Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
29. srp 2009

Tak změna chlubi chlub https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😅 a dále...

petreva
29. srp 2009

INDI, P. povídal, že ti beru "chlubi chlub", tož se omlouvám 😅 😉

petreva
29. srp 2009

Ty jo, tady se zase chrní. Tak jdu též...dobře se vyspěte...

mon73
29. srp 2009

Ahojky 😉
Evi, nechrnim, ale četla sem si a teď dočítám vás. Chtěla sem napsat Inně, ale koukám, že tu nebyla.
Evi, Elenka je teda šikula. A to už leze nebo se "jen" staví ?
Teda Tobísi, seš nějakej lenivej! 😉

mon73
29. srp 2009

Inni, jak popisuješ ty světlý místa (mimochodem opravdu přesně popsaný), tak to má Tobi taky. Řekla bych, že je to od zubů.

kacena00
29. srp 2009

teda tak evi, jak sem tu dávasla videjka našeho malošáka dvouměsíčního tak se zdálo, že bude rychlik a ve srovnání s matouškem a lečou nakonec mám dojem, že je lenivec 😅 tohle teda neudělá ani omylem on se plácá jen na zádech a na břichu a to pak bleje jak alík a je z těchto dvou možností už otrávenej na max, fakt nuďo..

Míšo, jako to mě sere že se to jmenuje tak a tak a pak zjistíš, co je v tom ještě přidaný...tak minimálně jak teda vysledovat na co je příp. dítě alergický a teda žampiony na 8 měsíců věku je fakt hrubost nehorázná...šmejdi!!!!!!!!!!!

cipisek007
30. srp 2009

Dobré ránko holky!

Evi, vééélká gratulka!! Třeba až teď bude E. v pohybu, tak se drobet uklidní. 🙂 A ten dudlík - Barča ho tak taky ráda 😀 😀 😀

Moni, však my taky ještě na kolínka nejdeme. Prej máme čas, ale deptí mě to. Barča se plazí už měsíc a Terka je lenivec lenivej. Ale už budeme muset snížit postýlky, holky se začínají chytat šprclí.

Jináč hlásím, že noc neuvěřitelná!! HOlky spaly až do šesti do rána!! HLady!! Naposledy měly jogurt ve 4 odpol., pak všecko vyblinkaly. Já jsem ale celou noc nepsala, protože jsem trnula, jestli se něco neděje a taky David šííííleně chrápal. 😠
Ten se teď chystá k rodičům, ale prej se na oběd vrátí. To doufám, pošlu ho s holkama po obědě ven a zalezu si.

cipisek007
30. srp 2009

Tak jsem našla ještě jednu skleničku s houbama. Taky kuře s rejží a nějakou zeleninou a pak tam jsou žampiony. Neskutečný. Nejhůř stravitelný jídlo a oni ho dají do mimijídel. Chuděrky moje maličký. Jsem zvědavá, co mi z Hami odepíšou. Zkopčim to sem pak 🙂

petreva
30. srp 2009

Dobrý ranko 😉
Jé holky, děkuju za pochvalu šikulíny...já ani moc neví, kdy by teoret. měl prcek co dělat, ale taky mi to přišlo brzo. Myslela jsem, že bude se nejdřív nějak plazi, ale MONI E to nedělá. Hned se takhle staví a houpá se na kolínkách. Posun vpřed zatím nevymyslela. Spíš jak se vzpírá tak jí tělo klouže dozadu a ona couvá. Je to sranda pozorovat - leží na bříšku je jakoby vzepřená ale paže po loket má u těla a předloktí směřuje dopředu, nohy taky tak našponuje, že trčí nad zem, vypadá jak stíhačka 😀 a pak se vzepře na rukách a podsune ty kolínka. Vydrží tak chvili, ale pořád to opakuje a pak je unavená a bečí....ale že by si jen tak lehla a odpočinula to nehrozí...
MONI T.to nedělá? A co to kojo, podařilo se ti někam vměstnat? Já se radila s lakt. por. a prý bych měla taky jedno přidat, když E shubla a pak se uvidí. Ale moc nevím kam 😅
BARU, co vaše zuby, se nějak uklidnili ne? E nemá v pusině vůbec žádnej náznak...C ti na bříšku zvrací? 😕To je blbý...a i dýl po jídle?
Tak já jdu snídat, než se ´přižene "postrach" Eloušek 😵

cipisek007
30. srp 2009

jooooooooo a Terezce se dneska vyklubal růžek toho zoubku!!! Už bude mít chvilku po trápeníčku (a já taky 😀) 😵 😵

petreva
30. srp 2009

Míšo, ahoj!
Já jsem si říkala, že jsem v albíku viděla kdysi jednu holčičku s dudlíkem obráceně a ona to Baruška 😀 No ona se začala víc hejbat, ale jak asi musí ty svaly nejprv "vytvořit a posílit" tak to nevydrží moc dlouho a ona si prostě sama neodpočine a začne být protivná,protože to zkouší pořád a pořád...ale což nějak si pomalu začínám zvykat. I když mě často už večer hrajou nervy...teď zase začala dělat blbosti u kojení. Pije pije a najednou hrooozně pláče. Na tokoukám zase. Už uměla říct tak hezky, že má dost, NE ona bude řvát. A taky se mi zdá, že je večer málo mlíčka, když si máčknu na prso nic moc neteče, tak se asi vzteká proto...
Ale když spinká nebo se směje tak bych jí snědlo od hlavy k patě 😀

cipisek007
30. srp 2009

Evi, jj oni jsou ty děti vytrvalý 😀 A v noci ti spí? Třeba má v noci hladíka. I když moje holky taky dneska spaly ceeeeelou noc a to hlady. 😅
Jj, Barče chutná dudlík i opačně😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

petreva
30. srp 2009

Tyjo, už je E. vzhůru!! Ale zrovna snídám, takže musí počkat 😅
Oni mají ty tvoje dětičky fakt vlásky jak ze zlata 😵 Terezka byla uplakaná pořád, co rostl ten zoubek? Tak dneska večer písni, jak to bylo,jesti se T. ulevilo!

menny
30. srp 2009

Dobré ráno
Elence velká gratulace...šikulinka!!!!!!!
Matoušek taky takhle začal na kolínka a pohupovat se...to zachvilku
polezete jak M. Plazení jsme též vynechali 🙂
naše oblíbený je ještě stát na rukou a nožkách a vystrkovat prdku...tedy dělat komín 😀 😀

Baru každý mimi je jiný kámošce začal kluk chodit sám až v 16ti měs teď
jsou mu 3 a jaký je to torpédo. Tak nezoufej 😉
s tim blinkánim je to horší, to bych to řekla dr.☹
Sama jsem byla svědkem jak hází úplný šavle ☹
vždyť takhle mu toho v bříšku moc nezůstane.
A to zvrací mlíko nebo i příkrmy ...a jak to vůbec máte s
příkrmama??
Myslim na tebe, taky bys byla ráda za chvilku klidnýho života což
napadlo mě jestli by ten neklid nesouvisel se zoubkama

Míšo to je teda nehorázný....žampiony!!!!!!!! 😠 😠 😠
to se divim, že jim to projde na trh????
Chudinky, to je to muselo pěkně tlačit v bříšku
tak zoubek bude 😵 😵 😵
jsem v tom nějaká zamotaná 😅 kolik má která zoubků??

Indi dík zapodporu s Davčou 😵

menny
30. srp 2009

Míšo to maj teda holky výdrž...jestli nespaly tak dlouho spíš vyčerpánim
ze zvracení...chuděry
Máťa spal včera prvně celou noc a taky jsem od 5:30 nespala
a musela ho kontrolovat.
No dnes jsme zas od 1h pobekávali, takže spánek celou noc byla
spíš náhoda....škoda 😒

cipisek007
30. srp 2009

Peťo, Barča má dva venku a Terezce se dneska vyklubal první 🙂
Jak se chystáš na tchánovce? Jsi psychicky připravena?

Evi, většinou byla uplakaná, když už to bylo k nevydržení, tak jsem jí dala buď čípek Nurofenu nebo homeopatika. Po nich většinou ale vytuhla 😀

petreva
30. srp 2009

Peto, ahoj!!! To jsem ráda, že tě tu "vidím", si ná vás u jídla kolikrát vzpomenu...tchánovci přijdedou zítra nebo až 1.9.?

menny
30. srp 2009

Děkuji za přehled 🙂
občas se mi holky pletou 😅
no na hujerovce připravená vůbec nejsem ☹ ☹
jakmile manža naboural, tchánovci šli a koupili jsi za 300tisic
naprosto novy auto...se báli, že by jsme chtěli pujčit 😠 😠 😠
Tchán 20 let neřídil bude to řídit švára ( to je logika, hlavně že má tak drahý auto)
no jsou to jeho prachy, ať si za ně koupí co chce
To budu celou dobu poslouchat o autě, už teď mi vstávaj
vlasy hrůzou na hlavě z těch keců...+ ty kydy okolo ☹ ☹

cipisek007
30. srp 2009

Peťo, no nekecej!! To jsou snobáci a sobci!!! ☹

menny
30. srp 2009

Ahoj Evi
přijedou zítra ráno. Počítám že mezi 9-10h jsou tu
Dost se bojim jak to Dáda zvládne s jídlem ve škole

petreva
30. srp 2009

Peto, to je děs...naši zase jeli na dovolenou do Albánie... 😠 ale jak píšeš jsou to jejich peníze a my si vystačíme a vybojujem to co chcem sami...
S tím jídlem ti věřím...zase D. tam bude mít kamarády, budou baštit spolu ve "velký" jídelně. Uričtě bude hrdej prnáček. Moc budu držet palce!!

menny
30. srp 2009

Tchýně by půjčila, řekla bych že i dala, ale tchán ne

menny
30. srp 2009

Normálně tchýně prej jednou řekla našim, že musí tchána přežít, že kdyby
ona zemřela dřív než on, tak on by vše rozfofroval...utratil, jen aby nám nemusel
nic odkazovat ...no chápete to ???????
Taky se divim, že tohle našim řiká 😕

Dáda musí jíst pomalu a ve školní jídelně na něj nikdo čekat nebude, to je to
blbý. Bude stresovat a je to hned ☹
Ve školce seděl u oběda skoro furt poslední.
No uvidíme, kdyby s tim měl problémy, tak by musel chodit
na oběd domu

petreva
30. srp 2009

Peto 😕 děs...
S tím Ddou...uvidíte...moc bych ti a vám přála, aby to bylo dobrý! 😉

indigo
30. srp 2009

Hezké ránko!

Peťí nechápu teda tchána... No a doufám, že hujerovci hned v úterý zas odjedou... Davídek to snad v jídelně zvládne, třeba prvních pár dní se moc nenají, ale snad to pak bude ok. Kéž by... 😉

Míšo - tchýně a žampiony... bez komentáře... 😝

Elča je teda šikula! Za chvíli se rozleze! 😎 Chlubi chlub mi nevadí, však to není žádnej můj patent... 😀

indigo
30. srp 2009

Cyrda pořád bliní? 😖 Vždyť musí bejt chuděra hladovej! Mě se to nelíbí, určitě mu něco nesedí, ale jak to zjistit a pomoct mu... 😝

U nás hroznej večer a krásná noc, Miška večer brečela a brečela, znám jen od jejího staršího bratra 😝 , vypadá to na bříško, ale taky to vypadá, že jí zabírá Sabík. Bekala do 11ti, pak usnula a kojení až ve 4 a v 8. Což tedy neznamená, že jsem já spala celou dobu s ní 😠 ale stejně jsem vyspalá jako už dlouho ne.

Holky já už si nepamatuju - kdy se začínaj mimoušci smát cíleně? Mě přijde, že když mě Miška dýl nevidí a pak se nakloním nad košík a promluvím na ní, rozjede se jí pusinka od ucha k uchu... teda stalo se mi to dvakrát, teď na mě jak na potrvoru háže bobek... 😠 😀 😝

indigo
30. srp 2009

Inuš na tebe jsem nezapoměla... zkoušela jsem Mišce zkoumat pusinku včera, zdá se mi, že na jedný straně jakoby nahoře vzadu na dásni má flek, takovej do šeda, jako by jí měla vylízt stolička... ale na druhý straně nic nevidim nebo jsem blbě koukala, ono při tom řevu a při umělým osvětlení se to těžko zkoumalo... 😝

inna12
30. srp 2009

ahoj

Moni, moc díky!! tak už jsem klidnější, že to tam tam fakt má bejt 😀 taky mi to přijde jako od zubů, tak a Indi Miška bude mít stoličky jen na jedný straně 😀 😀

Baru, nemohl by mít Cyrda reflux?? chudák malinkej ☹

Indi, mě taky přijde tenhle týden, že se jakoby trošku směje, občas jsem to zachytila, nic moc pěknej úsměv ale přijde mi, že se o něj pokoušel, tak mi to přišlo brzo, hledala jsem to a prej někdy nezáleží, jak jsou starý od narození, ale jak jsou starý realně, jako od početí, což on už je teda díky tomu přenáší dost 😀 😝

jak dáváš malou v noci spinkat?? do toho pytle nebo peřinku?? ja mam peřinku, ale on už tak cestuje po posteli, že mám strach, že se udusí pod ní..v noci ho pokaždý najdu čelem naprásklýho na mantinel kolmo! 😝
a ten pytel mi zase přijde málo..tak nevim

Evi, Elenka je fakt šikulka!! hezký fotečky..i s dudanem 😀 😵

Míšo, takhle blindily jo? tak aspon, že jste se vyspaly 🙂 no a ty houby, to taky nechňápu 😲

indigo
30. srp 2009

Tak mě napadlo - nejsou třeba holky "přejedený" když pak v noci neklidnějc spí? Na dnešek byly hladový a jak se jim spinkalo... 😀

Inuš - no Mišce jsou podle početí teprve 2 tejdny... 😀 já si myslim, že je na ten cílenej úspměv brzy, ale kdo ví... někdy se nevědomky usmívá tak divně, že vypadá jak mentálek... 😀 😀 😀

SPí mi v košíku (postýlku ani ještě nemám zprovozněnou, čas... 😀 😀 😀 přikrytá jen rychlozavinkou, používám jí jako deku. Ale nekope, necestuje, takže když ji večer položím a přikreju, ráno leží pořád na stejným místě a přikrytá. Pytel pak bude nutnej, až začne kopat a cestovat, jestli teda Tesco pytle dodá... 😠 😠 😠 😠 😝

inna12
30. srp 2009

Indi, taky myslim, že to ještě není ten pravej úsměv, zatim takovej hybrid 😀
tak to ti závidím, že necestuje!! ja ho furt musim rovnat 😝 a to se divim, že monitor neřve, zatim ani jeden poplach falešnej nebyl...a to je uplně mimo tu desku...a jak kope! jediným kopem si sejme docela těžkou peřinku a odhodí jí až nakonec postýlky...strašně sebou šije, rukama nohama...možná proto ho netrápí ty prdíci...ale to musim zatukat radši! Ale ted pravidelně každej večer po vykoupání, nakojení začne řvát...vydrží s přestávkama tak dvacet minut max půl hodiny a totálně odpadne a spí celou noc, břicho ho podle mě nebolí, tohle je takovej vynucenej pláč, podle mě ,jak moc nepláče si prostě musí před tou nocí zařvat, nebo nevim...