Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
27. srp 2009

Míšo, jakou máte jídelní židličku? A jsi s ní spokojená? My byli včera v centru a mě připadaj takový vachrlatý 😅
INDI, v čem jsi krmila ty? A MENNY nebo BARČA??
Taky by to pak asi šlo v lehátku, ale raděj bych, aby co nejdřív byla E. u stolu 😨 jen nevím, jeslti bude v půl roce sedět, tak se mi nechce kupovat ty dřevěný, i když mají i jiný využití...

mon73
27. srp 2009

ahojky 🙂
Evi, díky. 😉
My máme židličku obyč- polskou. Je dobrý, že dou polohovat záda, třeba když pije, tak nemusí tolik nahybat flašu. a je odendavací vrchní pultík, po jídle se dá dobře umejt. Dle zkušeností se ty ceny liší jen v designu. Tak si prostě vyber tu, která se ti líbí. Ještě je dobrý, když má ten koš pod sebou. Já pořád uklízim hračky ze strany na stranu. Tady bych to lupla do koše a je to. 😉

Týjo, mám takovej "blbej" dotaz. Může se nějak "zkazit" mlíko v prsu ? Když z něj nedám pít víc jak 24 hod. Tobís už spí celou noc, tak jí jen ráno kolem sedmý a pak už nechce. To má podle mně mlíka málo.

mon73
27. srp 2009

Jdu si udělat kávičku a v klidu u pc posnídat. Velký chlapy sem vypravila na hokej a ten malej ještě spí. Dneska jeli až někam k Plzni, tak mám klid celej den. 🙂

evi, v lehátku to de blbě. Jednak se ohybáš, pokud ho nemáš teda na stole, a to taky nejde pořád. A Tobís se v něm pořád mlel (viz foto). A když Elinka ještě uplně nesedí, tak je právě dobrý to polohování zad.

Indi, koukala sem na fotky a vidim že ste byli na Hluboký v zoo. My tam byli v pondělí. Tobimu se moc líbilo. Du dát nějaký foto. 😉

petreva
27. srp 2009

Moni, dík. Mě přišlo včera v centru, že řada židliček nebylo stabilních. Mlely se ze strany na stranu a ten náš roubířek...Líbil se mi od fa Patron a Peg perego, to je ale dražší...
TeĎ nedávno jsem četla, že 8měsíční dítě by mělo mít teor. 4-5 mléčných dávek (info z kojeni.net) a k tvému dotazu,není blbej, žádnej dotaz není blbej 😉 mlíčko se zkazit nemůže. Pak už maminy kojí 1x denně nebo jen v noci...takže neboj nic. A jak baští T. jinak?? a kolik čajíku vypije?

mon73
27. srp 2009

Oni ty židližky když sou prázdný, tak se melou, ale pak to vlastně zatížíš mimčem, tak je to dobrý. My tu máme málo místa, mám židličku akorát zapasovanou mezi stolem a takovym pultem-stolkem, tak se mi převrhnout ani nemůže.
Já někde četla, že by měli mít tři dávky. No a Tobi má jednu 😠 Budu muset dát asi umělý k odpol. svačině.
Dopoledne má jogurt, poledne zelenina, pak ovoce a večer kaše. čaje vypije cca 400 ml.

petreva
27. srp 2009

Jo, Moni aspoň tři...no, ale když ráno kojíš, dopol má jogurt a večer mléčnou kaši...ale asi bych taky mlíčko přidala přeci jen je to jiný než jogurt. Třeba do 9měsíců, to pak prý stačí 2-3 😉 a po jídle ještě dokojuješ? Ale asi ne, když píšeš, že má mlíčko 1xdenně. Musím za Eloušem, už se čílí a stejně půjde baštit. Zatím. A Ď za info o židličkách 😉

peda
27. srp 2009

Ahojky 🙂

tak to moje dítě spí od 20 hod,ještě se nezbudila,ale chudák včera vůbec nespala přez den,jen asi hodinu na srazíku a pak byla celej den mrzout.

Evi,budu jí to mlíčko od tebe dávat odpoledne do 6 hodin,to je vlastně asi dvě krmení,to se kroutí nejvíc a na noc a dopoledne to naše.
Ellenka je prostě společeský dítko,buď ráda,že se jí líbí mezi lidma.Tak hrneček jste nakonec nevybrali?Žádnej se vám nepozdával?

Moni,kde je to miminko? 😵 tobík už velikej,co nevidět už bude běhat.Jsou si z bráchou podobný 😉 Tak máš dneska volněji,co?a do práce ale pořád chodíš,ne?jsi šikulka,že to stíháš.Moni,já taky kojím jen ráno a večer,jen málokdy přez den,to moc nechce a spí taky celou noc

Indi,tak nostalgie na 80.léta?? 😀 😀 deštník je parádní 😵 .Táda asi u babičky celej den prospal,když ti ponocoval 😀 😀 a co Míša,jak spinkala?
Taky mě zajímá,jak je to s prodejem na mimibazaru.Já mám doma ještě nějaký věci po Májovi,tak na roční dítě asi,je toho pxtel,tak bych to prodala a třeba zimní bunda už mu taky není,je z benetonu,tak bych měla co prodávat 😝
Tescko je mědnou přivede na mizinu.Ale koupila jsem flisovej kompletek,mikinu na zip a tepláčky za 250 kč už na zimu,6 až 9 měsíců,pak k tomu botičky 😀 😀 ty hodně užijeme 😀 ,mají tam krásný pyžamka slevněný,ty mám v plánu příště a mají tam punčocháčky,dvoje v balení za 200 kč a teď po slevě jsou za 140 kč,tak pro ty taky ještě dojedu.

mon73
27. srp 2009

Ahoj Pedi, v práci sem byla zrovna včera. Jen na dvě hoďky. Hoˇku Tobi spal, a pak tam byl i manžel, tak to šlo. Ale od2. do 12. 9. jede mamka na dovolenou a neteř už bude ve škole, tak to budu muset s Tobim zvládnout sama. No uvidíme.

jj taky sem koupila v Tescu pyžámka 3 za 189,- no nádhera 🙂

indigo
27. srp 2009

Hezké ránko!

Táda to nakonec zabalil sám,šla jsem ho zkouknout do ložnice a byl tuhoš. Na Mišku jsem čekala, až se vzbudí, najedla se v půl 11 a šli jsme chrupat. Noc parádní, vždycky se jen nacucla a hned (skoro) zase spala. Už máme ty noce vypilovaný... 😎

MMB - pokud máte pár věcí, nevyplatí se si zaplatit a jako nezaplacenej člen tam skoro nic neprodáte, zobrazujou se inzeráty platících členů a když si ten co něco hledá vysloveně neklepne myší, že chce VŠECHNY inzeráty, tak tam ten váš prostě nebude. Na pár věciček je lepší aukce, ty si teda taky musíte koupit, ale je to větší adrenalin... 😀 minimální množství je tuším 25 aukcí a pohybujou se kolem 6-7 korun za jednu. Teď přesně nevím... ale je to pak neomezený, tzn. můžete teď prodat pár věcí a třeba rok dva nic, pořád tam ty aukce máte.

Zaplatit členství na MMB se vyplatí pro víc věcí nebo dražší, já si to zaplatila na 3 měsíce jen kvůli kočáru a prodal se. 😎 Nový inzeráty se zobrazujou jako první a každej 3. den (myslím, nebo 4.) se dají obnovit, takže budou zase na začátku. 😎 Stačí koupit tu jednu hvězdičku, pak už se nerozlišuje mezi tim kdo má jednu a kdo 5. Ta jedna stojí myslím 150,- na 3 měíce, celkem směšně částka... 😎

indigo
27. srp 2009

Jó deštník, nevím co s ním budu dělat, mám velkej celkem fajnovej 😀 a stejně když aktuálně neprší, beru radši malej do kabely nebo pod kočár, kdo se má s velkým zbytečně vláčet... 😀

Ještě aukce - abyste mohly "aukcovat", musíte být tuším aspoň tejden zeregistrovaný (na MMB), tak kdo nejste, šup šup na MMB! 😎

mon73
27. srp 2009

Indi, moc děkuju za perfektní popis. 😉

indigo
27. srp 2009

Tý jo Moni to je fakt kus chlapa! Ale mě teď připadají všechny děti nějaký obrovský, jak mám doma ještě čerstvý miminko... 😀
Hele a Tobiho ty zvířátka celkem zajímaly, co? Já si pamatuju, že jsme poprvý byli s Tádou v ZOO když mu byl rok, vůbec na nic nekoukal a pak demonstrativně usnul. 😀 Teď už je to s ním jiný... 😎

indigo
27. srp 2009

Evi - já začínala s příkrmama v autosedačce 😀 chtěla jsem židličku až bude sedět, jenže zrovna u Tády, to bych se načekala... 😝 tak jsme koupili - jak psala Monča - polohovací, byl v ní zapadlej cca asi jako v tý autosedačce. A přesně - pultík sundavací a dvojitej, když byl hodně zaprasenej, sundala jsem vrchní část a mohlo se pokračovat... 😀 ale my pultík moc nevyužili, prvně byl Táda malej na to aby jedl sám a pak časem začal židličku bojkotovat a už hooodně dlouho sedává s náma normoš u stolu.
Máme tuhle, jen teda nééé letošní model 😀 a levnější, proč to všechno tak podražilo?!?!?!? My jí kupovali teda v akci, za 3 litry rovný.
Ale fakt jsou ve finále skoro všechny stejný, polohování zad a vejšky sedátka má většina, tak si vyber podle vzhledu a ceny. 😎

indigo
27. srp 2009
petreva
27. srp 2009

Jo jo, každá má polohování atd... INDI, právě tyhle mi padli do oka, ale ta cena 😖

petreva
27. srp 2009

Indi, druhej odkaz nejde otevřít...už musím, zkusím to odpol...mějte se 😉

indigo
27. srp 2009

Evi myslím, že jiná za poloviční cenu udělá stejnou službu... jsem s ní spokojená, už se těším, až v ní budu krmit Mišku 😀 ale ta cena je fakt hrozná, dneska už bych jí nekoupila... 😖

indigo
27. srp 2009

Nejde? Tak to zkusím takhle - tady jsou 2 fotky Tády v tý židličce
http://www.bacovi.estranky.cz/fotoalbum/tadease...

mon73
27. srp 2009

tak se musi zase pochlubit. Zkusila sem dát Tobimu na pití hrneček. Nejdřív to chytil, zkoumal, kousal pítko. Pak začal nasávat - a to byl šok - ono z toho něco teče! 😀 No to sem ráda že z toho pije, protože sem včera vyprala ten uzenej kočár. Ty mapy od pití -fuuuuj. Ještě že při "jízdě" na tom sedí, tak to neni vidět. 😉

mon73
27. srp 2009

Tak tuhle židličku sme měli nedávno v krámu - bazarovou. Rozmejšlela sem se jestli si jí mám vzít. Pani za ní chtěla 1000,- . I když byla levná, stála tam docela dlouho.

kacena00
27. srp 2009

ahoj holky!!!

tak sem měla gtrochu absenci ale nějak nestíhám, sešlo se toho teď víc a tak sem lítala jak šůs sem tam tam sem

předně bych chtěla zuzce popřát hodně sil a malýmu ať se uzdraví. jak na tom teď vlastně jsou? já si připadám jak neskutečná fňukna, malej měl jen rýmu, bylo to dlouhý a náročný, ale co je to proti tomu čím musí projít ona a její dětičky

moc na ně myslím, ať je malej co nejdřív v pořádku

jinak všechny zdravím a jak tak čtu, asi si zaplatim jednu hvězdičku, protože sem měla jak dlouho na MMB plenky a prodaly se mi jen dvoje, zbytek zůstal doma, ty dvě holky se ozvaly jen zpočátku tý doby co sem inzeráty vyvěsila, takže asi se to nejdřív ukazovalo ale jak šel čas, inzeráty už se neukázaly..hm.. to mě štve teda já je prodat chci, mě sou k prdu, mám už svý jistý a odzkoušený

jájo, tyjo, kam ty na to jako chodíííííššššš na ty kšefty????????????????????????????????????????? by mě teda zajímalo!!

no a já se musim pochlubit, brzy se stanu majitelkou úžasnýho šátečku se lnem, musim vám ho ukázat je naprosto labůžovej 😵 😵 😵 😵 se těším, už se nebudeme tolik potit, mačkat, nebude se mi zařezávat žádnej hrubouš ani malýmu do kůže a půjde snad i líp dotáhnout, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kacena00
27. srp 2009

http://s153.photobucket.com/albums/s209/Lucille...

a navázanej na paní vypadá ještě úžasnějc, takhle to není jakoby nic moc, ale až se uváže, budeme děsný frajeři 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
27. srp 2009

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

a pak sem se zamilovala a zaláskovala asi do tohodle černobílýho 😵 😵 😵 asi si zasoutěžím 😀 😀

kacena00
27. srp 2009

tyvoe, už je po ... 😀

indigo
27. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀

achalteke
27. srp 2009

Helou ženy, tak jsem zpět a hlásim, že monitor a plodovka v nejlepším pořádku a celkem prdel, sestra mi natočila ten monitor obráceně - takže tam v těch řádcích co se zapisujou stahy dělohy, byli zaznamenáno srdíčko doktor na to pak koukal jak z jara.

Jo a ještě jeden zážitek, ob pokoj co jsem byla na monitoru asi zřejmě začínala rodit, holky ona chvílema tak strašně sténala já z toho měla zase husí kůži a úplně mi bylo zle doufám, že už to ta rodička má za sebou. Zase jsem ve fázi kdy rodit nechci

petreva
27. srp 2009

Ahoj holky, jdu jen pozdravit, už se zase chystám krmiti...normálně ona ta burýna spinká doma 30-45min a víc od ní nemůžu čekat!! Já si vždycky myslela, bláhově, že poo mi bude spát min. hodinu a já si doma něco udělám...po pátý už nespí vůbec...jo ale už si zase stěžuju a já mám vlastně hodný dítě 😀
JÁJO!! A co vyšetření, už ti nedělají? Co CS?? A stahzy na monitoru?? Nejsou už viditelný??Slyšet někoho rodit asi není nic moc...to věřím, ale člověče asi se nevyhneš 😅 hupky dupky ty správný myšlenky!! Každá kontra blíž k Šimonkovi!! Máte doma krásnej koutek a chybí už jen to voňavý, jistě hodný a spavý miminečko!! Budeš se kochat malinkatýma prstíkama a unavenejma očičkama!! No není to krásný vyhlídka?? 😉

petreva
27. srp 2009

MONI, a doteď pil T. z lahve? Tak to je bezva, že mu to jde z pítka 😵 je fakt moc hezkej!!
INDI, pěkná židlička, moc se mi líbí. Ještě uvidíme, nechvátám na to.

achalteke
27. srp 2009

Evi CS mi nekontrolují už od 32tt a stahy na monitoru mi nedělají - tedy minule dělali a bylo to jen něco k 30 takže nic moc, jinak mi monitorují vždy jen srdíčko...nevim Evi já z toho byla vyplašená jak zajíc nejsem žádná suverénní hrdinka a porod si nemaluju, ale prostě...no nějak mě to srazilo. Prostě jen mě uklidňuje, že každá bolest má svůj konec a navíc Honza to řekl hezky - řekl, že tohle je prostě přirozená bolest se sladkou odměnou na konci...