Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
6. zář 2009

Aha, tak jsem to zase blbě přečetla. Nebylo to na přechodu, ale na křižovatce. Každopádně to těch dvou smrtích nic nemění. 😖

petreva
6. zář 2009

Tý jo, to ani nevím...to je hrozný ☹
To moje dítko už je zase náramně vyspalý...brďo jsem sotva sebrala prádlo a složila...a v postýlce sama dlouho nevydrží. Nu což...je moje, že 😀 Tudíš mi končí volno a zas na šichtu...normálně je teď E. zase nějaká vzteklejší..jestli už jí nestačí mlíčko nebo co, v noci se moc nebudí ( i když dneska jedla už ve 3), teď taky se vzbudí a brečí...no nevím, nebo že by zuby, ale v puse nic nevidím...fakt musím, už nebečíme ale řveme...

cipisek007
6. zář 2009

Evi u nás se taky ječákuje. Teda teď ne, ale dopoledne. Bára je poslední dva dny protivná jak sáňky v létě. Bojím se, že jí lezou zuby nahoře (jenže ona mě nepustí do pusy), nebo na ní něco leze. Nevím. 😖

Holky, mě vám jde dneska všecko tak hezky od ruky 😵 Ještě uklidit v kuchyni a je hotovo. David ještě vyluxuje celej byt a já můžu připravit holkám hraní i v děcáku. 🙂

indigo
6. zář 2009

I já vítám Carrinku! To je dobře, že tu máme těhulínu, ještě ty holky od vedle by mohli otěhotnět, abysme Artu mohly uděla pápá lálá... 😎
To jsi taky pěkně dlouho čekala na //, viď? No hlavně aby bylo všechno ok a ty sis mohla užívat rostoucího bříška! Koukej testnout zejtra znovu! 😀 😎

Míšo!!! Já se snad na tu vaší skříň dojdu podívat! A hezky ti jí voslintám závistí!!!!! 😀

cipisek007
6. zář 2009

Indi, ještě není hotová 😀 😀 Takže tě sem nepustím, páč bys mi oslintala všecky čistý komínky 😀 😀

indigo
6. zář 2009

Aspoň by ses nenudila a mohla práááááááááááááát!!!!!!!!! 😀

carrinka
6. zář 2009

jé holky, je úžasný pročítat, jak si povídáte o mimískách... To já budu furt otravovat s radama... Jsem jak mimoň... i když pořád něco studuju, tak jsem z toho teď tak vykleplá...

Asi si zajdu na krev jako samoplátce, radši bych věděla, jak na tom jsem... Jen se mi nechce do Budějic, ale v Krumlově v nemocnici je laborka, tak tam zkusím cinknout, jestli mě vezmou 😎

cipisek007
6. zář 2009

Indi 😀 😀 😀 Dneska jsem vyprala 3 pračky a za 3 dny jsem vyprala 3 pračky dětskýho prádla. Masakr, takhle moc jsem neprala ani když byly holky prťavý 😀 😀

Carrinko, netrpělivá 😵 Hlavně dej, vědět, jak jsi dopadla, máme tu poslední těhuli,t akže přebíráš otěže. Jája (Achalteke) dřív neporodí, dokud ty otěže někomu nepředá. A už přenáší 😉 😀

indigo
6. zář 2009

Carri - každej je nebo byl mimoň, jen otravuj! Jé já se těším, že tu zas budem probírat i něco jinýho než jen miminka, teda ty taky, ale zase rozšíří okruh témat o různý vyšetření v těhu, ultrazvuky a tak... 😎
Na krev si skákni, budeš mít jistotu! 😎 A brzy taky budeš chytat rady ohledně prvních příkrmů... 😀 těhotenství totiž strašně uteče a po porodu to letí snad ještě rychlejc! Nebo aspoň mě přijde, že jsem sotva otěhotněla a už mám bříško fuč... 😝

cipisek007
6. zář 2009

Nové fotky v albíku III 😵

indigo
6. zář 2009

Ha ha, Míšo, co mi to připomíná? 😀 😀 😀
http://www.bacovi.estranky.cz/archiv/ifile/105.jpg
A kde mám nafocenou tu skříň?!?!? 😀

cipisek007
6. zář 2009

😀 😀 😀 až se vezmou, tak se fotkám dost zasmějou 😀 😀 😀 😀 😀
Ještě není nafocená, až bude hotová 😉

indigo
6. zář 2009

A nechala jsem se inspirovat, když nemám kde dělat komínky, aspoň jsem přebrala ty stávající a spoustu věcí vyřadila. Překvapilo mě, že Tádovi stále je spousta podzimně-jarních věcí, trika s dlouhým rukávem a tak, čekala jsem, že po létě to půjde všechno, že to bude všechno krátký, a ono nee 😎
A vyřazuju už i Mišky věci!!! 😲 Nějak mi ta ženská roste... 😝

indigo
6. zář 2009

Jo a nejen Barborka bude zahradnicí... 😀
http://www.bacovi.estranky.cz/archiv/ifile/109.jpg
Mají toho dost společnýo, co? 😀 😀 😀
Jdu se znova zabořit do prádla, třeba ještě něco vyhážu, jé to bude místa... 😎

cipisek007
6. zář 2009

Indi, jooo tuhle fotku si z těch všech pamatuju a říkala jsem si,že musím včas odstranit kytky... 😀 😀 Naštěstí jsme po Barčině zásahu neměli takovej binec 🙂
Jo ti dva se k sobě hodí 😀 Dokonce bude mít Bára ve jméně dvě B 😀 Třeba bude slavná a krásná jako Bridget Bardot 😀

Už i po Mišce vyřazuješ?? Masakr! 😲
Já taky ještě budu zítra třídit. Ať to mám z krku.

carrinka
6. zář 2009

Holky, když jste zjistili, že to vyšlo, vzali vás do Artu dřív aspoň na krev? Asi bych si tam zavolala a přemlouvala 🙂 Tenhle týden mám 30 sladkých let, tak by to byl super dárek, nechce se mi čekat až do dalšího týdne a jim přece jenom víc věřím, než krumlovský nemocnici 🙄

cipisek007
6. zář 2009

Carri, já tam volala po termínu MS a několika pozitivních testech. Ale já byla jen po IUI, jak je to po IVF nevím. Možná bych ještě pár dní počkala, aspoň do středy 😉

cipisek007
6. zář 2009

Prdim na vás, jdu hají. Dobrou noc 🙂

carrinka
6. zář 2009

jojo... určitě počkám do středy... zítra je to 14 dní od OPU... A ve čtvrtek bych si tam ráda sjela... přece jenom jistota je jistota...

cipisek007
6. zář 2009

Carri, mě taky potvrdili těhu ve čtvrtek 😉 Ale ještě nebylo srdíčko, na to jsme šli za 14 dní.

carrinka
6. zář 2009

tak jsem si dala do profilu fotku 🙂

Taky počítám jen s potvrzením... Podle kalendáře začne srdíčko bít až v týdnu od 14.9. ... ale aspoň budu klidnější, že ten stínek na testíku není jen mámení 🙂

straspytelka
6. zář 2009

Ahoj holky, jsem ko, zítra vás dočtu ráno a napíšu. Krásnou dobrou noc 😵

carrinka
6. zář 2009

Já jdu na Utroš, takže taky zůstanu v postýlce... Díky za hezký přijmutí 😀

cipisek007
6. zář 2009

carri, moc dobře ti rozumím 🙂

Strašpy, dobrou noc!!! 🙂

Já už tu taky nejsem, dobrou 🙂

cipisek007
6. zář 2009

Jsem tu pořád 😀 Net je závislost 😀

Ještě jsem přidala do alba 2 fotky Báry a zrcadla 🙂

Teď už fakt pa.

kacena00
6. zář 2009

hoooooooojda holky!!! asi se brzy přidáme do klubui zubatců 😀 😀 😀 dásnička už se na jednom místě proděravuje 😀 tyjo, my máme doma už veeeelkýho klukanka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

carri vítej a držím palce, víc nestíhám, páčto musim připravit hajánkování pro kamarádky co mi zejtra přijedou, jedna má ročního kluka a druhá má cca desetiměsíční kočandu

se táááák těším, bude babinec, jupííííííííí 😵 😵 😵

jájo, tyjo, kéž by se nám už šíma odtajňoval, hele mě to začlo jako pocity na srandíru 😀 😀 😀 tak že by třeba??? juuu já bych byla za

indigo
6. zář 2009

Cari - obávám se, že v Artu je na krev neukecáš, ale kdekoliv v laborce ti jí naberou. Stejně to z Artu vozej do laborky... 😎

Tak konečně vidím kus tý skříně... 😀 i s Barčou. 😀 Je z toho dobře vodvázaná 😀

Doteď jsem žehlila - u hokeje a volejbalu teda nic moc zážitek... 😝 Už aby bylo po 10tý a mladá se nacpala na noc a já mohla odpadnout. Asi do tý doby usnu u televize....

Dobrou kočky! 😎

zuzka84
6. zář 2009

indi - ten se ti libi ten peg perego ? me taky - ze jde otocit ta sedacka , taky premyslim jak na to abych ho ziskala 😀 .

pedi - ja davam odstrikany svoje mliko a tak 1-2x denne musim dokrmit UM. a ted uz je to snad (tukam) kazdym dnem lepsi , tak snad to brzo bude uplne ok s tema myma depkama
a tenhle tyden taky mame nabitej ale pristi mame dost volno 😎

jeee, nova tehulka , tak to je super , ta tu chybela - carrinko vitam te 😎

miso - to me napada jedine Polach (snad si ted to jmeno vybavuju ke spravnemu dr.) , ale ten vypada hrozne mlade 😀

ad to obleceni - ja asi pujdu zitra koupit nejake malinkate , Danecek ma tak 50 , Dadu jsem oblekala rovnou do 62 , takze mame trochu nedostatky 😀

indigo
6. zář 2009

Ha, ještě tu jsem a Zuzka tu... 😀
Bych ti nějaký oblečky dala, zrovna dneska jsem odložila nádhernou růžovou soupravičku, v který Miška jela z porodky... 😀 Danečkovi je zatím jedno co nosí, ne? 😎

My máme taky dost volnej příští tejden, tenhle nic moc 😀 akorát středu mám volnou 😀 jsem bez dítěte, tak na ní ani nic moc neplánuju, abych mohla spát 😀 (Ale Zuzko vás bych popřípadě zvládla 😉)
Dokonce si asi musím přehodit kyčle z tohodle čtvrtka na příští pondělí, snad nebudou remcat, stejně máme jít v 6ti tejdnech a to bude Mišce až za tejden... 😎

A už padám, přebalím, nakrmím a umřu. 😎 Dobrou.