Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
7. črc 2009

BAru, tys měla jedničku pořád??? ty si tak zlatá 😀 takový naděje mi dáváš...dneska jsem se ve městě už šinula fakt jako tank, taaak mě to břicho už zmáhá, táhne dolů 😝 hned bych šla rodit 😀 😀 😝 už se bojím míń 😀

Zuzko, to jo... 🙄 k tomu to dusníčko

inna12
7. črc 2009

jé tábor by fakt dorazil? to by bylo čupr 🙂

Míšo, písni tý Dádě 😉 teda jestli má tadouše na světě a ani nedá vědít 😀

inna12
7. črc 2009

jo aha, já blbě čtu...až ted jsem pořádně dočetla..BAru jde s tou kozenkou 😒 já myslela na srazík 😝 jsem zase náká opožděná ...pardon

BAru, to bude určitě něco z mlíčka ! neboj nic 😉 už jsem o tom několikrát četla, nejčastěji cysta vyplněná mlíkem, zatvrdne a to pomalu roste 😉

straspytelka
7. črc 2009

Ahojky, se tu tlemim, holky těhulky s kozenkama na pc a nahaté poeltující doma 😀 hele apetit hoďte i po mě pleas 😎 já nějak nevladzem...asi je to i tím,že J nevěřim po těch jeho FORECH a gumoví nechce 🙄
Baruš, držím palec 😵 😵 😵
Holky,no balte balte do porodky, tý jo za chvilku zase rodící vlna 😀

indigo
7. črc 2009

Baru v pátek klidně doraz, parkuj zase v obchoďáku u nádraží, místo srazu je o mooooooc blíž než senovážný náměstí! 😎
Kdyžtak se ptejte na Metropol a tohle je budova nalepená na něj (skoro). Jsou tam nějaký doktoři, nějaký kancly...

Tak Inuš na mě přeci jen s porodem počká?!? 😀 Ta je hodná..... 😎

inna12
7. črc 2009

hm, počká počká , co jí zbývá 🙄 😀

indigo
7. črc 2009

Add počty - Baru Baru, měsíc má přeci víc než 4 týdny, o pár dní... počítá to dobře. 😎 Nevím kdy přesně je Cyrda, ale plácnu - např. desátýho, tak vždycky desátýho mu naskočí měsíc navíc. 😎

inna12
7. črc 2009

tak já jsem jelen 😅 na sraz by baru i dojela? já jdu spát, jsem fakt náká vymletá dnes...

indigo
7. črc 2009

Inuš já mám poradnu zejtra, třeba dopadnu jak ty, kde nic tu nic, ale monitor až za 2 tejdny, jó naše mudra nikam nechvátá..... 😝

indigo
7. črc 2009

Tak čau, jéééélenéééééééé, oči máš zééééélenéééé..... 😀 😀 😀 😎

inna12
7. črc 2009

daňku 😀

cože, až za dva tejdny monitor??? ta je divná ne? 😕 kor, když si měla minule problémky,což? (né že je budeš mít zas! tak to vubec nemyslím, to ne 😉 nechceš se radši optat, at ti udělá dřív?? vždyt ty monitory jsou hrazený už hodně brzo! to nechápu 😲

inna12
7. črc 2009

já už měla celkem 4...

dobrou! 😀

zuzka84
7. črc 2009

indi - to je dobre ze nechvata , pak z toho je akorat stres .... Innus me rekli na monitor pul hodiny pred narozenim malyho ze to jako nic neni a co jako delam ze ani nevydrzim 20minut v klidu sedet , ani me nechteli jeste poslat nahoru na porodni sal! a fakt pul hodiny po tomhle monitoru byl Dada na svete a asi tak 5minut po nem na vysetreni jsem byla otevrena na 4-5cm ... takze ja monitorum neverim , prd na ne 😉

indigo
7. črc 2009

Mě je to šumák, posledně mě sestra objednávala na zejtra a pak dodala "no a za 2 tejdny už pak na monitor...", uvidim zejtra, třeba se přepočítala a udělaj mi ho. Ale oni berou ty tejdny nějak hodně pozadu, jednak mi zase počítaj ten vzdálenější termín (podle něj jsem ještě pořád 35.tejden) a navíc sestra říká např. 35+něco = 35. tejden.
Já tam za ty 2 tejdny budu 37+1 (nebo 36+4 podle druhýho TP), podle sestry tedy teprve 36. tejden. Nechápu, ale co, že... posledně jsem měla první monitor přesně 4 tejdny před termínem a ten už vycházel blbě, každej další v nemocnici taky a za tejden byl Táda na světě.

indigo
7. črc 2009

Jo a ještě si ze mě sestra utahuje, prej tam mám nachozíno jako jiná těhule za 3 těhotenství dohromady 😠 , no můžu já za to, že mě tam honěj každej tejden?!?!?!? 😠 😠 😠 😀 A vždycky ještě "ááá, Vás už jsme dlouho neviděli..." 😀 😝

kacena00
7. črc 2009

jo tak von to kuň nepočítá dle týdnů jako těhulení a jako já cyrduchovo stáří 😝

no tak já si dál pojedu v tejdnech, takže 15.jdeme k doktorce na prohlídku na 4,5 měsíce jak mi napsaly ale já to beru tak, že už mu bude 5 měsíců..no tak teď sem teda ráda, že ten sunar dneska nebudu kupovat já ale bude se s nima muset domluvit michal 😀

kacena00
7. črc 2009

tyjo zuzko tak to je hsutý s tím monitorem 🙂

innuš, v pondělí jedu na to kozovyšetření - sou tam pond-čtvrtek a v pátek možná přijedeme i s cyrduchem a možná s peťou k prioru..pláče mi postýlka valim

kacena00
7. črc 2009

jo zuzko tys látkovala tak se tě prosím prosím chci zeptat, jestli se někde v čebud. dá koupit extendor na bodýnka? mě uplně na cyrdovi ty bodýnka hořej..chjo, a zase jen objednat extendor se mi taky nechce

a návlekyna nožky k šátkování se daj někde pořídit?

asi bych chtěla moc si myslím..

zuzka84
7. črc 2009

indigo - ve zdravotnictvi vetsinou berou jako ukonceny tyden , takze me minuly tyden vsude psali 29tyden tehotenstvi i na zadanku mi to napsala gyndr. a co jsem se tam ptala sestry tak jako ze jo , ale ze oni berou ukonceny tyden ...

Baru - oboji maji tady http://www.baby-eshop.cz/prodlouzeni-body-1/ext...
http://www.baby-eshop.cz/dotaz/?dotaz=babylegs&...
ten obchod je kousinek od IGY ... byt tebou tak to objednam a az sem pojedete tak si to jen vyzvednete ... protoze neni jisty ze to budou mit primo na prodejne

kacena00
7. črc 2009

to je suprovka, tak jdu ještě zjistit co to je igy 😀

zuzka84
7. črc 2009

Baru , tak uz jsi to zjistila 😀 . oni maji na strankach kdyztak mapku , ju 😉 ?

cipisek007
7. črc 2009

Ahojky holky!

Tak David odjel a zase se vrátil. Ve 3 ho nabrali směr Chomutov a v půl 5 už byl doma 😀 😀 Prej se to změnilo, tak jeli nazpátek a odjíždí zítra v 8 ráno. Maj v tom docela burdel.

Byla jsem s holkama venku a bylo to příjemný, žádný vedro a holky celou dobu chrněly.

Jo byli jsme na váze - B 6390g a T 6230,6260 a 6270g 😀 Vážily jsme jí na 3x a pokaždý jinak 😀 On to není velkej rozdíl, ale docela jsme se sestřičkou pobavily, protže nevěděla, co má napsat do karty. Nakonec má ofiko 6260 🙂

Barča dorazí v pátek?? Supéééééééééér!! A tý Zuzce - Zuzan, dávaly jste vědět? Mám myslím na ní číslo, tak jí dyžtak písnu. Jdu ještě napsat tý Dadunce 🙂

cipisek007
7. črc 2009

Dadunce jsem písla, jen jsem se debil nepodepsala, tak snad mě má uloženou 😀

cipisek007
7. črc 2009

Jájo, jj, bodýčka vezmu 🙂

kacena00
7. črc 2009

já se právě ptala jestli zuzan někdo písal a asi ne, tak jí dyžtak taky můžu písnout, pokud už si jí míšo nepísala ty 😀

jinak doufám, že bych v pátek dorazila ještě nevim..

inna12
7. črc 2009

Zuzi, co vubec chlap na houbách?? našel aspon něco? 😉

kacena00
7. črc 2009

jo a zdá se mi že má c. vpravo dole takovej majinkej bílej obláčíček, že by zub? teda pokud může jako první vyrůst dvojka či trojka

zuzi ještě sem nekoukla , jdu si zadat do vyhledávače igy nebo iga 😅 😕

cipisek007
7. črc 2009

barčo, ne-e nepsala, já čekala, jestli někdo písne, že jí psal nebo ne 😀
Tak jí písni 🙂 Já čekám na SMS od Dadunky, jestli se do hodiny neozve, tak jí písnu, že jsem to byla já. Mi nedošlo se podepsat 😀

cipisek007
7. črc 2009

Barčo, je to IGY 😉 na Pražské ulici

cipisek007
7. črc 2009

Barčo, s tím zubem čoveče nevím 🙂 Co vím, tak ve většině případech rostou jedničky dole 🙂