Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
19. čer 2009

Zuzi, to mi ani neříkej, že to není přechodný období a že to bude trvat a trvat a trvat... A dvakrát. Ježišmarjá.

Heleď, nevěsto, jaktože se nepřipravuješ? Jsi nervní? Já bych byla jak sáňky v létě 😀

petreva
19. čer 2009

Míšo, to mě mrzí!!! Už jsou po snídani? Že by cácorky aspoň vytuhly, když budou sytý? Ale fakt to svědčí o tom, že se něco děje, ne? Když to není jejich normál...u E to normál je 😅 tak se spíš divím, když je hodná (teda relativně, jako normálmimčo)...
No jo, Zuzko,co ty tu?? Honem učesat namalovat a nechty nekousat! 😀

zuzka84
19. čer 2009

miso - no ono to urcite nekdy prejde 🙂 , doufam ze to bude u vas brzo. ja jen nechapu cim to u tech nasich deti je zapricineny ... co tak zavratneho se jim stalo v pul roce? 😉

jo a pripravovat se budu az budu schopna se udrzet na nohou , jsem totalne chcipla po ranu a fakt nevydrzim chvilku stat , tak setim s cajem u PC 😀
S. taky jeste neni vzhuru a jeste se na nas tvaril dost pitomne ze ho jako budime 😠

zuzka84
19. čer 2009

evi - neboj nehty si nekousu , uz je mam nalakovany 😀 . a namaluje me kamoska az dorazi a ucese jeji dcera , takze na to mam cas , obrad az ve dve tak to nebudu hrotit 😀

petreva
19. čer 2009

No,jo obřad až ve dvě...to já plašila od 5ráno 🙂 a jaký pak nastaly průsery...dáš pak fotečky do albíka, viď 😵

cipisek007
19. čer 2009

Evi, já už si snad i myslím, že jsou to zuby. Dásně sice tomu neodpovídají, ale možný je všecko. Až se vzbudí, tak jim zase projedu pusiny.
Jenže co by se dělo. Oni se prostě vztekaj. Ani slza. Když už jí mají, tak je pochovám, dostanou čajík a kapičky na prdíky a je klid.
Teď spí, Bára na boku, nohy zaseklý o šprcle. V poslední době jinak nespí 🙂 Až se bojím, že se v noci přetočí na bříško a zadusí se. Asi taky plaším zbytenčně. Terka klasicky na zádech ruce miminkovsky u hlavy. Ani jsem je nepřikryla, je tam v ložnici skoro 25 stupňů.

Výborně, Terka je vzhůru.

cipisek007
19. čer 2009

Zuzi, dobrej svatební den 😀 Nevěsta není schopná se udržet na nohou 😀 😀 Poprvý se dneska směju 😀

Holky jdu něco dělat. Zase vyrážíme na víkend k našim, když není David doma a tak nás musím sbalit a trochu to tu poklidit. Ještě se určo ukážu, zatím pa a Zuzi, kdybych tě už nezastihla, tak hodně štěstí 😵 a žádnej průser na radnici 😉

petreva
19. čer 2009

Tak jdu za Elčou, musím dneska na hematologii. Takže se jdem štrachat ven, ještě spinká, ale probudila se asi pětkrát od toho ranního kjení...tak semějte hezký den a ZUZKO tobě nejhezčí 😵

zuzka84
19. čer 2009

evi - jj, az budem mit fotky od fotografa tak je tam dam (tedy pocitam s tim ze uz to davaj automaticky i na CD)

miso,evi - diky 😀

mon73
19. čer 2009

ahojky 😉
Tak se přidávám do klubu "divnejch" miminek. Tobís je opravdu moc hodnej, ale asi poslední tři dny je ukňouranej, a špatně spí. Kojila sem v 17. ve 20 a pak až ráno v 5. Včera v 17.30, ve 20, ve 21.30 ve 23 a ve 4. Asi je jim opravdu horko. Dala sem mu slabou deku.

Straspy, neboj, ty jadýrka to nic neni. Já to měla u obou kluků. Teď sem byla s Tobim naposled, už mu jadýrka dozrály. A širší pleny sem neměla od začátku, a ni teď.

Myslim že Peda se mně ptala na alergii, jestli jí mám na jahody. Ne, ne, jahody sem sbírala apekla koláče. alergii mám pilovou. Teď na to nic neberu, tak si "užívám" 😠

Tak já zase mizim, pa

Jó a ahoj Zuzi, Vendulka je už slečna a koukám už na vdávání 😀 Moc pěkný fotky 😉

cipisek007
19. čer 2009

Ty jo bouřka, Zuzi, bude vám pršet štěstí 😉

Jsem se před chvíli normálně poblinkala 😅 Počasí? Únava? Tohle se mi ještě nestalo. Teda pokud bych nebyla těhotná, což nehrozí, leda by do mě vstoupil duch svatej...

Moni, tak je asi něco ve vzduchu, to přeci není normální, aby normálně hodný miminka najednou obrátily 😒

zuzka84
19. čer 2009

miso - hele to uz prsi od pulnoci , zrovna se tu tlemime jak skvely pocasi na to mame ... no nic , pujdem v letnim - myslite ze zmrznem 😀 😀

zuzka84
19. čer 2009

jeee a jeste to vypada ze nam tady budou dnes vrtat (pohosteni mame doma) ... no tak to je faaaaajn 😀

cipisek007
19. čer 2009

Zuzi, dneska určitě nezmrznete ikdyž prší a je hnusně, tak je tam teplo 😉 Prsší od půlnoci? Tady na Máji začalo až tak ve 4 ráno 😕 pak přestalo a teď s bouřkou zase začalo 😀

Jako dneska je tu kravál na entou, z jedný strany staví bytovku, z druhý zateplujou panelák a někdo v paneláku u nás buší, vrtá, klepe. Hrůza. Ještěže po sváče odcházíme, snad nachvilku přestane pršet.

indigo
19. čer 2009

Brý ránko!
Nevím jak na Pražským a na Máji, ale na Šumavě začalo lejt když jsem šla spát, vylezla jsem na balkon a sosala ten vzduch, no magor..... 😀 V 5 se mi do postele nastěhovalo dítě a prej "prší, maminko, to snad není pravda..." 😀

Míšo holkám snad jen něco přelítlo přes nos a zase je to pustí, jinak je to na Chocholouška... 😖

cipisek007
19. čer 2009

Indi, no asi brzy bude 😀

Mam tu mamku, pomůže mi je nakrmit a pak razíme k našim. Takže všem krásný pátek a víkend a Zuzce všecičko NEJ 😵

zuzka84
19. čer 2009

no tady taky zacalo kdyz jsme sli spat , takze o pulnoci a pak nas to vzbudilo pred patou , to uz byl poradnej slejvak. a holky je tam 18 stupnu, fakt myslite ze mi dite v kratasech a letni kosili neumrzne 😀 ?

indigo
19. čer 2009

Zuzko dala bych Davídkovi dlouhý kalhoty, košili přežije, hlavně plný boty... 😀
Jo jo, pak před pátou, to se mi i dítě vzbudilo... 😀
Mě je pořád horko, i když prší... 😝

menny
19. čer 2009

Ahojky
Zuzko krásný svatební den!!!!! 🙂
Míšo teda, to je mi moc líto, je to na bednu viď. Fakt tě obdivuju!!

Holky na to pondělí hlásí hnusně, tak se asi sejdem v tom obchoďáku. Zuzka
prý ví, kde to je.
Jen vám řeknu, že je to v nový části, tam jak je výtah 2p...Človíčkov 😉 Je to hned na proti eskalátorům
Míšo jak jsem ti psala do IP jak se dostanete do města přes ty kruháče, tak pak by jste se dali na čtvrtý světelný doprava, je to za finančákem, což je hnusná trojúhelníková budova
kolem který pojedete, za ní teda odbočíte, projedete tou ulicí a dostanete se na hlavní třídu a taková velká proskledná budova je obchodní dům Dvořák, je tam i parkoviště 😉

Co vy holky z JH????????

Indi tu skupinu jak si psala neznám

Matýsek spal kupodivu dobře. Kojení ve 20, 4, 6 a teď.
Od dopoledního kňourání ale neupustil, tak jdu za nim, ale myslim, že chce spinkat
Snad, když se teď ochladí bude to v pohodě.
Jen si nedovedu představit, jak to bude vypadat o prázdninách, když budou pařáky
Zatim papa

peda
19. čer 2009

Ahojky 🙂
chci se omluvit,Pavel zapoměl v práci kabel k foťáku,tak mi do alba nic dát nemohl.Ale už ho má v tašce,aby to nedopadlo jak včera.

peda
19. čer 2009

Zuzíku,nevěstinko naše 😵
přeju ti hodně štěstí,lásky a pohody v manželství,ať jste si jeden druhému oporou a jste spokojená rodinka 😵 😵 🙂
Prší vám štěstí,tak to určitě všechno dobře dopadne.

Petruš,taky gratuluju k šikulkovi.To snad není ani možný,jaký dělá Matoušek obrovský pokroky.Když si vzpomenu,jak vyšla plodovka,pak úspěch při narození a teď 😵 😵 😵 moc vám to přeju 😉
A Davídek je opravdu zlatej,máš krásnou rodinu 😉

Míšo,to je teda něco 😢 já si to nedovedu vůbec představit.Ještě,že máš tak hodnou a ochotnou mamku a pomůže ti.Snad si u vašich alespoň drobet odpočineš.

peda
19. čer 2009

Mě bylo v noci taky děsný vedro,propotila jsem i peřinu 😒 fakt děs.
Moje mamka slaví zítra na chalupě narozeniny a jestli bude takle jejt,tak to bude něco.

Ještě jsem vám chtěla napsat,že tchán včera říkal Pavlovi,že máme přijít v neděli na oběd,jestli jim chceme ukázat malou a že jim to musíme říct do večera,jestli teda přijdem.Asi bude tchýně vařit 2 dny,nebo co a že se prý nemohla ozvat,protože byla hrozně nemocná,že jí bolelo hrozně srdce a ty schody k nám by taky nevyšla 😠 ale že sem chodí moje 84 letá babička,no nebudu to komentovat.
Tak aby byl klid v rodině,tak tam pojedem,i když jsme pozvaný na neděli ještě na chalupu na kachnu.To zas bude přetvářka.

A ještě jedna jobovka,moje švagrová neunesla moje těhotenství,ani mi neposlala sms,když se malá narodila a na oslavu mamky narozenin nepřijede,musela si chudák vyměnit službu v práci,jak na potvoru a včera volala mamce švagrový mamka,že taky nemůžou přijet,že musí hlídat sousedům psa 😅 taky dobrý.Ty mi to dítko tak přejou,co?? 😕

peda
19. čer 2009

Moni,tak jahodovou buchtu?taky bych di dala.Já se jahody bojím jíst,kůli Eli,když kojím,tak to můžu teda?
A tu alergii ti teda vůbec nezávidím,to usí být něco,když si nemůžeš vzít žádný lék,to budeš trpět až do podzimu,ne?

peda
19. čer 2009

A ci Inník,kdepak je?už tu dlouho nebyla.Ale asi se učí a užívá si přítele.

Tak já si jdu ohřát rizoto,mám nějakej hlad.

indigo
19. čer 2009

Mě se rizoto právě dodělalo! 😀 tedy ono samo ne, že..... 😝

Ahoj Pedíku! Hele nejsi ty nějaká černá ovce rodiny? Že tě všichni tak hrozně chtějí vidět... 😀 Vyprdni se na ně, my jsme na Ellušku zvědavý mnohem víc než nějaká tchýně, už abys nám jí přivezla ukázat na nějakej srazík na živo... A propó - kdyže to sem pojede Jíča k Čutkovi? Mohla by se objednat tak na 9 a od 10 stíhá kávičku... 😀

Jahody bych se při kojení bála, ale není dítě jako dítě, některý snese v pohodě i fazolovej salát... Tádovi skákaly pupínky při mým sebemenším prohřešku, takže já byla půl roku skoro na suchým chlebu... 😒 😝

menny
19. čer 2009

Ahoj Petí
tak ty tvý tchánovci, to je teda mazec...švagrová ...☹ ☹
je to fakt smutný
já bych tam teda nejela, jsou to fakt ubožáci
Moc ti děkujem za pochvalu 🙂

holky u nás je zítra sraz homosexuálů.
a na sídlišti kousek od nás budou mít sraz.
Jsou hlášený extrémisti, tak jsem zvědavá jak
to tu dopadne, asi ani nepolezem o víkendu ven.
Už jsem dnes potkala v Bille 2 kluky v černých opnutých
tílkách, jak se drželi za ruce...😀 😀

peda
19. čer 2009

Indi ahojky 😉
Tk si jahody odpustím.Když oni tak krásně voníí 😝 .Já jsem černá ovce jen kůli tomu,že jsem otěhotněla.Švagrová to neunesla.Chápu jí,snaží se leta otěhotnět,byla mockrát na IVF,ale tohle mi přijde absurdní.A tchýně má ráda jen Pavlovo prvního syna,kterýmu je dneska 15 let,pro toho oni dýchají.Alespoň pro někoho.Ale jsem velká holky,svůj rybníček jsem si kůli tomu vyplakala,teď už mě to nemrzí ani vztah s tchánovcema,ani s bráchovo rodinou.Trochu mi chybí brácha,ale občas sám zajede.Tak asi tak.

A kávu bych s vámi ráda dala,už jsem po porodu v cajku,spodek už je docela zahojenej,normálně sedím,autíko mám už taky nový,tak jsem zase mobilní,tak když něco domluvíte,tak se na chvilku někde ukážeme.

Indi,tak taky rizotko 😝

peda
19. čer 2009

Petruš,tak to budete mít sladký víkend 😀 😀

menny
19. čer 2009

Ježíš mi řveme a řveme...mě tak třeští hlava ☹

mon73
19. čer 2009

Přidávám se k řadě gratulantů a Zuzi přeju vše jen to nejlepší do manželství. 🙂

Pedi, dělala sem tenhle recept: http://ona.idnes.cz/stavnaty-jahodovy-kolac-08f... móóóc dobrej jen se po něm zaprášilo. a malýmu nic neni.

Alergie mně trápí jen v určítý době. V dubnu a teď. Asi kvete něco víc. 😠

A tchánovce a švagrovou si nepřipouštěj. I když je mi jasný že se to lehko řekne 😒