Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
6. črc 2009

Ahojky jen s tím koupání...malá se narodila v 8.18h a navečer jsem koupala 😲 společně s asistentkou a manželem...a koupali jsme i ten den co ustříhli pupík 😕 asi je to všude jinak...
Zuzí, ať je ti lépe brzo 😵 😵
Míšo, ty vo..e 😕 🙄 tchyně je nářez...neboj nejsi sama, asi ty tychně fakt bu´d všechno zapoměli, nebo já ti nevim.... 😠 já se s tou mojí chytla včera...no ani nemluvit 😖 🙄
Evi, jsem ráda, že malá je na tom líp 😵 a omlouvám se za tchyni, že nepoznala, že je Elenka holčička...no aspoń víš s čím zápasím, když jí říkám, počkej tady ve stínu u pošty, hned jsem tu a ona mi ujede...byla jsem vyděšená k smrti ☹ všude auta a lidí...ona psych narušená...no a ještě mi zavolaj že za 10minut přijedou a že si jí vezmou, no bylo to poprvé co přijeli, tak jsem jim jen slušně řekla, že musí ohlásit návštěvu a procházku se mnou a malou aspoň 1 h předem...hrozně se divili jak to.. 🙄 říkám, no protože chodím každej den v 10 ven a nebyla bych asi doma že .... 😠 😠 no mlčím, nebudu to rozmazávat.... 😒 co zítra sejdeme se? 😵 😵
Holky nestíhám dočíst, prosím napíše mi někdo v zkratce co se tu dělo?

zuzka84
6. črc 2009

me ani dneska neprijde dusno - jsem asi divna 😀 . ale kdyz si na ten tep holt dam silny kafe tak co asi tak cekam 😝

jeee, pedi dorazi v patek ? ja musim neco docist ...

inna12
6. črc 2009

teda Zuzko,koukej ležákovat a opatruj se!!

inna12
6. črc 2009

Míšo, to určitě ty sestry vybraly holítka, důry jedny 😠 😀

cipisek007
6. črc 2009

Innko a kolik je Martínkovi?
Já jim neustále říkám, že to a to a prostě nic. Když to řekne D. tak v pohodě, ale ten to jen zopakuje po mě, když vidí, že mě opět neposlechla. Je to fakt těžký, už si ani D. nestěžuju, je to jeho máma i když je šílená koza. On vidí, že to není to pravý ořechový a že trpím, když je tady. Mě už ani nejde na ní mluvit.
Ježiš nestraš. Říkala, že když budu něco potřebovat, že se mám ozvat. To tak, dobrovolně jí zavolat, nejsem sebevrah. Zítra odpoledne David odjíždí a vrací se v pátek, tak ty 3 dny zvládneme.

cipisek007
6. črc 2009

Inni, jj byl tam domestos, ještě asi před měsícem jsem ho měla, já dostala kufříky 2, tak vydržel 😀
To si piš, že to vybraly. Doufám, že se každá aspoň jednou řízla 😀

Strašpy, ahojky!!
To fakt udělala?? Bez jakýhokoli oznámení prostě s malou odešla??? No tak to je hnusný ☹ To bych snad i volala policajty, jak bych se bála ☹

inna12
6. črc 2009

Míšo, ted je mu 8 měsíců, ale chovám a hraju si s ním od narození 😉 samozřejmě, když je v dobrý náladě...ne když spinká a tak 🙂 on pořád vyžaduje pozornost, tak je asi fakt ráda, když si něco může udělat, že ho zabaví někdo jiný...ono je to asi uplně jiný, pokud jsou miminka dvě 😉

to je pěkně na prd, když neberou, co jim říkáš 😖

inna12
6. črc 2009

Straspy, tak to je síla 😖

cipisek007
6. črc 2009

Innko, což to jo, to jsem taky ráda, když holky někdo zabaví, když nemám čas. Ale když si samy v postýlce soustředěně hrajou a neví o světě a přijde někdo a začne na ně mluvit, to bych vraždila.
Navíc já jsem na ně skoro furt sama, tak potřebuju, aby si uměly hrát samy.

cipisek007
6. črc 2009

Ty tchýně!!! Ty tchýně!! To by měl být druh na vymření 😠

inna12
6. črc 2009

tak mě to normálně neodesílá příspěvky 😠

neboj, ony se spolu budou krásně zabavovat! to je obrovská výhoda dvojčat, počkej, jak si budou krásně hrát 😉

inna12
6. črc 2009

a copak dělá slépka Indi 😀 ?

inna12
6. črc 2009

tam se ted udělalo hezky 🙂 😝

cipisek007
6. črc 2009

Innko, no právě, ale to teprve přjde, to nejhorší je teď a tůhle nás potkal starší manželskej pár a pán povídá ženě - nechtěla by sis to zopakovat, ona - dej pokoj a začali se smát a pán povídá - my taky máme dvojčata, ale už starší, je jim dvacet, to nejhorší vás teprve čeká, počkejte až jim bude 15 😀 😀

achalteke
6. črc 2009

Čau slepičinec udrbanej....sem chtěla napsat, ale honza už je tu tak snad později nebo zítra 😉

cipisek007
6. črc 2009

Jáji, no už jsme se bály co je s tebou, jestli je všecko OK 🙂

inna12
6. črc 2009

čao Jájo 😉

Míšo, já myslim, že to bude už jen lepší 😉

inna12
6. črc 2009

teda až přejdou to průzkumnický období, až budou lézt, běhat 😀 to si ještě užiješ s ještěrkama 😀 ale to., že si budou hrát spolu navzájem je fakt výhoda 🙂

cipisek007
6. črc 2009

innko, snad jo 🙂

cipisek007
6. črc 2009

No ale až se na ulici rozběhnou každá na jinou stranu... 😀 Čoveče nevím kterou budu zachraňovat 😀
Budu se je snažit co nejdýl udržet na golfkách 🙂

cipisek007
6. črc 2009

Holky, končím, o PC je dneska zájem 🙂
Všem dobrou a ne moc teplou noc 🙂

straspytelka
6. črc 2009

Míšo šla se mnou já jí samotnou nikam nepouštím, maximálně na vesnici na chatě...šli jsme do města na poštu a ona mi ujela... 😠 Hi to bych mohla volat rovnou manžu 😀 No vyděsilo mě to hodně... ☹ 😕 Hele to se máš na co těšit teda, než holkám bude 15 😀 Taky jsem viděla pána...to jsem čekala dvojčátka, jak nahání dvojky okolo kočárku a měl ještě psa, pak si vzal vodítko a uvázal každek konec jednomu za pas a ve středu držel a byl klid, psa dal do kočárku 😀 😀 😀

straspytelka
6. črc 2009

a až se budou pošťuchovat v kočárku 😀

indigo
6. črc 2009

Slépka Indi do sebe cpala melouna... 😀
Tý jo dneska mi bylo celkem dobře, jak bylo "normální" počasí, mohlo by ale v noci pršet, abych se vyspala.... 😀
Tchýně prostě nepředěláme, no ale ta moje si zejtra vezme Tádu, hned ráno, a vrátí až odpoledne, no asi to prospim... 😎

inna12
6. črc 2009

aha 😀 si představ, že po asi měsíčním obžérství ted odpo nemůžu meloun ani vidět 😢 snad poprvý v životě jsem začla cítit tu žáhu 😲 😅 chlap byl v šoku před chvílí, že nechci vyřezat meloun 😀 😀 fakt potřebuju pauzu od něho 🤐

inna12
6. črc 2009

jen se pořádně prospi, když to jde 😉

inna12
6. črc 2009

ale začly mi chutnat ted broskve docela 😀 😝

jdu se okoupat a zase umořit s holením, ráno kontrola zase 😠

zatím

indigo
6. črc 2009

Jó broskve taky cpu po koších... 😀 Naštěstí mě mírní dítě, broskve i melouna má rád, chlap taky..... 😎 Tý jo a meloun je snad jediný ovoce, po kterým mě žáha nepálí... 😀 😀 😀

Taky jdu odpadnout, čím míň věcí dělám, tím jsem unavenější, jak je to možný?!?!? 😠 😝

straspytelka
6. črc 2009

Daruji Renne 😉 nepomohli mi, naopak mi z toho bylo šoufl 😀 Dobrou vy zelinářky 😀 😀

menny
6. črc 2009

Holky, vy jedete, nestihla jsem dočíst vše
V porodce jsem na Dádu dostala Johnson a on se osypal
a po jejich vlhčených ubrouskách měl prdelku rudou jak blázen
tak M. jsem tuhle kosmetiku vůbec nekoupila.
Ale každý miminko je jiný. Dádovi to asi vadilo protože je atopik.
Co se týče mazání prdky, tak strídám bepanthen a dětskou indulonu
a nemažu pokaždym přebalení a prdku máme hezkou 🙂
Innuš moc dík za odkazy....hodně jsem to proštudovala a nevim
co zkusit. Maj na zoubku i olejíček od noblisu, tak zkusim ještě zapátrat na netu
Tý jo, že by poslíčci?? 😵 😵

musim končit a zbytek dočtu později

PS: klube se nám druhej !!!!!!!!!!!!!
První je prořízlej a druhej je na cestě ven