Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
1. zář 2008

Jinak dvojčatům se snad vede dobře 🙂 V sobotu jsem po obědě usnula a po půlhodině mě vzbudilo zatím nejintenzivnější a nejdelší šimrání, asi dělali kotrmelce 😀

barag
1. zář 2008

helčo asi jde jen o to, že někdo snáší líp to a někdo tamto, ale jinak ten účinek progesteronu bude prašť jako uhoď a když menny snáší ten utroš dobře, tak bych to neměnila, protože je to zbytečný, lepší je max v tom, že je líp snášenej.

jneže na každýho působí něco, mě se např. moje kamarádka děsně diví, že mi ubrousky lactacid už několikrát v životě způsobily těžkou mykozu, když sou vlastně ozdravný...

barag
1. zář 2008

jů dvojčata budou cirkusáčci 🙂 a kdyžte to prosím tě půjdeš na ten UZ? já mám tak debilní paměť...

cipisek007
1. zář 2008

Barísku, jdu tam příští pátek v 8:30 (12.9.) to jdu k Čutkovi. Jsem na něj zvědavá, sice jsem už u něj jednou byla (na krevních genetických testech), ale on je takovej podivín, že jsem si dr. řekla, že chci k němu. 😀 😀
Jinak doufám, že to šimrání jsou pohyby. Ještě jsem to nezažila, tak si nejsem jistá, ale je to něco, co se mi ještě nedělo, tak co by to asi bylo jinýho, co? 😀

barag
1. zář 2008

to víš že je to ono, vždycky to holky popisujou takhle

cipisek007
1. zář 2008

Tak to jooo 😀
Nu a co ty? jak je tobě?

barag
1. zář 2008

řekla bych že líp - ťuk ťuk ťuk, už si peču nějaký rohlíky, tak doufám, že se mi nepřejedí, protože mi dost pomáhaji v tom, že tak rychle nevyhladovím, a tudíž mi není tak blivno, ale citlivá na pachy sem stále dost 😀 koberec smrdí, lavor na nádobí smrdí, tenhle stůl na kterým je počítač smrdí, Michal ze mě netuší 😀

menny
1. zář 2008

Jee Baru to by bylo super!!!!! V kolik sem pojedes? Ja jdu ve dve do
nemocnice na ten utz. No snad mi ho ale napise, dyztak se budu ohanat
tim Michalkem.
Baru osobni setkani prezijem neboj 😉 😀

Miso dnes zatim ani nespinim.
S Dadou jsem sla na plodovku, kdyz uz bylo davno po problemech,
ted by to nebylo vhodny.
Jsem spis ted pesimista, moc neverim, ze vyjdou ty testy dobre.
Uz kuli ty srazenine

barag
1. zář 2008

Péťo, neboj se těch testů, kdyžtak se poraď s elenkou, já myslím, že ta sraženina na to nebude mít vliv...

já dnes nejedu, měla bych jet zítra, ale nejspíš budu muset do Liberce, takže se přeobjednám asi na středu nebo čtvrtek s tou krví...

cipisek007
1. zář 2008

Fuj, smrady, tak na ty mě taky užilo. Před těhu jsem kupovala Davidovi AXE čokomena a to mi teď přííííšerně smrdí. Nemůžu doteď vidět ani cítit párky a kečup (rajčata mi nevadí).
Ještě před 14ti dněma jsem nevěděla co sníst, strašným nechutenstvím jsem trpěla. Teď už je to lepší, ale mám tak stáhnutej žaludek, že sním jak vrabec. Až mě David několikrát podezříval, že držím dietu. Nejvíc mě dokáže naštvat, když mi někdo řekne, "pořádně se najez, jíš za 3" Bych pak za chvíli potřebovala větší futra.
NO ale nevolnosti mě přešly v 18tt 😒

cipisek007
1. zář 2008

Peťul, nezbejvá než doufat, že to bude OK. Moc moc Ti budu zítra držet pěsti.

barag
1. zář 2008

hm...sou praštěný ty lidi, to řikaj buď chlapy nebo ženský, který už zapomněly, jaký to je a nebo nevolnosti neměly ne?!!!

kamarádka mi taky vyčítala, že sem si nabrala strašně málo, pak už mi dala pokoj a uznala, že nešílím, když sem po necelých dvou hodinách jedla zase malinko, ale jedla a pak znova za hodinu a půl.. nevýhodný na tomhle systému je jen to, že pak už se třeba člověku nechce jíst to, co se opakuje, tak sem to měla já, kečup taky nemůžu, je toho víc, konkrétní jídla ale s kečupem bych taky nedala

a vůbec, kamarádce prý řikala doktorka že to mimčo si z tebe má pořád co vzít a že matka se z thoo pak nějak zberká - ta kámoška má asi 30 kilo i s postelí a pupkem, hlavně že miminko- miminka prosperují a rostou a dál se nemusíme bát. třebas ti to taky prospěje a budeš se pak cítit líp..

menny
1. zář 2008

Jee Baru ted jsem si vsimla IP 😅
Na ten utz jdu zitra, ale jestli by bylo lepsi mi to poslat, napisu
ti adresu. Beru sice 4 denne, ale za kazdej budu rada. Jsi zlaticko!!!!!
Dam dyztak jeste vedet jestli a kolik mi toho zitra doktor predepise.
Treba mi o neco snizi davku

barag
1. zář 2008

kamarádka ta zase nabrla 23 kilo, no tak envim, jestli to je ta lepší varianta...a počkej, ono to přejde a ještě budeš zobat líp, hlavně sou nepříjemný ty kecy a když to máš každýmu dokola vysvětlovat, viˇ'd

menny
1. zář 2008

Miso diky moc, nezbejva nic nez doufat

Holky nevite nahodou, jestli ten rozbor ty krve ( triple testy)
delaj v miste bydliste a nebo to posilaj na genetiku k Cutkovi?????

Je nejakej divnej tlak, mam motaka ☹
Mivam tak 95 na 60 a zmena tlaku se mnou dela divy, kor ted v tehu

cipisek007
1. zář 2008

Menny, mě ty testy posílali k Čutkovi (Krev odebírali na gyndě)

Barčo, přesně. Když ti to řekne chlap, řekneš si, je blbej, neví co to je. ALe když to řekne ženská, která má 2 odrostlý děti, tak to je na oprátku. Ještě jsem nepřibrala ani kilo, ale je to už konečně vidět, že nejsem víc a víc tlustá, ale těhotná. Děti si vezmou co potřebujou a když to nemají, tak si o to "řeknou".
Dokonce mi bylo tůhle tlumočeno, že někdo o mě říkal, že mi to těhotenství svědčí. Že jsem zhubla a moc mi to sluší. To potěší 😵

barag
1. zář 2008

no tak vidíš 😵

já mám taky motáka

barag
1. zář 2008

jo a koukala sem že na artu rozbíráte sexování, já na to porpvadě ani nemám nijak chuť, ale včera to nějak přišlo a teda musim se přiznat, že průnik byl jen na chvilku neb mě to setsakra bolelo...naštěstí manžel byl na mě předtím moc něžnej, tak sem si to i přesto užila já, ale halt sme momentálně asi odsouzený k separe užívání si, a to ještě ne nijak často, protože já jakožto žena nadívaná nemám niajkého stesku po sexu, fakt ne....příroda dosáhla svého a teď už ne.... jak se řiká účel světí prostředky a mému tělu teď ty prostředky jaksi nechybí 😅

cipisek007
1. zář 2008

Barčo, já jsem ze začátku taky neměla chuť na sex. Dokonce jsem byla ráda, že nám to dr. zakázala, ale je to tak 2 týdny, co jsem měla fakt VELKOU krizi 😅

No já jdu dělat hají, už mě stejně zase bolí zadek. Papa 🙂

helik3
autor
1. zář 2008

tý jo, tak to já s váhou bojuju odjakživa, takže se úplně děsím abych moc nenabrala, protože k tomu mám sklony 😀 😀 hlídám se už teď-raději-myslím, si že není důvod hned od začátku mocn abírat, co pak s tím, že?? 😀 😀 😀 ale ono se to řekne 😀 😀 Míšo to Ti závidím, že jsi pořád na své váze, to bych taky potřebovala, taky mám dostatečné zásoby 😀 😀 😀

Jinak u nás sexík 😵 😵 😵 výborný, pohůdka, užíváme 😵 😵 😵 sice pan doktor povídal na krajíček, ale nejde to nějak dodržovat 😀 😀 😀 a když mi ani potom nic není 😵 😵 😵 TAkže to Vám teda holky nezávidím ty půsty 😠 to já bych mohla možná i tak třikrát týdně 😀 😀 a s chutí 😀 😀 asi si vynahrazujeme to snažení - už to kvalitativně upadalo 😀 😀 😀

barag
1. zář 2008

helčo, sem bledá závist sama...mě to fakt včera bolelo a přitom to bylo na krajíček a rozhodně sem neměla problém s nevzrušením, nojono... co se dá rovit, někdo to má tak a někdo onäk, nebudeme za to mít Cyrdu míň radši 😀

petreva
1. zář 2008

Ahoj holky,
Menny, krev se prý posílá na genetiku, alespoň mi to dneska řekla sestřička...byla jsem na první krvi.

Helčo, tak já už mám nahoře 1.5kg, božínku ☹ ani nevím proč. Ani mi moc nechutná...tak nevím, ale cítím to, že jsem přibrala...a to ještě před otěhu to byli 2kg...jé já budu mašina...

Baru, po té první krvi jsi se objednala k Čutkovi, jo? Tak to bych tam taky měla zavolat. Jak jsem se zmínila, že máme v rodině mentál. i těl. postižení, tak mi prý s největší pravděpodobností dají doporučení. Ale mi půjdem tak jako tak.

Míšo, já jsem z tebe pořád tak nadšená. Vždycky vyloudíš se svýma dvojčátkama úsměv na mých posmutnělých rtech 😵

Jinak mi jsme dopadli asi dobře 🙂 ,brouček je už 4,2cm velkej a byl až moc živej 😵 Dr. se pořád ptala, jestli je tu se mnou tatínek, jestli ho nechce taky vidět, ale když ona mi dělala pořád ten vnitřní utz, tak jsem říkala, že až příště...ona na to, že mu to nemůžu přeci odepřít 🙂 a tak jsme se nakonec shodli a ona ho zavolala. Téda Péťa z toho byl tak děsně na měkko, byla to krása. To jsem si nemyslela, že se tam takhle moc hýbá, to byla pořád ruka, noha...hlavně, že je mu tam dobře...

A k tomu zařívání. Holky díky, taky už mám předepsanou Lactulozu, ale Dr. říkala, že nemám čekat zázraky ( gastroenteroložka), že mám nějak špatně inervovaná střeva a ani jejich dráždění mi moc nepomůže ☹ prý to musím vytrpět, ale mimi to vážně prý neohrožuje...tak aspoň že tak.

menny
1. zář 2008

Evi to je super, mam velkou radost!!!!!!!!!!

barag
1. zář 2008

tak vidíš, všechno je dobré, to je paráda.

a o tom, že se máš opbjednat ti teda neříkala? nebo s tím počítaj a pak se ještě před UZ stavíš a vyfasuješ žádanku?

všechno je na dobré cestě pročpak bys měla být smutná?

pozdravujte svoje mimísky já jdu asi žehlit, a budu nahlížet, jedna holčina od nás byla na UZ a chci vědět co čekají 😀

helik3
autor
2. zář 2008

hezké ránko 🙂

Evi gratuluji ke kontrole, jsme Ti přeci říkali, že bude už vše ok 😉 Na to jak jsme si počkaly, tak nám to musí všem vyjít 😉 TAky jsem moooc zvědavá na svého manžu 😉 jak se bude tvářit 🙂

No já kontrola super, vše v pořádku, už máme 1,53cm 😀 😀 odpovídá to 8+1tt, tedy nesedí to s MS jenom o dva dny. Mám přijít 11.9. to to spočítáme přesně i s TP a i mi vystaví "řidičák" 😉 TAkže za týden ve čtvrtek 😉 zrovna ten den mají naši výročí a půjdeme jim to oznámit 😉

petreva
2. zář 2008

Ahoj holky, neprdím na vás, ale mám milion věcí zařídit...bude teď perno až do 17. 9.
Děkuju za palce a přáníčka, jste sluníčka 😵
Hezký den vám i miminkům!!!

barag
2. zář 2008

Helčo, to už je taky kus chlapa nebo ženský viď? 😀

kde se celej den couráte????

já teda zase odcházím, být užitečná, páč tady nikdo není 😠 ☹

petreva
2. zář 2008

Ahoj Baru, tak jsem volala na genetiku a byla jsem objednána na 13týden od poslední MS. Sestřička byla moc ochotná. Prý to bude stát 1000 kč, když nebudu mít doporučení. Snad mi ho Dr. napíše, když mám bratrance mentál. postiženého a sestřenici tělesně...ale moje sestra, když byla těhu tak na tomhle screeningu určitě nebyla. No půjdem tak jako tak...

barag
2. zář 2008

no já myslím, že tohle je indikace k tomu vyšetření a tu žádanku bys měla dostat...kdy máš k dok¨torce jít? nebo ji zavolej, jestli tam do toho vyš. nepůjdeš. mluvily ste o tom spolu?

petreva
2. zář 2008

Pro výsledky si mám přijít za týden, to je v po., ale zajdu tam ve čtvrtek (tento). Střídají se tam dva Dr. a Drka o tom prý moc neví, tak abych zastihla Dr.
K Čutkovi bychom měli jet 15. 9. to budu 12+3 , sestřička říkala, že se chodí 13 týden. Tak snad je to tak správně. Jsem vždycky zmatená z toho jestli jako počítat od poslední MS nebo stáří miminka...
Dneska mi to zažívání dalo zabrat. Musím si jít lehnout, jsem vyřízená...asi odletíííím nebo prasssknu. Každého Dr. co jsem se na to ptala, tak mi se sklopenýma očima řekl, že si to těhu budu muset vytrpět...tak teda trpím. Ale třeba se to zlepší.
Zítra mám taky moře práce, ale snad se na vás přijdu kouknout. Teda pozdravit určitě!!!