Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
13. lis 2008

no Evi já si myslím, že je to dobré, i by se mi to líbilo, ale ten můj favorit X-lanmder to tuším nemá.

No jsem zvědavá na názor Monči, ta se v tom vyzná jestli to má nějaký smysl, já si myslím, že jo 😉

mon73
13. lis 2008

Míšo, ležela sem doma, ale Dr. hrozil, že jakmile nebudu ležet, že pudu do nemocnice na špalky. Asi ví, že doma je míň stresu, tak pokud to neni opravdu nutný, nechává ležet doma.

Evi, mít otočnou kárku k sobě je určitě výhoda, můžeš si s mrnětem povídat, nebo když je horší počasí, tak na něj tak nefouká, ale bohužel málokdo je teď dělá. Většinou to maj Poláci. Já to taky nemám. 😒

petreva
13. lis 2008

Heli, taky mi je sympatický ten podvozek u X-landeru i konstrukce. Ale vadí mi ty barvy.červená, modrá, oranžová, černá...a taky jich u nás jezdí podezřele moc...

barag
13. lis 2008

holky ještě sem číhla, Míšo, to já taky koukla jak dokáže bejt Michal šíleně ale šíleně vykulenej, nám se zase tak nic neděje, ale jak mě bolel ten úpon a vypadalo to na slepák, tak byl fakt strachy bez sebe, taky mu některý věci raději neřeknu, ale myslím, že ten pörod bude dobrej, že to zvládne, mě to teda hodně překvapilo, když sem viděla, jak je víc strachy bez sebe než já, on to umí celekm dobře skrejvat, ale pak tohle...ale vwřím tomu, že při porodu bude fajn, když tam bude a pak si spolu zaslzíme 😀

evi, já bych do kočárku co nemá oba směry nešla - jednak kvůli slunci, jednak kvůli větru, v ZOO bude chtít vidět spíš zvířátka než mám s tátou a tak..myslím, že je to hodně praktický

a ted už fakt papa

cipisek007
13. lis 2008

Evi, tak s tím ti neporadím. My můžeme na našem kočáře dávat jak korbičky, tak autosedačky na obě strany a různě kombinovat.

Mončo, tak to jsme na tom stejně. Naštěstí nejsem sama doma, tak je o mě dobře postaráno, až mě to štve. Teď jsem jim řekla, že už nesmím pomalu ani sedět, tak mě furt napomínají. Vím, že je to pro dobro holčiček, ale už mě to tu fakt prudí. Nehledě na to, že mají pravdu a když dýl sedím, tak mě bolí zadek. 😠

petreva
13. lis 2008

Jsem hrozná, což? Vždycky si něco vymyslím, jako s tou moskyterou...a každý kočár má něco 😅 máme ještě čas, tak buď objevim takový, který toho bude mít co nejvíc a nebo budu muset slevit z požadavků...Moni díky, fakt mi to pomáhá, udělám si takový obrázek co je dobrý co je nezbytná a naopak co je zbytečný...

mon73
13. lis 2008

Heli, ten X- Lander to taky nemá. U toho Xa je výhoda těch otočnej koleček na rovině dobrá ovladatelnost, a když je horší terén, kolečka zaaretuješ a máš klasickou čtyřkolku. A je taky dobrý, i když zanedbatelný, že můžeš mít jinou barvu korby a jinou kárky.
Jo a jestli si k Čutkovi objednaná na 13.00, jako asi většina, tak tam di dřív, klidně po půl, protože na tu jednu tam přijdou všichni a ty můžeš takhle bejt první na řadě.

straspytelka
13. lis 2008

Ahojky
Teda vy se máte, my máme matraci v celku ale zato zdravotní, takže mám podložený nohy polštářem, nebo kojíkem 😉 Jinak kočárej jasně zvítěžil po úterním skouknutí v cross 4kolka 😉

straspytelka
13. lis 2008

jo a my u Čutky čekali 1hodinu ☹

helik3
autor
13. lis 2008

no manža a porod, tak to nevím jak to u nás dopadne 😀 😀 😀 nutít ho nehodlám, ale sama tam taky nehodlám být 😀 😀 😀 tak jsem mu tuhle povídala- hele tak si to rozmysli, já tam sama nebudu, tak jeslti mám začít chodit na předp. kurzy k dule, ta je pak i na přání s tebou u porodu - za ca 4000Kč, tak nevím jak se rozmyslel, budu se muset přeptat 😀 😀 😀

Jsem mu říkala, že k samotnýmu porodu se mnou jít nemusí, hlavně ať je tam na předporodní dobu!! Ale podle mě by už šel se mnou 😀 😀 On má takovou divnou fobii z toho nemocničního "smradu", vždycky je z toho hotovej i když jdeme třeba jen někoho navštívit (naštěstí je to zřídka kdy), no ale mně to taky zrovna dobře nedělá, že jo?? A musim 😀 😀 😀

Když jsme spolu zmákli hoňkabinku se sestřičkou vedle, tak tohle zmáknem taky 😀 😀

mon73
13. lis 2008

No, Míšo, ale vydrž to bejt jenom v posteli, což? Dyť je to na palici, a to tělo v tý posteli někdy bolí ještě víc. Hlavně nohy. celý Od kyčlí po kotníky. Někdy musim v noci vstát a projít se, aby to přešlo. Využiju tu "cestu" na WC, zkontroluju Lukyho, jestli je přikrytej napiju se a zase zalezu. Takhle je to tak třikrát za noc.

cipisek007
13. lis 2008

Holky, já se loučím. Zadek už ani necítím, jdu si lehnout a číst si. Uvidím, jeslti se tu odpol. ukážu. Kdyby ne, tak hezký zbytek dne 🙂

straspytelka
13. lis 2008

HOŇKABINKAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
13. lis 2008

Mončo jsme objednaní na 9:45, jsem se až musela do telefonu smát, přesně na čtvrthodinky objednávají a pak tam budeme dřepákovat 😀 😀

Mončo ale ten peg perego to má, viď?? Tu možnost dát korbičku obráceně, že jo? No uvidíme na živo v baby centru. Mončo jaký kočárek by ještě podle tvých zkušeností byl vhodný do terénu, tak jak jsme popisovaly s Evou?? Určitě musíš zákaznicím radit, tak asi víš?? 😉

mon73
13. lis 2008

Heli, ten peg perego má korbičku k tobě a kárku od tebe. ☹
S tim Implastem a V-crossem bych se do lesa asi nevydala. Na ulici dobrý, ale do terénu sou ty kolečka horší, menší.

cipisek007
13. lis 2008

Mončo, přesně. Já ležím od 13.10 (ty vado už měsíc!!! 😲 ) je to hrozný. Záda bolí, nohy bolí, břicho tvrdne (zvlášť, když ležím na zádech a mám natažený nohy). Každej mi závidí, ale není co. Tak je vždycky odpálkuju, že až se mimča narodí, tak si užiju a nebudu mít na ležení čas, a že je tomu dotyčnýmu na 2 hodiny půjčím, že mi je po dvou hodinách s radostí vrátí 🙂 Jenže někteří stejně nepochopí. 😒

cipisek007
13. lis 2008

Tak já letím (haha, to bude rychlost 😀 ) , mějte se krásně!

petreva
13. lis 2008

Tak jo, holky, já vás opouštím. Díky za postřeha, je to bezva takhle něco probrat!
U nás otevírají nový nákup. centrum, jdu se podívat zejm. do Taka...Ale jsem dost bez financí než bude výplata, tkaže jdu jen na čumendu...ale i tak dobrý 😉
Mějte se maminy a držte se!

helik3
autor
13. lis 2008

no super Mončo, Implast jsem měla v záloze, zak bezva, vyškrtávám 😀 😀 😀 No zeptáme se v tom BAby centru jestli něco doporučí 😉

Moni a ty taky musíš ležet takhle moc???

Hele Míšo nerouhej se jo?? 😀 Moje kamarádka měla dvojčátka po umělém oplodnění, dvojvaječná a ležela od 4-tého měsíce v nemocnici s nohama nahoře. A byly i stavy, kdy si nesměla dojít ani na záchod, třeba týden, dva!!! Fakt jenom ležet a dávali pod ní mísu, kopyta nahoře a omývali žínkou!!!! To musí být očistec!!! TAkže domácí ležení je kočky parádička!!!!!

mon73
13. lis 2008

Heli, teď ležet nemusim, všechno je ok. Ptala sem se, jestli můžu chodit do práce, že tam námahu žádnou nemám, tak dr. řikal, pokud se moc nestresujete, tak jo. No stresovat se kvůli krámu a blbejm kšeftům budu stejnak i doma, takže je to jedno. Zatim tak max. na 4 hod, chodim, někdy na dýl, někdy míň. Jo a zejtra bych měla mít oficiální nástup na mateřskou 😉 tak sem řikala, že kdybych byla zaměstnaná, tak udělám zejtra rozlučku, a pa, pa, tři roky mně tu neuvidíte. 😀 No, ale mně tam neuvídí tak tejden 😀

helik3
autor
13. lis 2008

hele Moni a kterej vhodnej kořárek do terénu má možnost kárky na obě strany?? je vůbec něco takovýho?? Si něco vymyslíme vždycky, hehe 😀

mon73
13. lis 2008

Straspy, díky, tak jestli má nafukovací i ty otočný, tak tam by problém v terénu neměl bejt. a tušim že se u něj dá otočit kárka v obou směrech. No, je těch kočárků moc. 😉

mon73
13. lis 2008

Tak sem na něj koukala a je to tak, kárka de na oba směry, kolečka větší, nafukovací. Tak ten schvaluju 😉 😀
Co se týče konstrukce a její výdrže, neporadim, to chce od někoho kdo má zkušenosti, ale vypadá pevně.

straspytelka
13. lis 2008

kočárej je naprosto úžasnej, jsme nadšený, má všechno co chceme, jen se nám malinko nelíbí ta kárka s nánožíkem, ale co, na to to nejezdí ne...hlavně aby se tam dítěti líbilo 😀

helik3
autor
13. lis 2008

takže V-cross brát, jo?? No tak ho jdu více okouknout 😉 😉 Nějaký konkrétní typ?? 😉

Moni gratuluji k oficiální mateřské 😀 😀 i když je Ti to na nic, viď?? 😀

straspytelka
13. lis 2008

Moni gartulace k oficielní DOVOLENÉ 😀 my jsme fakt na tuty rozhodnutý pro ten čtyřkolovej se všemy velkýma kolama 😉 jen tu barvu nevíme ale to snad bude menší problem než jméno pro prcka 😀

barag
13. lis 2008

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

konečně sem taky aktualizovala album

petreva
14. lis 2008

Dobré ráno....
BARU, tak máte oranžovou koupelnu 😵 moc se mi líbí. To si ale ulevíte, až bude relativně hotovo, viď. Vypadá to ještě na nějakou chvíli. Ale ložnice se rýsuje, spát bude kde 🙂 až budou okna, hned bude veseleji, teda až budou umytý, viď 😅
STRASPY, tak vy máte vybráno, to se máte. Bezva ten odkaz na kočárek, díky!
MONI, co ty? Už máš vše pohromadě??

straspytelka
14. lis 2008

Ahojky, zdravím 😉
Baruško, teda práce ještě jako na kostele, ale trošičku závidím, taky chci domeček, nějakej přízemní...no zatím šetříme, šetříme, musíme sehnat parcelku a pak se do toho snad pustíme v 50ti 😀
Petruš, není zač 😉