Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
28. kvě 2009

dite mi neco udelalo s klavesnici nepise mi to hackz, ale cislice a pak pustte dite k PC 😠 😠

cipisek007
28. kvě 2009

indi, je to malej exhiba 😀

jáji, vyřízeno, prej si má na chvíli odpočinout 🙂

klávesnice spravena 😀

jdeme cvičit a krmit. pak ven, papa a hezký den já se zase večer objevim 🙂

achalteke
28. kvě 2009

Ok Indi to je slušná motivace abych do ČB přijela 😀 😀 😀 to samé bylo s jménama u nás, jako přijít na klučičí je fakt děs, neschodli jsme se ani na jednom, já jsem pak začla jen tak laškovat se Šimonem jako ne že by sem z toho byla úplně paf a pak se mi to nějak začlo líbit a jemu taky....jen nechci ani vědět, jaký je význam toho jména, protože jestli to bude zase nějaký: "Bože sloužim ti protože..." 😖 to bychom to zas měnili, jako našeho favorita Tobiáše................. ☹

indigo
28. kvě 2009

Jájo - http://www.rodina.cz/scripts/jmena/jmeno.asp?jm...
Tady na tom seznamu jmen jsem si našla svou vysněnou Hildegardu, tam ti jsou kolikrát věci... 😀

indigo
28. kvě 2009

Hm, te%ď tam koukám na Mečislavu, no ještě to přehodnotim... 😀

achalteke
28. kvě 2009

😀 😵 😵 😵 😵 Indi perfekt, to je moc hezký to jsi mi zvedla náladu 😵 😵 😵 už jsem to tlumočila Honzovi a je spokojenej

achalteke
28. kvě 2009

ty voe Mečislava 😀 😀 😀 😀 uau tak to už je těžkej kalibr, mě se poslední dobou líbí z holčičích Johanka nebo Luisa, ale my bychom zůstali u Karly

indigo
28. kvě 2009

Tak fajn, měnit se nebude, že? 😎
Mizim, dorazila návštěva... 😉

petreva
28. kvě 2009

Ahoj holky!!!
Téda já než vás dočetla tak už se mi kroutí dítě a asi se vzbudí 😅

achalteke
28. kvě 2009

Evi jo jo to je plků, viď?
Taky prchám jsem snědla tousty a jdu makati...

petreva
28. kvě 2009

Holk, jak jsem četla co do porodnice...papírový utěrky na spodek až půjdete ze sprchy, no nevím nevím...myšlenka dobrá, abyste neumazaly ručník, ale mě se zdá, že se budou papír. ubrousky trhat. Přeci jen jak zvlhnou...aby vám nenechali kus někde na hrázy a nebyloto horší než lepší. Tak vám každý den přivezou čistý ručník, což? Vždyť tam budete chvilku. Ale je to na vás samo.
Taky jsem s sebou měla gel z dubové kůry a myslím, že pomáhá, po každým sprchování jsem to trošku natřela...jinak jsem vám to taky zkoukla a myslím, že máte všeho dost. Já bych si s sebou vzala hodně pití nebo nechala nosit. Když se začalo dělat mlíčko myslela jsem že pojdu žízní, a pila po litrech.
DADU, jak už psaly holky, magnezium se vysazuje tak 4týdny před porodem do té doby si myslím vůbec nevadí. Já ho teda taky brala asi do 35tt. Pak už i kdyby se něco dělo tak je mimi "hotové" 😉

petreva
28. kvě 2009

Zkusím ještě hodit pár foto do albíka, než se ten červík doprotáhne 😉 😵 😉 😵

inna12
28. kvě 2009

ahoj všem, ahoj Evi 😉

Indi, tak jsem ty lapače zkoušela, absolutně mi to tam nějak nedrží 😖 😀 nechápu je...

já na to včera zapomněla, Míša má pravdu s těma nehtíkama, že se miminka škrábou, maj ostrý nehtíky, tak mám nachystaný ty tenounký rukavičky s sebou, mají je v Tescu, myslím po 4 kusech...

Jájo, já už jsem bez chlapa dnes 5 dní a ještě 9 mě čeká, nijak mi to ani nevadí, přes den mi to utíká, jak něco dělám, ale večer to na mě někdy padne před usnutím, že nikoho nemůžu pozlobit, poštípat, to jo 😢 ale to už uteče...

odpo si jedu koupit nějaký žabky, musím na počtu, do knihovny, pak mám cvičení a kurz, tak se nudit nebudu..

pěkný den paaaaaaaaaa

Pedíku, už??? 😀

inna12
28. kvě 2009

Evi, krásný fotky z přírody! 🙂 ale malinkou bych normálně nepoznala, na té fotce jak leží, přijde mi, že se hodně mění, jak roste 😉 všimla jsem si, že máte to pouzdro na dudlíky red castle, já dostala od bráchy minule tašku věcí, mezi nima i tohle a zaboha jsem nevěděla, proč mi dávaj klíčenku 😀 😀 a ono je to na dudlajze 😅 Evi, to už se tam dává ten dudlík jen tak, už bez nějakýho plastovýho pouzdra...on je tam nějakej jako bílej igelit, nevim jak to říct...tak jestli toho dudlíka frkneš už jen tak tam?? 😅

petreva
28. kvě 2009

Inníku, vždycky otřu ten vnitřek sterilizačníma ubrouskama nebo papírovým namočeným v tom roztoku, kde sterilizujeme dudlajze a pak ho tam už dám jen tak 😅
Pilníček je bezva!! I když mě se líp střihaj nechtíky, přijde mi to rychlejší, ale na nožičkách piluju, tam jsou takový mrňavoučký!
Holky, já myslíám, že ty "lapače", jak tomu říkáte, jsou dobrý pro ženský, kterým teče mlíko hodně. vložky běžně stačí, ne?Ale je fakt, že když se začne kojit z druhého to teče 😅 Už to máme s Elenkou zmáknutý, že držím vysteril. štamprdli u druhýho prsa a pak schováme spoklu s odstříkaným 😉
Konečně mám doma odsavačku!! Tak jsem přes měsíc odstříkávala ručně!!Už mě bolí z toho všechno, za krkem, triceps a prsa taky...
HOLKY, příští pátek jdeme na vítání...taková krásná pozvánka nám přišla!! Až jsem uronila slzu...snad to přežijeme bez křiku! Ale když E něco vzbudí normálně řije jak když ji trhaj hlavu i ruce zároveň, tak jsem zvědavá.
MÍŠO, nějak jsem nepostřehla...má už Barča to očičko dobrý? To se udělá sondáž a pak asi kapají kapičky, ne? A už by to mělo být jako vyléčený?
PEDI, tak COOOO????

peda
28. kvě 2009

😉 ahojky holky 😉

co jako já,já přece ještě nic 😀 já mám termín až 7.6,já mám ještě času 😅 😅 😕

peda
28. kvě 2009

Tak jsem si psala dneska s kamarádkou,co je v porodce a používá jejich košile,ty svoje používala jen na ryzikovým,má svůj župan,vložky tam jsou v dostačujícím nožství,to stejný plínky.Ale prý nemají ty vlhký ubrousky,používají prý normální a dromet je namočí,tak ubrousky prý určitě vzít.Pro miminko taky nic nepotřebuje,všechno tam prý má.Po císaři jí dali druhý den na pokoj,malá jí včera v noci plakal 3 hodiny v kuse,chudák holky,je prý úplně vyřízená.Dovedu si to představit 😖

peda
28. kvě 2009

Já mám doma Máju,jak měli dneska ten sportovní den ve škole a ono nestačí,že má ruku v sádře a zašitou pusu,on má ještě k tomu teplotu 😠 mě už z toho všeho asi trefí.
Tak Pavel musel odložit cestu do Rakouska na pondělí,Mája je horečkovej,tak kdyby náhodou,abych já nezačala rodit a malej mi tu neblouznil v horečkách a byli doma sami.

Dneska s ním musí zajet Pavel sundat tu sádru,palec ho ještě bolí,to jsem zvědavá,s čím přijedou.

peda
28. kvě 2009

Pilníček už jsem si napsala 😉 dobrej nápad a rukavičky už jsem si zabalila včera,když jsem chystala věci malý.Mám dvě hromádky,jednu,kdyby bylo horko,druhou,když bude ten hnus fialovej,co je dneska.

Evi,malinká se opravdu hrozně rychle mění.A šátkování vám moc sluší.Já bych se na tom asi uškrtila,nebo uškrtila malou,ale na ostatních se mi o děsně líbí.
Tak dneska se ti to bude odsávat,co? 😵 to bude radost,jsem zvědavá,jak budeš spokojená.

Inníku,jsem ráda,že to neseš statečně,že jsi doma sama.Ty toho máš taky požehnaně,holka.Já mám zítra zase spoustu zařizování,zase ta sociálka 😠 ,na poštu musím taky,pak mám kafíčko domluvený s kamarádkou,nakoupit a dokoupit ty věci do porodky,dneska se s klukem nikam nehrnu.
Teď chudák usnul,tak já jdu uvařit polívku,asi kuřecí vývar a těstoviny a zalezu asi taky.

Ještě musím žehlit,koukám tu na to od neděle,tak dneska musím.Pak přibude další prádlo a to by pak bylo něco.

peda
28. kvě 2009

Jájo,nebo Trautenberku 😀 😀
docela dobrá lékárna je ta naproti nemocnici,nebo ta jakoby za rohem od ní,směrem na Lidickou.Je to myslím náměstí bratrů Čapků.Já si tam koupila všechno a jako těhotná můžeš předběhnout frontu a jít rovnou k pultu.Já si jí sice poctivě vystála,ale magistra mi řekla,že příště rovnou k pultíku 😉
Tak to si manžílek užije,to přijede vyřízenej,po 5 dnech,to se z toho bude berchat další týden 😀 😀
A tobě to taky uteče,neboj 😉 užiješ si to podle sebe.

indigo
28. kvě 2009

Ahoj divoženky!
Jé Evi, budete přivítaný, to je krásný, snad si dá Elenka říct a bude si to užívat jako vy a né někde brečet. 😎 Ty fotky nemaj chybu, malá je kouzelná, skoro tak jako bude ta moje... 😀 😀 😀 😉

Pedi to si nemůže Mareček vybrat tyhle neduhy dokud jsi např. v 7. měsíci? A musí si je vůbec vybírat?!? To je na palici, co? Chuděra malej, ještě teplotu... No a jestli ti chlap odjede příští tejden, tak to taky ještě nesmíš rodit, tak až ve 41. tejdnu... 🙂 to stihneš hravě ještě kávu s náma... 🙂

Tak bych taky asi měla začít přemejšlet co do porodnice, teda spíš shánět, rozmyšleno mám, ale mám jen kartáček na zuby, fen a jednu košili, to bude asi málo..... 😀 😝

indigo
28. kvě 2009

Táda pořá bojuje s čuráním po tom včerejším zásahu, nejhorší to bylo ráno, celou noc nic, ráno tu přeskakoval jak stepní koza, ale vyčurat se nechtěl a fňukal, pak si jen tak drobet upustil, aby to vydržel, no ale nakonec to zvládnul, nočník plnej i s bonusem libě-nelibé vůně... 😝 No ale pak zase nechtěl, drží to do poslední chvíle, ale už u toho nepofňukával, ono se to spraví. 😎

indigo
28. kvě 2009

Vlastně nééé, ještě mám kojopodprdu z Lidlu! Tý jo fakt je dobrá, už jí nosím... 😀 😎

achalteke
28. kvě 2009

Pedí chudák Mareček, ten si to fakt vyžírá ☹ Dík za typ ta lékárna je fakt dobrá - vim o kterou jde, díkes

Evi jsem musel normálně ukázat Elenku Honzovi jak se nádherňoučka je fakt úplně ťuťu, jak já se těšim na to šátkování a manducování

Inuš takže jsi se mnou slaměnka, jo? Ono večer to je fakt občas smutný, ale zs já jsem ráda, když občas takhle někam na pár dní vysmahne 😀

Holky, který že to jsou dobrý ty tesco pleny? ty fialový nebo to modrý? Sem na ně tak v tescu koukala a vim prd, koupila jsem si do porodky pampersky tak nevim jestli jsou dobrý

achalteke
28. kvě 2009

Jsem dostala šílenou chuť na kafe, ale nemám tu ani zrno, tak jsem si dala štráfek hermelínu 😅

inna12
28. kvě 2009

tak já jsem nažratá, včera jsem si koupila kuřecí, já jak jsem sama, tak jim děsný blafy a žádný maso, tak jsem si uděla už včera a dneska též kuřecí kousky, těstoviny, zelenina a hermelínová omáčka, ta od Apetito je fakt skvělá, ,mám je moc ráda a je to hned...zejtra jdu na oběd do města, tak jsem ráda, že nemusím nic chystat, fakt mě to nebaví jen pro sebe... 😠 😠

Pedí, to je fakt pech s malým, chudák, tu pusinku a do toho teplotu 😖 se mění počasí jak blázen, jsem měla mít po cvičení spicha s kámoškou, ale ted mi volala , že má skoro 39 teplotu taky...

tak já pomalu jdu na to vyřizování 😝

jo a Evi, díky za popis! ten sterilizační roztok normálně pořídím v lékarně, jsou nějaké druhy bo co?? tohle ještě neznám 😀 😝 tak později musím pořídit...

Indi, no máš pěknou výbavu už 😀

tak pa doufám, že nezmoknu

inna12
28. kvě 2009

Jájo, jojo, budeme slaměnčit spolu 😉

achalteke
28. kvě 2009

Holky tak tohle mi neznámo kdo poslal na mail a já jsem se z toho posadila na prdel:

https://www.youtube.com/watch?v=N6EYrqIn0yI

😅 to je neskutečný

Jo jo Inuš tak snad neuschneme úplně 😉

inna12
28. kvě 2009

jo a Pedíku, kruh mají v akci v Ternu (ano v Ternu 😀) za 25 voček, to jde ne? a pampers baby active v akci a k tomu dostaneš ten boxík na vlhčený utěráky pampers...

Indi, já nikde ještě neviděla ten boxík Huggies, jaks psala, že je dobrý... 😖

ježiš, mně se nechce ven a musím jsem taková veš líná, když je takhle zatažíno 🤐

peda
28. kvě 2009

Holky,mě jebne,on už má skoro 39 stupňů.Tak mu dám brufen a budu se modlit,aby zabral,aby to brzy přešlo a abych něco nechytla 😖

Inníku,terno je terno 😀 😀 tam holt mají úplně všechno 😅
Ten boxík jsem taky nikde ještě neviděla,budu taky muset koupit jiný.
Mě nějak ty kupovaný omáčky nešmakujou,pro mě to je chemickej vzorec 😝 ,apetito už jsem taky ochutnala,ale nevím,jestli to byla zrovna ta heremrlínová.

Indi,já právě potřebuju ještě kartáček na zuby,nechci si tam brát svůj 😀
A tu kávu příští týden s vámi teda dám,si věřím 😉
Jája to musí naplánovat nějak co nejdřív,ne na pátek,ten pátek vidím jako můj den D 😀 😅 😵