Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
31. srp 2009

No to je teda bordel!!! 😀
Já byla celej den mimo... a psala Míša, chudák, umřel jí pc a je bez netu, oprava asi až o víkendu. Tak se nelekejte, že tu nebude... 😝
Budu (doufám) večer a doufám že ne sama... 😎

indigo
31. srp 2009

Konečně jsem drobet dočetla...
Dadu - ráda tě tu vidím! Táda hezky nabírá, i když oproti Mišce je zatím "kde nic tu nic"... 😀 Ale hlavně, že příbírá a že se hezky rozkojuješ. 😎
Áááá Cyrda plavec... 😀 No ale ve finále to nebylo tak hrozný, co? Ono to půjde...
Jsem zvědavá na Cipísčata a palvání. No já snad začnu chodit taky, s Tádou jsme to vzdali... 😖

Koukala jsem na ten novej seriál Vyprávěj, koukáte? Už se třesu na další díly, je to můj šálek kávy... 😎 Sice tu dobu přímo nepamatuju, ale je mi to takový... známý... 😎

Tak dobrou ženy, ale tohle si nezvykejte, takovýhle pustoprázdno tady, omluvenku má pouze Míša a Jíča pakliže rodí (jinak taky ne!).

kacena00
31. srp 2009

pche, já se vrátila z palvaní až v pět, takže sem taky byla vomluvena jo? 😀

a chudák peťa má zase radost v domě- tchánovci... 😝

no ale dobrá od zejtřka by to zase mohlo frčánkovat ne? ale teda zase moc ne, ono to dočítat dycky je mazec 😀

indi, te´d půjdu s teplotou v kybliku dolu, zejtra řikal michal, že s cyrilekm půjde do sprchy, v tejdnu si s ním tak aspoň dvakrát vlezeme do vany a do pondělka mám závazek dostat teplotu vody v kybliku aspoň na 33, další tejden se dostat na těch 30 co je v bazenu, no máme k tomu plavču spoustu domácích úkolů 😅

sice neplakal ale ve stresu byl celou půlhodinu, dycky začal nabírat a hlavně se celou dobu propínal a "utikal" mi, šmudlínek malej můj..já bych se z něj někdy podělala..jako např. dnes, to bych mu zase vodpustila všecko

indigo
31. srp 2009

Domácí úkoly... 😀

Hele já to zas měla naopak, měla jsem naštudovánu z netu, takže jsem vodu ve vaně postupně ochladila, sprchovala, dokonce přelejvala obličej vodou, Táda byl naučenej na určitej signál zavřít oči a zadržet na chvilinku dech. No a pak jsem stejně nechodili.
Určitě to zvládnete, Cyrin je chlapák! 😎

No jo, Peťa má Hujerovce, snad to nějak zvládnou, já jsem nerví za ní, první školní den... dodneška si pamatuju ten svůj, snad bude mít Davídek taky jen ty nejhezčí vzpomínky. 😎 Jéje jen si představím, že moje dětičky půjdou do školy.... Nějak mi začíná docházet, že ten můj malinkej chlapeček už není tak malinkej. Hodně prcků z mojí dmovský termínový diskuze jde zítra poprvý do školky, nějak nám ty mimoušci vyrostli... 😖 😝

No přestanu se tu rozněžňovat a mizim... 😎

menny
31. srp 2009

Ahojky
s Tchánovcema na palici, ty bláho to jsou lidi, vlastní dcera a syn je z nich na nervy
takže to není jen půj dojem
no pak vám povyprávim

Dáduš mě furt teče hodně mlíka a tak v prsních vložkách
mám slušnej přehled 😀 jestli můžu doporučit, tak já používám
ty od chicca...ty 100% neprotečou a jsou zároveň prodyšný 😉

Indi super seriál, též můj šálek 🙂

Baru tak plavčo se nelíbilo ☹ Radši bych to asi nechala
na později, třeba se mu pak bude líbit 😉

Jájo vychutnávej poslední okamžiku s pupíkem.
Ty naše poslední těhulinko
Tak mám nějak pocit, že to bude dosti brzo...třeba už se zítra dočkáš 😉
myslim na tebe a budu mooooc ráda, když mi písneš
budu se těšit 😵

nemůžu usnout, zítra Davídkův velkej den...hrozně to s nim prožívám
je mi nějak smutno, snad to zvládne snadno.
Dnes bylo zábavné odpo ve škole pro prvňáčky, tak pani učitelka se mu líbí,
tak snad tam bude spokojenej. Trochu mám fakt obavy kuli tomu jídlu

přeju krásnou dobrou noc všem

inna12
31. srp 2009

ahoj, tak my máme za sebou půlhodinovej hysterák ☹, ale fakt stál za to...a opět za to můžu asi já 😔
a zrovna to tu čtu od barči 😲
koupeme ho v malý vaničce, pak sice po koupání a krmení pláče, ale tak jdete to..zato dneska, se koupal chviličku s pavlem ve velký vaně, po osušení spustil takovej pláč! ale fakt ukrutnej, jsem ho ukonejšila až na míči 😒
on měl asi strach v tý vaně, co??? jsem kráva fakt...je na to ještě moc malinkej...ted spinká brouček malej, tak zejtra zase jen ve vaničce 😒

jinak jsem mu dnes nakoupila docela pěkný oblečky ( overálek a flísový teplý soupravky) a dečku, overálků mam fakt málo a jsou nejlepší, jen rozepnout dole a je to, ty bodíčka mě prudí natahovat to přes hlavu 😠 hlavně, že jich mam plnou prdelku a overálky skoro žádný...hlavně ze všeho neskutečně roste, už mam spoustu vyřazeno

Baru, tak snad si Cyrilek pomalu zvykne na tu spršku 😉

Péťo, Davídkovi zítra přeju příjemnej vstup do školy!!!! 😵 snad se mu tam bude líbit 🙂 myslím na vás!

Míša chudák bez netu 😒

Indi, co Miška? jak se máte? jak v noci?

zdravím Dadu

tak páááá pipinky

menny
31. srp 2009

Jééé vy jste berunky, tak na nás myslíte
bych vám nejradši dala hubana 🙂
jste mě hrozně dojaly

jsem vysátá od hujerovců, tchán horem dolem do
mě hučí nepřetržitě celej den o novým autě ☹ ☹ ☹
normálně mě bolí hlava
Do toho jsem hrozně na měkko z Davídka
taky mám moc dobře v paměti svůj 1.školní den.
Moc bych mu přála aby to pro něj byl hezkej zážitek
a ve škole se mu pak líbilo

je od vás hezký, že to prožíváte se mnou, pak si přídu, že na to
nejsem sama

inna12
31. srp 2009

ježiš, jsem chtěla napsat s těma oblečkama, že je maji v akci ode dneška v Lidlu! 😉 a pěkný ponožečky a dečky 🙂

už jsem náká znavená dnes 😒 jsme toho nachodili, až mě nožky bolí, nějak fakt po tom těhotenství nejsem v kondici 😅

inna12
31. srp 2009

Peťo, je to krásný, jak to s nim prožíváš 😵
a je to pravda,já si ten den docela přesně taky pamatuju! 😲 i co jsem měla na sobě a jakou mašli ve vlasech, a jak jsme se tam řadili za ty cedule s napisem třídy, fakt hodně věcí 🙂 je to zážitek

dobrou!

indigo
1. zář 2009

Hezké první září!!!

Petí tfuj tfuj a pravou nohou! 😎

Já měla na sobě růůůůůůůžový šatečky s volánama, blééééé 😀 😀 😀 😝

petreva
1. zář 2009

Dobré ráno!!
Jen v rychlosti, dítě mi už zase nespí a v postýlce se jí očividně nelíbí....
PETO, Davídkovi přeju, aby byl dnešní den krásnej pro vás všechny!!
DADU, to mám radost, že se rozkojuješ!!
BARU, ty jo...ale jak píšeš, půjde do "stedenější" vody na zvykání a určitě to bude lepší!!
Ty jo holky, musím jít....ale na všechny myslím 😵

achalteke
1. zář 2009

Dobré ránko,
Peťo malému školákovi třikrát nazdar a ať se mu líbí 😉
U mě nic nového, včera jsem jezdila odpoledne s otcem po lese traktorem, tak jsem pak měla pocit, že mi odchází hlenovka, ale myslim že nebyla. No zítra jedeme zase drandit a hledat soušky, tak třeba Pláničku konečně popoženeme k činům 🙂 ...
Indi Vyprávěj dobrý - taky se mi líbilo 😉

straspytelka
1. zář 2009

😀 😀 Ahojky jdu vás dočíst, malá na chvilku usnula

straspytelka
1. zář 2009

Baru, hele naše Síma byla taky poprvé vyděšená, tak jsme šli po 30 minutách ven, ale po 2 to bylo už mnohem lepší a na 3 pokus už byla kabrňák a vřískala na celí bazén a lidi se celkem bavili 😀 nejraději to má v bublinkách 😀 neboj to přijde, musíte zkoušet délku prodlužovat 😉 jezdíme do Třeboně do Aurory 😉 http://www.aurora.cz/ Holky, nějak se mi dělá čím dál méně mlíčka a to kojím 7x denně 😒 myslíte že mám zase pít kojící čaje? No zkusím to, ještě se mi malou teda úplně odstavit nechce 😖 je to tak pěkné být si blízké.
Ten seriál je pěkný, taky jsme se včera s Jirkou dívali a zasmáli jsme se. Určitě lepší než ty už přiblblé seriály , intrikánské a z prostředí gynekologie. Je to hezká změna. Jsem zvědavá i na ten seriál Přešlapy na Primě.
Zrovna ráno jsme vstávala a říkala si jo smráďata jdou do školy :o)
Jak já školu nesnášela HIHI , no a teď tam jdu dobrovolně, no nejsem já praštěná .o)
Jo a jak jste psali, že mě obdivujete, tak to jste hodné, ale mám bobky už teď :o)
Indi, tak šatičky se ti nelíbili ? HIHI :o)
Jájo, co ty tu ještě děláš, mazat do porodnice....už to je určitě únavný viď.
Tak já se jdu umet a vzbudit Simonku a jdeme ven.
Krásný den holky a kluci

inna12
1. zář 2009

pěkný ráno babky 🙂

achalteke
1. zář 2009

Baru to je ohromně zajímavý co píšeš o těch poznatcích s plavčem, víš že mě by to taky nenapadlo jako nějak dítko připravovat na "velkou vodu"? Musim si to zapsat za uši, protože plavat určitě budeme chodit a to jsou fakt supr poznatky 🙂

Strašpy autoškola je boj, ale dá se, já si to užívala s chlapem nedávno (a vlastně užívám do dnes když mě někam veze), sama jsem si musela nedávno pročíst vyhlášku protože za těch deset let je tam fakt hodně změn 😀

achalteke
1. zář 2009

nazdar bazar babko Inuš 😀 😀 😀 😀

kacena00
1. zář 2009

já si to řikala že se to třeba někomu bude hodit, když si nepřečte na netu jak já co a jak, ojejej zdravim a mažu pro mýho miláška, on zase usnul v postýlce sám, tak za odměnu ať tam dlouho nepláče, pa

inna12
1. zář 2009

a to teda koukám, že neprošly třeba Brio, Maxi cosi mura, Quinny speedi 😲 ....Teutonia sice trojka, ale to taky nic moc 😝

straspytelka
1. zář 2009

Inuš, teda to čumím 😕 maxi cosi muru jsem chtěla 🙄 no kdo ví, co obsahuje v-croos co máme 😠 Vo...e, to fakt není v dnešní době možný už tohle...pak se diví, že jsme všichni tak nemocný, když je výrobcům u zadku, co do čeho dají za sajrajty 😠 😠 😠 mě to fakt nadrvedlo toto 😠 😠

Evi, moc ráda jsem tě viděla i když jen na chvilku, musíme se sejít zase 😉

inna12
1. zář 2009

jo snažíš se pro ty děti dělat jen to nejlepší, zdravá výživa, nesolit atd atd a pak ho vozíš denně pár hodin v takovým svinstvu 🙄

petreva
1. zář 2009

Ahoj holky,
JÁJO, brďo, já každý ráno čekám,jeslti něco...a ono nic...ale traktor mě teda pobavil!! To mi neříkej, že si Plánička nedá říct ani traktorem?!
INNIKU, to je síla teda!! Takový značky, stojí to majlant a tohle??Jsem zvědavá,jestli s tím něco chtějí dělat?!
STRASPY, já vás taky ráda viděla!! Děti tak rostou a S. bude ještě pěknej živel, co? Ona se vyspinkala první měsíce a teď ti mamko ukáže, jak to umí 😀 Ne, myslím to v dobrým!!!

Holky mě z tý E. picne...ona se už hodinu plácá v posteli, chodí spát kolem jedný!!! Se na ní vyprdnu, fakt..to bude zas protivná jak tejden...ale včera jsme měli hezkej den. Elenka byla jak sluníčko, ne že by se nevztekala a nezaplakala, ale tak nějak normálně v rámci mého chápání 😅 😀

BARU, to jsou fakt dobrý postřehy 😉
INDI byla růžová? 😀 náhodou to Michalce na srazíku služelo, ty kalhoty byli hezký!

Co PEDIK?? A HELČA??

achalteke
1. zář 2009

No to snad abych Quinnyho vyhodila, ne? Sakra práce 😠 ....aspoň že bezpečnost mu tak nějak vyšla 🙄

indigo
1. zář 2009

Můj kočár tam teda není, ale nedělám si iluze, že by na tom byl nějak líp... 😝

Holky my měli dopo návštěvu, teď ještě čekáme jednu, pořád máme dost kamarádek a kolegyň z práce a spolužaček... co se chodí dívat na nový miminko a vždycky přinesou nějakej dárek (odtud pramení 50% Mišky růžových věcí, zbylých 50% jsme dostali po jiných holčičkách) a dneska dopo KONEČNĚ jedna kámoška přinesla dárek nad všechny růžový bodýčka a šatičky... balík plínek! 😎 Fakt to ocením mnohem víc než další dupačky a další olejíček po koupání... 😀 😝

Jóóó a chlap mě poslední dobou tak se*e, že jsem si na uklidnění nakoupila nový šminky a začnu se po letech zase malovat... 😀 😎 Hned mám lepší náladu... 😎

inna12
1. zář 2009

Indi, pořádně se namaluj 😀 at máš jen nej náladu ...

my jsme dostali docela dost poukázek do babycentra, tak to taky jde, ještě mám jednu a tu už nějak nevím, na co využít, co z ní pokoupit mu, asi nákej hadřík větší zase, to není možný jak roste 😲

Pedí, jak se máte??? co Elluška? co Mareček, jak se těšil do školy? asi moc ne, vid?? 😀

Peťo, tak jak jste to zvládli????????? 😵

teda dneska odpo jak ten malej brouk mrzoutuje, dvě hodiny byl hodnej, pozoroval, hráli jsme si, pak usnul jako obvykle, najednou řev a hroznej hlad, u toho se kroutil a prděl ,ale nešlo mu to, tak se napil, usnul, zase po chvíli řev, to se mu to povedlo až ho to vzbudilo, obr nálož v plíně, takže zase napít, zase usnul a ted čekám, co ho vzbudí ted 😝 má dneska trápeníčko šudík 😒

peda
1. zář 2009

Ahoooooj 🙂 🙂 🙂

já vůbec neměla čas,víkend s dětma na chalupě na narozeninový oslavě,ale Mája mi řekl,že to byl nejhezčí den v životě 😵 😵 😵 a včera byla oslava doma,přijeli naši a můj taťka,naši jsou rozvedený a kráva tchýně měla štěstí,volala jsem jí,že je zvu na narozeniny,ona měla naštěstí vyplej mobyl,protože večer volala Marečkovi a řekla mu,že jí tekla krev z nosu a proto nemohli přijet 😠 😠 😠 to je vrchol,ne????měla si vrazit tampony do frnáku a přijet,jezdí k nám jednou v roce a to bydlí taky v ČB.A dědek asi sám bez ní nemůže,mě z nich jednou trefí,Máju to hrozně mrzelo.Ale oslavovalo se do 9 večer,bylo to moc fajn,dostal dárečky,co si přál,tak snad už si na ně pak nevzpoměl.
Ve škole mají novou paní učitelku,tak jsem zvědavá,taky nevím,jak budem zvládat s Elli učení,má taky kroužky,aby jsme to nějak zkloubili.
Elli je zlatí moje velikááánský,přez den je moc hodná,ale od těch 5 do koupání je to teror,to většinou béká a snažím se být někde mimo domov,aby mě nekleplo.Dneska téměř nebečela,až teď je mrzout,dala jsem jí hají a stěžuje si tam všem těm kamarádům,co jí tam okupujou postýlku.Snad usne.Mlíčka mám teď malinko,ale pořád bumbá i z kozalky,je šikula.
Musím obalit sešity,učebnice...ještě jsem se na to ani nepodívala,jsem ostuda.Máju si teď vzali rodiče spolužáka a jeli na brusle do stromovky,tak snad Ell usne a obalím to.

kacena00
1. zář 2009

holky pomoc prosím, vybírám lednici a vůbec netuším, jakou bych měla chtít? určitě je důležitý aby byla áčková, ale jinak nevim nic...máte nějakou zkušenost z novější doby, ať již dobrou nebo špatnou (značka kt. nebrat, značka u kt.je potíž se servisem, opravama náhrad. dílama a tak..)

děkuju převelice laskavě

peda
1. zář 2009

Jájo,kočko,co tu děláš??????kde máš Pláničku??ten si dává načas jak Pavlík,asi ještě čeká na delší háro 😅 😵

Indi,tak ti se budeš malovat??? 😀 já zvládnu akorát řasy a linku,na stíny bych si netroufla,bych vypadala jak s monoklama 😀 😀 .Tak jste samá návštěva?Mě by plínky neudělay vůbec radost,mám ještě 6 balíků č.2,to je do 5 kg a to už asi budem za pár mít 😕 😕 si je můžu nabouchat za uši 😠 😠

Inní,tak malej je mrzoutek?to je mi líto,to je bezmoc,když mu nemůžeš pomoct,viď?Ty kočárky,to je teda síla 😕

musím letět,malá přidala na intenzitě stěžování,jdu se jí ukázat 😵 😵 zatím papa

indigo
1. zář 2009

Proč já nedostávám poukázky do bejbycentra? 😠 😠 😠 Odpolední návštěva donesla body 86, tričko 92 a dupačky 86!!!!!!!!! Dovedete si představit dítě - cca rok a půl - v dupačkách? 😨

Zkusila jsem nalíčit jedno očko 😀 😀 😀 přeci nebu plácat nový šminky na obě... 😀 😀 😀 tužka a řasenka gut, stíny nic moc, páč horní víčko nemám vidět, mám přes něj jakoby převislou kůži "odshora", nevím jak to popsat, kdo to tak má taky, tak mě chápe... 😀 asi bych potřebovala plastiku... 😝

Pedí - takový zásoby? Já dělala zásoby při Tádovi ještě v těhotenství, každej měsíc jsem z vejplaty koupila balík plinek, někdy i 2 😝 , no ale je to zbytečný do zásoby, pak zbyde Pedíkovi 6 balíků... 😀 😀 😀 My dostali tesco zelený, návštěva je inteligentní a přinesla č.3. Ale Miška zatím stále jede v jedničkách, i když už jsou jí akorát, už je nemá po prsa... 😀 😎 Už načnu balík dvojek co máme po Cipísčatech... 😎