Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
18. čer 2009

Pedí, tak Pavla popožeň, chceme Ellinku vidět!!! 😵
No snažím se na to Barči oko nemyslet, jinak bych byla moc vynervovaná. Pořád jí sleduju, když na něco kouká, jestli kouká oběma stejně, jestli vidí hračku i když jí dám ze strany k tomu víc "nemocnýmu" oku apod. Kouká a vidí snad dobře. Uvidíme příští pátek, ale to víš, že se moc bojím. Doktor mi jí chtěl na tu prohlídku uspat, ale sestra ho naštěstí přemluvila, že je ještě malá a že jí udržíme (je to masakr to vyšetření, bulela jsem u toho a Barča řvala jak raněný zvíře ☹ ). Děti se prý na větší prohlídky a sondáže očí od půl roka uspávají... ☹

Mizím, papa 🙂

indigo
18. čer 2009

Ahoj Pedí! Jo to máš recht, ještě přehodnotim, jestli do toho horka vyrazim... 😝 maximálně zvládnu poštu, včera nás pošťačka nestihla a dorazily dekorace Tádovi nad postel a jsem celá nedočkavá až mu to vykrášlím... 😀 to už prostě další den nepočká..... 😀

Evi - no jo, tý jo už příkrmy?!? Však jsme tu nedávno seděly a tebe bolelo břicho..... no jo, to za chvíli čeká mě, holky doufám že v "mojí" chvilce nenapíšete, že je horko a že radši než na koně půjdete k vodě..... 😠 😀 😀 😀 😝

Míšo hele ta váha holek je fakt krásná, vem si, že "normální" děti by měli mít v půlroce dvojnásobek porodní hmotnosti, v roce trojnásobek. Plus minus tedy... 😎
Jé, Táda měl v půlroce 6,85kg, jsem se schválně koukla... 😀 😎 To teda proti holkám skoro nepřibíral.... 😝

achalteke
18. čer 2009

Dobrý ránko....snídám žemlovku, mňamka 😵

Tak vy se smějete mojim itti bitti jo? 😀 😀 😀 😀 no jen počkejte až je uvidíte - vás smích přejde a budete je straaaaaaaaašně chtít a já je nedám 😎 😎 😎 😎 😀 ....jo je fakt, že to zní jak tajemnej jazyk 😉 ...
Budu si muset na srazíku na chvíli ukrást nějakou látkařku - nejspíš Barču, páč mám nějaký dotazy 😀 ...

Strašpy gratuluju k manduce za tak skvělou cenu, výbornej kauf 😉 ,....apropos Indi, koš už je doma?

Petí to pasování je bezva u nás ve škole to taky provozují i pro veřejnost a pak ještě později děti pasují na čtenáře, je to parádní a má to glanc....místní základka se mi fakt zamlouvá 😵

Pedí je mi líto s tim mlíčkem, ale tak snad se to třeba ještěsrovná, drčím ti palce a už se nemůžu dočkat fotek 😉

Zuzko ty budeš brzo novomanželnica, ne? 😎 😎 😎 😎

jéééééé já už se na ten srazík tak těším, to zas nezavřeme tlaminky, paráda 🙂 😵 a budu se strašně těšit i na hradeckou sekci a Míšu se svým ansáblem....

No tak dneska by mi měla přijít kojopodprda od Naturany (moje podprsenková značka), ty ittinky a chlapoušovi jsem jako překvápko objednala nový dvd player, páč tenhle krám poletí z okna 😠 😀 ...a jestli to všechno nepříjde tak budu pěkně nasratá....

a včera jsem byla u kadeřnice, abych se vám líbila....a byli jsme se vykoupat v Lipně už (pěkně jsme si zanaháčkovali) -zrovna teď je pěkně čistý, pak už to bejvá humáč...

a měla jsem dnes v noci nostalgickou - vzpomínala jsem jak jsme jeli touhle dobou loni na dovču a Míša byla těhu a když jsme přijeli, tak jsem se dověděla že čeká dvojky a Barča je těhule 😵 😵 😵 😵 ....jak ten čas letí

Jo a málem bych zapomněla - včera v noci jsem se vzbudila a na košili koláč mokrej u levého prsa, lepilo to tak, že se mi košile přilepila k prostěradlu 😀 😀 😀 😀 no koukala jsem na to jako blázen 😅 ....vzbudim chlapa a říkám: "Hele mě teče kolostrum!" A von: "No, tak snad se do porodu nezkazí." 😀 😀 😀 😀

zuzka84
18. čer 2009

no jo , v patek ma byt lip, ale zase hlasej ty bourky a krupobiti , tak nevim indi 😅 😉

indi - hele v tvoji chvilce ja budu u vody a ty mi budes podavat zpravy smskou jo 😀 . ale co , to bude rychly , tak jen napises , ze uz je ingeborg na svete 😀 😉

zuzka84
18. čer 2009

pedi - s kojem drzim palce. zkousela jsi nejakou laktacni poradkyni ?

jajo - no jasne, v patek ... pro stesti nam bude lejt jak z konve, trochu blesku , krupobiti ... no jeste ze me to teda vuuuubec nebude vadit 😀

achalteke
18. čer 2009

Zuzko paráda, taková má svadba být - trochu netradiční, ať je na co vzpomínat 😉

peda
18. čer 2009

Tak Eli spinká jak dudek,usnula u prsa 😵

Týýjo,o vlastně,Zuzík bude nevěsta 😵 😵 ,Zuzi a tady na radnici?Že bych jako jela s malou náhodou kolem 😅 😀

Indi,mě taky praskla voda a sice holky nebyly u vody 😀 😀 ale v peří 😀 ,tak mi to moc platný nebylo

Tak laktační poradkyni jsem nezkoušela.Budu s snažit vždy dát nejdřív prsíko a když bude málo,tak flášu.

Jájo,tak to asi problém s mlíčkem nebude,když už je teď 😵 😅 ,to aby jsi chodila hají s kloboučkem,nebo lapačem,to bude manža zas koukat,jaká jsi erotule 😀

zuzka84
18. čer 2009

pedi , hlavne to neee 😀 , ja vam ukazu fotky kdyz tam budu vypadat normalne 😀 . ale jo , je to tady na radnici
to ja pak litovala kdyz jsem nezkusila laktacni poradkyni ... si to dodnes trochu vycitam

indigo
18. čer 2009

Pedí kdybys přeci jen náááhodou chtěla jet kolem radnice, mají to až ve 2!!! 😀 😎 Teď mě Zuzka bude milovat..... 😀 😝

A propó - Jíčo - koš dorazil včera, večer ho chlap složil, docela fajnej, domácí výroba, starší, je vidět, že pár dětí už odvozil, moc se mi zamouvá, lepší než ty nový předražený co prd vydrží. Nebesa poletí, stejně jsou ty "železa" nějaký zvohejbaný.... 😀 😎

Já si skákla na poštu a pro Lovelu a dneska už mě ven nikdo nedostane, je tam hrozně... 😝

achalteke
18. čer 2009

No mě teď volala kámoška (ta moje úča frániny) jestli nejdu na chvíli ven, tak ač horko tak jdu, neb je to zaběhlá šátkařka, takže zabalim šátek a valim na "kurz" 😀 😀 😀 😀

zuzka84
18. čer 2009

indigo, tobe tak priste neco reknu 😠 , natoz te pozvu 😀 😀 😉

peda
18. čer 2009

Jéé,že bych viděla nevěstu???To já bych moc ráda,ale nechci někde vokřenďávat,počkám si na fotky.Ale mám to za rohem 😝 ,že by??

Indi,vždyť jsi měla koš slíbenej 😀 😀 to už padlo?? 😨 😅 ten jsi sehnala přez inzerát?Já mám Eli přez den v cestovní postýlce,mám jí mezi obývákem a kuchyní,koupila jsem do ní taky pořádnou matraci.
Tak jdeš prát hadérky? 😵 😵
a co malýmu tu dekoraci,tak musíš hodit foto,aby jsme se taky pokochaly.

Jíčo,tak hodně zdaru při učení 😉

jitkaaa
18. čer 2009

Ahojky .Dostala jsem od kamarádky z jiné diskuse na vás odkaz ,tak jsem přišla pozdravit a možná občas nakouknout 😉 Jmenuju se Jitka a v září čekáme Arťačku Elišku. 🙂

petreva
18. čer 2009

Ahoj holky, tak jsme přes poledne doma a nedalo mi nenakouknout, když mi dítko zdárně usnulo...
JITKO, moc tě zdravím a i Elišku do bříška 😵 Jen přijď častěji! Bude nás víc! A to je vždycky dobře 😵
ZUZKO, jakto že já nic nevím!!! To je hezký!!! Ze srdce gratuluju předem, snad nic nezakřiknu a nepokazim...do společnýho života přeju co neeeejvíííc štěstí, hezký děti máte 😉 a lásku jistě taky!! Mooc vám topřeju! A deště se neboj, kdybyste viděly naší svatbu s těma fo pa!!!Bóže to bylo trapasů...ono nepršeno ale doslova a dopísmene lilo!!To byli potoky zhora!! Kytky na autech mokly, stuhy se trhaly...a nejlepší bylo,že když šel P. pro kytky do květinky, měli jsme tam objednáno lautr všechno, tak paní ode dveří otevřela ústa a řekla, že na nás zapomněli...to bomba!!Pak se nám stratil strejda...no teď už se smějem, ale bylo nám bledě...takže to přežijte hlavně ve zdraví, zbyte se poddá 😉 a fotečky se moc těším, jé to si zase zavzpomínám...
INDI, na příkrmy máme ještě čas, jen musím sondovat s příslušným předstihem, protože se ke knížce těžko dostanu 😅 natož hledat na netu...tak jsem vyčů..a zeptám se zkušených 😉
PEDI, toje mi taky líto s tím mlíčkem. My jsme tenkrát ve 14dnech E.jeli na tu pohotovost, kde se přišlo na to, že má chuděra hlad..taky jsme pak částečně přikrmovali, ale stříkačkou ač to bylo na bednu. Brďo, budu držet moc palce. V šestinedělí jsou fakt výkyvy sem tam, ještě se klído může laktace rozjet. Ale když ne, tak se vyprdni na nervy!! No, ode mě to sedí, co 😅
Je tam teda fakt vedro. Elenak mi ze všeho tak vyrostla a já nějak nestihla nic dokoupit, tak ji body vždycky v ruce trochu vytáhnu, aby jí to neškrtilo 😀 , chuděrka 😀 . Hned jak bude mít P. trochu volněji musíme vyrazit něco pokoupit. Jsem ostuda 😅 Zítra jdu zase na krev, E beru vždycky s sebou, tak snad to zvládnem bez řevu. Ty jo,holky, já si na něj asi drobet zvykla. No, když je toho moc tak už mě to štve, ale tak nějak je taková, NO 😅 Teda doufám, že není nějak nemocná...

zuzan
18. čer 2009

Ahoj holky, tak na vás jdu zase po dlouhé době juknout a zkouknout, co řešíte 🙂
Peťo, Máťa je krásně vysmátý miminko 🙂)) Kéž by mu to vydrželo na celý život, takový bezstarostný 🙂))
Evi, co vaše kojení? Koukala jsem do alba na Elenku a je to pořádnej kus ženský, takže hlady určitě netrpí ani nestrádá, tak když někdy nebude mít chuť, určitě to dožene při další dávce 🙂))
Zuzi, tobě gratuluju ke svatbě a přeju do společného života jen a jen štěstí, i když to největší už máte 🙂))
Pedo, tobě moc a moc gratuluju k holčičce, ať je na světě šťastná a vám dělá jen a jen radost 🙂))
Jájo, jak ty se cítíš jako těhulka? Nezávidím ti poslední týdny těhu přes léto, ale snad nebude moc parný a budete to v pohodě zvládat 🙂)) Ono když je viditelný cíl, tak to strašně rychle utíká a za chvíli budete mít Šimonka u sebe 🙂))
Míšo, jak vy bojujete? Často si na tebe vzpomenu, když Vendulka nechce spinkat (často spinká tak hodinu denně a víc ani ťuk), ty to máš všechno dvojnásobný, tak snad to v pohodě zvládáte 🙂 Co se té váhy týče, tak Vendulka měla v 5,5 měsících 5,5kg, v 6ti měsících 5680g, takže bych to až tolik neřešila, sama doktorka mi řekla, že z příkrmů bude přibírat pomaleji a do 6,5 měsíců jsme plně kojily 🙂
Teď už povídáme pár slovíček, chybí nám prdelka, protože z lehu jdeme rovnou na nožičky (sezení je asi dost nuda) a z větší výšky je toho víc vidět, maximálně sedí tak v kočárku, protože tam by se ve stoje neudržela...je to moc krásný období... Tak vám všem přejeme krásné léto s mimískama a těhulkám ať to rychle uteče a mají své uzlíčky štěstí u sebe 🙂

kacena00
18. čer 2009

ahoj jen zdravím s cyrilkem v rukou, koník je pro mě moment. luxzüs kt. si nemůžu dovolit, léto protrpíme, protože c. je nějak extra citlivej na vedro, nespí a jen neš´TASTNĚ BREČÍ, NAVÍC SUNARUJEM, a víc jak 90ml vyjimečně 120 mi nevypije, takže ani tím neusne A KDYŽ SE VŠE NETOČÍ OKOLO ZABAVOVÁNc. utěšování cyrilka nebo uspávání, tak prozměnu jíme, noci taky k hovnu, takže tak, proto jen krátce a padám

pa

zuzan
18. čer 2009

barčo, držte se a posíláme hodně sil!!!

indigo
18. čer 2009

Ahoj Jitko!
Vítej u nás arťaček! 😎 Eliška tu nebude jediný záříjový miminko, že? Jíčo a Zuzi? 😎

Dneska je teda na umření, nemám ráda horko i jako netěhotná, v zimě mi pod bundu stačí tričko, na jaře chodím v kraťasech a v tričku, teď bych si potřebovala odložit úplně všechno... 😀 hlavně ten batoh na břiše... 😝

lenkacar
18. čer 2009

čus holky koukám jestli má pedík fotečku elinky a nic nevidim ☹ ☹ ☹ ☹

lenkacar
18. čer 2009

jinak zdravim všechny těhulky i maminky

indigo
18. čer 2009

Leni Pedík se nějak nekamarádí s pc, ale manžel přislíbil večer pomoc, tak snad fotky budou... 😎

straspytelka
18. čer 2009

Ahoj holky, dneska nemá Síma den, na kyčlích jsme dopadli blbě...večer napíšu teď nestíhám, jdu koupat, kojit , žehlit ještě pár kousků a pak si sem snad sednu 😉 zatím papa

menny
18. čer 2009

Ahojky, tak jsem myslela, že si tu dnes
s váma budu mít čas pokecat, lítám ale od rána
jak hadr na holi.
Nestihla jsem vás dočíst, rovnou píšu.
Snad si sem konečně večer sednu a dočtu.
Musím se ale na chvilku urvat abych vám napsala
mám super novinu: už nemusíme cvičit vojtovku !!!!!!!
Máme cvik na míči na zlepšení pasení hříbátek a masírujem
nožky, ale s vojtou je šlus 😵 😵 😵
doufám, že napořád.
Ječíme, tak pádim

cipisek007
18. čer 2009

Péťo, tak to je úúúúúúžasný!!!Moc moc gratuluju a tiše závidím 😉 Ježiš, jámám takovou radost, až mi běhá mráz po zádech 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipisek007
18. čer 2009

Tý jo, to bylo horko dneska.
Holky byly tak zpocený, že jsem je po koupání musela zasypat dětským zásypem. A to měly na sobě jen lehký ponožky a body-tílko.

Vítám novou tvářičku i její Elišku 😵 Krásný jméno jste vybrali. Bylo to jedno z mých favoritů 🙂

Strašpy, co ta Simča?? Máte nějaký kšíry nebo široký balení?

Co se naší váhy týče, já jí neřeším, jen se mi líbí, že zdejší miminka mají stejně jako my teď 🙂 Ale vím, že jsme přibraly dost na to kolik jsme vážily 🙂

Zuzko!! Vendulka už trénuje slovíčka? Šikulka 😵

Koukám, že se spaním nemáme problémy jen my a Evička, ale i Cyrilek.

Peťo, co Matýsek? Už je lepší nebo pořád brekavej? A to budeš s M. cvičit na gymballu? 😕

menny
18. čer 2009

Už spíme.
Zuzanko s Vendulkou. Tak ráda vás zas vidim.
Teda Vendulka je tak velká slečna. Ona už stojí. Páni!!!
Je moc hezká. Zuzko jak ty se pořád máš, nás tu zanedbáváš

Zuzka se nám bude vdávat????????

Strašpy, co má Simonka s kyčlema?? Prdelinka malá
to je mi moc líto.

Jinak Davídek se do školy moc těší. Bude ve třídě
s nejlepšíma kamarádama, tak se těší. Zato maminka to
oplakala asi ještě ořvu. Ke to tak dojemný. Tak
super školku a učitelky máme. Jsou tam super parta.
Ty jo, už mám doma velkýho kluka.

Míšo moc děkuju!!! Jsem šťastná!!! Moc vám přeju aby jste
taky brzo cvičit nemuseli!!!!
Co ta Barunka??????? Kočička
Ježíš to je trápení ☹

cipisek007
18. čer 2009

Peťo, u nás se uvidí, až se holky postaví, takže ještě nějakej ten pááááátek budeme vojtit ☹ Ale snad to bude k něčemu dobrý. Půlrok jsme zvládli, tak vzhůru do dalšího 🙂
No s Barčou uvidíme příští pátek. Bojim bojim.

cipisek007
18. čer 2009

NO já věděla, že jsem na něco zapomněla reagovat - zuzka se vdává??? A že nám to nikdo neřekl!! Zuzi, doufám ,že budou fotečky 😵

cipisek007
18. čer 2009

Jáji, ansáblem 😀 ale máš pravdu, jestli dorazíme, tak nás cipísčat tam bude nejvíc 😀 😀 Jsem zvědavá, jestli tak početnou dámskou a ještě těhotnou společnost David rozdejchá 😀 😀

menny
18. čer 2009

Jinak se spaním je to na štíru 😠 😠
kojila jsem kolem 3h a pak tak v 6h
někdy vstal místo v ty 3 i v 4-5h
a teď po 2-3h ☹ je to mazec
ve dne v jednom kuse kňourá a spí vždy jen tak 15min
a hned fňuká. Často prořve dopoledne a nemže pořádně zabrat
Je to teď poslední dny.
Mlíko mám, ale jestli ho zasytí?? Nevim jestli zuby??
Hodně slintá a cpe ruce do pusy.
Taky jestli to nemůže bejt tim vedrem??
No vůbec netušim, ale štve mě to!!!!
Jsem večer KO
Snad se to hodí brzo do klidu!!!!