Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
4. lis 2008

Tak sem zase na chvíli tady. 😉
Heli, postýlka je ještě 140 x 70, ta se dá pak rozebrat na dětskou do cca 6ti let. Většina kupuje klasiku 120 x 60. Jinak já měla povlečení dvě, stačilo to. Myslim že víc jak tři je zbytečný. Ty prostěradla tak tři, přeci jenom, se zašpiní častějc, ať to stíháš vyprat. 😉 Velikost povlečení je klasika - 135 x 90, některý firmy maj 130 x 100, nebo 120 x 90, polštářek je vžidcky 40 x 60
Stahovací bok u postýlky je dobrá věc, ale dneska už ne tak nutná. Dřív byly postýlky asi tak o 15 cm vyšší, tak tam se to hodilo. Dneska se dělaj nízký, tak tam dosáhneš i tak . Ale kdo je menší, je jasný, že tu stahovací ocení.
Jinak k těm stránkám a odkazům: jak sem řikala, na e-shopech nenakupuju, tak moc nevim, kde co je. Mám svý dodoavatele, od kterejch berou i ty e-shopy, takže některý věci znám. A když něco potřebuju, tak většinou zadám do vyhledavače, a koukám po různu.
Ten samotnej nástavec na komodu bude asi problém. To asi vyřeší truhlář. On je to vlastně takovej rám, kterej se na tu komodu nasadí.

mon73
4. lis 2008

Heli, tady je vidět ten rám: http://www.scarlett.cz/ str. 64, od týhle firmy taky beru.

mon73
4. lis 2008

Jak psala Míša tu stránku Darja, tak tam to je opravdu hodně levný.

helik3
autor
4. lis 2008

jéé Moni super, díky za rady, budu si tomuset někam kopírovat, protože pak to strašně dlpuho všechno hledám 😀 😀

Já jsem prcek, mám 165cm, takže to asi ocením ty bočnice 😉 No asi teda taky vyhraje klasika 120x60 😉 😉

menny
4. lis 2008

ahojky kočky

Baru tak ses přeci jen přihlásila na předporodní
kurz k Olině. Já taky měla jít včera prvně. Ale Olča mi pak
nabídla individuální schůzky, tak jsem to vzhledem k okolnostem
přijala. No ale vidíš mohly jsme tam chodit spolu.
A jak se ti líbilo?

S tim kojícim polštářem jsem to popletla. Nemám tam molitanovou
drť, ale dutý vlákno.

Komodu kupujem ikeáckou. Odkaz mi nejde zkopírovat, ale je to na
www.ikea.cz ( komoda LEKSVIK) má sundavací přebalovací nástavec
a je cca za 3500,-

Evi moje záda jsou zas v normálu 🙂
Míč moc pomohl.
Ve čtvrtek držim palečky!!!!!

Zuzance obrovská gratulace k Vendulce!!!!!!!!!!!

Moni teď je řada na tobě. Nebo že by Míša?
No a já jsem na řadě po vás. Jasný 😉
Tak žádný předbíhání 😀 😀 to by ste mě naštvaly.
To platí hlavně pro Barču a Strašpy.
😀 😀 😀 😠

Helčo co ty? Jak je? Už mimísek kope?

Baru, Helčo co se někdy sejít v Táboře??

helik3
autor
4. lis 2008

nazdááárek Menny, já už myslela že se neobjevíš ! Hele ty vždycky přijdeš, kdž já odcházím, hmmm 😠

Díky za tip na komodu, juknu na to. Dnešní odkazy než všechny projdu, no to si dám, hehehe, fakt si budu muset udělat zvláštní soubor 🙂

Ráda Tě uvidím, snad to v listopadu vyjde, vy jste obě doma, písnu kdy budu mít čas, podle kontrol-to už nechodím do práce, ok??

Mimís nekope, a už bych ráda, ale ono to přijde já vím 😉

Ve čtvrtek jdeme s BArčou obě na kontrolu 😉

Jak je tobě kočko?? V pořádku?? Žádný problém?? Normálka funguješ?? Omlouvám se musím letět na autobus, musím končit. Koukej zajít někdy dřív, kdyby Ti to vyšlo třeba dopoledne 🙂 Ty už jsi zaslouzžená mamina, taky poradíš, já tady tápu ve výbavě 😀 😀 😀 😀

straspytelka
4. lis 2008

Menny, jasan, pokusíme se nepředbíhat 😀 😀

menny
4. lis 2008

No jako holky to bych vám radila 😀 😀
Hezky do fronty 😀 😀

Helčo zítra to napravim, slibuju. Hned ráno až se
vyhajáme, tak jsem tu 😉

menny
4. lis 2008

Já jinak normálka funguju. Chodim po krámech
a utrácim 😀
Už jen čekám až dorazí kočárek, pak už jen tu komodu
a pár drobností. Jinak výbavička už je v poctatě komplet.
Ještě budem malovat celej byt ☹ to bude nářez 🙄
Teď mám spíš hoňky se zařizováním doktorů a tak.
Chci bejt na to dobře připravená s domluvená předem.
Teď 18.11. jedem na kontrolu na genetiku a omrknout
porodnici v ČB. To půjdu i s Míšou 🙂
Mimísek už bude kopat každou chvilku uvidíš!

Co ty Strašpy. Co tebe čeká? Taky teď půjdeš
někdy pít ten sladkej kentus na glykemickou křivku
viď? Já jdu 11.11.

cipisek007
4. lis 2008

Helčo i já jsem chtěla stahovací bočnici u postýlky z důvodu výšky. A ještě jestli půjdou holky císařem, tak bych se už nad ně nenahnula.

Peťul, na tu prohlídku se už těším 🙂

cipisek007
4. lis 2008

Holky mě od včerejší noci trápí hroznej výtok. Kolikrát až musím vyběhnout na WC jestli to náááhodou není něco jinýho. I z toho důvodu jsem se moc nevyspala, ten pocit tepla... Ach jo, bojím se, že se holky narodí moc brzy ☹

petreva
4. lis 2008

Ahoj holky,
téda to je odkazů a samý užitečný 😉 STRASPY ty jsi teda hvězda 😉 heleď ty mantinely prodává pani v obchůdku, který je na poliklinice Jih v ČB. Nepojedete tam ještě někdy, že bys tam koukla.
MÍŠO, to je pech, vím, o čem mluvíš, taky tím trpím a poslední dobou přesně jak píšeš, mám hrůzu jestli je to výtok či něcojiného...už se ale léčím a je to lepší. Jsou to nějaké čípky, které můžou těhule. Dr. by ti určitě taky něco napsala. Hladím holčičky, ať ještě chvíli vydrží!
MENNY, záda - bezvadný! Díky za palce na čtvrtek, budu je potřebovat. Už na dnešek jsem spal pár hodin...
HELI, taky si myslím, že ta menší postýlka stačí. Bude ji mít tak do tří let,ne? A pak už mu pořídíme velkou. A ten nástavec na komodu jsem nikde neviděla, proto ho bude P. dělat. Je to můj šikula...
MONI,ještě že tě tu máme. 😉 Praktický rady a postřehy. Mě totiž vrtá tolik věcí hlavou a není kdo by odpověděl...

Jinak dneska se návštěva u Dr v Budějkách nakonec nekonala, protože jsem nenastartovala auto. Ach jo, štve mě to, protože mi je dost těžko...a odtud odcházím sice unavená, ale jaksi posílená na daší dny. A taky mámhlavu plnou další otázek nad kterými přemýšlet...ale co. Tak že 14 dní...

cipisek007
4. lis 2008

Evi, ahojky!
Já jsem ze začátku používala čípky Feminella vagi C. A zlepšilo se to po nich, tak jsem blbec to přestala používat no a asi jsem udělala hovadinu. Mám u sebe doma ještě jeden, tak si ho co nejdřív na noc zavedu. Bohužel jsem u našich, tak musím ještě vydržet.
Někdo mi jednou říkal, že první záchytný bod pro vícečetné těhotenství je 28tt, ten dneska končím, tak se drobátko uklidňuju. Naívc před 2ma týdny jsem nebyla ani drobet otevřená, ale to jsou dva týdny. Na kontrolu jdu zase příští středu.

menny
4. lis 2008

Evi nástavec na komodu prodávaj samostatně
v ikee, tak kdybyste měli cestu nebo kdyby
ti ho mohl někdo přivézt. Jukni dyžtak na jejich stránky.

straspytelka
4. lis 2008

menny ty seš číslo 😀 😀 😀 😀 sladkej KENTUS 😀 😀 😀 no jdu na KO přští týden 12, tak jsem zvědavá 😉 třeba se mi podaří dr přemluvit, že na to nemusím 😀 😀 mám fakt problem se sladkým, pak je mi blbě když to přeženu, stačí mi na den třeba sušenka 😉
Do ČB jedeme 11 příští týden s manželem na hematologii 😉 tak se tam asi jukneme, když se mu bude chtít, protože ČB je maskr na jeho nervy a moje taky 😖 chceme zase do centra na kočárek kouknout, když už tam budeme 😉 nevim, holky, myslíte, že je to brzo ho kupovat?Já nevim... 😒

petreva
4. lis 2008

Míšo, o tom vit. C jsem taky slyšela. Chválila ho sestřička u gyn. Mě třeba bylo doporučeno občas si preventivně zavést čípek a při potížích tři dny za sebou. Nikdy jsem tím netrpěla, ale co jsem těhotná, tak téměř pořád. Fakt to není nic příjemnýho.
Menny, teď jsem jukla na stránky ikei, jsou tam sympatický věci, ale nástavec na komodu musím nechat na taťkovi 😉 a pak ho mooc chválit jak je šikovnej 😉 on se těší jak bude vyrábět, ale on šikovnej fakt je, aby to nevyznělo blbě...
Straspy, půjdeš na diabetologii ke Krásnýmu, asi, viď. Heleď to se fakt dá. Naředí vám to čajem.
Tož holky drržte se, Míšo vyspinkej se líp než včera, já se o to budu snažit asi už za chvíli, protože jsem nějaká unavená...Dobrou

straspytelka
4. lis 2008

Já právě nevim kam mě pošle, protože já tu bydlím necelé tři roky a dr gyn mám novou 😉 Chodím k Dusíkoví 😉 tak třeba po tom co mám za sebou, mi tohle odpustí a nepošle mě tam 😀 najivka co.... 😀

menny
4. lis 2008

No strašpy já se dr. taky snažila ukecat abych
tam nemusela, ale neklaplo to, prý je to po 25 povinný.
S Davídkem jsem ještě na to nemusela.
Jinak kočárek budem mít asi koncem listopadu,
máme ho objednaný. Doma ho mít nebudem, ale pak
bude shon kolem vánoc a budou dovolený. Tak
ho nechcem pak kupovat na poslední chvíli.
A ještě se na něj čeká.

Evi tak to jo. No to se musí chválit a chválit 🙂

Holky mě se motá palice. Hotovej kolotoč.
Asi blbej tlak nebo co

straspytelka
4. lis 2008

No právě kamarádka co chodí taky tady k dr. ale nevím k jakýmu, tak na to nemusela 😒 tak nevím, jestli je to povinný 😒 No s tím kočárkem, já právě nevím no, pak se mi nechce nikam s břichem jezdit, máme to 60km a ta cesta...jsem hroznej posera 😒 Uvidíme, třeba ho koupíme a bude po ptákách 😀 Tlak...no taky se něcítím nějak super, takže já ač je to u mě neobviklé, jdu hajat ženy 😀 Dobrou noc a zase třeba zítra 😉

petreva
4. lis 2008

Straspy, buď ráda, že jdeš jen jednou, já už byla ve 12t a musím zas kolem 24...Dusíkovou si holky chválí...segra k ní taky chodí...
Menníku, neleze na tebe bacil od Davídka? Já mám doma taky maroda, snad si nechá koky nebo co to má ve svým krku a neprskne na mě. Ale já nemocná nebývám. Až na tu hlavu...
Dneska jsem volala na výsleky štítný žlázy a Dr. povídá, že krevní obraz i hormony vypadají krásně, tak mi udělala radost, když je tolik chmuru kolem...docela jsem si oddechla, naposledy byla kontrola před dvěma měsíci, tak jsem si říkala, jak tělo asi bojuje se zvýšeným nárokem na hormony a vůbec všechno.
Tak ale jdu do té sprchy, namazat a hajat, já tak tu postel poslední týdny zbožňuju. Jen kdyby mi šo spát...

helik3
autor
5. lis 2008

nazdáárek, hezké ránko 😉

tak já první pracant na Vás čekám až es vyspinkáte a přijdete 😉

Menny to jsem moc ráda, že jsi v porádku a v pohodě 🙂 tÉDA JO, TAK VY UŽ SI S mÍŠOU PŮJDETE PROHLÉDNOUT DO čeho jdete, jo?? 😉 😉

Hele jdu juknout na tu Ikeu, já bych strašně uvítala samostaný nástavec na komodu, kdybych nemohla najít písnu, vy my určitě pomůžete 🙂 jste šikulky 😵

Jinak výtok mám taky, ne nijak brutální, ale někdy víc, někdy míň, asi budu muset alezakoupit nějaké slip vložky, do teď jsem to zvládla bez nich, ale není to už k tomu 😅

Evi prosím Tě užívala jsi to psyllium?? Já do toho asi půjdu, zase mě to nějak trápí 😖 a je to přírodní a těhule to můžou, opravdu to tak pomáhá???

helik3
autor
5. lis 2008

joooo a chtěla jsem se pochlubit kočičky. BYla jsem včera po dvou a půl měsících cvičit na mém oblíbeném aerobiku 😉 😉 a zmákla jsem to na jedničku 😉 😉 nebyl to teda step aerobik, na to musím holt počkat, ale pořádnej záhul to byl 😀 😀 tak je mi tak dobře 😉 A moje známá je cvičitelka co to vede a představte si že čeká miminko v dubnu 😵 😵 takže prostě paráda 😵 😵

mon73
5. lis 2008

dobré ránko 😉

helik3
autor
5. lis 2008

ááá druhé ranní ptáčátko, nazdárek 😉

mon73
5. lis 2008

jj, ptáčátko, vypravila sem Lukáše a chtěla si ještě lehnout, ale už sem se moc rozkoukala 😉 😒 . Dneska sem zase skoro nespala, usnula sem po půl druhý, a i pak byla pořád vzhůru 😠

mon73
5. lis 2008
mon73
5. lis 2008

tak to nejde ukázat 😠

mon73
5. lis 2008

de kliknout na ten odkaz. baby-markt.de Tam pak najeďte na růžovej sloupec vlevo, až dole - Markenhersteller - ukážou se značky, který nabízej - třináctej řádek od zdola, uprostřed, černej nápis Rock Star Baby. To je nářez 😉

helik3
autor
5. lis 2008

Péťo teď jsem proběhla ikea katalog dokud mi nezačne zase rpacovní shon a v sekci pro miminka jsem žádnej přebalovací pult samostatný nenašla ☹

moni jdu na to juknout 🙂