Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzan
17. říj 2008

Ahoj holky, já se moc omlouvám, ale jak nejsem v práci, tak jsem na netu vyjímečně, takže vás zanedbávám 🙂)) Helčo, tobě přeji brzké uzdravení - je to prekerka, když je ti zle a nemůžeš si nic vzít, tak ať kolem tebe manžel skáče, hezky si tě rozmazluje, vaří čaje s citronem a to by nebylo, abyste tu virozu nepřeprali 🙂))
Evi, naprosto chápu tvé pocity, taky jsem mívala občas stavy, kdy jsem pochybovala nad tím, jestli je všechno v pořádku - obzvlášť kolem poloviny těhotenství, kdy bříško není téměř žádný, nevolnosti pomalu ustupují, pohyby zatím nejsou moc citelné a když ano, tak třeba jsou jeden den a pak 3 dny nic, což na klidu taky moc nepřidá...ale je to přesně tak, jak píše Straspytelka - radši ze sebe udělat 10x hysterku a běžet hned k doktorovi, než 1x něco zanedbat a pak si to celej život vyčítat... Pokud budeš mít zájem o to magnézko (já ho dostala právě na křeče v lýtkách a na občasné tvrdnutí břicha), tak stačí, když mi do IP napíšeš svou adresu a já ti ho ráda pošlu 🙂)) Určitě s ním nic nezkazíš a já budu mít radost, že ho nemusím vyhodit do koše 🙂)) Opravdu to pomohlo a měla jsem po problémech - díky tomu jsem byla i psychicky klidnější 🙂))
Straspytelko, teda před tebou musím smeknout, když jsem četla tvůj příběh, tak jsi opravdu strašně statečná a silná...je mi moc líto, co tě potkalo, ale teď už všechno dobře dopadne a za chviličku se budete radovat z malého drobečka... Opravdu moc vám to štěstíčko přeju, hlavně se opatruj a užívej si krásné bezstarostné těhulkování...

zuzan
17. říj 2008

Ahoj Barčo 🙂)) Vítej zpátky z dovolené a gratuluju k chlapečkovi a úspěšnému UTZ 🙂)) Co taťka, už ví, co budete mít? A bylo vám to jedno? Já vím, že jsem ostuda, ale jsem trošku mimo obraz - kde jste byli na dovče, pokud to teda není tajný?

barag
17. říj 2008

my sme tam zašli z dovolenky, byly sme v Novohradskejch horách, takže sme se vraceli a zrovna to vyšlo tak, že mě sestřička objednala na dnes, když sme jeli z nových hradů, tak byl u toho, ještě před vstupem sme si říkali, já tipovala kluka a on holku podle svýho snu, kterej se mu zdál asi před dvěma týdny 😀

ale stejnak když to pak čutka řek, tak to byl šok, jako že se konečně to tajemství odtajnilo 😵 😵 ale svoji doktorku asi poprosím o potvrzující Uz, protože něco říkal o té šňůře a tak abych miminkovi neříkala jako kloučkovi a ona to nebyla holčička co si hraje se šňůrou, ve finále je to jedno, ale stejnak to chci vědět, páčto sem zvědavka 😀

a dovča byla super, bydleli sme v klášteře, toho sem se trochu bála, ale jako jediný mi vyšli teď po sezoně vstříc s tou bezlepkou a každej den něco uplně jinýho, kopečky, terčino údolí, pole...paráda, akorát mám zrasovaný pravý koleno a sem ráda, že už sme doma 😀

barag
17. říj 2008

jö a jedno nám to bylo, až teda na to, že nech¨ci doma mít tři kluky jako je to u Michala a pořád bejt naštvaná kvůli prkýnku, poslouchat řeči o fotbale a tak, chtěla bych aspoň jednu princezničku, ale teď mi to bylo jedno,, Michalovi taky, jen řikal, že napoprvý je to pro něj lepší, že s malejma holčičkama nemá žádnou zkušenost, tak je pro něj lepší se na prvním dítěti zaučit, když bude víc klukovi rozumět 😀

zuzan
17. říj 2008

To je krásný 🙂)) Ono je to úplně jedno, obzvlášť u prvního 🙂)) Je jasný, že mít doma pak 3 chlapáky už je veliká přesila, ale i tak by to byli vyše obrovský štěstíčka 🙂)) Jedna moje známá rodila před 14 dny - mají doma 3 chlapečky a strašně si přála holčičku, tak mají čtvrtého Matýska 🙂)) Ono se to naplánovat nedá 🙂))

barag
17. říj 2008

no já to právě znám od manžela 😖 tak proto to řikám, ten je zvaklej že maminka donesla, přineskla, ne že by to vyžadoval ode mě, on je zlatej, ale prostě mu tisíce věcí nedochází, že když se nají, tak po soběmůže odnýst a tak...a akdyž je to dnes a denně tak už někdy fakt zuřím, a o jejich zvednutým prkýnku z domova ani nemluvim, ale já manželovi řikala, že kluka budu vychovávat jinak a že bude jeho ostuda, jestli já něco budu po klukovi vyžadovat a on jako tatínek to dělat nebude. tak uvidíme

téda 4 kluci...to už pomalu bude na fotbalový družstvo 😀 😀

petreva
17. říj 2008

Ahoj holky!
BARU, zdravím!!Už jsem byla zvědavá, jak jste dopadli. A vy zatím na 1 😉 V N. Hradech je hezky a v celých horách to stojí zato. Taky máme rádi kopečky, skály a dlllooouuhý procházky.
ZUZI, říkala jsem to Dr. ale ona mi nic nepředepsala, tak nevím, ale asi budu kandidát 😉 Tak ho určitě nevyhazuj, já se přihlásím 😉 předem děkuju a jistě se vyrovnáme 😉 Tobě se ty týdny začínají kulatit, viď. Jak ti je? Co nohy neotékají? Máte pravdu, raděj se zeptat Dr. Mě dneska taky spadl kámen ze srdce.
Půjdu se sprchovat a do postýlky, jsem nějaká utahaná...dobrou a mějte se všechny 😵

zuzan
18. říj 2008

Ahoj Evi, máš pravdu, už se to krátí - zbývá nám něco málo přes 3 týdny a hlavně je strašně pozitivní a povzbuzující, že i kdyby to teď bylo každým dnem, tak už je to v pohodě - sice se za plně donošený počítá až ukončený 38tt, což máme od středy ještě za týden, ale to jsou jen tabulky 🙂)) Nohy mi neotékají, akorát jsem jak velryba a hlavně mě celej spodek bolí tak, jako bych tam měla namožený všechny svaly - dr. říkal, že je to normální a je to prý způsobený tím, jak to všechno měkne a připravuje se k porodu, takže když chvilku sedím nebo ležím, tak pak musím pomalu, než to rozhýbu 🙂)) Ale jinak je mi fajn, dokonce už i ty bolesti v podbřišku ustoupily - asi už jsou vazy dělohy nataženy na maximum a nemají se kam dál natahovat, tak je to obrovská úleva 🙂))
Holky, mějte se všechny krásně, užijte si hezký víkend a hlavně na sebe dávejte velikánský pozor!!!

barag
20. říj 2008

ahoj holky, zdravím po víkendu

já sem o víkendu měla děsný psycho, přes týden mě ten náš prcek pořád žďuchal, docela často a když začal mlel se aspoň 5 minut a o víkendu ticho po pěšině, jen jedno laxní žďuchnutí k ránu, v noci o půl čtvrtý když sem šla ze záchodu sem břicho hypnotizovala aby aspoň jednou koupnul - přes týden to tak dělal, vždycky když sem šla na záchod, změnil si polohu a cítila sem jeden dva šťouchance, a teď byl tak lenivej...já už si představovala kdovíco, ale včera odpo zase konečně začal, asi sem ho přes týden nabudila těma 15 km tůrama, tak pak dělal blbinky, ale už je to zase můj kopálista, tak sem přešťastná 😉

šoupla sem si nějaký fotky do alba.poslední den sme měli už jen asi 8 km, protože sem si zrasila koleno a záda už mě taky bolely, a ta slíbená cukrárna byla velká motivace 😀

petreva
20. říj 2008

Ahoj holky,
ZUZAN, ozvu se, díky 😉
BARU, moc hezký fotky, ty barvy přírody mě fascinují...a Terezino údolí muselo být krásný. My tam byli v létě. Ty naše dětičky, dělají nám vrásky a ještě jsou v bříškách, co. My se asi už rozhodli na amnio nejít...za dva týdny bychom měli navštívit Čutku na velký utz tak uvidíme.

Jak je ostatním? Straspy, Heli....Míša, Monča, Zuzan???

barag
20. říj 2008

za dva týdny už je cobydup, snad to budou dobrý zprávy, vždyť i ty obaly už byly dobrý

já si právě řikala, že bych se tam někdy chtěla kouknout i v jiným období, zatím by mě lákalo jaro, ale to letošní to asi neklapne 😀

já teď vypnu počáítač a mažu něco dělat, mám toho hodně na zahrádce a taky se školou, tak to asi trochu budu flákat

tak všechny zdravím a zatím papa, ale nakükovat budu, to bych zase nebyla já

doufám, že Míša s holkama je taky v pohodě, jestli se tu dlouho neukáže, písnu jí

jana.cb
20. říj 2008

Misa ma zavirovany Pc takze se tu jen tak neukaze ale je plne v poradku stejne jako Menník uz 😉 jinak zdravim a zase mizim 😉

cipisek007
21. říj 2008

Ahojky holky! Tak jsem zase tady. Už mi z toho, že nešel PC pěkně hrabalo!
Děkuju za starost, všecko je v pořádku. Pořád jen ležím a už mě to fakt nebaví. Zítra jdu do poradny, tak snad bude všecko OK a nepošle mě do špitálu.
Občas mi tvrdne břicho (především v noci) a taky mě dost bolí třísla a v noci kyčle, jak spím na boku a usnu tvrdě, tak se pak ani nemůžu přetočit, jak moc to bolí. Sem tam mě píchne v břiše a zabolí, ale to je normoš.

Copak je novýho tady? Koukám, že Zuzka to má za pár!! A Barče moc gratuluju k dobrým výsledkům na genetickým UTZ a k chlapečkovi 😵 😵

barag
21. říj 2008

Míšo teda mít v bříšku 2 kousky je fakty asi pěknej záhul 😝 snad to na tý kontrole klapne, přeci jen se uplně jinak spinká doma a ve špitále...tak držím pace!

díky za gratulace, ještě si to chci nechat potvrdit od doktorky, protože Čutka mluvil i něco o šňůře, řikal, že spíš nee, ale chtěla bych to potvrdit od druhýho doktora, protože už mimčovi chci řikat jménem, už teď mu teda řikám Cyrdíku 😀
a dneska poprvé sem vlezla do obchodu s mimi věcma a svůj první úloveček mám bv albu 😵

petreva
21. říj 2008

Ahoj holky!!
Takže MÍŠO zítra? Myslím na tě 😉 ty bolesti jsou teda dost nepřijemný, já nevim, aže si všechno musíš vybírat v noci? Proč nespíš? 😵 😵 😵 A nezkoušela jsi spát s kojicim polštářem? Víš jako dát si ho mezi nohy a pod bříško. Tak už máte povětšinu koupenou? A co ty postýlky? Jsou dobrý? My teda ještě nic velkýho kupovat nechceme, ale přesto nějak váhám pak objednat něco jen na blint na netu. Ale vyjde to fakt levněji a můžeš toho víc zkouknout...tak nevím.
BARU, jé, taky tě okouzlila ta žirafa 😵 ? My jsme koupili broučkovi "za srdíčko" bodíčko s touhle žirafkou. Úžasný. A teď chce mít P. doma zvěřinec, že ho "oslovila" džungle...jen ať počká do března, to bude hukot 😵

cipisek007
22. říj 2008

Ahojky holky!

Barčo, no já ti nevím jestli je to velkej záhul mít dvě ještěrky v bříšku 😀 Nevím jak to vypadá s jedním 😀 Nejvíc se bojím toho, že se začnu otvírat. Naštěstí ale chodím každý 2 týdny na kontroly a špitál mám max. 10 minut jízdy autem, tak to mě uklidňuje.
Taky mě štve to tvrdnutí. Opravdu se to děje jen večer a v noci, když se natáhnu, takže se bojím spát na zádech a to je mi teď nejpříjemnější.
Mě mladej Čutka natvrdo řekl, že ot budou holčičky a 3 týdny před ním mi říkala dr. že tam vidí jednu holčičku, ale že ruku do ohně za to nedá. To jsou takový napínavý týdny při tom objevování, viď? 🙂

Evi, no hrůza s těma kyčlema. Jakmile usnu tvrdě a ani se nehnu, tak mě to bolí. S kojícím polštářem nespím. Ani ho nemám a koupím až podle toho, jestli využiju (až se holky narodí). Ale většinou spím s peřinou mezi nohama a přes bříško, takže v podstatě stejně. Občas si i břicho podložím tenkým polštářem, protože mám pocit, že mě pak břicho netáhne dolů.
Postýlky už máme přes měsíc doma. Jednu i složenou a tam mám naskládaný věci, aby se na ně neprášilo (máme zoufalý nedostatek skříní), druhou David složí až před návratem s holkama z porodky, máme malou ložnici a já bych byla jak otloukánek. Dá se říct, že jsem na narození holek, co se věcí týče, připravená. DOkonce už mám něco vypráno (povlečení, látkový pleny, ručníky).
A co se koupě postýlek týče - my je objednávali přes net a jsme spokojený. Doporučuju kouknout na www.darjanabytek.cz postýlky jsou tam levnější než v krámech. Já chtěla se stahovací bočnicí a ty jsou v krámě příšerně drahý. Kupovali jsme postýlky typ LAURA II. Vyplatilo se nám to i s poštovným. A majitelka nám dokonce i dávala den předem vědět, že postýlky posílá.

barag
22. říj 2008

ähoj Míšo, já právě byla u starýho a ten si něco žbrblá pod fousky, dyk ho taky znáš, no tak mi povídá že to vypadá na kluka, že to asi nebude pupeční šňůra a tak se ptám, takže kluk? (kvůli těm řečem o šňůře sem se chtěla ujistit) a on mi začal mektat že třetí pohlaví není známé, takže když to nebude holka, mohl by to být chlapec a pak známe čtvrté pohlaví a to je děvče 😀 tak si vyber 😀

a cože ty si byla u Čutků takhle po 3 týdnech?to asi kvůlli tomu, že čekáš dvojčata ne?

mě teda taky šíleně bolej záda v noci, se probudím na záchod a mám problém vstát, přitom na dovče sem to tak neměla, jak mi vyhovovala naše tvrdší matrace, tak teď si ji asi budu muset vypodložit larysama nebo nevim, těch dalších 20tt jak s tímhle vydržet... doktorka mi řikala, že v tomhle týdnu ej už normální že se v kříži rozvolňují kloubní spojení působením těhotenských hormonů. a asi budu dobrá dojnice, rptoože na dovče se mi přes noc objevila první mokrá kolečka 😅 sem se styděla před Michalem a on si ještě ze mě děla srandu a na dobrou noc mi přál, ať se nepřilepim k peřině, pch... ale teď už asi 4 noci nic ťuk ťuk ťuk

Míšo dík za odkázek, to by mě nenapadlo, že stahovací bočnice (to je ta delší strana ne? ) že to bude kvůli tomu dražší, dyk by to tak mělo bejt, aby ses k prckovi dostala..no jdu na to číhnout.
mě by zajímalo, kde se dá levně sehnat komoda, protože teda fakt netuším, kam budu skladovat oblečky pro mimčo.. zatim to bude taky řešit pytel, tak doufám, že¨jak přes zimu topim, že nebude problém, aby to nezplesnivělo. už abysme bydleli v přestavěným 😵

Evi 😀 džungle 🙂 mě se prostě ten komplet líbil, že je v neutrálních barvách a stál jen 188 korun a to mi přišlo dost málo, tak sem musela 😀

cipisek007
22. říj 2008

Barčo, tos mě pobavila 😀 😀 To je kůň ten starej Čutka 😀 A máte mrňouska natočenýho na videu?
Asi jsem to blbě napsala, já byla na UTZ u svojí doktorky někdy v 17tt a tam mi řekla, že to vypadá na holčičky a v 21tt mi Čutka řekl, že to jsou holky. Jinak jsem na genetice nebyla 😉
No to co mi teče z bradavek mě taky pěkně štve. Poprvé se mi to stalo koncem srpna. Měla jsem obrovský mokrý kolečko na noční košilce a jelikož už byla tma a něco mě studilo, tak jsem se s leknutím probrala a rozsvítila. No a od tý doby se mi to děje tak 3-4x do týdne, v noci. Navíc mě ty bradavky dost bolí. Koupila jsem si v DM Mast na bradavky, tu jejich značku Babylove. Stojí to asi 40Kč. Dobrá věc. Nemám je už tak suchý a 3 dny mě nebolely. Stačí si to namazat jen lehounce, ma mast je dost mastná.
Stahovací bočnice - tzn, že jedna strana postýlky jde stáhnout dolů, ty strany jsou stejně velký, jen ta jedna jde stáhnout. A jelikož jsem mrňous a taky se bojím toho, že se po císaři do postýlky neohnu, tak jsem trvala na stahovačkách. V krámech stojí stahovačky od 2000,- výše.
Nám byráběl přebalovák brácha, je truhlář. Ještě tam nemáme tu vrchní desku, ale zatím jí nepotřebujeme. Máme to s dvěma velkýma hlubokýma šuplíkama, pak mezeru na odkládání, a pak bude vrchní deska, kde budu mimča přebalovat.

A žirafky - my je máme na povlečení 🙂

barag
22. říj 2008

jo, máme Míšo, ale je to zase tou jeho rukou, picnul sondu na levej bok, na pravej bok, pak asi 4 minuty průtiok srdcem 😀 moudrý z toho asi nebudem, jo to sem se tě chtěla zeptat, jestli si objevila místo, kde to převézt do digitální podoby? i když vy vlastně máte i video, takže se na to možná vykväjzneš.

jo a ještě tě možná pobaví, že řikal, hm...mozek dobrej, velkej, tak to asi bude dobrej počtář po mamince, co? tak to už mě rozesmál a řikala sem mu, že si za to může sám že mu klepu obrazem, jak mě rozesmívá. bylo to v pohodě, sice sem se hovnajs dozvěděla (NAPŘ. Sem se chtěla zeptat na odhad váhy, dýlku a umístění placenty ale on pořád něco mele mele a já nakonec nevim čí sem 😀 ale aspoň sem se tentokrát bavila i já nejen on a Michal 😀

tak to máš výhodu s tím bráchou, já budu asi chtít komodu, a na to jen nasazovací pultik, kterej se může dyžtak opřít o bok komody, snad ještě objevim výhodnej kauf 😉
to se kouknu do tý drogošky, protože si stejně radši pořídím ty kolečka, když sem seděla v ordinaci, tak mě chytlo psycho, že mám určiotě mokrý triko, ale naštěstí se to stává jen v noci, ale nikdy neříkej nikdy..je fakt, že to přišlo sopětovným prsybolem, nejdřív bolela na začátku, pak to ustalo a asi to začlo po 13 tt nebo tak nějak, jen chvilku a teď to znöva přišlo a s tím i fleky 😝

cipisek007
22. říj 2008

Barý, my jsme nad tím zatím nešpekulovali. Máme obojí, video sice odpojený, ale není problém připojit, takže to asi necháme. Možná časem. Ale kdyby jste na něco přišli, tak dej vědět 🙂 Taky bych to radši měla na DVD.
Nám mladej Č. UTZ nahrával speciálně až po vyšetření. Mimča mi vyšetřoval asi půl hodiny, jedný holčičce strašně dlouho zkoumal srdíčko, až jsem se bála, že je tam něco v nepořádku, ale pak mě ujistil, že mimi má pro něj blbou polohu a on tam pořádně nevidí. No a když vyšetřil obě holčičky, tak pak řekl a teď to nahrajeme. A mám necelý 3 minuty, krásně jsou tam vidět hlavičky, nožičky (jedna z holčiček má hodně velký chodidla 😀 ), ručičky, a pak každý srdíčko zvlášť, to nám nahrál i tlukot. Měli jsme 23cm i s nožičkama a všechny rozměry byly u obou stejný. Opravdu je po porodu nerozeznám 😀 Placentu jsem měla na přední straně. Mladej toho zase moc nenamluvil. Většinou jsem to odposlouchala z toho, co diktoval sestřičce a když jsem chtěla vědět víc, tak jsem se ho zeptala, naštěstí vysvětlil 🙂

Přesně u mě. Mě taky bolely prsa na začátku, pak nic a teď mě od září bolí jako blbec. A hodně bradavky i dvorce. Ty kolečka do podprdy jsem si ještě nekoupila, zatím jsem přes den "suchá", tak ještě počkám.

barag
22. říj 2008

nojo, tak asi mladej je takovej celkem normální, strej nad těmahle věcma prostě nekoumá, máčkne tlačítko a je z toho brambora, sice teď máme asi 4 fiotky, ale fakt sme se nad nima natlemili, normální je jen ten miminkuv profil, ale ostatní fotky sou fakt takový fleky, on dá fotky, tím splnil svou občanskou povinnost a je to 😀 ale to neva, mě to je fakt jedno, jiný věci jsou důležitější, viď

já se prozatim loučím, mám tzady z koníka dost velkej skluz a asi budu bez oběda, páčto nemám ani nakoupíno 😀 tak zatím papa

cipisek007
22. říj 2008

Barčo, měj se krásně a ve 13hod. drž palce, jdu do tý poradny. 🙂

cipisek007
22. říj 2008

Tak jsme zpátky z kontroly. Všecko je v naprostým pořádku. Jsem prej vzorná těhule. Holčičky zase leží jako puzzle, jedna hlavičkou dolů a druhá nahorů. Ta co má hlavičku dolů, tak leží docela nízko, ale dr. říkala, že je to v pohodě, že nejsem otevřená a děložní hrdlo se mi při kontrakcích neotvírá. (To jsem měla zavedenej vnitřní UTZ a mačkala mi na břicho, prej lékařskej fígl). Takže dobrý zprávy. Na kontrolu jdu 12.11. a mám stále ležet a magnesium mám brát na noc 2 tabletky (v noci mi tvrdne břicho nejvíc).

barag
22. říj 2008

tak gratulujuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!jupí, jen ať se hölčičky drží! 😉

cipisek007
22. říj 2008

Barčo, děkuju. Jsem ráda, jak mě pořád někde něco bolí, píchá a tahá, tak dost plaším. Zbytečně.
Taky ten cukr dopadl na jedničku. Doktorka si dokonce radostí poskočila 😀 Prej se ho bála ze všeho nejvíc, protože čekám dvojčata a taky proto, že jsem silnější postavy. pořád mě chválí 😀

barag
22. říj 2008

no vidiš, vzorová těhule! jak ty to děláš? já už mám navrchu 7 kilo - ale já sem teda zase zvědavá na páteční výsledek hladiny hormonů štítný žlá¨zy, jestli nám oběma stačí ta moje předtěhotenská dávka tablet. si říkám, že by to mohlo vysvětlovat to zrychlený přibírání, ale na druhou stranu mám zase strach, že jestli sem nějakou dobu fungovala se sníženejma hladinama, aby to nezanechalo následky na zdraví miminka...

Tak vidíš Míšo, já čekám jedno a plaším téměř nepřetržitě od začátku, už se modlím k 28 tt a kort když čekáš dvojčátka, máš nárok trochu si zaplašit, ale ta úleva potom když ti řeknou, že vše je v normě viď 🙂 vystačí to nejmíň an dva tejdny a pak zase tejden člověk něco řeší 🙂 a tak furt dokola a to nechci vidět, jaká já budu hysterická matinka, až se dítě někam vypraví na dydžinu nebo na koncert 🙄 se posejřim 😀 😀 😀

cipisek007
22. říj 2008

Barčo, mě začalo jídlo chutnat až v posledních pár týdnech. Taky jsem za 2 týdny přibrala 2kg. Do poloviny 6. měsíce jsem trpěla hrozným nechutenstvím. Teď mám chuť na všechno. Nejlépe najednou 😀 Jen si musím dávat pozor, co sním na noc. Bolí mě pak žaludek, takže večeřím do šesti a když pak mám ještě kolem devátý hlad, tak si dám jogurt nebo nějaký ovoce.
To plašení se týká asi všech těhulí. Nejvíc mě děsí to tvrdnutí a jak mi v břiše občas píchne, ale dr. říká, že to chce ležet. Tak ležím až si připadám fakt trapně. Ale už mě to vůůůůbec nebaví.

Holky, já se loučím. David jede domů a já se na net dostanu až příští týden. Tak všem krásný a bezproblémový zbytek týdne!!

petreva
23. říj 2008

Ahoj holky,
MÍŠO, to je úleva po kontrole a ještě, když jsou holky a ty tak šikovný! Moc ti přeju, aby vše šlo tak jako do teď, i když to ležení musí být otrava.
BARU, tak zítra budeš volat na endokrinologii? Já jdu na krev příští pátek a jsem taky moooc zvědavá a mám stejné pochyby jako ty...při první kontrole mi taky nechala mojí dávku předtěhu, jen mi přidala půl jodidu, že prý pro miminko, tak nevím. Už aby bylo po kontrole. Můžu se zeptat...platili jste něco za to natočení VHS? Ty jsi měla starýho Čutku, ukázal vám něco nebo se kouk, brumlal a udělal zápis? Na to se totiž připravuju, že stejně toho moc neuvidíme...ale pořád si říkám hlavně, aby si byl jistý on a aspoň nám řekl výsledek.
Taky mám moře práce, vždycky udělám tisíc věcí jiných, ale ukončení grantu mi vázne, takže musím zabrat 😅

petreva
23. říj 2008

Ještě vám musím napsat, jak jsem se zamilovala 😵 tenhle kočárek mě okouzlil, sice ne červený, ale ten vzhled...a mají hodně možností kombinací, tedy barev...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6143-dara-dorjan-...

barag
23. říj 2008

záleží kam sestřička donese tvý papíry, jestli do těch nebo těch dveří a podle toho budeš mít buď starýho nebo maldýho nebo tu doktorku, starej si bude brumlat pod fouskama ale pokud bude vše v pořádku, tak bude v rozvernej náladě a řekne ti např. že miminko bude počtář po mamince jako mě

natáčel nám rovnou to vyš, takže jak sem psala nic moc ale neva 😀
za tu VHS nic nechtěli

kočárek je hezkej, i když ne můj styl, ale vypadá dobře, akorát já jdu po uplně jinejch věcech, ale protože tady na polňačkaách a v lese to jinak nepůjde, uu musim čůrat, mládě mi buší do močáku 😅