Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
22. čer 2009

miso - ne ne, on uz vlakem jel 😀
ale tak zkusime to , jdu ho oblect

petreva
22. čer 2009

Taky se loučím...jdem na baštu a razíme..zatím a na všechny s emoooc těším!!!

menny
22. čer 2009

Tady se to rychtuje 🙂
indi vyhrabanou náladu ber s sebou 😉 😀

Míšo. Po očkování 3 dny bez Vojtovky a když je teplota tak
s Matýskem jsem doma 😉

Jinak dítě mi poklidně už skoro 1,5h spí,
tak se těšte že bude vzhůru 😀

cipisek007
22. čer 2009

Jdu skočit pod rozběhnutou slepici. Obě tam ječí jak kdyby je na nože braly. Ach jo.

Peťo, super, aspoň chvilku si od vojtění odpočineme. Jsem už celá unavená, nějak mě to bejt na ně sama zmáhá ☹ Dneska se rozhodne, jestli David přijede dneska nebo ve čtvrtek. Doufám, že dneska, jinak pod tu rozběhnutou slepici skáču ☹

cipisek007
22. čer 2009

Super, takže přijede dneska. V noci vstává on. Kurňa, to taky nemohli dodělat včera?? 😠

Tchýně, ktrá volává v tuhle dobu ještě nevolala, to jsem na to zvědavá. Vsadim se, že jen co tohle pošlu, tak zavolá 😀 😀

Holky jsou už v půli cesty, takže jsou někde v Soběslavi 🙂

cipisek007
22. čer 2009

Hele, holky, nevezete si z Tábora víc než jste tam přivezly??? Prej v Táboře vykradli banku... 😀 😀 😀 😀

menny
22. čer 2009

Ahojky
srazík byl supééééééér !!!!!!!!!
Jsem hrozně nadšená!!!!
Holky bezva, miminka bezva.....
Musíme to brzo zopakovat 😉

Míšo moc se omlouvám, telefon jsem neslyšela, tak tvou sms
jsem četla jen pak Helče a Barče ☹ Promiň

menny
22. čer 2009

Ty jo a holky řikaly že jdou jen do hračkárny 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

cipisek007
22. čer 2009

Peťo, kecaly 😀

Tak to je super, že jste si to užily 🙂 Co Helča? Dlouho jsem jí neviděla neslyšela nečetla 🙂

menny
22. čer 2009

Co neslyšela, nečetla? Taky si jí taky psala??
Tak srazík byla jen kamufláž...na lup se vydaly
pupíkatej gang ...😀 😀 😀

straspytelka
22. čer 2009

Ahoj holky, tak jsme doma, Síma se tu chcechtá, se moc omlouvám, bylo jí tam horko a jiný prostředí, no stydím se, že tu vykládám jak je hodná a kdesi cosi a ona ukáže úplně něco co u ní není normální 😖 Ani jsem s váma moc nepokecala...moc se omlouvám 😖

menny
22. čer 2009

Miminka super! Elenka hodná a vysmátá! Vendulka je drobínek.
O Simonce jsem ani nevěděla 🙂
Davídek je takový malý torpédo 😀
konečně jsem poznala Jáju a velmi se mi páčila 🙂
řikala, že by jsme mohly spáchat srazík na Lipně
by bylo moooc fajne.
S Helčou by jsme jely hned 🙂
indi s Jájou byly chovací tety.
S Barčou jsme řikaly, že vemem šátek a přijedem do ČB 😉

cipisek007
22. čer 2009

Pupíkatej mejl 😀 😀
Helče jsem nepsala, má moc práce s Magdalenkou?

Strašpy, copak? Simonka zlobila?? 🙂

cipisek007
22. čer 2009

Peťo, supééééééééér, takže na podzim další srazík v ČB? 🙂

menny
22. čer 2009

Strašpy, mě přišla v pohodě 😉
já čekala, že to tam bude jeden velkej hromadnej řev
a bylo to v klidu

cipisek007
22. čer 2009

no a fotečky?

cipisek007
22. čer 2009

Peťo, co Davídek? Jak papá ve školce po tom sobotním zaskočení?

menny
22. čer 2009

Helča na koníka moc nechodí.
Myslim, že s Magdalenkou je to v celku v pohodě,
ale vůbec jsem se neoptala na práci 😅

straspytelka
22. čer 2009

Míšo, jo nesedlo jí prostředí, byla z toho vyjukaná, tolik lidí 😀 Teď taky kňourá málo spala, no naučím jí na manducu a bede to snad dobrý 😉

menny
22. čer 2009

No měli dnes květák a ten nejí, tak uvidíme zítra

menny
22. čer 2009

Fotila Strašpy a Helča 😉
strašpy tak uvidíte co manduca, ale šátku bych se popř. nebála.
Fakt ale nebyla Síma nějak zlobivá

petreva
22. čer 2009

Ahoj holky, musím vám napsat, jak jsem stráááášně ráda, že jsem se odhodlaly a jely za vámi!
Fakt jsem vás všechny ráda viděla. Elča tam byla hodná, což se divim,ale dobře mi tak, teď mi to vynahrazuje. No,co lepší doma než mezi lidma....
MENNY, M. je kouzelnej a ty očička!!a dlouhý černý řasy!
INDI, dobrá tetka chovací! E. se očividně líbilo, dík. A pupík moc hezkej,náhodou! 😉
JÁJO, tak co plíny? Už máš jasno? To Lipno by bylo skvělý, zkus to vysondovat, jo? A pupíček taky chválím!!
ZUZKO, s tebou jsem nerpohodila ani slovíčko ☹ . Davídek je moc hezkej klouček, blonďáček a kukadla má jak zrcadla! A pupíka musím taky pochválit! Jste moc hezký těhulíny!
ZUZKO s Vendulkou, jsem ráda, že jste se vydaly na cestu. Ještě raděj jsem, že je V. v pořádku!! Je moc krásná, taková drobounka! Už se těším, až bude E. taky baštit, bude takhle opkat.
STRASPY, Simča se jen nemohla nabaštit a to je všechno, je jasný, že byla trošku mrzutá. Ale pak se krásně smála a v tom autě! To bylo moc hezký!
HELI, takových vlásků! A jak drží do kohouta! Taky se už hezky smějete, to je nádherný, viď.
No musím psát samá superlativa! Opravdu to bylo moc bezva!

MÍŠO, tak co holčičky? Jaký byl den?? Kolikrát si na vás vzpomenu, když má E. svůj hysterák...že bych to duble asi nezvládla...dobře, že jede David domů!! Snad se ti podaří nějak zregenerovat, moc ti to přeju.
INNIKU a jak je tobě? Je to lepší?? Co bříško, netvrdne??

cipisek007
22. čer 2009

Jééé strašpy, písnu ti do IP mojí mejlovku, prosím až budeš stahovat fotky, můžeš mi je poslat. prosím prosím 😵
A Simonce se nelíbilo? Třeba to příště bude lepší 😉

Evi, no děs běs. Furt se jen rozčilujou ☹ David naštšěstí přijel kolem druhý, tak ho tam u nich nechávám. Už mi z toho jekotu jde hlava kolem ☹ Jsem unavená už jen z toho jekotu a vztekání ☹
Takže Elenka byla nakonec hodná? To je úžasný 😵

straspytelka
22. čer 2009

Pardonek, musela jsem za malou, zase bulela, nějak neměla svůj den 😒 už hajá a hraje si a za chvilku snad usne, tak moc ráda jsem vás viděla holky, moc vám to všem slušelo, holky s bříškama natěšený 😉 všechny správně ukecaný 😀 líbilo se mi to fakt moc 😵 😵 😵 😵
Děti všechny kouzelný, Vendulka drak 😀 Davídek to samí, ten byl fakt v mžiku jinde, když jsem na něj koukala 😀 😀 Holky nějak se mi zamlouvá ten šátek, jste mě nahlodali, jestli jsem se v manduce nespletla 😀 že bych se ještě naučila motat to svoje dítko? 😀 😅
Míšo, jojo povídej co jste dneska dělali holky?
Innčo, teda opatrj se holka 😖 snad to doklepeš už 😉

cipisek007
22. čer 2009

Strašpy, jen lítám k holkám. Nechaly mě jen připravit jim oběd, měla jsem je v lehátkách v kuchyni. A pak zse spustily. Za celý dopoledne spaly jen půl hodiny a to je na ně málo. Bára po obědě spala jen hodinu, to je taky málo, takže asi zase usne u kaše. Jsem si myslela, že uklidím, když už je doma david, ale nějak se mi už dneska nechce. Tkaže mě to čeká zítra, a už se na to těším 🙂

inna12
22. čer 2009

jé, tak se vám srazík vydařil! to jsem moc ráda, myslela jsem na vás! 🙂 bylo vás moc, to jste nemohly stihnout ani pořádně pokecati, což? tak dva dny na to 😀 😉

Evi, děkuji za optání, není to nic moc, skoro furt ležím, jsem jak zdechlina, on tam malej hrozně vyvádí, nechápu to, neměl by už mít moc místa a naopak tam dělá jak šílenec, hodně mě to bolí ☹ dost už naléhá dole hlavičkou, měla jsem tam bolesti, tak to mě docela rozhodilo, snad se to zlepší, aby ještě vydržel...břicho mi netvrdne, ale měla jsem křeče, až jsem se z nich pozvracela, do toho ta motačka hlavy, kolísá mí tlakoň, ...nevim, jestli jsem neměla střevní chřipku, z toho ty křeče, protože v nemocnici na monitoru ok, jen ta hlavička je hodně dole..ale dnes je mi ted k večeru líp 😉

já tu Míšu též obdivuju!!! malej Martínek je zlatý dítě, ale když má svůj den, tak se švagrová ani nenají, natož mít to dvakrát, klobouk dolů! Musí to bejt fakt náročný...Martínek už má dva zubíci ! to je tak roztomilý! vubec nic tomu nenasvědčovalo, žádné bolesti, nic,byl uplne v pohodě, při smíchu najednou viděli zubana, za pár dní dalšího..jak ten čas letí

co ty fotečky??? těším se! 🙂

inna12
22. čer 2009

Straspy, taky ti poslu mejlík na fotky, jestli je sem nebudete dávat 🙂

cipisek007
22. čer 2009

Holky, však byste to zvládly taky, kdby jste musely 😉 Je to záhul, dvojitej a obzvlášť, když jsem na ně sama, ale musím. Když spinkaj, tak na ně koukám a nemůžu se vynadívat, jaký mám krásný miminka. A hned 2x 😵 😵 😵 Pořád to tak nějak považuju za zázrak. Dvě nádherný holčičky. A jsou moje 😵 😵

Innko, on ten tlak je divnej i pro netěhule. Drž se a hodně odpočívej. Už ti zbývá jen pár týdnů 😉

Jdeme koupat, zatím páčko!

kroupinda
22. čer 2009

Ahoj kočky,tak vás po dlouhý době zdravím,ale nák neni čas sem juknout něco jsem dočetla...pořád něco zařizujeme a už zase účtuju konec měsíce,a doháním měsíc v nemocnici 🙂 😉 ....ale ještě břicho nic moc hlavně jak se mění počasí a jak každý 3 hodiny odsávám tak tím se to taky prý dráždí...jinak se musím pochlubit ve středu mi přikládala sestřička Adélku,jen tak si ocucala bradavku a lízala ale tahat ne a zrovna chtěla spát 😀 ...tak říkala sestřička že to bude tak 3-5x trvat než začne sama tahat ☹ ...jinak musím napsat co se nám ve středu stalo to by jste ani nevěřili...přítelovi ukradli cikáni v nemocnici boty normálně vevnitř na nedonošencích takže jel domů bos,museli jsme volat policii no fakt síla..ale cigoši se nám akorát vysmáli,ale jeden chlap je viděl jak boty odnášeli tak přítel jel domů bos,boty za 2500 tisíce sice rok starý ale byli akortá týden vypraný tak vypadaly jako nový,no v dnešní době tomu ani nejde uvěřit 😠 😖 ....tak srazík jste měli to jste se měli 🙂 😉 ...Inníku tak uvidíš jestli ještě vydržíš ona když bude příroda chtít tak to moc neovlivníš...No Míšo my už to vidíme ted v nemocnici jak budou mít holky rozdílný povahy Adélka ta větší by pořád spala a Zuzanka ta pořád mele rukama,nohama a dělá tam bordel 🙂 😀 ...holčičky přibívají už mají přes 1700 a přes 1400 g

achalteke
22. čer 2009

čau jsem doma a jsem plná dojmů 😵 😵 😵 😵 bylo to úžasný a když jsem viděla jak holky kojí a šátkují, tak jsem myslela, že budu snad brečet - strašně mě to dojímalo.....

tak se jdu podělit s Honzou a budu později nebo zítra...

jo a kdyby to náhodou někoho zajímalo tak ve Zlivi jsem fakt neskončila... 😀 😀 😀 😉