Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
24. srp 2009

Brý ránko!

Evi dej vědět kdy tu budete a kávu dáme!!! 😎

Já teď rodila 38+1, Jíča už má zpoždění... 😀

Holky psala jsem ráno Zuzce, zpráva stále nedoručena, buď má vybitej telefon... ale spíš si myslím, že už šla "na to" a je tajemná jako hrad v Karpatech... 😠 😠 😠 😎

indigo
24. srp 2009

Miška měla v noci svůj první břichabol, tak jsem masírovala, cvičila, nahřívala... 😖 ale zabralo to, vyprděla se a bylo dobře. Asi zkusím koupit Sabíka, Tádovi sice nezabíral, ale ten to měl mnohem horší.

Míšo - tak mě napadlo, že bych třeba od tebe mohla odkoupit jeden pytel, ale předpokládám, že se chceš zbavit obou, třeba by si druhej někdo vzal... 😀 A ty hnědý kalhoty co měly holky na sobě, za rozumnou cenu, až jim budou malý... co ty na to? Druhý by si třeba vzala Pedík... 😀 😎

indigo
24. srp 2009

S tou nabídkou fotek jsem si možná naběhla 😀 ale neva, klidně se ozvěte, dokud mě to baví a dokud nedělám kalendáře k vánocům babičkám. To je pak s tím sr*ní... 😀 😝

cipisek007
24. srp 2009

Indi, to není špatnej nápad, ale napřed musím koupit nový pytle 😀 😀 A z kaťat až odrostou, tak určo by putovaly na MMB 😉
Co Miška, už je jí OK?

Ty jo holky, Terezka si tak urputně cucala přes rukáv ruku, až tam má cucfleka 😅

cipisek007
24. srp 2009

Indi a nebyl by lepší BabyCalm? Jsou to přírodní oleje a ředí se to vodou. Vyjde to podstatně levnějc, páč Sabíka už neproplácí ZP 😠
Došla jsem pro ně a čtu - kapky z přírodních zdrojí, okamžitá úleva (potvrzuji), 100% přírodní. Pro děti od ukončeného 1. měsíce.

indigo
24. srp 2009

Jo Míšo, zatím je ok, chci tu jen mít něco pro strejčka příhodu.
Ani jsem nepočítala, že bych si Sabíka nechala napsat na recept, není myslím tak drahej...
Koukám na ten BabyCalm na netu, asi zkusím prvně Sabíka, ten BabyCalm píšou, že se musí brzy spotřebovat, když se otevře, zas nechci kupovat každej měsíc novej... teda pevně doufám, že když "něco" koupím, potíže zmiznou, že tohle byla jen vyjímka... 😀 😎

cipisek007
24. srp 2009

přes stovku stojí už. Nebo do stovky.
Což to je pravda, my máme akorát ten Calm na měsíc, ale jsou dvě a nedávám jim ho pravidelně. Já vždycky zapomenu, že mám dvě spotřebitelky 😀

indigo
24. srp 2009

Holky je to tady!!!!!!!!!!

Sms od Zuzky:
DAVÍDEK MÁ BRÁCHU! NARODIL SE DNES V 8:12 CÍSAŘSKÝM ŘEZEM, JMENUJE SE DANIEL A VÁŽÍ 3460 GRAMŮ.

Gratulujem!!!!!!!!! Jsem si to myslela, když moje ranní sms stále nedoručena... 😀 😀 😀 😎

cipisek007
24. srp 2009

Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, to je krásný!!
A to už je Zuzi schopná psát? 2 hodiny po císaři? Klobouk dolů!!

Tak moc moc gratulujeme. Přejeme hodně zdraví a síly, tý bude potřebovat Daneček nejvíc. Krásný jméno vybrali 😵 A Zuzce brzký zahojení a málo bolestivý rozcházení se.

indigo
24. srp 2009

Kolem stovky to bude. Stejně musím dneska (jako každej den 😀) nakoupit, tak se stavím v lékárně. Až se teda vzpamatuju, že Táda s Miškou mají dalšího kámoše... 😀 😎

indigo
24. srp 2009

Třeba to rozesílal manžel, ale dorazilo to ze Zuzky telefonu. Jestli měla jen spinál, tak je asi schopná, co? Jé já se těším, až napíše víc, a až budou doma... 😎

cipisek007
24. srp 2009

Danečka jsem taky chtěla, ale neprošel mi u Davida 😠 😀

peda
24. srp 2009

Jéééé

Tak Zuzce a Danielkovi veliká gratulace,hrozně moc zdravíčka a nekonečné lásky 😵 😵 😵
Já si to myslela taky,v pondělí dělaj plánovaný císařa 😅 😅

indigo
24. srp 2009

A Jája jela dneska na kontrolu, jestli jsem to dobře pochopila? Měla by dneska porodit, když mají ten tandem... 😀 😎

peda
24. srp 2009

Snad to nějak nakonec ustála a zas tak nebude litovat,že nerodila v ČK.Už se moc těším na fotečky dalšího arťáčka 😵 😵

cipisek007
24. srp 2009

Indi, jo to by mohla. Proč mě kurník dělali celkovou??? 😠
Hlavně, aby měla hojení bez problémů!

indigo
24. srp 2009

Ahoj Pedí, domlouvám ti u Míši pro Ellinku kalhoty, kdybys měla zájem... 😀 😀 😀
Danielek není Arťátko, Zuzka patří k těm šťastným, co si v Artu párkrát sáhly na kliku a pak otěhotněly přirozeně. 😎

peda
24. srp 2009

Jé,Indi,to je pravda,měli na Silvestra nějak,ne?

Indi a budou nám co platný v zimě letní kalhoty??
Pytlik na spaní máme a používáme každý den,ale tu první velikost 😉

peda
24. srp 2009

Holky,je mi to moc líto,ale Elli se zbudila a musím se jí věnovat,teď jsem se věnovala prádlu a oknům 😠 😝 ,musím to rychle pověsit,než se úplně rozeřve 😅

cipisek007
24. srp 2009

Pedí, hodíš pod to punčocháčky a je to 😀

Indi,jj, Jája jela na kontrolu, jdu jí to písnout 🙂

achalteke
24. srp 2009

hola hej už to vím a mám mega radost - Indi už mě informovala 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 takže další miminko a Daniel - moc hezký jméno. Zuzce obrovitánskou gratulaci....

Na kontrolu jdu za chvilku, teda jen se tam vyčůrat a změřit tlak 😒 nic jinýho se mnou nedělá

indigo
24. srp 2009

Jééé a já myslela, že Jíča už ráno jela a že si jí tam třeba nechají..... 😀 Mno nic, tak si na Pláničku ještě pčkáme... už je poslední, co? Chtělo by to nějaký nový těhule... 😝

indigo
24. srp 2009

Jsem zapoměla...

Evi - k těm hrnečkům - určitě je to leší než lahvička, budeš ale asi muset zkoušet, kterej Elenka vezme a kterej bude vyhovovat, je jich na trhu strašná spousta... Já si pamatuju, jak jsem učila Tádu - prvně na flašku, odmítal vzít do pusy cokoliv jinýho než moje prso a potřebovala jsem už pak s příkrmama začít s čajíkem, zkusila jsem milion lahviček a saviček, než vzal jednu z nich na milost a pil. A bylo to za 5 minut 12, pak jsem skoro ze dne na den přestala kojit a nevím nevím co bych dělala, kdyby neuměl z lahve... 😝 A s hrnečkama to bylo to samý, všechny odmítal, vždycky jsem narazila někde na netu v diskuzi na jinej, třeba i zajímavej pro dítko, zkusila, nic... pak jsem myslela, že ho chytne brčko, taky nic... tak skoro hrneček vůbec neměl, pil z lahvičky a přešel plynule na normální pití z klasickýho hrnečku.
Jo mlíko před spaním má dodneška v lahvičce... 😀 😀 😀 😝

cipisek007
24. srp 2009

Jedno z mojich dětí za mnou přilezlo až k PC 😀 Uvelebilo se pod židlí. Jak já se asi od toho počítače dostanu??? 😀 😀

cipisek007
24. srp 2009

Ač už mám hormony v klidu, tak nad tímhle jsem se rozbrečela 😵 😵 tatínek si sám porodil syna 😵

http://www.novinky.cz/krimi/177132-otec-zvladl-...

inna12
24. srp 2009

Zuzce gratulace k Danečkovi 😵 teeda takovou dobu nam ani neda vědět, že jdou na to 😠 🙂
hlavně, že už to má za sebou! 🙂 😵

Míšo, Indi, Sab simplex je hrazenej, minulej tejden nám ho doktorka preventivně napsala 🙂 a ještě krém Lipobase, prej je dobrej, oboje bylo zadarmo ...
dr. říkala at davam 3 denně 10 kapiček, ale není třeba, tak dávám jenom jednou denně, navečer, když kojím z blbýho prsa(tam dost loká vzduch) jednou 10 kapek a dobrý, prdí jak šílenej...ale už sem nasadila ty probiotický kapičky, ty dostává každý ráno, trvá dýl než ty bakterie osídlí střívka a prej podporujou i imunitu 🙂 tak uvidíme, jestli bude mít bříška bolení

tváře máme pořád hrozný, potírala jsem na noc mlíčkem a zlepšení teda žádný 😒

inna12
24. srp 2009

a mě by spíš zajímalo, když Jana píše takový komenty, proč to dělá...nebo kvůli komu 😲
pokud vim, tak tady jí nikdo nic neudělal, naopak se jí tady většina lidí hooodně dlouho zastávala (!!!!!), což asi nikdy neviděla, že....pro dobrotu na žebrotu 😠 tak by mě fakt zajímalo, koho myslela, těma zákeřnýma lidma 😲
ale to už Jani asi není schopná napsat...jenom ostatní jsou ty "špatný a zlý a zákeřný" jen tak z potěšení...bez důvodu

už mi to fakt nedalo 🤐

cipisek007
24. srp 2009

Innko, to je divný, nám ho taky dávala na recept, ale pak mi v lékárně říkala, že ten recept stopí, protože bysme ještě platili 30Kč navíc, že to ZP nehradí 😅 Ale je fakt, že to bylo někdy v květnu.

Jdeme obědvat a pak ven, papa 🙂

achalteke
24. srp 2009

nazdar bazar, tak kontrola nic moc 😒 tlak leze furt nahoru, tep 120, takže v pátek jdu na poslední kontrolu a zejtra na monitor a pak mě prej mudr už pošle prej k hospitalizaci raději 😢 ...tak doufám, že si to tenhle tejden Plánidlo rozmyslí a vyleze 🙂 , jdu dělat šnitzle

inna12
24. srp 2009

jo Míšo, fakt, platila jsem jen těch 30 kč za položku, v lékárně na vltavě..jinak je tam cena asi 93 kč

dobrou šuť! 😉

tak Jájo, držim palec ,at Šimonek kouká máknout a pospíší si! 😵 to je divný, že ti dopegyt nezabral...nenervíš náhodou jako já, když ti měří tlak? já jen viděla ten měřák , už mi srdce bušilo ostošest 😠