Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
5. lis 2008

hehehe Moni, taky dobrý, chichi, co sis vybrala?? 😀 😀 😀

ten odkaz jde, ale musí tam být i to s tou čárkou a to za tím 😉

mon73
5. lis 2008

Tak sem to asi blbě zkopírovala 😅
Nic sem nevybrala, jen mně to zaujalo. Asi bych nemusela mít dudlík s lebkou. Ale ty růže pro holky sou pěkný. 🙂

helik3
autor
5. lis 2008

ne podle mě ne, ale jak je tam ta čárka, tak se to prostě neoznačí když to vložíš 😉 dobře si to vložila 😉

dudlík s lebkou je výbornej, che che, ale taky si ho nepořídím 😀 😀 😀

hele Moni ty se vyznáš, má smysl třeba hledat kočárky na něm. netu?? Je to levnější? VYplatí se to anebo je to nastejno?

mon73
5. lis 2008

Na to sem teď právě koukala. Ty kočárky sou skoro stejný, dokonce sem našla i dražší. A ještě si připočti problémy, kdyby se ti s nim něco stalo. Ale dudlíky, třeba zrovna Avent, tam měli o půlku levnější. Ale to skoro všude. Tady je Avent hrozně drahej.

helik3
autor
5. lis 2008

hmm, tak dobrý, alespoň vím kde nehledat 😀 😀 😀 díky 😉

no jo dudlíky, další věc která je mi dáááleeeekooo vzdááálená 😀 😀 😀

mon73
5. lis 2008

No dudlíky, to je kapitola sama pro sebe 🙂 . Máš silikonový, nebo kaučukový, a ty tvary - kulatej, kosenej, plochej.

helik3
autor
5. lis 2008

hehe, tak to bude asi boooj 😀 vím, že kámoška říkala, že měla sai pět druhů a ta její potvůrka chce jenom jeden, takže mi ty čtyři může dát na zkoušení 🙂

mon73
5. lis 2008

Já si asi pořídim Avent - te je silikonovej, plochej (takovej jako placatej), maj pěkný obrázky. Ale ne každý mrně ho chce. Silikon je pro ně tvrdší ale zase dýl vydrří, tak rychle se nevyžvejkne. Když byl Lukáš malej, tak vylítli ty kosený silikony, a klasika gumovej kulatej těch moc nebylo a nebyli moc pěkný. Ale ten náš prevít chtěl právě ten. Většinou si zvyknou na ten co dostanou jako první. Pak sem to doma zkoušela, proč ten silikon nechce, a on ten klasik drží v puse skoro sám, ale ten kosenej silikon musí troch přidržovat svalem. Takže byl pohodlnej.
Já to vyřešim asi tak, že si už do porodnice vemu ten co se líbí mně, třeba mu vadit nebude, ale radši budu mít ještě ten kaučuk kulatej. Kdyby náhodou. 😉 Určitě si ale vemte dudlík už do porodnice.

menny
5. lis 2008

Tak jsem vyhajaná a jsem tu 🙂
Dobré ráno všem

Helčo jsem na netu na telefonu a nejde mi
kopírovat odkazy, až budu na pc, tak ti ten odkaz
přímo na ten přebalovák pošlu

helik3
autor
5. lis 2008

nazdárek menny, tak vyspinkaná, super. ZA ten odkaz předem díky, já ho fakticky nenašla ☹

ty už máš všechno skoro viď?? Ty jsi šikulka 😉

mon73
5. lis 2008

Ahoj Meníku 🙂 Jak je, už líp? Jo, jo, záda sou prevít.

helik3
autor
5. lis 2008

tak jsem si právě založila wordovský soubor jenom s těmi vašimi odkazy 😉 Až já jednou na to budu mít čas 😀 😀 😀 tak to všechno projdu 😀 😀 😀 a nakoupím 😀 😀 😀 a zruinuju účet 😀

menny
5. lis 2008

taky budu kupovat avent.
Náš Dáda chtěl dudlík jen prvních 14 dní.
Pak bylo komický když sem mu ho dala, tak lítal vzduchem
až z postýlky. Plival ho...ale to byl dostřel 😀

helik3
autor
5. lis 2008

hehehe, takže další odkaz, ještě že jsem si tu složku založila 😀

mon73
5. lis 2008

Musíte najít šidítka, pak 0 -3 měsíce a ty třetí se mi líbí. A docela se i hodí teď na zimu. 😉

menny
5. lis 2008

No teď se cítim skvěle. Záda nebolí. I dr. mě chválil. Můžu chodit i na
těhu cvičení. Ale teď to nějak nestíhám a to mě štve.

mon73
5. lis 2008

Heli, šikulka 😉 Taky pořád listuju po starších stránkách, kde ste co psaly.

helik3
autor
5. lis 2008

tak to mě začínají záda dost bolet, jsem zvyklá cvičit a jak jsem přestala 😖 ale já to doženu 😉

mon73
5. lis 2008

Menny, hlavně že ti je líp. to je dobře. 😉

menny
5. lis 2008

Mončo ten třetí se mi taky líbí. Ani jsem něvěděla,
že dělaj svítící, to je super 🙂

menny
5. lis 2008

No po těch všech peripetiích a hrozných nervech si
to těhu konečně užívám 🙂
Už jsem ani nedoufala

helik3
autor
5. lis 2008

no právě Moni a já to nestíhám v práci prohlížet, musím si na to udělat klid doma a to než něco najdu, tak mě to přestane bavit, hehe a takhle to mám pěkně pohromadě 😉 😉

už se mooc těším až se do toho nakupování pustím, už tomu začínám i trošku rozumnět 😀 😀 díky Vám 😀 😀

helik3
autor
5. lis 2008

Menny užívej, užívej, budeš mít doma dva rošťáky 😀 😀 to si taky ješt užiješ 😀 😀 A Monč a to samé, jeden puberťák a druhý batole 😀 😀 😀 to je kombinace 😀 😀

mon73
5. lis 2008

No, mně se líbí ty modrý, s tunákem a l. medvědem. Prodávaj se v sadě 2ks.

mon73
5. lis 2008

Jo, Heli, sem na to zvědavá. Myslim, že ze začátku bude nadšenej, ale to bude brzo opadat, protože zjistí, že se musí občas o bráchu postarat, že už se nebude všechno točit kolem něj. Tak uvidíme.

helik3
autor
5. lis 2008

to víš, mít doma dva jedináčky 😀 😀 😀 to bude složitý 😀 😀

mon73
5. lis 2008

Dneska si du koupit do Tesca pleny. Maj na ně akci (doufám že ode dneška, teď přesně nevim). Kámoška řikala, že sou dobrý. Ale jen ty fialový. Tesco má dvě značky tak ty dražší.

menny
5. lis 2008

holky trochu odbočim
Chtěla jsem se vás zeptat na takovovou delikátní
věc. Jak to máte se sexem v těhu?
Dloho jsme ho měli zakázaný a teď když můžem,
tak mě po vždycky až bolestivě tvrdne břicho.
☹ Takže jsme zas radši bez tulení

mon73
5. lis 2008

Menny, zákaz sme neměli, nic mi nebylo, ale teď už to neni ono. Přeci jenom pupek velikej 😀 Ani chuť už neni taková.