Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
10. zář 2009

Míšo dneska jedem poprvý na hudebku na sady 😀 , ta tvoje segra tam dělá nějak pravidelně? Nebo jen při "akcích"? 😎

petreva
10. zář 2009

Míšo, já vím jak to myslíš...ale stejně jste pro mě dobrý...a šikovný...všechny tři...jdu do ráje mateřství mějte se.

indigo
10. zář 2009

Evi - co je ráj mateřství? 😀 To je pro mě když obě děti spí a já se na ně dívám a láskou bych je sežrala. Momentálně na to mám o 2 spící děti míň než bych potřebovala... 😀
Taky mizim, káva vypitá, honem něco "podělat" a tradá na hudebku, bez ní to o prázdninách nebylo vončo... 😎

cipisek007
10. zář 2009

Indi, dělá tam nepravidelně, střídají se s dalšíma dvěma holkama. Nevím, jestli tam bude dneska. Ale ten bar je otevřenej i během klasických vyuč. hodin, takže někdo tam bude 🙂

Evi, děkujeme 😵

cipisek007
10. zář 2009

Indi, to jdeš i s Miškou? Nebo bude hlídat babí?

cipisek007
10. zář 2009

Jo a jestli budeš na hudebce dopoledne, tak tam segra určo nebude, je ve škole 😀

cipisek007
10. zář 2009

ty jo, já mám ty děti dneska nějak extrémně hodný. Asi se v noci fakt dobře vyspaly. Jen před jídlem pobrekávaly, už byly hladový, ale po sváče normálně už ječí, že chtěj spát a teď si hrajou v postýlkách!!! Kde přes den jsou strašně neradi... 😅

cipisek007
10. zář 2009

NO dyť to říkám. Barča usnula sama s králíkem v ruce a Terku jsem uspala na ruce, ale během vteřiny byla tuhá. Tak jsem si jí položila na postel a ostříhala nehty na rukou. Nesnášej vaši mrňouskové taky stříhání nehtů?? Ty dvě při tom nadělaj!! Tak mi babi poradila, abych jim je stříhala ve spánku. To jsem se bála, že se mi vzbudí, ale během chvilky bylo hotovo a Terka nevděla ani, že něco takovýho proběhlo 🙂 Asi to tak budu praktikovat i nadále 🙂

zuzka84
10. zář 2009

evi - no to ja tak pro zajimavost. a to jsi furt plne kojila nebo jsi dokrmovala? ja vim ze jsi to tady dost resila , ale uz si to nepamatuju, tak se omlouvam ze se zase ptam. ty nase deti pekne zlobi co? danecek je taky linej - holt mel infuzi asi dva dny a pak strikacku az do nejakeho pateho dne, takze pak u prsa nervni jako blazen ze to netece hned, pak ze to netece dost rychle...ted je to lepsi, ale musime mit kloboucek na kojeni a stejne si vypije asi docela malo , vetsinou jeste odstrikam a dokrmim ho z flasky nebo bebou kdyz uz neni mlicko a ma hlad. jeste bojujem s tim mnozstvim, no jsem zvedava jak dlouho vydrzime 😖

a teda prispevek od Honzy me uplne dostal, skoda ze muj S.je takovej introvert - zajimalo by me jestli to taky prozival podobne 😅 . fakt uplne jsem slzela u cteni toho prispevku. Tak hrdemu tatinkovi taky moc moc gratuluju ke skvele rodince 🙂

ty jo, zadny dite mi nespi(nejmensi ma zase skytku-to je snad pokazdy kdyz se naji) a dneska bych potrebovala uvarit , udelat si nejakej normalni uces na hlave a jit pak s nima na hriste. no jsem chcipla , nechce se mi nic , tak jsem na sebe zvedava

zuzka84
10. zář 2009

jo , indi, ja jsem tu nepsala jak jsme dopadli v poradne? jsem to tedy psala na jinou diskusi 😅 . no dobry , je skoro na porodni vaze, tak pribira hezky a uz ma 50cm , ty jo 😀 . jinak rikala ze to je na nem videt takova ta nezralost - no ja to furt rikam 😀

cipisek007
10. zář 2009

Zuzi, ale měl krásnou porodní váhu 🙂

zuzka84
10. zář 2009

miso - no az moc 😀

carrinka
10. zář 2009

Ahoj holky... moc gratuluju Jáje k miminku, teď bude ta štafeta skutečně na mě 🙂 Nějak Vás nestíhám dočítat, tak to udělám dodatečně 😉

Dnes jsem byla v Artu na krvi a dnes, tj. 13ET/17DPO, mám Hcg 502 😀 Je to někde mezi, takže uvidíme skutečně až přístí pátek, jestli budeme mít dvojnásobnou štafetu 😎

Dávejte všechny na sebe a mimísky pozor... Pa Katka

cipisek007
10. zář 2009

Katko, heleď, já měla HCG jen 333 😉 Drž se a dávej vědět 🙂

zuzka84
10. zář 2009

carri - gratuluju moc , to jsem zvedava jestli budou dvojcatka 😵 . ty jo, tyhle zacatky jsou stejne takovy krasny 🙂 , horsi jsou ty zacatky s miminkem uz na svete 😀

carrinka
10. zář 2009

Cipísku, tak to jsi mě potěšila... Pořád máme naději 🙂 Dvě by byli fakt úúúžasný... taková radost po těch letech .... to snad nepřežiju 😎

indigo
10. zář 2009

Jsme zpátky z hudebky! Nepotkali jsme ani Míši segru ani žádnou jinou 😀 , páč jsme nahoře nebyli, zůstáváme dole vedle ředitelny. A jít nahoru daších moc moc kamených schodů s Michalkou v korbě či na ruce... ani kdyby tam ty lízátka a pití dávali zadarmo! 😀 😝
Jo Míšo, beru Mišku sebou, dneska s ní teda babi kočárkovala po Sadech, abych to omrkla jak to chodí, přeci jen jsme zvyklí na Máj... ale příště už jí beru sebou, a nebude tam jediný miminko, ono tyhle dopolední hodiny jsou jen pro mámy co jsou doma s dalším dítětem, protože kdybych neměla Mišku, je Táda dopo ve školce a já v práci.

Carri gratuluju! To je dobře, že je aspoń nějaká pokračovatelka. A doufám nebude jediná... 😎

Zuzi - no tak to roste krásně! Pořád je to spavec obecný?

Já jdu konečně dělat oběd, jestli teda Mika ještě chvilku bude v tý korbě chrupat... 😎 Tý jo to je něco, prvně sednu k netu a pak až vařit... 😝 😀 Jste taky tak závislý? 😀

petreva
10. zář 2009

Ahoj holky,
KATKO, taky gratuluju a uvidí se jestli dvojnásobně 😉
ZUZKO, jojo vztekání se u prsa 😔 ono než jim to začne téct, tak to chvíli trvá a i pak to teče rychleji - pomaleji - málo - hodně a moje "průtoky" jaksi nejsou dle soudu Elenky dost dobré 😀 Dokrmovali jsme cca do 2,5 nebo 3 měsíců, ale já už si to nepamatuju. Byl to tak hroznej kolotoč, že mi to splývá...dávali jsme jí to sondou ze stříkačky a lahev měla párkrát zejm. večer když byl bojkot totální a k prsu jsem jí nedostala nebo si prostě pro svůj pláč nic moc nevzala. Já se lahve bála jak čert kříže 😅 A žloutenku už nemá? To bývaj děti spavý. A co si trošku odstříkat, aby nemusel tolik prso stimulovat, aby mu to teklo dřív? Já si Elču přehazovala z jednoho na druhý. Vždycky když začala bejt nervní a pouštěla se. Nebo (to dělám doteď 😠 ) jsem měnila polohy. Ona třeba pustí a za nic na světě už jí tam prso v daný poloze nedám, ale když změním tak z toho samého si ještě cucne. Nevím, jakej máte hlavní problém...a asi nejsem hodna radit. Sama bojuju...ale ráda ti řeknu co pomohlo nám, třeba 😅 A D. přibírá a prospívá, takže má mlíčka asi dost 😉 to víš, že jak nebyl u tebe hned, tak to třeba potrvá trošku dýl, ale když to bude únosný tak zkus vydržet, ono se to poddá 😉 a kdyby ne tak se to taky ne po...

zuzka84
10. zář 2009

indi - jo spavec , ale jenom u prsa 😀 . nestiham odepsat na sms, tak ti pisu jeste IP

evi - no mlicka ma dost , pac kdyz nema tak dostane dokrm 😀 . jinak odstrikavam,ale ne pred kojenim az po. jsem vycetla. a taky ted uz se tak nevzteka , to v porodnici delal hodne. ted se teda nevzteka , ale jen kdyz mu dam to prso s tim klobouckem , bez to taky nechce vzit a ani na to poradne neotevre pusu. ono kdyz je krmej strikackou kde jim to tece skoro samo (a jeste navic maj dudlika) tak se pak neni co divit ze jsou zvykly na jiny standarty 😀

achalteke
10. zář 2009

Za chvíli jedu za Jájou a Pláničkou (ano Cipísku, vypadá to, že mu tak budeme říkat, samozřejmě pokud mu to nebude vadit) do porodnice, vyřídím a přetlumočím (v mezích paměti, samozřejmě) vaše pozdravy a blahopřání. Děkujeme za ně, určitě ji to potěší. Doufejme, že už si je Jája bude moci brzo přečíst sama.
Vědět, že bude mít můj příspěvek takový ohlas, tak přitlačím na city 😀 . Docela mě to překvapilo, mě to připadá úplně normální, byl jsem u porodu a s něčím takovým se člověk nesetkává každý den (maximálně párkrát za život) a je to takovej dojmovej nápor, že bych se z toho asi zbláznil nechat si to pro sebe.
Zdraví je samozřejmost, ale taky hlavně to štěstí, víte, jak se říká. Na Titaniku byli zdraví skoro všichni a bylo jim to jaksi prd platné 😀

petreva
10. zář 2009

ZUZKO, nemyslela jsem odsát před kojem, jen si lehce odstříkat, ale nech to bejt...jo po koju se odsává na zvýšení laktace a já myslím, že to nás zachránilo...ze stříkačky jí to samo neteklo, musela tahat, měla jsem to buď u prsa nebo přes prst, ale tahala sama...
HONZO, ty jsi božáckej, to je fakt, takže moc moc štěstí 😀 a pohlazení šikulínům 😵

zuzka84
10. zář 2009

evi - no to jsem myslela ze strikacky jak je krmi na neonatologii , to neee ze vy jste je tak delali , vzdyt jsi psala ze jste to meli s nejakou tou cevkou, i kdyz my to taky zkouseli a me se zda ze ze strikacky to sami vytahnout nemuzou ze se jim to musi trosku mackat, ale to je sumak 🙂
jo a s tim odstrikanim vim jak jsi to myslela 😉

Honzo - zdravi je samozrejmost jo 😀 ? tak to je hezky "heslo" 😀 . no a muj chlap byl taky u porodu (u prvniho) , ale holt jeho pocity z toho asi nikdy v zivote znat nebudu. Jaju moc pozdravuju, uzivejte se 😵

indigo
10. zář 2009

Tý jo holky Zuzka mě teď zmátla že si vůbec nejsem jistá... sraz je příští tejden, že jo? Né zejtra, že? Evi, kdy sem jedete? 😎

petreva
10. zář 2009

INDI, jo příští týden v pátek bycom tam měli cestu...musím běžet dítko se mi po.. na klíně 😀

indigo
10. zář 2009

Jo Evi dík, já si to myslela, ale fakt mě ta Zuzka úplně rozhodila... 😀
Tak my se zejtra budem srážet s Danečkem! 😎

menny
10. zář 2009

Míšo, nechtěla jsem tě rozesmutnit
jsem hroznej chlubil.
Davídek taky nebyl takovej rychlík. Sedět nechtěl. Celkově byl lenivější
a k tomu nechtěl baštit
Když mi tenkrát kamarádka řikala, že její kluk v 1/2 roce stojí
sem valila oči, byl stejně starej jako D a D byl jak placka, ani nelezl.
Tvý holky jsou šikulky, to ten náš kluk se asi zbláznil 😀 😀

😀 😀 😀 😀 😀 😀 prej přitlačit na city 😀 😀
ten chlap se mi snad zdá 😀 😀 😀 😀 😀
ale vážně. Málo kterej chlap dokáže takhle mluvit o citech
ten můj Zuzi taky zrovna 2x ne ☹

děkujem všem za pochvaly!!!!!!

Jdem udělat úkol a pak ven, snad nezmoknem, pěkně se to tu kaboní
papa

menny
10. zář 2009

Jo a velka gratulace nový těhulce 🙂!!!!!!!!
Vidim to na dvojky 🙂 🙂 🙂

kacena00
10. zář 2009

tyjo...tak honza mě rozbrečel děckaaa... ale jako fakt, yttyty já sice už nejsem v 6 nedělí, ale toto...ufffffffff, to jdu rozdejchat k žehlení, ať se hodim zase do normálu, ten konec s tím, jak mu to vlastně jako tatynkovi nedochází mě holky faaaaaakt dostal, týjo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Jájo, teď doma budeš mít dva dokonalý chlapy!

eraserhead
10. zář 2009

Tady Jáji manžel. Jsem se přihlásil pod svým nickem, páč jsem na jiném kompu a Jáji heslo si nepamatuji.
To zdraví jako samozřejmost jsem myslel ne jako že je to samozřejmost, ale že je samozřejmý přát hodně zdraví!!!!!
Jája i Šimon Plánička jsou oba v pohodě, trošku problém s kojením, Šimonovi se zatím moc nechce, ale to je u jednodenního dítěte asi normální. Ale už krásně střílíme do plínek, kýcháme, chytáme za prstík a hážeme ksichty. Je to paráda. Už se těším, až je budu mít oba doma. Pozdravy jsem vyřídil, některé přetlumočil po paměti.

cipisek007
10. zář 2009

Peťul, jen se chlub 🙂 Chlubíme se všechny, jen mě občas chytne smuténka 😉 Obzvlášť u Tebe jsem moc ráda, že Matýsek dělá takový pokroky. K těm prognozám co měl... 😉 😵

Honzo a co fotečky? Nevložíš nám nějaký? Určitě už jích máš aspoň 150 😉