Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
15. dub 2009

Inni, moc děkuju za info. Vidíš, cuketu, ta mě nenapadlo 🙂 Tak já radši nebudu riskovat ani brokolku, zítra bude špenát a zelený hovínko 😀
No právě, co vybrat, to je hrozný. Maso ještě nesmí, ještě tak 2 týdny jim ho dávat nemám, zkusím sehnat cuketu. Mrkev jim taky moc často dávat nechci, prý ve větším množství ničí játra.
No ještě jednou ti moooooooooooc děkuju, každá rada drahá 😵 😵

Nu a já jdu chrnět, jsem nějaká hotová. Dobrou noc, Inni 🙂

inna12
15. dub 2009

Peťul, tys mě ted tak pobavila, az jsem se nahlas zasmála 😀 to jo kus mě je teď pořádnej 😀 😀 😝 🤐

a nemáš fotečku z vítání? 😵
určitě na vás budu myslet, o to víc, že jsem malýho viděla naživo, byl to fakt brouček zlatej, je mi ho líto, doufám, že přiijdeš aspoň s relativně dobrýma zprávama!!

Cipi 😉 a lilek bych taky s klidem prubla...hmm, ta mrkev to je pravda a ještě k tomu staví, ale je hodně běžná zase v těch příkrmech..to je fakt věda s těma mrňousema 😒

papa!

menny
15. dub 2009

Inuš sem nemyslela jako že je tě velkej kus, možná si
teda od tý doby trochu zpupkovatěla 😀 😀, ale sem myslela, žes
fešanda 😉
Viď brouček můj malej...takový hodný dítě...ach jo
Mám nerva. Úplně se třesu. Kdybys viděla toho
primáře, jak řikal, že se mu to nelíbí a na to v sobotu se zas začal
dávit. Kdybych to jeho trápení mohla vzít na sebe. Zlatíčko moje

inna12
15. dub 2009

Peťul, já vím, jaks to myslela, ale to tak pěkně sedlo haha 😉 ty si hodná, ale tobě to slušelo, vypadáš na 15 a s tím bříškem ti to moc slušelo 😉 teď jsem zpuchlá, bleh... 🤐 😀 ale nevadí, pro malýho cokoliv 🙂 dneska jsem viděla fotky toho malinkýho Basikový, ten je fakt krásnej, moc hezký miminko, tak už se tak nemůžu dočkat..chjo 😅

já vím, nejhorší, když něco trápí děti ☹ kdyby to šlo vzít na sebe viď? je to bezmoc, ale to bude dobrý, uvidíš! Víš co už dneska všechno doktoři zmáknou 😉 hlavně ať už to máte za sebou a můžeš se z klučíků jen těšit!

my čumákujeme na fotbal a jsem šimraná na nožce tak si to užívám a pomalu usinám už...

dobrou všem!

cipisek007
16. dub 2009

Dobré ránko holky!

Peťul, my si jí právě minule zapoměli od doktorky vzít. Měla nám jí dát sestřička a zapoměla na to, tak se musím dneska připomenout. Říkala, že tam je jídelníček apod, tak to bude asi to co píšeš.
A začínám držet palce!! Moc moc, dej pak vědět 🙂

Inni, no mrkev staví, to je taky problém. Jsem si taky tak trochu bláznivě myslela, že když dám mrkev a kedluben, že se to nějak vyrovná a ono prd. No dneska dostanou jen mlíko, protože se mi blbě vzbudily a já chvátám k doktorce na váhu a Terka si s tou polívkou hrozně hraje a mlíko má vypitý za 5 minut. Takže polívka bude až zítra.

No já jdu něco dělat, dokud ty moje zlatíčka chrní 🙂

petreva
16. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

kroupinda
16. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

petreva
16. dub 2009

Kroupi, ahoj!!! Moc dík 😉 Alergii na mlíko? Ale to by se poznalo dřív, by ho odmítala nebo tak ne?? Jéje jéje...uvidíme, co se z cácorky vyklube...Zub je lepší...byla jsem se domluvit co a jak, tak mi to znova propláchla a prý už vypadá lépe...tak bychom to řešily asi až se s Elenkou srovnáme. Už mě téměř nebolí...
JO HOLKY!!! nemusím píchat injekce!!! Od včera! Bezva!! Užívám ten Warfarin a na kontrolu zase 24.4. Uvidíme jak dál.

Ještě jsem se chtěla zeptat...nějak utichlo to kolem probiotických kapiček?? Má tedy někdo možnost je zakoupit na Slovensku?? Já bych se hlásila taky!!??

petreva
16. dub 2009

Normálně vzívám do nebe lehátko s vybracema...jsem si říkala, jak na to bude miminko reagovat, jestli vůbec a normálně ho musím vychválit!!! Už jsem od rána nemohla Elču unést, tak jsem jí kroutící se dala tam a ona dospává...je tam v zavinovačce, tak se mi nijak nehroutí...to nemůžu vidět, když chuděrky děti sedí brzy někde takhle celý zhroucený...
Tak mi za chvíli asi nakojíme a půjdem ven...chci se přihlásit, a E. taky , do DM, pak dát zimní bundu do čistírny, zajít do banky, koupit chleba...mimochodem jím jak protržená...co vy kojilky, tak to tak máte??? Já nějak nemám pořád dost...
Jinak k tomu srazíku...ani nevíte jak ráda bych vás všechny viděla, ale s Elenkou si zatím netroufnu...kojení nám moc nejde ani doma...a někdy musím dát příkrm...takže my zatím ne ☹ 😖 Jedině v Hradci 😉 to se zase s kýmkoli sčuchnu moooc ráda!!! I když nemůžu říct přesnou hodinu ...
KROUPI,ještě...zítra na kontrolu držím palce, ať se váš stav neměnní, aspoň, v lepším případě ať je lepší 😉 A co našli příteli za probém? Nebo ještě neví? S trávením je ale potíž...

cipisek007
16. dub 2009

Evi ahojík!
Heleď, já ti nevím, ale alergie na kravský mlíko by se asi projevila jinak. Moje holky měly trochu krvavou stolici, tak mi doktorka na 14 dní zakázala veškerý mlíčný výrobky, to jsem ještě kojila. Pak jsme zjistili, že to bylo z toho, jak jsme pomalu začali dávat Nutrilon, protože jsem si myslela, že mají hlad a oni ho neměly, jen prostě byly uplakaný. Tím Nutrilonem jsme je jen přežíraly, tak jsme ho zase vysadili.
Evi, však vy jste s Elenkou teprve chvíli,mě taky trvalo delší dobu, než jsem poznala, co holkám je, když pláčou. Troufnu si říct, že je to tak měsíc co to poznám. A hlavně si nic nevyčítej. Jsi skvělá mamina, zvládáš to, ale jak jsem už jednou psala - jsi v šestinedělí, to je práce hormonů. Zvyknete si na sebe, neboj, vydrž ještě 2 týdny a ono se to zlepší. Já vím, 2 týdny, hrozná doba, ale věř mi, zkušený matce 😉 😀
Nebo zkus zavolat pediatrovi, třeba poradí nějakej fígl.

Jo ty kapky, to utichlo. Ono by trvalo dlouho, než by to sem dorazilo a např. nám by to už bylo na nic.

cipisek007
16. dub 2009

Evi, tak vibrace jsme ještě na holky nepoužili. Máme stejný lehátko, ale nějak nevím co by na to řekli. Až budou brečet, tak to vyzkouším 😀
My je taky ještě pořád do toho lehátka dáváme v zavinovačce. Necháváme jí rozepnutou a jen holky přikrejeme dekou, zavinovačku nemají od malička moc rády 🙂 Taky mi úplně trhá srdce, když tihle mrňousové tam leží jen tak bez ničeho. To mě bolí záda jen na to kouknu.

petreva
16. dub 2009

MÍŠO, jo jo máš pravdu, nějak to potřebuju slyšet, nebo si to přečíst...jsem nějak v záplavě neúspěchů a zatmívá mi to mozek...
Pediatr je toho názoru, že mám zkust lahev.. a to se mi nechce...dost mě tím nározem sklamal. Snad bude nakonec dobrej,nevim, jeslti jsem se pro něj rozhodla správně, ale všichni ho chválí tak snad...
A s těma kapičkama...proč by bylo na nic?? Oni se používají jen do určitého věku? Nebo jen při kojení??

cipisek007
16. dub 2009

Evi, i já jsem potřebovala chválu. Jak jsem psala o tý krvavý stolici... to bylo hrozný, já se málem zhroutila. Viděla jsem to nejčernější co jsem vidět mohla. Nechtěla jsem holky pustit z ruky, taky pořád ublinkávaly a já jen seděla na posteli, kolíbala je a plakala. Ještě teď když si na to vzpomenu, tak brečím. 😢 Byla jsem tu tenkrát jen se segrou, ta chudák vyděšená volala mamce a ta mě a holky naložila do auta a jely jsme do špitálu na dětskou pohotovost. Tam byly všichni strašně moc milý, jak jsme ještě byly prťavý, tak se na nás chodili sestry i doktoři dívat. Doktorka mě tam uklidnila, holky zvážila, koukla na hovínka a ze mě všechno spadlo.
Nakonec tu spala segra i mamina, vzaly si holky do lehátek do obýváku a mě nechaly spát v ložnici a nosily mi je jen na kojení. Tečou mi slzy jen když na to vzpomenu a to se tohle stalo koncem ledna ☹
To i fakt pediatr řekl? Tak to je od něj pěkně hnusný! Holek doktorka, když jsem jí říkala, že mě kojení příšerně bolí a že u toho brečím bolestí, tak říkala, že mám vydržet. Já na ní, jestli to můžu odstříkávat a dávat ve flašce a ona že ne, že jednak bude ubývat mlíka a jednak si holky zvyknou na flašu. No jenže mě už to tak příšerně bolelo, že jsem začala odstříkávat několikrát denně a dostávaly to ve flašce.
Tak nás už koliky netrápí. Stejně si myslím, že jak tenkrát pořád večer plakaly, tak měly hlad. Od tý doby, co jsem začala dávat na noc kaši, tak nepláčou a spí celou noc.

cipisek007
16. dub 2009

Ježiš, já mám na plotně jídlo!!
No stejně musím holkám připravit sváču-mlíko, zachvíli se vzbudí.

Ty jo, jsem zvědavá jak dopadla Peťa s Davídkem 🙂

cipisek007
16. dub 2009

Tak zatím papa 🙂

inna12
16. dub 2009

Evi, ach jo ☹ je mi tě fakt líto...ale jsi krátce po porodu a je uplně normální, že jsi i psychicky rozhozená, je to šílenej nápor najednou!!! Ale neboj, to se určitě určitě zlepší, aspoň, že není zima, hnusně, to by bylo ještě horší...na mě to dost působí tohle počasí...kéž bych ti mohla nějak poradit s malinkou a s tím pitím, to je ale těžký, copak by jí asi mohlo chybět 😖 jestli má málo nebo bolesti bříška...ať už je to co nejdřív za vámi a můžeš si to začít pořádně užívat! A takové řeči, jestli si měla být mamkou vubec Evi neměj! Jasně, že jo, ale ty hormony pracujou viď?? a i tyhle pocity jsou normální, já i teď pochybuju, jestli všechno zvládnu a tak, jojo zkušenosti celkem mám, dva mladší sourozence, ted malýho od bráchy, ale stejně to není všechno jen a jen na tobě, to je uplně jiný, taky mám z toho strach, jak to budeme zvládat...
Eviku, ale opravdu se to časem spraví, věřím v to 😵 a klidně piš, jak ti je! Od toho tu jsme 😉

Kroupi, ahoj 🙂 ty na dvojčátka si přibrala krásně podle mě teda! takhle tě zlobí jo? 😵 kdypak musíte do té nemocnice?? od 30 týdne? co přítel, jak mu je?? To je pěkně naprd bez výtahu tedy... 😖
a na nějaký srazík dorazíš už i holčičkama! Tak výbavičku už máš komplet nebo ještě něco chybí?? Já ted koukám zrovna po těch lehátkách, jaké vybrat, je jich moc moc a fakt nevím které 😝
měj se hezky! papa

Míšo, na váhu chodíte každý týden??

inna12
16. dub 2009

holky ty KAPKY! Mně je dovezou příbuzný, ale až tak červenec , srpen!! budou tady na letní prázdniny,takže až takhle no...kdo má zájem, tak nahlásit počet! 😉

inna12
16. dub 2009

nebo by mi to i třeba přeposlali dřív...na červen..to bych se s nimi domluvila

inna12
16. dub 2009

jaká je u nich doba použitelnosti, nevíte někdo???

inna12
16. dub 2009

no podle mě ty kapky se vyplatí taky spíš na začátek tak do těch 3,4 měsíců asi...nevím...taky těžko říct, každý mimčo je jiný, náký koliky nemá vubec, náký nemá žádný břišní svalíky a trpí, to je těžký..každopádně je chci do foroty mít 😀 😝

indigo
16. dub 2009

Hezké ránko!
Evi jé jak ráda bych ti nějak pomohla, jen nevím jak, radu žádnou nemám, kropm toho, že to musíte přečkat.... 😖
Davídek to už má za sebou, bobek malej, snad to zvládnul dobře. Hlavně aby dobře dopadl. 😖

indigo
16. dub 2009

Kapky - mají smysla do těch 3-4 měsíců, pak se dítko začne víc "mrskat" a s prdíkama si poradí samo. 😉

indigo
16. dub 2009

Inuš myslím že použitelnost bude rok - dva, možná i dýl. Ale jistá si samo nejsem...

indigo
16. dub 2009

A zase mizím, ráno jsem byla u doktorky, teď dřepím u pc... mohla bych se aspoň nasnídat. 😀 😎

peda
16. dub 2009

Ahojky holky 🙂

Taky myslím na \dádu,určitě to zvládli dobře,není to nic hroznýho,jen aby výsledek dopadl dobře,moc držím palečky.

Korupí,jsem moc ráda,že ses ukázala,co přítel,už máte nejaké výsledky?už je v pohodě?Títra na tebe budu myslet.

Indi a co u doktorky?

Evi,je to teda mazec,ale musí se to období odžít a pak už bude jen a jen dobře,uvidíš 😵 😉

menny
16. dub 2009

Ahoj berunky moje
mooooc vám děkuju za Davídka, že jste mu tak držely palečky.
Kupodivu ani nevim, jak jsme dopadli.
Byla to dnes komedie, musim vám to napsat:
Řekli nám, že se to dělá na rentgenu, tak před 8h jsme tam byli.
Asi v 8.15 nám otevřel chlápek aby nám řekl, že jsme špatně, že máme jít o pár metrů dál.
Tam jsme pak čekali asi 5 minut. Vyšla sestra, dala jsem jí papír, který mi dali při propouštění
na dětským. Ona na to, že potřebuje přímo žádanku, že tohle nestačí.
Samozřejmě jsem žádnou nedostala, tak jsem šla na ORL, protože ač jsme leželi na dětským, tak
ošetřujícím lékařem byl primář ORL. Tam mi sestra řekla, že musíme pro žádanku na dětský a že primář
dnes operuje, tak že Davídka nemůže pak prohlídnout.
Tak jsme se domluvili, že tedy na kontrolu přídem zítra a šli jsme na to dětský. Tam to vypsali a šli jsme
zas zpátky už konečně na to polykání tý látky.
Bylo to sladký a bílý a loknul si asi 5x, takže to bylo v pohodě.
Dle rentgenu, nikde žádný zúžení vidět neni, tak jsem z toho byla trochu jelen...proč se mu to jídlo teda seká v krku???? Tak nevim, jestli je dobře nebo špatně, že tam neni nic vidět.
Šli jsme teda zpátky na dětský, protože nám tam řekli, až budem mít hotový snímky, ať přídem.
Doktorka řikala, že to zúžení tam tedy při tý hospitalizaci nejspíš měl od toho velkého zvracení, že od
žaludečních šťáv ten jícen mohl být poleptaný a oteklý a teď je to tedy v pořádku. Na dotaz proč se nám tam opět seklo jídlo, si vysvětluje tak, že asi bude problém s jícnem takový, že špatně pracuje jeho funkce, tedy, že z nejasných důvodů neposouvá potravu. NA otázku proč ho ten krk teda bolí, žádná odpověď.
Tak zítra jdem tedy za primářem (proč si nás objednal na dnešek když má operační den nevim) a uvidíme co a jak,
Zítra kolem 9h tam máme být.
Moc vám děkuju za podporu!!!!!

Tak a jdu vás dočíst

peda
16. dub 2009

Inníku,taky zrovna řeším lehátko,včera jsem zase byla v baby centru,koupila náhradní povlečení a mantinel,peřinku a polštářek,prostěradlo,žínky,nějaký hračky... 😵 😵 a koumala ty lehátka.Jedno tam mám vyhlídlí,je to chicco.stojí asi 2290,zdá se mi dobrý i paní ho vychválila,ale ještě to musím promyslet.

Dneska jsem si koupila lovelu i tu aviváž,ta španělská deka je taková heboučká a když jsem jí jen vyprala,tak je jak prhno 😠 ,tak alespoň tu jsem vyprala s tou aviváží.
Zase jsem včera ulítla v tescu 😅 😅 a to jsem tam byla předevčírem 😀 😀 a nakoupila pro obě dětičky 😵 .Mareček má svátek v sobotu,teda příští,tak alespoň už něco mám a stejně bych mu trika musela nakoupit.
Ale jak jsem celý den někde lezla od rána a vrátila se domů až odpoledne,tak mi uhrutně vylezl ten hemeroid ☹ ☹ myslela jsem,že už nedolezu domů a doma,když jsem ho koumala v zrcátku,tak jsem z toho byla úplně vyřízená.Celou noc jsem nespala,jak to hrozně bolí,dneska naběhla do lékárny a koupila i čípky.Mazala jsem to jen gelem a to fakt vůbec nepomáhá.Tak jsem se teď operovala 😖 musela jsem je zatlačit dovnitř,to byl fakt porod,jen se toho dotknout a ještě na to tlačit a rvát to dovnitř a pak si tam ještě vrazit čípek ☹ ☹ .jsem si u toho plakala a litovala se 😢 opravdu to nikomu nepřeju.Ve 4 ráno jsem lítala po netu a když jsem si četla,jak při porodu při tlačení všechno vyhřezne ven,kam se prý hrabe porod....asi si holky přeju toho císaře.
Pak jsem si koupila glicerýnový čípky na tu zácpu,ale to nemám vůbec odvahu aplikovat,to tak za 2 dny.
Jsem se zese nějak rozepsala o těch svých problémech.

peda
16. dub 2009

Petruš,to jste si teda užili 😀 😀 ale svála,žádné zůžení 😵 😵 snad i primář bude mít zítra pozitivní zprávy a nic vážného se nenajde.Mám radost za vás.Sice ještě není vyhráno,já vím,ale ještě,že tam nic nenašli,to je první uspěch,ne?

Musím od počítače,nemůžu sedět,bolí,bolí,zatím papa

menny
16. dub 2009

Hm, tak jsem si tu s váma chtěla psát, ale vedle mi začal řvát Matýsek ...takže nic...letim.
No Peťul snad ten zítřek Davídkovi dopadne dobře

inna12
16. dub 2009

Pedíku, ty šudíku! ☹ takový trable s hemíkem...tyjo, to je fakt něco, musí to být nepříjemný! Hele, já když byla nedávno na kožním na jihu zkontrolovat si pihy, tak tam měli leták, že tam dělají odstranění hemoušů laserem...jestli je po porodu budu mít, tak do toho každopádně pujdu, protože co popisuješ je hrozný! Pedí, u nás v tom srpnu tématu psala holka, že jí napsal dr prášky, když to máš víc, na posilnění žilní stěny, aby nebyly nějaký velký problémy při porodu, sakra jak se to jmenuje...nějak cyklo 3 fort...nebo nejak podobně, já si to zapsala, ale už to nemůžu najít..tak to s nim ještě prodiskutuj 😒
jo Tesco je šílený, chlap už tam nechce se mnou chodit ☹ 😀 musím sama, chci tam ještě jít něco koupit losíkovi na léto, budou mít s Filíkem stejnatý 😀 Martínek má ted zánět ucha, chudák, furt pláče...
co kočka??? pořád leze?

Peťul, no to taky nevím co si o tom myslet 😖 jestli dobrý nebo špatný, ale myslím, že spíš dobrý ne? 😉 než kdyby se na rtg zjistilo něco škaredého...já právě původně myslela, že to tam měl hodně podrážděný z toho zvracení, ty štávy má někdo strašně žravý, ale je fakt divný, že ho to bolí pořád a stalo se to znova 😖
to je na prd...aby se mu to stalo zase a zase měl bolěsti a trápení malinkej ☹ no hlavně se nenech odbít, ale je to fakt divný...snad na něco přijdou, aby se to už neopakovalo, přece nemůže pořád jíst kaše, chudák...
a ta anabáze s objednáním a papírama to je fakt klasika 😠 😠
tak snad zítra budete chytřejší!!!