoje balení fakt koupím, nechci tam oddělat třicatery bavlněný spodáry, mně se tyhle zamlouvaj...a zas taaak šíleně nestojí, tak si kup jedno baleníčko a uvidíš 😉 mají tři velikosti, jsou to ty Canpol a já je sehnala v igy v DM 😉
Pedí, já kočár objednávala u toho černovlasýho chlápka, taky si to psal na cár papíru 😠 a přede mnou volal někam tu objednávku, ten den se objednaly 3 teutonky a diktoval to teda stylem, že budu štastná jestli ty barvy fakt budou sedět 😀 😀 😀 protože to někomu do toho telefonu několikrát opakoval a někdo asi něco nechápal 😀

Dadu, jo, UNI prej ta clona fakt není, ale origoš, ale tu maj prý normálně na krámě, to říkala dvakrát, protože jsem se ptala jak blbec asi a plašila, že jí chci doobjednat, aby mi pak v létě nechyběla..tak fakt říkala, že není třeba, že je má furt 😉 přijde mi , že někdy tam říká každej něco jinýho!! stejně tak jako s těma autosedačkama, jedna mi nedoporučovala Tario, druhá zase jo 😒 .

cipisek007
25. bře 2009

barčo, to je jak z nějakýho americkýho filmu 😀 😀 Málem sis volala taxíka, co? 😀

kacena00
25. bře 2009

já sem děs běs, sem ještě nenapsala ten úpopis porodu, celkově to bylo vtipný, fakt sem se bála jestli neporodím v autě - do toho samozřejmě nasněžíno a v pondělí ve tři ráno rozhodně nejezděj sypači, takže to bylo až do čížkova (přes půl cesty) jak po mydlinkách a dost hustě sněžilo, já co tři minuty prodejchávala půlminutový kontra a mezitím si dělal fory aby michal nebyl nervní, páč to sme nepotřebovaly v těch podmínkách, aby tatínek řidič chytnul nerva

a na završení - ve čtvrtek v tejdnu předtím si řikám - musim vybrat 500 a hodit to do tašky aby sme měli čím zaplatit- no samosebou sem zapomněla a pak sme doma vyštrachali usmolenejch 400 korun, takže sme v pejru minuli porodku a jeli do města hledat bankomat - ten jeden samosebou nefungoval, takže než to michal vybral, měla sem asi 4 kontrakce - no fakt sem si řikala, tývoe porod v našem hustým formanu 😀 😀 😀 😀

indigo
25. bře 2009

Čau pipi Inuš! 😀 Do DM se chystám dneska na velký poobědový nákup skuponama s 10ti procentní slevou, tak dík za tip, kouknu na ty gaťky a uvidím, jakej na mě udělají první dojem... 😎

Míšo já si na opletalce vybavuju jednu malou dětskou obuv, ale ta je když jedu směrem na máj, tak na levý straně. Občas jsem tam koukala na bitky za vejlohou. Nepřepsala ses s tou stranou nebo je napravo ještě nějaká?

cipisek007
25. bře 2009

indi, my tam razíme taky po poledni!!! 🙂
Na Opletalce to není, je to v Nedbalce, když jedeš od kasáren nahuru na Máj a je to nalevo. Máš pravdu, těsně vedle 🙂 Je to u rodinnýho baráčku.

cipisek007
25. bře 2009

Barčo, to je fakt americkej film hadr.
No mě zase doprovázeli do porodnice houkající a blikající policajti 😀 😀

kroupinda
25. bře 2009

Ahoj holky zdravím vás...Pedíku no účtovat budu dokud to půjde teda do konce května...mám jednoho řezníka ten je měsíční a pak autodíly a ten je čtvrtletní...ten měsíční je v pohodě toho udělám za 1-2 dny,ale ten čtvetletní je hroznej lemplík a dává mi to na poslední chvíli a to je 5 šanonů což je tak na 10 dní... ☹ no ale ještě vydělám náký korunky a hlavně tím pomůžu mamce...Jinak Dadu zdravím ležet půjdu na konci května ve 30 týdnu do Prachatic chodím na gyndu ke Špičkovi ale k doktorce Nejedlý ta je 3-4 dny v nemocnici takže mě bude mít na strarosti ona a uvidíme jak dlouho holčiky vydrží....Aby mě odrodili v Pt tak musí mít 2 kg pod 2kg mě odvezou bud do Písku nebo Budějovic to prý kam si řeknu a taky asi kde budou mít volno,tak uvidíme 🙂 😎

cipisek007
25. bře 2009

Kroupi, ahojky!
jaktože půjdeš ležet do špitálu? Máš nějakej problém s holčičkama?

kroupinda
25. bře 2009

My byli objednat kočár v pátek v babycentru a taky si to psali na papír tak snad to bude v poho...Do DM se taky chystám s kuponáma až tam pojedeme v dubnu...rdaši to už postupně nakoupit a připravit... 🙂

kroupinda
25. bře 2009

Jsem dneska vezla auto do autoservisu nejde nám klakson a zadí stěrač a pak šla domů oěšmo bydlí v pěkným krpálu...tak jsem asi 4x stavěla na vydejchání 😎 ...tady večer a v noci chumelilo hrůza ☹

dadunka
25. bře 2009

A Helča ještě píše, že vás všechny moc zdraví, Evičce gratuluje a závidí holčičku (sama je děsně zvědavá, koho má v břiše) a vřele doporučuje poslední měsíc a půl nepracovat!!! A brzo sem zajde.

Barčo, píšu ti mail do IP. To budeš hodná, když mi to pošleš.

Innuš, no přesně tak, každý říká něco jinýho, ta moje si to taky psala na takový malý nákupní papírek. Snad budeme mít ty děti do čeho dát 😀 Když tak to nějak nakombinujeme! 🙂

Jinak to máte dobrý s tím DMkem, tady u nás je jen Rossmann a Schlecker, ten má taky nějaký babyklub a slevy, ale asi toho tamnení tolik jako v tom DMku. Nezkoušel jste někdo ten olej Babylove mandlový a jojobový olej za 60,- Kč?

Normálně teď jsem vyndala psovi ze zad obrovský nacucaný klíště! Už jsou tady zas ty potvory 😠 , tak je čas nasadit protiparazitní obojky.

kroupinda
25. bře 2009

Ahoj Míšo,nene ale pro jistotu před otěhotněním jsem měla 50 kg,ted už mám 10 kg nahoře...tak tam holčičky nemají moc místa a bydlíme ještě ve 3 patře bez výtahu tak chce doktorka abych šla radši ležet tady u nás chodí s dvojčata skoro všichni ve 30 týdnu aby tě měli pod kontrolou a vydrželi u tebe prcci co nejdýl... 🙂 ...ted taky známá šla ve 29 týdnu ležet a ve 30 týdnu porodila že už u ní miminka nechtěli být...ale zase na druhou stranu radši půjdu ležet at jsem pod kontrolou přítel bude po tý operaci a pak už bych to asi sama neodřídila kdyby se něco dělo...

cipisek007
25. bře 2009

Dadí, já jsem kupovala v DM nějakej Babylove olej do koupele. Myslíš do koupele? Jdu se na nějkouknout.

cipisek007
25. bře 2009

Dadí, tak máme Ultrasensitiv olejová koupel, je to mandlový olej. Je docela fajn.

Kroupi, jo tak, tak to jo. To je lepší si jít lehnout. Já jsem od 24tt taky ležela, ale doma. V těhu jsem celkem přibrala 11kg, rodila jsem 31+6 🙂

cipisek007
25. bře 2009

A tuším, že od toho 24tt jsem už ani za volant nelezla. Jednak jsem se tam nevešla ajednak už jsem se bála sedět za volantem, co kdyby nááhodou do mě někdo nalítl, že jo?

dadunka
25. bře 2009

Kroupi, Špičku znám z Artu a Nejedelou z nemocnice, dělala mi revizi.
Já myslím, že v Písku mají tu spešl neonatologickou jednotku ne? 50 kg před těhu jo? To jsi teda pěkný vyžle (doufám, že to je s tvrdým y). Jak dlouho jste se o miminko snažili jestli se můžu zeptat?
Nám taky zlobí auto, Felicie, už jsem jí dali opravit, zaplatili 5000,- a jezdí ještě hůř než předtím. Takže musí na opravu zas,ale až po výplatě v dubnu.

Míšo, nene, tohle je nějaký na těhu bříško.

cipisek007
25. bře 2009

Aha, tak ten jsem nekupovala, já kupovala v Rossmannovi a byl hodně tekutej a ani moc nevoněl, takže z Rossmanna nebrat 😉

kroupinda
25. bře 2009

No tak já Míšo ještě řídím ale taky se docela bojím tak já jsem dojížděla do práce takže v řízení není problém ale ted jak tam mám ty minka tak se bojím na silnici je tolik neukázněných řidičů že je to mžik....tak to jsi Míšo přibrala málo já už 10 kg ted a doktorka mi říkala at počítám u dvojčat z 20 kg 😀 ...no jo ono se řekne ležet doma ale přítel jde za měsíc na operaci takže se ještě měsíc budu starat o něj a to vařím každej den musís vysát,vytřít,vyžehlit takže sice se štřim ale stejně pořád něco děláš... 😉

mon73
25. bře 2009

ahojky 🙂
Holky a mažte bříško i po porodu. Já přestala asi po měsíci a půl a teď sem objevila čtyři jizvy 😠 Je teda fakt, že sem měla póóóřádnej pupek.

indigo
25. bře 2009

Jo jo Míšo, myslela jsem Nedbalku a né opletalku... 😀 a je nalevo když jedu na máj. Jo tak to přesně vím, kde je! 😎 A vyrazím tam pro sandálky na léto, budem potřebovat tak asi 26, tak ať má mamka velký zásoby! 😀 😎

cipisek007
25. bře 2009

Kroupi, však já měla taky velkou nadváhu před těhu, takže do 5. měsíce si holky braly zásoby ze mě 🙂
Hlavně se šetři, ať něco nepokazíš. Mamka nebo tchýně nemůžou pomoct?

Indi, jasně, vyřídím 😀

indigo
25. bře 2009

To jsou taky názvy, oskara nedbala, jana opletala... jak te tam to O tak říkám oskarce opletalka... 😠 se nemůžou ty ulice jmeno vat normálně?!?!? 😠 😀

achalteke
25. bře 2009

čau Kroupi, Indi, Míšo a Barčo...

Baru Cyrda je fakt pěkňoušek a ty jeho hubinky.... 😵 😵 😵

Holky dotaz - sem teď vytřídila ty hadříky a než to před někdy před termínem vyperu v lovele, můžu to teď vyprat normálně v prášku a s aviváží? Přece jen je tu a tam flíček tak to třeba s práškem pustí...

kroupinda
25. bře 2009

Dadu snažili jsme se 2 roky ale jelikož mi zanedbali slepák kdy mě nechali 4 dny ležet s vyšetřeníma a pak mě po operaci pustili za 2 dny domů,za týden jsem dostala 40 horečky zánět v jizvě znova řezání a měsíc vytahování hnisu...no a pak za půl roku znovu bolesti....další operace srůsty,cysta pak jsem jela do lázní kde mě to po 14 dnech chytlo znovu hospitalizace v Chebu v nemocnici,za půl roku další operace znova srůsty mezi střevama kdy mi neodsratnili všechny srůsty protože by mi jinak praskly střeva do toho cysta na veječníku že uvažovali že mi vaječník vezmou ale nakonec ho zachránili pakuž jsme museli do Artu 2 neúspěšný IUI a mezitím se mi udělala znovu cysta velká jako jablko tak mi jí museli odsávat a přestali mi úplně fungovat vaječníky bez jedinýho vajíčka jen za pomocí hormonů se mi vytvořily 2 tak říkal Michálek že už nemůžeme čekat že jediný co mě zachrání je IVF a taky vyšlo hned na poprvé nebyla jsem ještě v tý fázi kdy bych v sobě měla psychickej blok...já jsem ještě při injekcích jezdila do práce až těsně před narkozou jsem šla marodit...dělala jsem krupiérku v kasínu kde se dělá jen v noci dojíždí tak jsem neměla ani na přemýšlení čas kolikrát jsem po práci nešla ani spát a jeli jsme do Artu...ale jsem ráda že už je všechno za náma a mám v sobě 2 zdraví holčičky 😉 🙂