Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
7. črc 2009

jéé, další zubák jo??? 😵
ale napřed prý dole ty dva, pak nahoře, pak zase nějak, prý to má své náležiitosti tak nevím 😀

Míšo, snad tě má uloženou

zuzka84
7. črc 2009

Inni - nasel toho plno ale vic jak pulka byla na vyhoz 😖 . to u rodicu kdyz byl (u milevska) tak sice toho nasel min , ale nakonec z toho bylo stejne hub k jidlu 😀 . ale tak aspon ze si to uzil ze jo 😎

inna12
7. črc 2009

Zuzi, to jo ...kolikrát jde spíš o to hledání 😉

kacena00
7. črc 2009

holky můj styčnej bod je vlakový nádraží, takže do igy se dá dojít od vlAKÁČE PĚŠKY? nebo je lepší tam dojet tou mětskou, která je napsaná na jejich stránkách? pokud je to od vlakáče třeba 10 min, tak je asi lepší jít pěšky

Míšo písnu zuze a písnu hele

inna12
7. črc 2009

ty baru, do igy se trochu projdeš, možná lepší sednou na bus... 😉

zuzka84
7. črc 2009

baru , no 10minut to je mozna tak tim busem nebo spis autem , k IGY bych urcite radej jela MHD

inna12
7. črc 2009

ja ani nevim, co tam jezdí za číslo z nádraží😕

inna12
7. črc 2009

vlastně 9 žejo...2 určitě

zuzka84
7. črc 2009

jj, 9,2,11,12,17 ... dal uz nevim 😀

inna12
7. črc 2009

teda to je výčet 😀

holky, Dadunka psala do albíka,že ji 3. pustili z nemocnice domů, má tam nový kočík kjasný ,tak je určitě okej...dostane na prdel, že ani nedá vědít, že je pustili 🙂

inna12
7. črc 2009

Dadu, tak jsem te objevila na hlavní straně, ha! 😀 pěknej bžuch! a hele, už nás nenapínej! 😀

dadunka
7. črc 2009

Čau ženy 🙂

inna12
7. črc 2009

no nazdar 😀

inna12
7. črc 2009

jak je? 🙂

dadunka
7. črc 2009

Nebojte se nic, jsem pořád 2v1, od pátku jsem doma, jen nebyl nějak čas zapnout pc, tak to teď doháním.
Innuš správně odhalila, že jsem přidala fotky do alba - kočár, pupíky, pokojík atd. 😉
Jinak jsem dnes byla u svého dr., díky bohu mi vysadil už magnésko, ale stejně jsem na něj "jako" zapomínala a už ho moc nejedla. Vnitřně už mě nevyšetřoval, CS mám pořád asi 10, tak už to neřeší, monitory a ozvy dobré. Začala jsem praskat na obou bocích 😖
Jsem ráda, že jsem doma, dala jsem se už psychicky do cajku. Tašky do porodky mám už sbalené, do jedné se mi to nevešlo 😀
Jinak v pátek, jen co mě pustili jsme podnikli výlet do ČB, nejdřív obídek v KFC, pak hodinu nákup látkových plen a pak jsme jeli do Krumlova do porodky vyplnit předporodní papíry. Jeli jsme na blint, neobjednaní a měli jsme štěstí, nikdo nerodil, tak jsme to s PA vyplnili, probrali náš porodní plán, pak nám ukázala hekárnu a sály a valili jsme dom. Jediné, co mě překvapilo bylo, že krom nadstandardů nesmí návštěvy na pokoj, takže probíhají na chodbě a pak, že tam asi standartně dolu vyholují, pokud si nepřejete jinak.

Míšo, neboj, mám tě uloženou, díky, že máš starost, už jsem ti neodepsala, protože jsem věděla, že půjdu sem 😉

dadunka
7. črc 2009

Jéé, vy zas budete srazíkovat, se máte ☹ , jela bych, ale sama 45km tam a zpět si už netroufnu, navíc se mi už řídí vzhledem k pupku děsně blbě.
Inuš, pořád držíš jo?! 😉
Jdu vás dočíst, abych byla v obraze.

inna12
7. črc 2009

Dadu, nic si z toho nedělej, já taky pěkně popraskala 😠 ale já s tim počítala..
kočárek vypadá moooc dobře! 😉
ti i závidím, můžeš už v klídečku porodit každej den a malinkej už je uplně hotovej! 🙂
CS 10 😀

jo a držákuju! až do září, čekám na jáju a zuzku 😀 😀 na indi už ne 😀

kacena00
7. črc 2009

teda si asi budu muset pořídit mapku čebudek nebo co, protože v týhle internetový se nevyznám, to potřebuju mít v ruce na místě a jít podle toho 😀 já a moje orientace 😝

jen nevim, jestli pojede ta Péťa, to by bylo bájo, ale to se ivudí..

takže jdu se kouknout, co teda vlastně chci a zejtra jim zavolám, zuzi díky moc

zuzka84
7. črc 2009

inni - jeee, ty jsi hodna ze na nas cekas, tak to se pokusim i ja rodit na konci sprna jo 😀 😀

dadu - fajn ze ses nam ozvala 🙂 . hele a na to vyplneni papiru musej mit taky uplne volno bez porodu ??
jinak jsem koukala na fotky tak brisko krasny a pokojik i kocarek taky 😉

zuzka84
7. črc 2009

Baru - no nemas zac! a ty bys pro to sla v ten patek ??

inna12
7. črc 2009

Zuzko, tak jo 😀

dadunka
7. črc 2009

No vidíš to, ty CS 0, já 10 a obě držíme, v Krumlově se šklebili, že klidně můžu i přenášet 😝
Kde jsi popraskala? Já jakoby nahoře, co jsou nejvýš kyčle.

A ještě kdo pojedete rodit do Krumlau, tak je potřeba s sebou na mímo pleny, ubrousky, drogérii, klíďo i hadříky, mají tam takový ekl erár. A porodnický vložky pro nás a kalhotky. Ale to už možná víte.

Jo, jsem se chtěla zeptat, kolik máte nakoupených rychlozavinovaček?

cipisek007
7. črc 2009

Jéé Dadí 😀 Tak to je super, že jste doma a v pořádku!! A bříško je krásný!

Barčo, co ta Zuzka a Helča? Ozvaly se?

indigo
7. črc 2009

Čau ženy, tý jo já asi nakonec skončim v těch Budějkách, jak o tom tak přemejšlim... mám to za bukem, vím co a jak, tak si na sestry klidně otevřu ústa a nenechám si jan tak něco. V Krumlově ani nevim kde je nemocnice... 😀

Dadu nazdáreK! Rychlozavinky mám 2 už po Tádovi, ani jedna nic moc extra, ale nový kvůli tomu kupovat nebudu... stejně v tom to dítě dlouho není, pak to jsem to používala jako deku do kočárku. 😎

cipisek007
7. črc 2009

Dadí, já měla pro každou holku jednu zavinovačku. Ono se jim v ní moc nelíbilo. Ale je fakt, že ten první jejich měsíc jsme byly ve špitále, tak podle mě se neřiď 😉

Indi, nemocnice je tam u autobusovýho nádraží 😀

inna12
7. črc 2009

nene Dadu já už dokonce číslo 3 !!! 😀 😀 ale podle mě kecá 😀 a mám furt nulu 😠
já měla popraskaný boky už z puberty a to jsem byla hubená, prostě z růstu, tak mi bylo jasný, že ted popraskám též...mám to ted dole na břiše, jakoby po stranách 😖 já tam naštěstí nevidim... 😀 už jsem si zvykla, holt modelka stejně nikdy nebudu, břicho vystavovat nebudu, opalování je nezdravé, tak coooooo 😀 😀 😀 a chlap je prej má rád haha 😀 on je taaaak hodnej 😀

no rychlozavinku mám only one..takovou tu pevnou..ještě něco musim posehnat asi...

indigo
7. črc 2009

Moje zavinka - jéje to bylo nynaný mimineško..... kampak se mi podělo?!? 😲
http://www.tadeasek.estranky.cz/fotoalbum/prvni...

indigo
7. črc 2009

Hm, tak fajn, kde je v Krumlově autobusový nádraží?!? Jééé už vím, asi u nemocnice, že jo???? 😠 😀 😀 😀

indigo
7. črc 2009

Já neměla s Tádou jedinou strii a teď už mám 3 😠 😠 😠 😀

menny
7. črc 2009

Míšo gratulka holkám za pěknou váhu.
Innuš co se s tim CS tak flákáš 😀 😀 😀 😀
Dáduš zdravim, tak ještě v celku 🙂

Baruš ty návleky na nožky mám od Hanči doporučený
z její vlastní zkušenosti Design soc. Za cca 65,-
Mám vybraný vzory. Pokud bys je chtěla, nebo jiný. V pátek budu objednávat, mohly
by jsme se šajbnout o poštovný. Pošlu ti dyžtak na mail odkaz 😉

Se srazíkem nevim. Očkovací látka zatim neni, tak uvidíme zítra.
Do konce týdne by jsme prý měli být naočkovaný. Malej má po hexe teploty
tak fakt netušim co bude.
Nechcete se srážet příští tejden??? To bych jela 😅
Nechcete což