Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
10. črc 2009

Míšo obleč je dostatečně, budem nejspíš venku, klidně sebou víc vrstev.

cipisek007
10. črc 2009

Na terase? OK. Ještěže jsem se zeptala 😀 bych je oblíkla méně. Super, že budeme venku, nějak se mi nechce sedět uvnitř. A ta terasa je teda když projdu kavárnou, jo?

indigo
10. črc 2009

Kroupi taky hájí čest Artu, snad budou síly art x neart aspoň trošku vyrovnaný... 😀 😀 😀

cipisek007
10. črc 2009

No joooooooooo Kroupinda! My to tu poskládáme a nakonec je přecejen trumfnem!!
A Dáda. Ta nám to kazí.

indigo
10. črc 2009

Venku je hřiště pro prcky, nedovedu si představit Tádu s Davídkem, jak způsobně sedí v kavárně déle než 20 vteřin..... 😀

cipisek007
10. črc 2009

Helča, taky přirozeně před IVF.

cipisek007
10. črc 2009

Indi, což to je mi jasný 😀 Aspoň se zabaví.

indigo
10. črc 2009

Vezmem to na počet dětí a vyhrajem!!! 😀 Já mám z Artu 2, ty taky, Kroupi taky, + ostatní s jedním, máme to v kapse!!! 😀

cipisek007
10. črc 2009

Jo, dobrej nápad 😀 😀 Ještěže tu jsme dvě s dvojčatama, jinak jsme v čuuuuudu 😀

cipisek007
10. črc 2009

Barča. To samý. Kurník, nás tady je.

menny
10. črc 2009

Viď Indi to by mělo bejt. To bych si tenkrát objednala extra dávku studenýho vzduchu.
Chodila jsem ven v 6ráno a pak až po 22h a přes den jsem umírala, ani vyvětrat nešlo.
Zachránila mě tehdy okna na sever.

No Zuzan taky po dotknutí kliky 😀
a Jája ta jen na art pomýšlela viď?

indigo
10. črc 2009

Jo jo Peťo, ještěže s dětma končim, nevim, že musim polaždý rodit v létě, taky mohlo vyjít jiný ivf, měla bych děti zimně-jarní.

Jája snad byla jen objednaná, možná ani to ne..... jó někdy stačí říct kouzelnou formuli čáry máry Art a je mimino.... 😀 😎

menny
10. črc 2009

Míšo ani jedna jsme to neměla při povodních v 02 jednoduchý 😀 😀

indigo
10. črc 2009

Do tohodle se s vámi holky nezapojím... já 1. července 02 nastoupila do nový práce, takže v srpnu dostali všichni dovolenou jen já s kámoškou, co nastoupila se mnou, ne. Nemáme na ní nárok..... no tak jsme si vyhrnuly kalhoty a šli z práce - ač po silnici - řekou. Já stihla poslední bus, kterej jel přes řeku, jinak bych se domů už nedostala... 😝

indigo
10. črc 2009

Mizim, musíme se nějak vyprdelit, slíbila jsem Zuzce že dorazíme už kolem tý 9, ať kluci můžou řádit....
Míšo čekáme tě! Ostatní taky!!!!! Peťa a spol. mají vyjímečně omluvenku... 😎

menny
10. črc 2009

Holky a už tu fakt nejsem
se tu vykecávám... už musim
pa
hezky se vysrazíkujte proberte vše od porodu přes kojení a mazivo,
pardon mlezivo 😀 😀 až po dětičky ...no prostě si to užijte !!!

inna12
10. črc 2009

holky, ja nedorazim 😔 od 6 nespim, vubec nemůžu polknout jak mě bolí v krku 😖 ale fakt hrozně, tak jedem k doktorce, abych neměla angínu, strašně mě tam řeže ...snad jsem jenom nastydlá... 😒 jsem se nacpala medem a nepomáhá to
já mám takovou smůlu, sem se tak těšila na miminka kurna...sem celá votrávená ☹
tak si to užijte a omluvte mě
papa

cipisek007
10. črc 2009

Tak jsem si pobrečela. Našla jsem diskuzi z 2.12. kdy jsem rodila. 😵

Innko, takže tě už neuvidím břuchatou? Hlavně, aby to nebyla angína!! Dej pak vědět, jak jsi dopadla!

Já jdu chystat věci,a by jsme hned po sváče mohly vyrazit. Do půl 11 jsme tam.

achalteke
10. črc 2009

Čau taky hlásim, že nepřijedu, kecaly jsem do 3 do rána s kámoškou a jsem buková, tak snad příště.... 😅 😔 no každopádně si to užijte, počasí je perfektní 😉

Inuš to je fakt vopruz, to mi přijde fakt jako těžká podpásovka - mít angínu v době blízkoporodní ☹

...jdu dočíst

cipisek007
10. črc 2009

Ty jo, tady je pěkně zataženo. Jestli se rozprší, tak nikam nejedeme 😅

cipisek007
10. črc 2009

Čáu Jájo!
Heleď co ten příští týden? Už něco víš?

straspytelka
10. črc 2009

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=93268 pár věcí na prodej, budu ještě dopolňovat postupně 😉

achalteke
10. črc 2009

Míšo, viděla bych to nejspíš na úterý, okolo půl druhé 😉 ...pro jistotu mi pošli tvoje telefoní numero ať to kdyžtak ještě doupravíme 😉 , páč předpokládám, že od pondělka nebudeš na netu

cipisek007
10. črc 2009

Jájo, předpokládáš správně 😀
V úterý s tebou počítám, kdyby něco, do IP píšu telefon 🙂

petreva
10. črc 2009

Ahoj holky, tak Elenka je sice "normálka", ale Simonka myslím, že je po IVF...nás tu téda je 😉 je to moc pěkný...ty vol..to dítě dneska odmítá spát...už se bimcá a fňuká v postýlce přes hodinu...takjsem to vzdala...prostě nespí od šesti...no v devět stejně jí, i když poslední dobou baštila v půl desátý...no, brebera mě naštvala, jsem myslela, že poklidim...
Mějte se hezky na srazíku a hladím všechny bříška i dětičky...

cipisek007
10. črc 2009

ježši, já bych se taky mohla umejt... 😅

Evi, moje holky spí jak dudci. Hrajou si a hrajou, až vytuhnou. Jen je pak přikryju. I dnešní noc byla dobrá. Terezka celou noc spala bez dudlíka a ani se neprobudila, jen Barče jsem ho 2x dávala. Kdyby mě nebolela hlava a holky nevstávaly v půl 5, tak jsem i fit 😀 😀

achalteke
10. črc 2009

Míšo, kuju moc a domluvíme se, ale předběžně to úterý okolo půl druhé a až budu někde v Kovářově tak se ozvu kde (ftírka chlap chtěl se mnou, ale zarazila jsem to, že si chcem normálně podrbat a on by tam čumákoval 😀 😀 😀 😀 😀 )

Hele jste mě pobavila s tou diskusí Art versus přiro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....já otěhu v době kdy jsem byla rozsekaná z toho koňo pádu, což byl prosinec a v březnu jsme měli jít do ARTu, v tom prosinci jsem dobírala všechny léky, že další už ne a brala jsem je hoooodně hala bala, a buch - měla jsem to tam 😀 😀 😀 😀 😀

straspytelka
10. črc 2009

Míšo, chlápek teda neměl štěstí což 😀 😀 😀
Holky já jsem taky po ivf a dokonce icsi 😉 obě těhu jsem takhle 😒 jinak nám to nejde ☹ Musíme tam taky zajet do Artu, než nám holka půjde po 1 třídy 😀
Menníku, gratulka k 5ti měsícům 😵 😵 Snad migréna táhla do háje 😉
Evi, jasan, ohlásím se, určitšě kolem těch půl 11 se ozvu 😉 musím pro ten dortík 😉
Dneska je Simonka ukecaná 😀 😀 😀 Zato já lítám už 2 den na WC 😖

petreva
10. črc 2009

Míšo to mi ani neříkej...Elenka usnula u hraní 1X V ŽIVOTĚ, jinak začne hulákat...v postýlce je to čím dál horší...a i v kočárku se mi vzbudí třba po třičtvrtě hodině a už nespí...no nic...Straspy počítám s tebou
MENNY, 5měsíců... 😵 snad ta hlava brzy přejde 😉

straspytelka
10. črc 2009

Indi, kouzelná formule čárky máry Art 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tys mě dostala 😀 😀 😀
Já vlastně co pokus to dvojčata 😕
Innuš, to je fakt pech, snad se z toho brzo dostaneš, abys byla fit na příchod mimíska 😵 😵
Achlateke, jo drbárna jo, to si užívej, pak budeš ráda za každou půl hodinku spánku, no dobrá příprava na bezespasí noci 😀
Míšo, už ses umyla? 😀
Přiznávám, moc závidím, že jste pomalu všchny na ivf nemuseli 😨