Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
9. čer 2009

Dadu tak teď už budeš jen odpočívat a to by bylo abys malýho ještě nějakej ten týden neponosila 😀 a tak to jsou dobrý zprávy z toho Krumlova, to jsi mě potěšila...

Jo látkovky to je boj, mi povídej...

achalteke
9. čer 2009

Holky Kroupinda má nový fotky holčiček v albu 😵 😵 😵 😵 jsou krásňoučký a malinkatý 😀

Pedí Ellík je taky krásná!!!! doufám, že se vám daří dobře, holky zlatovlasatý 😉

dadunka
9. čer 2009

Jájo,taky mu domlouvám,že ještě musí nějakej tejden vydržet a ať tolik netlačí na čípek. Ode dneška by stáčilo ještě 5 týdnů, aby už se to bralo jako,že je narozen v termínu.

Tak vy jste se srážely a mně se nic neřekne jo!!! 😠 Máte štěstí, že bych stejně nemohla! 🙂 A udělaly jste alespoň nějaký fotos???

zuzka84
9. čer 2009

ahoj holky,
srazik fakt super , uteklo to ani nevim ja 😅 . jen Dada je ted nejaky unaveny a zpruzeny 😀

Dadu - tak at to jeste par tydnu vydrzite a muzete rodit v krumlove , snad by ani inkubator nemusel byt potreba ne 😉 . drzim vam palce 🙂
to ja zas uz uplne vidim jak budu prenaset - to bude taky opruz, ale lepsi nez se bat ze bych treba musela rodit v CB 😒

ellinka je krasna, takova nazehlena 😵

Jajo - teda to je neco 😲 😕

dadunka
9. čer 2009

Ahoj Zuzko, taky bych strašně ráda do vysněné porodnice a ne do Písku, i když můj gynekolog tvrdí, že do 36tt bych měla jet do Písku...ale asi bych stejně valila do Krumlau, co vy???
Jinak mě ten primář dost potěšil, že už od 34tt se může k nim, v to jsem upřímně nedoufala. 😉

achalteke
9. čer 2009

Dadu byl to takový mini srazík (ale o to lepší řekla bych) já, Inuš, Indi a Zuzko...pěkně jsme pokecay 🙂 Dáda i malej Indíček byli super a správňácký klucí....

No u mě je Krumlov jasnej 🙂 🙂 🙂

achalteke
9. čer 2009

píšu jak tatarka promiňte, ale na klíně mi leží pes 😅

cipisek007
9. čer 2009

Ahojky holky,

byla jsem odpoledne s Bárou na očním ☹
Jsem z toho nějaká rozhozená. Musíme za 14 dní ještě na rozkapání, aby se jí na to kouknul pořádně. Zornička opravdu rozšířená je, má hodně řídkou duhovku na pravým oku, ZATÍM to prej na vidění vliv nemá a je MOŽNÝ, že na to oko bude na 100% vidět. Levý oko je to samý, jen lehce lepší ☹
Prej je to vrozená vada, která se projevila až teď ☹
Byla jsem při tom vyšetření a bulela jak želva, ještě teď má Barča otlačenou kebuli, jak jsme jí pevně držely se sestřičkou na tom přístroji (takovým tom, jak si zapřeš bradu a čelo a dr. ti kouká světýlkem do oka). Oko jí "držel" otevřený takovou drátěnou věcí, no masakr 😢 😢

cipisek007
9. čer 2009

jé foto ellušky 😵 je krásná 🙂

achalteke
9. čer 2009

Uaaaa Míšo to zní fakt strašně, chudák malinká ☹ ....Myslím ale míšo, že tohle by se mělo fakt zlepšit, já měla do asi 5 let zase nějaké problémy s rohovkou a pomalu to zmizelo. Myslím, že ty oči se dobře regenerují a ty oční "součástky" jakoby stále dorůstají. Určitě do bude dobrý, no ale to vyšetření ☹

cipisek007
9. čer 2009

jáji, fakt? jenže u ní to zjistili až teď, když jí vyšetřovla tenhle samej doktor ještě na neonatologii, tak nic neviděl.
Beruška moje maličká.
to vyšetření bylo fakt hrozný, tohle s ní naše očařka nedělala ☹

achalteke
9. čer 2009

Míšo já bych řekla, že na tý neonatolce se tyhle ještě přeci jen zjistit tak úplně nedají - tim spíš že právě ty očička ještě jakoby dozrávají a právě že stále dozrávají a mění se a je to nejspíš jen přechodný období, mě to zjistili tenkrát asi v půl roce do tý doby mi jen slzely oči, tak máma vykapávala a co já vim ještě a bylo to čím dál lepší...ale byla to rohovka

indigo
9. čer 2009

Jé Míšo zní to teda fakt hrozně, beruška malinká... 😖

indigo
9. čer 2009

Dadu tak to vypadá, že další miminko bude od tebe! No stejně to doufám ještě chvilku potrvá..... 😎

Jájo jen se klidně poptej na koš, mojí podmínkou je aby byl na kolečkách a tak do 1500 maximálně. Nebesa a podobný vymoženosti nemusim... 😎

indigo
9. čer 2009

Teda ty Kroupátka jsou nádherný, a každá jiná mi přijde... 😎

indigo
9. čer 2009

A Elluš je celá moje dítě... 😀 Jé já už chci taky miminko!!!!!!!!!!!!! 😝

cipisek007
9. čer 2009

No jooo, Kroupi tam má nový fotečky!! Teda ty jsou 😵 A Adélka jak je černovlasá, víc než Zuzanka. A taky mi přijdou každá jiná 🙂

cipisek007
9. čer 2009

Dadí, teda tobě se to strašně rychle přiblížilo! Držím palce, ať vydržíš dýl než do toho 35tt!!

Koukám, že jste si srazík užily!! Příští je už i náš 😉

Jáji, o rohovce mi taky něco říkal, ale já jsem dneska totálně mimo a jediný, co na 100% vím je, to, co jsem psala předchvílí. Snad se to spraví a nebude to nějak katastrofální. Můžu mít něco jednoduchýho? Lehací těhu, brzkej porod, měsíc ve špitále, vojtění, teď oční. Ach jo ☹

cipisek007
9. čer 2009

Jdeme koupat, snad dneska vytuhnou brzy, Barča přes den spala cca 2 hodiny roztrhaně a Terka je vztekloun starej. Bolí mě hlava, motá se mi a jsem unavená. A ještě smutná k tomu. 😢

dadunka
9. čer 2009

Míšo, to je nepříjemný s tím vyšetřením, ach jo. ☹ Taky čekám co bude s očima u Tády neb manželovi operalovali už jako malinkému šilhání a mám na obě oči okolo pěti dioptrií. Doufám, že jsem to svým genetickým podílem alespoň trochu stáhla 🙂

Indi, košík mám taky, sice je asi 55 let starej a při kolování po všech generacích se někde zapomněla ta tyčka na nebesa (DÍKY BOHU! 😀 ), ale plně funkční, taky na kolečkách. Viděla jsem je i v Bejbycentru,ale asi budou dost drahý.

dadunka
9. čer 2009

Operalovali, to je vtipný, samo mělo být operovali, ale vy jste chytré dámy a jistojistě jste to všechny pochopily, to je tím, jak píšu vleže. 😎

inna12
9. čer 2009

ahoj, tak mi teprv ted dorazili domů 😝 fotku Ellušky jsem vám musela poslat z kanclu hned 😵 je krásňoučká 😵 a já jsem taaak unavená 😝

Dadu, tak se už fakt pošetřuj, at vydržíte, ale zase i kdyby NAHODOU chtěl ven, tak ten 32 tt je za tebou a to je moc dobře! 😉

tak kočík už máme doma, je krásnej, úžasnej 😀 a vložka taková jaká měla být, tak se mi tam hned ulevilo, skládat jde opravdu lehounce 🙂 tak už se Dadu taky těšíš, což 😉 a za ty barvičky jsem moc ráda, vypadá to dobře..

Míšo, mrzí mě, že má holčička trápení s očkem a takhle jí "mučili" ☹ snad to bude ok

Jajuš má spoďáři, to je hlavní 😀 a kolotoč jsi koupila dobře, barevnej, veselej, pěknej 😉 jak si cestovala domů? mělas vlak akorát?

Indi a děkovala jsi... 😉 není zač...

Kroupindátka jsou boží 😵

jdu se najíst..hezký večír

cipisek007
9. čer 2009

Dadí, já mám taky asi 4 dioptrie na každým oku, David má oči v pořádku, tak třeba... Ale takovejhle problém, s prořídnutou duhovkou to nemá nikdo v rodině a abych řekla pravdu, tak o tom slyším poprvé.
No uvidíme za 14 dní, to budeme ještě moudřejší.

No my jsme vykoupaný. Barča usnula při jídle a Terka tam něco žvatlá. Já jdu do sprchy, třeba mě trochu probere.

cipisek007
9. čer 2009

Jdu do postele s křížovkou. Dobrou noc! 🙂

dadunka
9. čer 2009

Taky jsem o řídké duhovce nikdy neslyšela... 😒 snad se to upraví, jak psala Jája. Dobrou Míšo! 🙂

Innuš, vyfoť kočík do alba prosím.To je dobře, že to nezblbli.

inna12
9. čer 2009

Dadun, já bych ráda, když já už asi tejden nemůžu najít kabel ☹ ☹ ale jdu ho pohledávat, to není možný, se mi normálně vypařil 😀 😝

indigo
9. čer 2009

Dadu náhodou takovej letitej koš po mnoha a mnoha dětech bude lepší než novej za 4-6 tisíc z bejbycentra, o němž celekm pochybuju, že odvozí víc než jedno dítko a nerozpadne se..... 😖

Jé to je dobře, že Inuš nemá kabel, kdoví co tam dneska vyblejskla..... 😀 😎

inna12
9. čer 2009

jo a mám fotky ze srazu a ten kabel furt nechce vylézt 😝 🙄 😀 ale Indi já ho objevím 😀

achalteke
9. čer 2009

sem vytuhla a zbudila jsem se před asi půl hodinou. je nějakej špatnej tlak motá se mi šiška 😕 . Dokoukám ordinaci a budu chvíli pracovat a stejně u toho zas vytuhnu