Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
23. črc 2009

jéé tady je vichr, bouří a leje!!!!!!!

menny
23. črc 2009

kde jste kdo? Nerodíte??????

achalteke
23. črc 2009

Zuzi tlak 136/90, ale už jsem koukala, že jsem měla i větší...jinak koukala jsem do průkajdy a už mám kontroly cca po týdnu až do 2/9, ale to říkala sestra, že myslí, že už se neuvidíme 😅 ...

a hlásim bouřku a trochu deště a tak valím ven, ke kámošce na drb 😉

zuzka84
23. črc 2009

jajo - hm, ja mela hranicni dlouho s Dadou a ten dopegyt jsem brala az tyden pred porodem ... asi jsou ted jine praktity 😀 . jinak ted jsem mela hranicni tlak jen dvakrat , tak snad to bude dobry
tak tady jen takove smejknuti bourky , ale venku krasne se ochladilo na 21stupnu ... ale doma to samo znat neni 😒

cipisek007
23. črc 2009

No tak déšť jo, ale jen drobet, spíš je tam vichr jako kráva. Naproti rekonstruujou panelák a mají tam plno polystyrenových desek a ty jsou rozlítaný po celým Máji. Tu zase bude bordel.

Jájo, to už máš takhle předpis do konce těhu? Nás sestra objednává vždycky jen na další návštěvu.

cipisek007
23. črc 2009

Ty jo a kde máme Indi? Doufám, že se v tý vaně fakt neutopila 😀

menny
23. črc 2009

Zuzko jsem koukala, že ještě nemáš u nicku jméno pro mímíska.
Tak už máte vybráno? Nenapínej jako Indi!

menny
23. črc 2009

u nás je najednou děsnej klid. Nefouká, neprší

cipisek007
23. črc 2009

Peťo, ticho jak před bouřkou 🙂 tady prší. a Míša jede 😀 Holky soutěží, kdo víc bude ječet. Barča vede, ale Míša David jí překřiší. Chudáci sousedi 😀

zuzka84
23. črc 2009

menny - neboj , my nebudem mit vybrano ani v den porodu 😀

miso - to me taky pekne stve , venku vitr, takze okna nemuzou byt otevreny , takze z toho ochlazeni mame vlastne velky kulovy 😠

cipisek007
23. črc 2009

Taqk už je po větru a v bytě jak v sauně. Fujtajbl. Těšila jsem se na ochlazení a krásnej čistej vzduch a ono ho.vno, soudruzi!!

Jdeme koupat, když už jsme u tý sauny 😀

menny
23. črc 2009

Zuzi a nějakej užší výběr ???? Ne že bych byla zvědavá 😀 😀

Míšo doma hotovej blázinec co

Máme venku jasno 😕

cipisek007
23. črc 2009

Peťo, no jen čekám, až začnou sousedi bušit na topení, dveře, strop a stěny 😀

menny
23. črc 2009

no holt máte 2 mimča...musej s tim počítat 😀

cipisek007
23. črc 2009

oni jsou jinak hodný 😀 😀

už tu nejsem 🙂

menny
23. črc 2009

u nás nebe naprosto bez mráčků 😖
Jdu si hodit prádlo ven
Pak budem koukat na Modrý blesk...zatim pa

zuzka84
23. črc 2009

menny - ani uzsi vyber 😒

jdu taky preprat toho vzteklouna do vany

cipisek007
23. črc 2009

Holky, víte co udělá nahatý dítě, když se vedle něj druhý koupe?

achalteke
23. črc 2009

hola hej, tak jsem vás letmo dočetla...
Baru snad ti bude brzo líp, je to pěknej vopruz - poblijon...
Zuzko talířek mě pobavil a dost a Míši pračka taky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..no já jsem zase došla k doktorovi a zjistila, že jsem si nevzala nemocenskou s sebou, takže jsem zase vyfuněla do kopce, zpcená až na řiti.... 😖
Míšo na to koupání v Lipně jsem se ptala a říkal, že pokud jsem z toho nikdy výtoky neměla, tak není problém 😉 Jo a kontroly mám fakt už všechny vypsaný v průkajde - až do termínu 😉

Tak jdu si dát dnes premierově sliz ze lněných semen a masážičku hrázičky 😀 😀 😀 😀

zuzka84
23. črc 2009

jaji co to je sliz ze lnenych seminek ? to bude vypadat podobne jako vlaknina ve vode ne ? fuj , tu jsem nikdy nemohla

cipisek007
23. črc 2009

Jáji, tak to jo. Mě to právě zakázali hnedka na začátku. ALe já taky hned od začátku, teda až od cca 10tt, byla na rizikáči.

zuzka84
23. črc 2009

holky na jine diskusi kam chodim je holka co ceka jednovajecny dvojcata - maji nejak i stejnou placentu a ja nevim kdovi co jeste, proste celkove dost rizikovy , tak ja se zezacatku dost bala aby vubec tak nejak vydrzeli aspon pres 30tt a ona uz je 39tt a holky ne a ne se vylodit 😀 , tak maji jeste tyden a kdyz se to spusti samo tak budou snad i prirozene 😵 , jinak cisar nez vyvolavani (to ji pry nedoporucili u dvojcat) . no je to uplne uzasny jaky jsou drzaci 😅

cipisek007
23. črc 2009

Zuzi, tak to je bomba! 😲
Jednovaječňáci mají společnou 1 placentu, proto jsou hodně rizikový, nemusí je stíhat vyživit a taky můžou mít společnej jeden bazének. moje holky měly každá svůj. Jeden bazének je ještě rizikovější. Můžou se navzájem zaškrtit na šňůrách. 😒

achalteke
23. črc 2009

Zuzko jo je to něco podobnýho, něco jako třeba psylium, ale nneí to až takový a je to docela dobrý, ten sliz se dá kydnout i do jogurtu...já ten sliz vylupla i s těma semínkama 😀 😀 😀 😀
masážička oukej 😀 😀 😀 😀 😀
hele ty dvojky to jsou fakt držíci, to je neuvěřitelný.... 😅 🙂

indigo
23. črc 2009

Indi se neutopila ve vaně, Indi se koupe ve vlastním potu... 😠 já to říkala, že bouřky a ochlazení se nás týkat nebude. Tedy pokud nepočítám ten pětiminutovej májovej deštík..... 😝 ale černo bylo hezký, škoda že z tohonic nebylo.

Míšo co dělá nahatý dítě, když se vedle něj druhý koupe? Tipuju - čurá? 😀

Jájíku tomuhle říká tvůj doktor hraniční tlak? To je u mě normální tlak 😀 Já dostala dopegyt až když jsem měla opakovaně přes 140/90, nezbavím se ho do konce šestinedělí, prej... 😖 Ale po nějakým čase užívání se mi fakt ten tlak hezky srovnal a už jsem měla i 120 nebo 125, to je zázrak... 😎

cipisek007
23. črc 2009

Indi, bingooooooooo a tohle tatínkovi nedošlo. Takže Barborka počůrala Terezce postýlku... 😠 😀 😀 😀

achalteke
23. črc 2009

Indi no doufám, že se srovná, už mě to začíná točit jak furt do sebe láduju nějaký tablety 😠 si budu muset pořídit tu králikárnu na to 😅

jdu zase žráti a pustim si madagaskar dvojku, konečně 😵

zuzka84
23. črc 2009

miso - aha, tak to maji spolecnej "Bazenek" 😉 , vim ze tehdy psala ze je to prave nejvic rizikova kombinace co u dvojcat jde
a s curanim dobry teda 😀

jajo - a na co to je dobry ?

cipisek007
23. črc 2009

Zuzi, to jo, Hauí když zjistila, že mám dvojčata, tak hledala přepážku mezi nima, byla prej blbě vidět,a le byla tam, tak si oddychla a zároveň mi to vysvětlila 🙂
Ale fakt klobouk dolů před maminou 🙂

petreva
23. črc 2009

Hezký večer....
TAk u nás se taky žádná velká bouřka nekonala...vítr jak blázen pár velkých kapek a už je tu jakoby nic...
MÍŠO, jak holky usnuly? Elča nespala od pěti tak byla znaaaaačněěěě protivná a plakala ještě v postýlce, ale zabrala hlasitá hudba. Teď se tam občas mlátí, ale snad usne.
JÁJO, tak se regulérně připravuješ na porůde 😉
ZUZKO, jak dopadlo koupání?? To se D. nelíbí ve vodě? Nebo proč se nechce koupat??
INDI, téda tobě dneska muselo bejt 😖 na tě myslim.
Fakt dneska hnus, jsme se potili jak hrom...
HOLKY, tak malej Danielek je na světě, narodil se dneska ráno v půl devátý.....jsou v ČB. Prý bude nejkritičtější první týden. Má bobánek malinkatej 780g 😢 moc na ně myslíme.......